Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Podbieganie do kamery jest mega wkurzajace :D

Nigdy sam nie robie tego pierwszy, przeciwnik musi zrobic to pierwszy lub musi cwaniakowac w meczu, to wtedy nie zaluje sobie podbiegania do kamerzysty :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbieganie do kamery jest mega wkurzajace :biggrin:

Nigdy sam nie robie tego pierwszy, przeciwnik musi zrobic to pierwszy lub musi cwaniakowac w meczu, to wtedy nie zaluje sobie podbiegania do kamerzysty :biggrin:

 

CenturyLink Field i nie ma podbiegania do kamery ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem w promowanych na ten filmik. O k... jakie to jest słabe, że aż przykre...

https://youtu.be/KhJbzXUYw6c

Nazwać to zenadą, to i tak za delikatnie powiedziane, ten koleś co zajął drugie miejsce, to w piłkę to chyba tylko na konsoli gra, takich kolesi to zawsze się wybiera jako ostatnich do składu, albo stoją na bramce

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbieganie do kamery jest mega wkurzajace :D

Nigdy sam nie robie tego pierwszy, przeciwnik musi zrobic to pierwszy lub musi cwaniakowac w meczu, to wtedy nie zaluje sobie podbiegania do kamerzysty :D

Niech leszcz patrzy kto jest królem :D lool
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was prosze, nie wrzucajcie tu tego kasztana bo mi oczy krwawia ;)

Albo chociaz info dawajcie ze to on, to nie bede wyswietlen nabijal

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech leszcz patrzy kto jest królem :biggrin: lool

Fakt, jak Tadeo zasadził Ci sweaty gola, to też miałeś wrażenie, że jest królem? :P

Ja kiedyś już pisałem, szkoda mi czasu i chyba za stary jestem, na te idiotyczne cieszynki. Potrafię zrobić tylko jedną, tzn nie cieszę się po golu, a jak trafiam na debila co każdą bramkę celebruje jakby został mistrzem świata, to w sumie niech to robi, jeśli to podbuduje jego ego. Mnie to nie bawi i nie czerpię radości z wkurzania rywala dziecinną cieszynką.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koszulki są, buty firmowe są, profesjonaliści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jak Tadeo zasadził Ci sweaty gola, to też miałeś wrażenie, że jest królem? :PJa kiedyś już pisałem, szkoda mi czasu i chyba za stary jestem, na te idiotyczne cieszynki. Potrafię zrobić tylko jedną, tzn nie cieszę się po golu, a jak trafiam na debila co każdą bramkę celebruje jakby został mistrzem świata, to w sumie niech to robi, jeśli to podbuduje jego ego. Mnie to nie bawi i nie czerpię radości z wkurzania rywala dziecinną cieszynką.

Mnie bawi i cieszy, że niszcze ludzi piłkarzami których oni nawet na QS by nie chcieli, bo co to za kwota 100 coins za gracza. Pewnie po drugiej stronie siedzą takie warzniaki co wypisuja rzeczy jak Ty, filozofowie którzy twierdzą, że takie zagrywki maja podbudowac ego itd itp, a to zwykła radość i fun :).

Pewnie lepiej siedzieć na forum i kolejne 100 stron narzekać, że to złe tamto złe - to dla mnie jest słabe, fajnie, że ja odnalazlem coś innego i się bawie grą.

Tadek w tamtym meczu był lepszy i tyle, nie ma co gowna na atomy rozbijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawi i cieszy, że niszcze ludzi piłkarzami których oni nawet na QS by nie chcieli, bo co to za kwota 100 coins za gracza. Pewnie po drugiej stronie siedzą takie warzniaki co wypisuja rzeczy jak Ty, filozofowie którzy twierdzą, że takie zagrywki maja podbudowac ego itd itp, a to zwykła radość i fun :).

Pewnie lepiej siedzieć na forum i kolejne 100 stron narzekać, że to złe tamto złe - to dla mnie jest słabe, fajnie, że ja odnalazlem coś innego i się bawie grą.

Tadek w tamtym meczu był lepszy i tyle, nie ma co gowna na atomy rozbijać

Ja nie jestem "warzniak" , tym bardziej "filozof". Jak ktos mnie ogrywa srebrem, czy brązem, bo jest kozak, to jest kozak i tyle. Ale jak ktoś mi strzela gola za karnego, bo na mnie wpadł (początki tej edycji), a potem wydurnia się cieszynką jakby dokonał rzeczy niemożliwym, to wybacz, ale odbieram to jako dziecinadę. Proste.

