Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio tak rozkminiłem że do grania w Fife 15 najlepiej brać jakiś nerwosol przed grą i można grać godzinami :biggrin: Ale nie ma co sobie i tak zrytej bani niszczyć prochami :biggrin:

 

 

 

Proponuję jeśli lubisz oczywiście szklaneczkę czegoś mocniejszego od nerwosolu,chwilkę wyciszenia i ............

 

 

 

 

 

Sorki za to słownictwo,ale tak mi się ten fragment podoba,że czasem sam to mówię do moich współpracowników :P

Edytowane przez unki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myhy, ale wpłata przez payu i gdzie się wysyła dane tego zawodnika ? to cos jak allegro ? :P

ogarnij dla mnie poradnik krok po kroku dla nooba :P

Piachu, będziesz kupował coinsy? Od AB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeśli lubisz oczywiście szklaneczkę czegoś mocniejszego od nerwosolu,chwilkę wyciszenia i ............

 

 

 

 

 

Sorki za to słownictwo,ale tak mi się ten fragment podoba,że czasem sam to mówię do moich współpracowników :P

Pomysł dobry, ale  mam tak że jak po % gram  w FUT to idzie katastrofalnie, raz na**bany jak przysiadłem a rano odpaliłem FUT-a to się załamałem, okazało się  że rozpocząłem świeży sezon i na 4 mecze 4 porażki w dodatku jakiś meksyk w składzie :D

 

PS. Z jakiego to filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, będziesz kupował coinsy? Od AB?

Glitche w tej chwili dominują, AB zostają daleko w tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta prawdopodobnie są tą zmodyfikowane obrazy gier na ps3 które trzepią kasiorę z meczów offline. Ale nie znam się na tym. Dlatego coinsy, chodzą po tyle ile chodzą. MMOGA to zapoczątkowała kilka miesięcy temu, bo skupują od takich ludków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA poszło na wojnę z AB, no to dostali po dupie od glitcherów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA jest żałosne z tym swoim skąpstwem a te pobieranie prowizji od sprzedaży piłkarzy to już w ogóle komedio-dramat. Ich pomoc techniczna jest żałosna, dla przykładu kolega nie mógł grać meczów online w FUT powiedzieli mu że musi przeinstalować grę, jak spytał jak to zrobić na PS4 (celowo) to powiedzieli że skontaktują się z nim  w tej sprawie najpoźniej za 24 godziny , oczywiście nikt nie zadzwonił. Dla porównania jak mi zniknelo Zentorno w GTA Online to po 2 godzinach skontaktowałem się z jakimś tam moderatorem i wystarczyło 15 minut konwersacji w języku angielskim i przesłanie mu screenów i Zentorno wróciło do garażu, tak się dba o graczy.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszałem psy na Falcao, ale gość jest doobry, główki ma mega :) i uderzyć potrafi, w jednym meczu w 1 lidze 4 bramki mi strzelił hehe a to rzadko się zdarza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszałem psy na Falcao, ale gość jest doobry, główki ma mega :) i uderzyć potrafi, w jednym meczu w 1 lidze 4 bramki mi strzelił hehe a to rzadko się zdarza :P

No dobra nie chwal się tak tą 1 ligą :P  

........

Chociaż w Fifie strzela :D

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman wpisuj się do turnieju :-)

Daj namiary na turniej bo nie sledze tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj namiary na turniej bo nie sledze tematu.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/82306-i-edycja-turnieju-fut-na-ps4-zapisyregulaminwyniki-i-tabela/page-2

Tu masz, ale chyba już lista jest pełna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to fifa powinna po prostu skasować handel, wyszłoby to wszystkim na dobre. Wprowadzić sztywne ceny konsultowane ze społecznością, zwiększyć drop rate, zmniejszyć ceny fifa points i każdy by zyskał a tak zyskują wybrani...


