Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jaram sie ta animacja jak jakis dzieciak ;d

Inna sprawa, jest to, ze jak widze, ze nie ma "pomocnika" w bramce to wolny = karny

Ja gdzieś tak od premiery do lutego; biłem wolne niemiłosiernie i też praktycznie wolny-karny. A teraz to co strzał to Panu Bogu w okno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie w poblizu pola karnego to wale z 90% skutecznoscia (10% slupki).

Troche spadla mi skutecznosc z takich 30 yardow +, wczesniej Reus czy Yaya to walili cepy po oknach, teraz to jak pilka doleci w powietrzu do bramki to jest sukces ;d

Chociaz bale tez ma to cos, musze wiecej nim zaczac bic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obrońcę ustawiam na linii bramkowej i prawie zawsze wyciągnie takiego wolnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub zbije sie z bramkarzem/sam sobie wbije ja do bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obrońcę ustawiam na linii bramkowej i prawie zawsze wyciągnie takiego wolnego ;)

Ja mam na to sposób. Zawsze wykonawca to piłkarz X, rywal biegnie do słupka, to ja zmieniam wykonawcę na piłkarza Y, wtedy zawodnik przy słupku odbiega, a ja strzelam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na to sposób. Zawsze wykonawca to piłkarz X, rywal biegnie do słupka, to ja zmieniam wykonawcę na piłkarza Y, wtedy zawodnik przy słupku odbiega, a ja strzelam.

To się też sprawdza. Ja strzelam zawsze Yaya Toure, ależ on ma walnięcie z wolnego!

Raz nawet chciałem rozegrać inaczej, tzn. podać gdzieś zamiast strzelać, a że za długo przełączałem piłkarzy i nie mogłem się zdecydować, to w końcu sam strzelił....

w okno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub zbije sie z bramkarzem/sam sobie wbije ja do bramki

Jeszcze mi się to nie przytrafiło.

 

Ja mam na to sposób. Zawsze wykonawca to piłkarz X, rywal biegnie do słupka, to ja zmieniam wykonawcę na piłkarza Y, wtedy zawodnik przy słupku odbiega, a ja strzelam.

Tak, ale zwykle zdążę po takiej zmianie dobiec. Z wolnego od początku Fify 15 straciłem ze nie więcej jak 5 bramek, z czego 2 po tym jak zlekceważyłem wolnego i nie pobiegłem obrońcą do bramki, bo myślałem, że 45 metrów to nawet dla Ronaldo za daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Whizzer nie chciałem aby Giovinco zrobił to co zrobił, nie denerwuj się ;p

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to się w pale nie mieści, z każdym meczem mam ochotę połamać tą płytę albo rozwalić pada o ścianę. Gra która symuluje piłkę nożną jak chcę. Czuję, że nie mam wpływu na co to się dzieje na boisku a tym bardziej piłkarzy. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski, albo te pachołki stoją w miejscu albo biegają gdzie chcą. Piłki nie potrafią celnie podać na 5 metrów. Co za scierwo nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez jest kupa straszna, ze jak ktos dobrze broni czyli kryje, przeciwnik wtedy (raczej gra) nie poda prosto ani nie strzeli :D

Od jakiegos czasu zamiast bronic to latam sam uj wie gdzie tymi pilkarzami, przeciwnik gowno moze wtedy rozegrac i to imo jest bzdura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to się w pale nie mieści, z każdym meczem mam ochotę połamać tą płytę albo rozwalić pada o ścianę. Gra która symuluje piłkę nożną jak chcę. Czuję, że nie mam wpływu na co to się dzieje na boisku a tym bardziej piłkarzy. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski, albo te pachołki stoją w miejscu albo biegają gdzie chcą. Piłki nie potrafią celnie podać na 5 metrów. Co za scierwo nie gra.

Widzę, że mi wiadomość napisałes. Wybacz, ale grabie trawnik w ogródku i raczej dopiero wieczorem będę mógł pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mi wiadomość napisałes. Wybacz, ale grabie trawnik w ogródku i raczej dopiero wieczorem będę mógł pograć

 

Dzisiaj to mi się już z nikim nie chce grać, bo to się może źle skończyć. Wczoraj evo dzisiaj piachu. Może lepiej zacząć grać karierę na amatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rzuty wolne z małej odległości to polecam strzelać po ziemi. 90% graczy wyskakuje do góry, a w takiej sytuacji brama jest pewna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rzuty wolne z małej odległości to polecam strzelać po ziemi. 90% graczy wyskakuje do góry, a w takiej sytuacji brama jest pewna.

z małej odległości to wszystko wchodzi górą, nawet specjalnie nie trzeba celować . Wolne są spieprzone do granic absurdu , piłka w środek strzelona z mała prędkością sprawia problemy bramkarzowi większe niż karny z 11m. Powinni to poprawić w 16tce. Nie wiem co im przeszkadzało w 14tce ze je zmienili.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasami podczas wolnych, że pasek siły naładowany na 1/2 i piłka wpada, a drugim razem z takiej samej odległości - taka sama siła... piłka leci odwiedzić piłkę Ramosa?

 

Zmiana widełek będzie odbywać się co tydzień? Można to jakoś przewidzieć, w którym dniu mogą nas teraz zaskoczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasami podczas wolnych, że pasek siły naładowany na 1/2 i piłka wpada, a drugim razem z takiej samej odległości - taka sama siła... piłka leci odwiedzić piłkę Ramosa?

 

 

Dokladnie tak jest ;d

Dwa blizniace wolne - jeden widly, drugi 3 pietro trybun ;d

To pewnie przez wiatr...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana widełek będzie odbywać się co tydzień? Można to jakoś przewidzieć, w którym dniu mogą nas teraz zaskoczyć?

Wydaje mi się, że przed totw będzie. Tak było ostatnio.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest ;d

Dwa blizniace wolne - jeden widly, drugi 3 pietro trybun ;d

To pewnie przez wiatr...

Niby ta gra jest mało realna, a nawet wiatr uwzględniają :D

 

 

Wydaje mi się, że przed totw będzie. Tak było ostatnio.

No to poczekam chwilę z zakupami, trochę mniej stracę... z drugiej strony z każdym updatem widełek wszyscy tracą :o po zmianie widełek karty lecą po minimalnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czym  różni się karta złota od zielonej bo po statystykach nie widzę żadnej różnicy.

Miesiąc bez futa zleciał szybko ale za to jaka frajda zagrać po takim czasie i awansować do 3ligi (jestem takim 4-5ligowcem)

I najbardziej na plus jestem zaskoczony cenami tak powinno być od początku

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czym  różni się karta złota od zielonej bo po statystykach nie widzę żadnej różnicy.

Miesiąc bez futa zleciał szybko ale za to jaka frajda zagrać po takim czasie i awansować do 3ligi (jestem takim 4-5ligowcem)

I najbardziej na plus jestem zaskoczony cenami tak powinno być od początku

Pozdrawiam.

Ceną, niczym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to się w pale nie mieści, z każdym meczem mam ochotę połamać tą płytę albo rozwalić pada o ścianę. Gra która symuluje piłkę nożną jak chcę. Czuję, że nie mam wpływu na co to się dzieje na boisku a tym bardziej piłkarzy. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski, albo te pachołki stoją w miejscu albo biegają gdzie chcą. Piłki nie potrafią celnie podać na 5 metrów. Co za scierwo nie gra.

proponuję iść do psychologa lub nauczyć sie grać :)

sparrr ktoś?

chetnie bym zagral ale na liscie wszystko mam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać. ID: lewyag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×