Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoja droga to ten Fahrmann bedzie wart grosze a karta wyglada zacnie. Jego up praktycznie broni wszystko, co dopiero ta musi robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Mascherano nie miał czasami CDM? Bo w fut był CB. 

 

Wszystko możliwe. Podałem te dwa konkretne przykłady, bo miałem te karty i pamiętałem, że został zmieniony ovrl albo pozycja względem FUT. Takich kart było więcej, ale po prawie dwóch latach nie pamiętam kolejnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, jak one beda zawsze z tym samym overallem? Chyba ludzie nie sa az tak glupi by sie na to nabrac? Chociaz z drugiej strony sa...

Przecież Irlandczyków zrobili zielonymi, a karty były chyba takie same jak podstawowe karty, ludzie przepłacali, bo zielone :P Każde gówno kupią, aby tylko było słitaśne. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na mnie rzyga od paru dni. Doslownie rzyga. Przed sekunda - caly mecz w polu karnym typa i przegrywam 2;1. strzaly 22-7 dla mnmie. Dzialy sie takie rzeczy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni, nie przesadzajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx ilość poprzeczek i słupków zwiększyła się po ostatnim patchu. Już kolejny raz EA miesza z gempleyem i tych zmian jest trochę więcej. Druga sprawa, to że przy Cr7 i Messim w paczkach gra pewnie więcej osób, otwierają paczki i połączenie jest gorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakis delay od 3 dni w kazdym meczu, lagi i skipy w co drugim.. Cuda w meczach oprocz tego i efekt taki, ze siedze w 2 lidze i dalej przegrywam. Nie wiem co oni pozmieniali, ale z wkur** to mmnie dzisiaj az glowa rozbolala. AIDS w najczystszej postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieral ktto dzis jakies paczki? Jak dropi???

 

Tragiczny...

 

ng7r7q.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś fajne dwa mecze zagralem w pucharze tym sila składu max 3 gwiazdki, fajna zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx już Ci pisze co pozmieniali. Ostatnio grałem w weekend i nie wszystko rzuciło mi się w oczy, ale przez ostatnie 3 dni w pracy trochę poszperałem co ludzie zauważyli

 

- jak już pisałem wielu pisze o nagminnych poprzeczkach i słupkach, ja osobiście tego nie odczułem

 

- bramkarze zamiast łapać piłkę częściej ją piąstkują co stwarza dziwne sytuacje w polu karnym zarówno dla nas jak i przeciwników

 

- zmienili coś z kolizjami zawodników. Gracze grający agresywniej mają teraz przewagę bo gra pozwala na granie agresywnym pressingiem i ostrzejsze powstrzymywanie rywali. Sam odczułem to dość mocno, ale za to moja pomoc złożona z Vidala, Gustavo i Nainggolana radzi sobie świetnie 

 

- przyśpieszyli dwa tricki. Pierwszy to Ronaldo Chop, który jest teraz wykonywany szybciej i można go używać z powodzeniem co wcześniej było praktycznie niemożliwe a drugi to Heel to Heel Flick. Podczas jego wykonywania piłkarze momentalnie zrywają się do sprintu, który wydaje się być szybszy niż wskazują na to statystyki. Czasami się pomylę i zamiast Berbatov Spina wyjdzie mi HtH Flick. Wcześniej oznaczało to stratę piłki teraz widać jak napastnik momentalnie odskakuje obrońcy

 

Mi osobiście patch leży i gra mi się przyjemnie

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi 20k na koncie. Podpowiecie w co inwestować? Kontrakty złote po ile schodzą teraz? :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi 20k na koncie. Podpowiecie w co inwestować? Kontrakty złote po ile schodzą teraz? :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ja złote nieświecące licytuję po 150, sprzedaję po 300-350. Gwarantuję Ci, że w dobę można sprzedać 50-100 szt jak masz ich pełną listę ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakis delay od 3 dni w kazdym meczu, lagi i skipy w co drugim.. Cuda w meczach oprocz tego i efekt taki, ze siedze w 2 lidze i dalej przegrywam. Nie wiem co oni pozmieniali, ale z wkur** to mmnie dzisiaj az glowa rozbolala. AIDS w najczystszej postaci.

