Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w końcu poczułem głód FIFY i trochę więcej pograłem. Idzie mi nieźle, a co ważniejsze, dzięki łatwemu handlowi poczyniłem zmiany w składach. Cieszę się, bo mogę grać zawodnikami, o jakich na początku mogłem tylko pomarzyć. Mój ostatni zakup - Łysy z Bayernu ;)

 

Bundesliga:

http://www.futbin.com/16/squad/355814

 

Ligue 1:

http://www.futbin.com/16/squad/355803

 

Zastanawiam się co jeszcze można tu zmienić. Chciałbym innego obrońcę za Naldo, chyba pozbieram na if Hummelsa, bo innej ciekawej alternatywy nie widzę. We francuskim składzie zmieniłbym CAM, Ben Yedder jest jakiś nijaki, oraz LB. tu nie mam pomysłu, sif Kurzawa kosztuje chyba zbyt dużo jak na to, co prezentuje. 

IF Ben Yeeder, bardzo fajny grajek, maiłem go do czasu gdy odwidziały mi się wszystkie karty kolorowe i jedyną jaką mam teraz to SIF Casillasa.

Jak szukasz na ławkę fajnych i tanich grajków to polecam Ntep'a i Hamouma. Obaj 4* sztuczek i słabszej nogi

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, pobilem wlasny rekord. 3cie mistrzostwo 1 ligi z rzędu. Tym razem samymi kartami wartymi max 10k (wyjątkiem jest james warty 30 w fitnessie ale juz leci na liste).

Nagralem meczyk, z tym ze z podniety zapomnialem dac start na samym poczatku :P

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie sobie, a otworze ze dwie paczki i prosze

post-47132-14580902591184_thumb.png

I teraz nie wiem co robic, sprzedawac teraz czy po nowym totw.

Zagrac nim tez moge bo gram bundes :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanfary!

Wchodzę cały na biało...

Panowie, pierwszy raz w historii mojej z UT, awansowałem do 3 ligi i to w dobrym stylu. :biggrin:

 

wspez5.jpg

 

Póki co w 3, 2 mecze... 1 wygrana i 1 przegrana 1-2... Ale jak daje słowo w strzałach 18 - 4... I gość nie istniał ale mu podania dwa razy doszło przez pół boiska, a u mnie Bale miał kaca i pudłował niemiłosiernie. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuj sie na srogi wpierdziel. Tez sie wbilem do 2 ligi z tytulem i seria 7-8 zwyciestw (w ktorej na szczescie zostalem na dobre a jak spadam do 3 to od razu za pierwszym podejsciem wracam do 2) i ktos tu wykrakal ze po takiej serii zwyciestw przyjdzie czas na serie porazek. Twoje toty sroty nie bedzie wiedzialo do czego sluzy pilka :P

dla jaj wystawilem tylko 2 kontrakciki +13 za 450c i zeszly w tym samym czasie... jak pogonie je wszystkie to na konto wpadnie 100k : o samych +28 mam chyba z 30...

Jesli ktos zobaczy pricefixa na kontrakty.. to to nie ja :PP poluje na jutuberow ktorzy lubia przeplacac dwukrotnie

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIF Fahrmann jest lepszy od SIF Handanovica tylko ten drugi moim zdaniem jest fatalny. Niemiec potrafi obronić strzał, pozbierać się i obronić dobitkę po czym pozbierać się jeszcze raz i obronić kolejną dobitkę. Problem w tym, że pomimo, że skacze jakby miał sprężyny w korkach to on jest winny całemu temu zamieszaniu. Inny bramkarz pierwszy strzał sparowali by za linie końcową a SIF Fahrmann wybija ją do przodu i do przodu i do przodu aż w końcu piłka wpadnie do bramki. Świetnie się spisuje gdy kluczową rolę odgrywa refleks. Interwencje w sytuacjach sam na sam, na linii gdy przeciwnik strzela z bliska itp, ale zawodzi przy strzałach z dystansu. Nie ogarniam w tym roku bramkarzy bo Fahrmann ma 196 wzrostu i w przypadku SIF 88 ustawiania a strzały zza pola karnego wpadają bardzo często. W Bundeslidze znowu króluje Leno, bo Neuer wkurza mnie swoją nierównością. W jednym meczu jest nie do pokonania by w kolejnym wybraniać wszystko z wyjątkiem 3 strzałów w środek bramki. 

