Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kto bogatemu zabroni :) Mnie naszło na Neymara ale kiedyś słabo mi się nim grało i się zastanawiam, po za tym brakuję mi 50k trzeba troszkę nazbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A którego bardziej lubisz? Graj tym którego bardziej lubisz na żywo i po kłopocie :)

Oczywiście że CR7 bo grał kiedyś w moim ulubionym klubie Man United :) apropo gracz United to Rooney na Cam to rzeznik :) ostatnio kupiłem go po raz 3 do składu

i za każdym razem gra lepiej, chyba teraz wykorzystuje go do maximum czyli robi rzeznie ;)

Kto bogatemu zabroni :) Mnie naszło na Neymara ale kiedyś słabo mi się nim grało i się zastanawiam, po za tym brakuję mi 50k trzeba troszkę nazbierać.

Grałem Neymarem na ST i był świetny ;) najbardziej odczułem pace. balance i strzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na st chciałem dać Cr-a ale Neymar lepiej by mi się tam nadał, bo Costa gania na prawej i do zgrania lepiej by mi tam pasował.

To bier CR7 i problem z głowy.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierać między Leo a CR7 to nie problem bo każdy by chciał mieć taki problem :)

To bierz Neyma i po problemie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podarować poszerzenie listy transferowej? Na nowym koncie mam dopiero 50 slotów na karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podarować poszerzenie listy transferowej? Na nowym koncie mam dopiero 50 slotów na karty.

Ja ci mogę podarować, tylko nie wiem za ile włączę konsole ale jak coś to psnid chivu82, wyślij zaproszenie to jak włączę konsole to ci podaruje

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podarować poszerzenie listy transferowej? Na nowym koncie mam dopiero 50 slotów na karty.

Jaki jest maks?

100?

Wysłane z mądrego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awruk albo Tsarov, a co powiecie na taki skład?

http://www.futbin.com/16/squad/363987

Wczoraj całkiem przyjemnie mi się tym grało, ale jestem otwarty na cenne i celne uwagi :)

Jaki telefon ma takie klawisze? :D

Solidny sklad. Mozna nim smialo grac a ja osobiscie uwazam, ze Pogba i Marchisio sa lepszymi CM, Dybala lepszym ST, Hamsik SIF lepszym CAM a Barzagli albo Bonucci lepszymi CB, ale Twoi zawodnicy tez sa bardzo dobrzy. Co jest na pewno do zmiany to na bramke Handanovic 83 i na RB Abate, Peres albo Lichsteiner

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos kupowal subskrypcje ps+ na allegro, to nie polecam goscia o nicku "Chocobo777".

Kupilem 30 dni, subskrypcja wygasla po 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja biorę tylko z fabryki kluczy czy innych keye.pl. od grudnia 2014 żadnej key się nie wysypal a czasami nawet za 169 zł kupuje!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidny sklad. Mozna nim smialo grac a ja osobiscie uwazam, ze Pogba i Marchisio sa lepszymi CM, Dybala lepszym ST, Hamsik SIF lepszym CAM a Barzagli albo Bonucci lepszymi CB, ale Twoi zawodnicy tez sa bardzo dobrzy. Co jest na pewno do zmiany to na bramke Handanovic 83 i na RB Abate, Peres albo Lichsteiner

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

Dokładnie. Juan Jesus u mnie dawał radę w brazylijskim składzie, ale niekiedy zabraknie mu wzrostu (mimo bardzo dobrej skoczności). Bonucci wart wypróbowania. Florenzi wygląda ok, ale również preferowałem Abate i Peresa. De Rossi - M/H, wzrost, powinien rządzić w środku. W razie jak to nie będzie Ci grało kombinowałbym z pomocnikami. Marchisio, Guarin, droższa opcja - Pogba. Masz wiele możliwości w Serie A. 