Zapraszam do 3 . Ja juz się chyba od dna odbilem ale koszmar przez 3 dni byl niesamowitym przeżyciem

matinx już Ci pisze co pozmieniali. Ostatnio grałem w weekend i nie wszystko rzuciło mi się w oczy, ale przez ostatnie 3 dni w pracy trochę poszperałem co ludzie zauważyli

- jak już pisałem wielu pisze o nagminnych poprzeczkach i słupkach, ja osobiście tego nie odczułem

- bramkarze zamiast łapać piłkę częściej ją piąstkują co stwarza dziwne sytuacje w polu karnym zarówno dla nas jak i przeciwników

- zmienili coś z kolizjami zawodników. Gracze grający agresywniej mają teraz przewagę bo gra pozwala na granie agresywnym pressingiem i ostrzejsze powstrzymywanie rywali. Sam odczułem to dość mocno, ale za to moja pomoc złożona z Vidala, Gustavo i Nainggolana radzi sobie świetnie

- przyśpieszyli dwa tricki. Pierwszy to Ronaldo Chop, który jest teraz wykonywany szybciej i można go używać z powodzeniem co wcześniej było praktycznie niemożliwe a drugi to Heel to Heel Flick. Podczas jego wykonywania piłkarze momentalnie zrywają się do sprintu, który wydaje się być szybszy niż wskazują na to statystyki. Czasami się pomylę i zamiast Berbatov Spina wyjdzie mi HtH Flick. Wcześniej oznaczało to stratę piłki teraz widać jak napastnik momentalnie odskakuje obrońcy

Mi osobiście patch leży i gra mi się przyjemnie

Kiedy był patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlatan MOTM

Gaitan MOTM.

Właśnie sprawdziłem wyniki i myślę pomarańczowy Gaitan. Jak będzie poniżej stowki to łykam, ładnie będzie się prezentował z pomarańczowym Jonasem

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakis delay od 3 dni w kazdym meczu, lagi i skipy w co drugim.. Cuda w meczach oprocz tego i efekt taki, ze siedze w 2 lidze i dalej przegrywam. Nie wiem co oni pozmieniali, ale z wkur** to mmnie dzisiaj az glowa rozbolala. AIDS w najczystszej postaci.

Ja też, nawet do UPC dzwoniłem z nadzieją, że to ich wina... ale ch*j :D To po prostu EA. Najgorsze jest to, że pierwszy raz w tej fifie pad wypadł mi z ręki... tyle szczęścia, że udało się go poskładać, a nawet posklejać :o 

 

Nie mam kontroli nad meczem, czuję się jakbym grał na lagach. Piłkarze często nawet stoją w miejscu zamiast biec do piłki, która jest kilka metrów od nich. Już nie mówię o zachowaniu moich piłkarzy w obronie :o PARODIA. Jeszcze 2-3 dni takiej gry i dla mnie koniec 16stki będzie w marcu...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę, że ludzie płacą za nowy if Ronaldo więcej niż kosztuje jego toty... Debile, debile... Wszędzie debile...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Messiego za 1900000... Sprzedawać? Dużo poyanieje?

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

W czasie jazdy lol

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Dobra... Już wisi czekając na jakiegoś youtubera. Jak się sprzeda... Kupię TOTY.

Kupiony podczas prowadzenia samochodu w drodze do domu... Mistrzostwo he he.

a64d7f42c150d3070b2cd3d7cd00f984.jpg

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOTM Ibrahimović. Jak tak dalej pójdzie, to licząc TOTS-a i jakąś kartę na Euro jeszcze wyląduje z ratingiem 98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś online jest teraz?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zbudowaniu Bundes i kupieniu wczoraj Fahrmana sif, dokupilem Pogbe do Serie A i przewalilem reszte kasy jaka mi zostala na paczki.

Wydalem niewiele, bo 250k, najlepsi zawodnicy jacy mi wypadli to Marchisio,Zabaleta, Luis Gustavo, najdrozszy Dybala.

A teraz czas odbic sie od dna finansowego, bo chyba z miesiac w ogole nie handlowalem bo nie mialem po co.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOTM Ibrahimović. Jak tak dalej pójdzie, to licząc TOTS-a i jakąś kartę na Euro jeszcze wyląduje z ratingiem 98.

Ale dlaczego Gaitan za to samo nie dostał MOTM? Kto zrozumie ea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko smiga ładnie, ale ja dotarlem do tego momentu fifowej kariery, że się bawie, nawet jak przegram to mnie to nie rusza bo przegrać z afro Hamza i Akinfenwa + Heskey na ataku to nie wstyd. Ale rozumiem Was, bo moi przeciwnicy po przegranych pewnie też padem rzucają hehe

To wygląda tak:

Strzelam gola takim Bale, phi kolejny gol, drugi, trzeci, who cares?

Strzelam gola Heskeyem na złota obronę i Neuera - OMFG eeeeemil, bieg do kamery i pozdrowienia przeciwnika :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×