 

Od bramkarzy oczekuje stabilności. To co jest do wybronienia mają wybronić i mają grać równo. Ci najlepsi bramkarze dorzucają od siebie czasami coś ekstra czyli wyciągną jakąś niemożliwą piłkę co w połączeniu z ich równą grą potrafi stworzyć przewagę. Tej równości brakuje mi właśnie u SIF Handanovica, SIF Fahrmanna i Neuera. Zachowują się tak samo bez znaczenia czy grają u mnie czy u przeciwnika

 

Mam jeszcze jedną interwencje z wczoraj. Handanovic 83 dobija powoli u mnie do 400 rozegranych spotkań, ale nawet jemu na lagu zdarzają się kapitalne interwencje :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ogromną prośbę. Sprawdźcie czy jak dostajecie powiadomienia to wyświetlają się one z dobrą godzina ale dniem wczorajszym. 1bd819b6a55778f5e3ec7d5ace25a412.jpg

Po wejściu w powiadomienia "wczoraj" zmienia się na "dziś"

Jak najade na zakładkę wiadomości to są pokazane z dobrą data. Technicy EA po 2 dniach rozkładają ręce bo wszystko jest ok z połączeniem moim i synchronizacja serwera z kontem ok wygląda. Wina prawdopodobnie może leżeć po stronie Sony. Jeżeli tak to mam możliwości podpięcia obecnego konta ea pod nowe konto psn co raczej odpada z przyczyn wiadomych....plus, digitale itp z 10 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ogromną prośbę. Sprawdźcie czy jak dostajecie powiadomienia to wyświetlają się one z dobrą godzina ale dniem wczorajszym. 1bd819b6a55778f5e3ec7d5ace25a412.jpg

Po wejściu w powiadomienia "wczoraj" zmienia się na "dziś"

Jak najade na zakładkę wiadomości to są pokazane z dobrą data. Technicy EA po 2 dniach rozkładają ręce bo wszystko jest ok z połączeniem moim i synchronizacja serwera z kontem ok wygląda. Wina prawdopodobnie może leżeć po stronie Sony. Jeżeli tak to mam możliwości podpięcia obecnego konta ea pod nowe konto psn co raczej odpada z przyczyn wiadomych....plus, digitale itp z 10 lat

Jak miałem ps4 to takie cuda były nagminne. Dostawałem powiadomienie z inną datą, bądź godziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos do mnie pisze na psn, to zawsze data jest inna. Najczeaciej 39 min do tylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka meczów od wczoraj i wyniki (żaden z nich w 1. lidze, wszystkie poza sezonami): 1-6, 1-5, 0-2, 1-4, 1-1, 2-4, 2-6, 2-3. Najgorsza seria w życiu. Nic z tego nie rozumiem. Chyba czas pożegnać się z 4-2-3-1(2), ale to była solidna formacja w obronie, a po tych wynikach. Jakbym grał na poziomie 8. ligi, a nie 1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pozegnalem swojego sif Fahrmanna, bardziej irytowal i wpuszczal strzaly gdzie jego if bronil z latwoscia. Wrocilem do Leno i jestem mega zadowolony, a dzis mozliwe ze wyjdzie jego if :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego sif Fahrmanna jestem zadowolony, broni solidnie i czasem dzięki refleksowi wybroni jakąś niesamowitą piłkę. Jednak gwiazdą na bramce jest sif Ruffier, najlepszy bramkarz jakim grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka meczów od wczoraj i wyniki (żaden z nich w 1. lidze, wszystkie poza sezonami): 1-6, 1-5, 0-2, 1-4, 1-1, 2-4, 2-6, 2-3. Najgorsza seria w życiu. Nic z tego nie rozumiem. Chyba czas pożegnać się z 4-2-3-1(2), ale to była solidna formacja w obronie, a po tych wynikach. Jakbym grał na poziomie 8. ligi, a nie 1. 

Wczoraj miałem podobną serię. Grałem 5 meczy, w każdym czułem się lepszy (co potwierdzały statystyki), a wszystkie przegrałem/zremisowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahrmann 84... 50 spotkań... Jest to pierwszy bramkarz w tej grze, który spowodował u mnie spokój na tej pozycji... W ogóle nie myślę pierwszy raz o obsadzie bramki i sprawdzeniu kogoś innego, bo... Po prostu klasa światowa, najrówniej broniący bramkarz moim zdaniem.

https://youtu.be/75Z7peL6Mb0

Futbin: 27 TOTW

http://news.futhead.com/posts/totw-predictions/33531-totw-predictions-week-27

MaxyM, powiedz mi na jakiej chemii gra u ciebie 84 Fahrmann, bo pod wpływem twojego posta postanowiłem go zakupić heh, ale u mnie najwięcej chemii będzie miał 8 i tak się zastanawiam czy to wystarczy, bo już wielu bramkarzy przetestowałem i żaden mi jakoś nie skasował, a miałem np. De Gee na CHM 8 i słabo to wyglądało

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj, u mnie tez swieze wiadomosci dostaje 10 min wczesniej niz wyslano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boateng i ma 10CHM.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boateng i ma 10CHM.