BTW, co do CAM odrębne zdanie - nie wiem o co chodzi, nie wiem dlaczego tak jest, ale dla mnie Di Maria to bolec. Ilekroć nim grałem na CAM, tylekroć mnie niezwykle irytował. Ale masz go do zgrania z Tevezem, więc zrozumiałe. Chociaż podejrzewam, że Dybala na CAM będzie się prezentował o wiele lepiej, tak więc możesz go przetestować. Jestem ciekaw rezultatów ;).

Edit: Kielona daj na lewą stronę środka obrony, bo jest lewonożny.

Edytowane przez Tsarov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego ja biorę tylko z fabryki kluczy czy innych keye.pl. od grudnia 2014 żadnej key się nie wysypal a czasami nawet za 169 zł kupuje!

 

ja teraz przycebulilem z mysla o zmianie konsoli za pare miesiecy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos kupowal subskrypcje ps+ na allegro, to nie polecam goscia o nicku "Chocobo777". Kupilem 30 dni, subskrypcja wygasla po 14.

Ciesz się, że Cię banem nie poczęstowali :D ja jedyny raz zakupiłem na allegro, bo późny wieczór już był, a karty kredytowej nie dodaje do PS4 i dostałem na 3dni , nie wiem na 100% czy za to, ale nic innego w tym czasie nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidny sklad. Mozna nim smialo grac a ja osobiscie uwazam, ze Pogba i Marchisio sa lepszymi CM, Dybala lepszym ST, Hamsik SIF lepszym CAM a Barzagli albo Bonucci lepszymi CB, ale Twoi zawodnicy tez sa bardzo dobrzy. Co jest na pewno do zmiany to na bramke Handanovic 83 i na RB Abate, Peres albo Lichsteiner

 

 

Dokładnie. Juan Jesus u mnie dawał radę w brazylijskim składzie, ale niekiedy zabraknie mu wzrostu (mimo bardzo dobrej skoczności). Bonucci wart wypróbowania. Florenzi wygląda ok, ale również preferowałem Abate i Peresa. De Rossi - M/H, wzrost, powinien rządzić w środku. W razie jak to nie będzie Ci grało kombinowałbym z pomocnikami. Marchisio, Guarin, droższa opcja - Pogba. Masz wiele możliwości w Serie A. 

BTW, co do CAM odrębne zdanie - nie wiem o co chodzi, nie wiem dlaczego tak jest, ale dla mnie Di Maria to bolec. Ilekroć nim grałem na CAM, tylekroć mnie niezwykle irytował. Ale masz go do zgrania z Tevezem, więc zrozumiałe. Chociaż podejrzewam, że Dybala na CAM będzie się prezentował o wiele lepiej, tak więc możesz go przetestować. Jestem ciekaw rezultatów ;).

Edit: Kielona daj na lewą stronę środka obrony, bo jest lewonożny.

Dzięki chłopaki za rady :)

Większość rzeczy, o których piszecie już testowałem, mam na rozkłądzie całą serie A praktycznie.

Pogba poszedł na handel, bo chciałem koniecznie uzbierać na if Teveza (taki fetysz) ;)

Dybala jest na ławce i u mnie w klubie ma cam, ale Di Marią po prostu świetnie mi się gra i bardzo lubię tą kartę. Sporo bramek mi strzela.

Dybalą grałem też długo i zawsze na cam, nawet jego ifa miałem.

 

Tsarov: Jesus też jest lewonożny :)

 

Guarin z kolei jakoś nie bardzo mi podpasował i nigdy się nie wyróżniał.

 

Awruk - u mnie Perin gra dobrze, zwłaszcza z perkiem "ściana", Handanovica miałem, ale bardzo krótko i nie byłem z niego zadowolony.

Swoją drogą czemu polecasz tego 83? Po upie to słabsza karta?

 

Generalnie długo grałem składem z Pogbą, Bonuccim i Lichtsteinerem (Abate też mam), ale teraz uparłem się (taki test) na obniżenie ovr drużyny, stąd taki skład i raczej szukam porad w zakresie ovr drużyny na poziomie 82, bo taki udało mi się uzyskać.