A na grę nie narzekałem w tej edycji, na serwery tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek w tamtym meczu był lepszy i tyle, nie ma co gowna na atomy rozbijać

No, panowie, kazdy to zna, 6 strzalow 4 gole vs 15 czy 18 przeciwnika w rekach superperrina, w meczu we wlasnym polu karnym, ofensywnie z wysokim presingiem :D no nie robcie jaj. Ok jesli to jeden mecz na dziesiec ale 6?

Jak np cisne kogos na umiarkowanym i po 5-6 strzalach 2 poprzeczki, wiem ze pierwsza kontra i bilans bramek sie zmienia :D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz miałem w tej edycji oddanych 27 strzałów w tym 18 celnych. Pogba 3 słupki i poprzeczka,ale 3 bramy zasadził z long. Koleś miał 3 strzały z czego 1 celny a mecz zakończony wynikiem 6-2

W ostatnich 15 minutach meczy dostał 4 czerwone. Nie kopałem leżącego . Salah IF jest o niebo lepszy w moim odczuciu jak Dybala po up.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem "warzniak" , tym bardziej "filozof". Jak ktos mnie ogrywa srebrem, czy brązem, bo jest kozak, to jest kozak i tyle. Ale jak ktoś mi strzela gola za karnego, bo na mnie wpadł (początki tej edycji), a potem wydurnia się cieszynką jakby dokonał rzeczy niemożliwym, to wybacz, ale odbieram to jako dziecinadę. Proste.

A na grę nie narzekałem w tej edycji, na serwery tak.

Hehe odrazu założenie, że ja jakieś lewe karne tylko strzelam i cieszę się do kamery takim golem :) ja jeszcze trochę wstydu mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to nic nie wyzwala tylu negatywnych emocji co fifa. Gra powinna bawic i cieszyc a ja ostatnio co nie zagram, to jestem nabuzowany jak 150.

Chyba nie moge zniesc faktu, ze jestem slaby w tym roku :(

Btw czy ktos na tym forum ma nazwe teamu WARSAW EAGLES?

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki musimy sie zmierzyc, jako ze pozioma podobnego prezentujeny to ja i tak nie zamiescilem nikomu szostki w sezonach :) moze byc niezle widowisko :D trza obmyslec strima edukacyjnego ;D

Mikolaj, ile latal Griezmann z ostatniego totw w poniedzialek? Nie kupilem bo urzadzalem zniwa zeby powalczyc o CR7 na ST :(

Griez gdzies zapomniany zostal, ale ze sympatii do niego za tego 84 z 15tki, muszd wyprobowac bo teraz tez widze ze u przeciwnikow nif dosc szarpie, ktos cos na temat choby nifa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grizman nif = syf, nic nie ma z poprzedniej edycji w sobie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe odrazu założenie, że ja jakieś lewe karne tylko strzelam i cieszę się do kamery takim golem :) ja jeszcze trochę wstydu mam :)

Mistrzu, chcesz mi wmówić, że ja chciałem coś Co wmówić? Za dużo rozkminiasz, chill out, moja pierwsza wypowiedź była ogólna, nie personalna, a spiąłeś się jak baranie jaja na mrozie. Wrzuć na luz ;)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem przy ogólnym pisaniu nie bierz czesci mojego posta w cytat i nie odnos się do tego co tam napisałem w całości :)

Taka lekką szpileczke mi wbiles, a teraz piszesz, że to nic takiego i że po co się wkurzam. Jak jesteś taki stary chłop, poważny gość to chociaż się do tego przyznaj, a nie jakieś uniki walisz :)

Ja pisze, że bawie się gra i gram składami cienkimi jak sik pająka i cieszę się z bramek, a tu leci zdanie EEE A JAK TADEK CI TAKIEGO GOLA SZCZELIL TO TEZ taki CFANIAK BYLES?.

Serio ? :))

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem przy ogólnym pisaniu nie bierz czesci mojego posta w cytat i nie odnos się do tego co tam napisałem w całości :)

Taka lekką szpileczke mi wbiles, a teraz piszesz, że to nic takiego i że po co się wkurzam. Jak jesteś taki stary chłop, poważny gość to chociaż się do tego przyznaj, a nie jakieś uniki walisz :)

Serio ? :))

 

Zacytowałem Twój post, a pod nim napisałem o Tadku. Potem 3-4 razy enter i poszła moja ogólna opinia o moim podejściu do cieszynek. Także uwierz, chłop ze mnie stary, ale mając ps4 grałem z wieloma osobami z tego forum (nie przypominam sobie, czy z Tobą też) i uwierz, dwie mi zapadły w pamięć dość dobrze, strzelając mi np 5 goli robiły cieszynki z tyłka, a do tego oglądały wszystkie trzy powtórki bramek. Ciebie nie pamiętam, więc podejrzewam, że taki nie jesteś. 