Wiem, ale mam wymieszaną obronę z Bundes i BBVA i za bardzo nie chce jej zmieniać, bo dobrze mi się nią gra

No ale może w sumie masz rację, pomyślę nad Boatengiem, ale mam Naldo i on na CB to kozak od początku i mam do niego sentyment heh, ale dzięki za radę

Edytowane przez ajuszczyk82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka meczów od wczoraj i wyniki (żaden z nich w 1. lidze, wszystkie poza sezonami): 1-6, 1-5, 0-2, 1-4, 1-1, 2-4, 2-6, 2-3. Najgorsza seria w życiu. Nic z tego nie rozumiem. Chyba czas pożegnać się z 4-2-3-1(2), ale to była solidna formacja w obronie, a po tych wynikach. Jakbym grał na poziomie 8. ligi, a nie 1. 

 

Wczoraj miałem podobną serię. Grałem 5 meczy, w każdym czułem się lepszy (co potwierdzały statystyki), a wszystkie przegrałem/zremisowałem.

Dzisiaj 5 remisów w 3 lidze w której jestem drugi raz od premiery gry -> tak cały czas 1-2 liga. :) W każdym meczu to ja gram w piłkę, a przeciwnik strzela bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Awruk zawsze czytam twoje posty z zainteresowaniem i korzystam z twoich uwag/spostrzeżeń ale co do Fahrmanna kompletnie się nie zgadzam.

To jest jedyny bramkarz, który mi wybrania "magiczne momenty gry", to jedyny bramkarz, który łapie piłki w 45 i 90 minucie, to jedyny bramkarz, który nie daje sobie strzelić byle bramki, to jedyny bramkarz, który doprowadza przeciwników do RQ, to jedyny bramkarz, który broni sam na sam z 2 metrów... Dla mnie to najlepszy bramkarz jakiego miałem przez 900 meczy w 16. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 raz udalo mi sie draft wygrac:D

do ktorej podwojna szansa i messi i ronaldo w pakach?

dostalem rare 12 zawodmnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 raz udalo mi sie draft wygrac:D

do ktorej podwojna szansa i messi i ronaldo w pakach?

dostalem rare 12 zawodmnikow

 

Cdh1MmtVIAAZV-g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sturridge  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM ja wierzę, że on takie cuda wyprawia bo po niektórych jego interwencjach ręce same składają się do oklasków. Brakuje mi jednak równości w jego grze. Kapitalna interwencja ratująca przed stratą pewnej bramki by za chwile puścić coś zza pola karnego. On u mnie bronił tak jak na Twojej kompilacji, tylko w sytuacjach, gdzie przeciwnicy byli w polu karnym to zawsze znalazł się ktoś by dobić strzał sparowany przez Fahrmanna. Często wybroni strzał, dobitkę i dopiero druga dobitka wpadnie do bramki, ale niestety wpada więc dla mnie nie ma znaczenia, że dwa razy świetnie bronił bo oczekuje, że bramkarz sparuje strzał do boku a nie w środek pola karnego. 

 

Karta jest tania, każdy może ją sam przetestować, ale nie jest idealna. Ma wady i jedni będą odczuwać je bardziej a inni mniej bo to zależy już od tego na ile i na jakie strzały pozwalamy przeciwnikowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że pozmieniali coś w gameplayu. Wczoraj byłem o włos o awans do 3ciej ligi. Dwa mecze do końca, dwa punkty do zdobycia. W obu meczach straciłem bramki w doliczonym czasie. Brzmi jak typowy rak fify, ale czytajcie dalej. W pierwszym meczu grałem z dobrym gościem, prowadził mecz. Około 70 minuty wyrównywałem, ale w doliczonym czasie sieknął mi bramkę z różnego. W drugim meczu szybko strzeliłem i kontrolowałem mecz. Od czasu do czasu miałem okazje, ale zabrakło wykończenia. Koleś w doliczonym czasie wyrównywał po złym wyrzucie mojego bramkarza. Co najważniejsze obie bramki były z mojej winy. W pierwszym meczu koleś miał róg po mojej głupiej stracie. W drugim meczu sam wrzuciłem piłkę w napastnika rywala. Obie bramki po moich błędach, nawet nie byłem zły. Tzn. bylem, ale na siebie, nie na grę. Tak można się bawić, mam nadzieję, że to nie złudzenie.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awruk, możliwe, że to jak pisałem - ja mam lepszy egzemplarz... U mnie to nie występuje. 

Mat, jest tego zdecydowanie mniej... Ja wczoraj 3 mecze do M 4 ligi... Zaczynam pierwszy mecz... 0:2 i myślę - aha... Ale wyciągnąłem na 3:2... Ogólnie mniej jest tych "momentów" mam takie wrażenie.

 

A wczoraj w nagrodę 110K packs opening sobie zrobiłem.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×