Mam jeszcze kilku, fajnie jakby dostał tak +3 upa:)

 

869372c29bbea781.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem 3 pierwsze mecze w lidze i 3 wygrane,ale czy to normalne,że zaczynając "karierę" online dostaje się na początku zespoły które swoim składem przewyższają wartośc mojego kilkunastokrotnie? koleś miał zespół w którym były trzy niebieskie karty  i zawodników z najwyższej półki? Lewandowski,Ronaldo,Roben i  takie tam.Jeśli dobrze zapamiętałem jego nazwę to była chyba The Hybrid czy coś w tym rodzaju,strasznie mocno popisywał sie kiwkami i mega zagraniami a poległ przez moją konsekwętną grę atakiem całym zespołem :) .Kolejny koleś miał dwie czarne w tym Isco i też zespół kasowo lepszy od mojego,czy niektóry się wydaje,że jak kupi mega gracza to wygra wszystko i ze wszystkimi? ;)

.

Coś w tym jest,że trudniej się gra z zespołem podobnej klasy i wartości niż z "wypasiakami" ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej sie gra z mocniejszym skladem, ja dla przykladu z moim skaldem przecietnym ogrywalem jak dziecko sklady z TOTAMI, IFAMI itp itd 3-0 albo wyzej a jak wzmocnilem sklad graczami typu Di MAria Aguero, Kompany zaczely sie schodki, gdy trafialem na Toty to dalej wygrywalem ale jak byly srebrne skaldy albo podobne do mojego to remisy albo porazki


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem 3 pierwsze mecze w lidze i 3 wygrane,ale czy to normalne,że zaczynając "karierę" online dostaje się na początku zespoły które swoim składem przewyższają wartośc mojego kilkunastokrotnie? koleś miał zespół w którym były trzy niebieskie karty  i zawodników z najwyższej półki? Lewandowski,Ronaldo,Roben i  takie tam.Jeśli dobrze zapamiętałem jego nazwę to była chyba The Hybrid czy coś w tym rodzaju,strasznie mocno popisywał sie kiwkami i mega zagraniami a poległ przez moją konsekwętną grę atakiem całym zespołem :) .Kolejny koleś miał dwie czarne w tym Isco i też zespół kasowo lepszy od mojego,czy niektóry się wydaje,że jak kupi mega gracza to wygra wszystko i ze wszystkimi? ;)

.

Coś w tym jest,że trudniej się gra z zespołem podobnej klasy i wartości niż z "wypasiakami" ^_^

Ciesz się, że takich trafiasz, oni naprawdę nie umieją grać.

Jak widzę hybrydę srebrno-złotą, to wiem że złamię kciuki i jeszcze przegram.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam dzień rzutów karnych, gość nic nie gra ale dwa wapna ma w meczu i remisuje hehe :) życie, jutro się odkuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman - no wow, :D nie raz wczesniej mowilismy ze im lepszy sklad tym latwiejszy mecz i wlasnei to nas zadziwia czy tu moze chodzi o skrypty?? a moze to juz moja paranoja ? :DD:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam dzień rzutów karnych, gość nic nie gra ale dwa wapna ma w meczu i remisuje hehe :) życie, jutro się odkuje :biggrin:

Ja też z tą różnicą że dla mnie :) w jednym meczu 4 gość nie wytrzymał i się odłączył :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman - no wow, :biggrin: nie raz wczesniej mowilismy ze im lepszy sklad tym latwiejszy mecz i wlasnei to nas zadziwia czy tu moze chodzi o skrypty?? a moze to juz moja paranoja ? :DD:

To Twoja paranoja :)

Co maja składy do umiejętności?

Nic mnie tu nie zadziwia - dzieci, które za kasę mamusi/tatusia kupują wypasione składy i grać nie umieją kontra gracze, którzy mają skila i dlatego nie muszą kupować coins.

Czego jeszcze nie rozumiesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah sry Sithman zle zrozumialem coś :D dzisiaj jestem zakręcony nie wnikaj :D  luknij na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o matchmaking. Jak Nie ma kogoś ze składem podobnym do twojego, to dolosowują Ci kolesia ze składem lepszym, ale z niższej ligi. Dlatego tak strasznie ciężko się gra przeciwko hybrydom składów serbrno-złotych. Bo kolesie grają zwykle wyżej i dla nich Ty ze swoim niby lepszym składem jesteś mięsem. Dlatego też część osób ma 4,5* zespoły. Wiedzą, że dzieki temu matchmaking obejdzie się z nimi łagodniej, a jak nie, to momentum czasem pomaga słabszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym może być bo ja mając skład gorszy dokładnie o pół gwiazdki miałem o wiele lepszy wyniki w przeciągu nawet 30 spotkań,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×