 

Na przyszłość, jeśli będę się odnosił personalnie w Twoim kierunku, to zaznaczę aby nie było domysłów ;) Szpileczki wbić Ci nie chciałem, nie było to moim celem, ale jeśli tak to odebrałeś, to albo jesteś strasznie wyczulony na swoim pkt, albo jesteś uczulony na moją osobę :) 

Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtopiłem z tym cholernym Messim.  :shout:

Nie zszedł... Ktoś też próbuje od wczoraj sprzedać za 1 800 000 i też nie schodzi. 

Na rynku lata mój i jego... Bez kitu, nie kumam tego rynku... Ludzie potrafią przepłacać 800K za MOTM Toure, Di Marjana... Za Suareza płacili po 4 000 000... A Messi parę godzin po TOTW, nie schodzi w ogóle...

Teraz albo go opchnę z dużą stratą... :comando:  

Albo zostawię i będę nim grał... Choć tak patrzę na te statystyki i za cholerę nie wiem czemu on ma 96... 97/96 R., S., ma o wiele lepsze. 

 

A co do paczek - logika ea - wczoraj sam syf leciał jak ich sporo otworzyłem...

A wieczorem otworzyłem 5...

 

1. Sturridge

2. Kompany

3. Toure

4. Di Maria

5. Gustavo

 

:gitara:

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam brata ciotecznego gdzieś pod czikago w des pleines czy coś takiego, dam mu dane do konta żeby pootwieral paczek bo chamburgerom patrzę EA daje dobrze :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam brata ciotecznego gdzieś pod czikago w des pleines czy coś takiego, dam mu dane do konta żeby pootwieral paczek bo chamburgerom patrzę EA daje dobrze :P

Sprawdzałem patent. Dałem znajomemu z Filadelfii swoje dane, wszedł na web app, otworzył paczki za 1,5mln coinsów i sam shit. Widziałem wsio, bo mi transmitował otwieranie i pytał co zostawić, a co zrobić na QS. Tak samo zmieniałem proxy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam brata ciotecznego gdzieś pod czikago w des pleines czy coś takiego, dam mu dane do konta żeby pootwieral paczek bo chamburgerom patrzę EA daje dobrze :P

 

Hamburgerą jeżeli już... Gówno daje.

Daje jak założysz nowe konto i nakupujesz FP. 

Tak miałem w 15 - pierwszy raz w FUT, do TOTY, jak kupiłem FP, to z każdego TOTW miałem najlepszą kartę z paczek... 

Jak się "promocja" skończyła, to od TOTY nie trafiłem kompletnie nic... Wydając czasem 5 000 000 na paczki za jednym razem - a kasy miałem jak lodu w "15"... Nie dość, że wyciągałem świetne karty z paczek, to jeszcze potrafiłem sprzedać karty o 2 000 000 - 3 000 000 drożej niż chodziły na rynku...

 

Mówcie co chcecie ale w tej edycji, najlepszy drop miałem podczas EA Access... I raz trafiłem TOTY Silve... No i Ronaldo NIF... 2 x Legendy... Ale biorac pod uwagę ile wydałem coinsów, to jest gówno - gdybym nie handlował, to bym nie miał nigdy kasy na karty które mam... Choć z tym handlem jest ryzyko - i wczoraj właśnie się wpieprzyłem... Ostatnie strzały jak Ramos, Suarez, itd., poszły się walić przez Messiego...

No ale nic, trzeba się podnieść i walczyć dalej...

 

A przez Messiego - ostatni raz go puściłem - jak się nie sprzeda, to zostaje - pierwszy raz zrobię sobie skład w tej edycji z hyper-linkami... I zobaczę na sobie czy ma to znaczenie odczuwalne w grze... Bo zawsze gram z jakimiś czerwonymi liniami, hybrydami, różnymi ligami, i choć 100% mam OVR Team, to może jest inaczej mając zieloną milę.

 

To pisałem ja, Jarząbek. 

BTW

 

Rynek stoi - nic się nie sprzedaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxM, czy ja wiem czy stoi? To są takie zrywy. Potrafiłem przez tydzień zarobić bańkę, a są dni, że relist robię regularnie, a przez dobę żadnego piłkarza nie sprzedaję. Fakt, że handel na XO jest o wiele gorszy niż na PS4, gdzie łątwiej nabijać ludzi w butelkę zawyżając ceny. Tutaj naprawdę ciężko trafić frajera, bo kart mniej, więc łatwiej rynek przeanalizować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×