Może wypróbuję jeszcze Peresa tak jak radzicie.

Dlatego ja biorę tylko z fabryki kluczy czy innych keye.pl. od grudnia 2014 żadnej key się nie wysypal a czasami nawet za 169 zł kupuje!

A ja miałem przeboje z keye, sprzedali mi zużyty kod i szli długo w zaparte.

Generalnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith w tym roku zadna karta po up! mi nie podeszla. Po pierwsze zmiany czesto sa kosmetyczne a po drugie mam wrazenie, ze cos z nimi pozmieniali i to na gorsze. W IFach czuje moc, a karty po up! sa fatalne

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób o tym pisze, że może wymienię Dybalę na 78 w takim razie.

Coś w tym może być.

 

edit: no i cons trochę wpadnie w związku z tym :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 to najgorsza edycja tej gry w jaką grałem. Gameplay jest absolutnie katastrofalny. Nie chodzi o rezultaty, a o to co się dzieje na boisku. Okocha - jeden z najlepszych technicznie piłkarzy w grze. Piłka odbija mu się od nóg jak 99% kopaczy z Ekstraklasy. Technika drewniaka. Przypadkowe zderzenia piłkarzy, po której futbolówka przemieszcza się na wszystkie strony świata. Zmiana piłkarzy, momentami wielkie problemy, żeby zmienić się na gracza, którego się chce. Nawet prawą gałką. Obrona dostająca raka mózgu, zostawiająca wielkie dziury. Koszmarny gameplay. Żegnam się z FIFĄ do czasu TOTS-ów. Jeśli nie wyeliminują tych dziesiątek przypadkowych kolizji to przyjemności z gry nie będzie. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 to najgorsza edycja tej gry w jaką grałem. Gameplay jest absolutnie katastrofalny. Nie chodzi o rezultaty, a o to co się dzieje na boisku. Okocha - jeden z najlepszych technicznie piłkarzy w grze. Piłka odbija mu się od nóg jak 99% kopaczy z Ekstraklasy. Technika drewniaka. Przypadkowe zderzenia piłkarzy, po której futbolówka przemieszcza się na wszystkie strony świata. Zmiana piłkarzy, momentami wielkie problemy, żeby zmienić się na gracza, którego się chce. Nawet prawą gałką. Obrona dostająca raka mózgu, zostawiająca wielkie dziury. Koszmarny gameplay. Żegnam się z FIFĄ do czasu TOTS-ów. Jeśli nie wyeliminują tych dziesiątek przypadkowych kolizji to przyjemności z gry nie będzie. 

Może odpuść, bo weekend jest. Wtedy zawsze cuda wianki się dzieją.

Co do tego, że to jedna z najgorszych edycji to się zgadzam, a zapowiadała się na najlepszą przed patchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrzebać ostatnie 15 minut gry? Ale męczą zagralem heheh

Idę o flache że nikt takiego spotkania nie miał - tylko jak to odkopac

Nic z tego to pokrótce opiszę.

1. Gość strzela mi gola

2. Dostaje czerwo i gość strzela z karnego na 2:0

3. Do połowy wyrównuje w 10 do 2:2

4. Po gwizdku koleś pakuje mi dwa szybkie gole 4:2

5. Robię suby guqrdioli i próbuje coś ugrac

6. Dwa karne dla mnie 4:4 - gość Dostaje czerwo

7. 93 minuta Robben na 4:5 i win

:D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj mialem podobny mecz, ale bez czerwonych kartek.

Do 70 minuty prowadzilem 3-0, potem moje pilkarzyki dostaly paralizu i nic im nie wychodzilo, proste podanie do kolegi stojacego 5m potrafili sknocic, przeciwnik strzelil mi 3 bramki (ostatniego w 89min), po wznowieniu udalo mi sie strzelic na 4-3 co mnie ucieszylo bo cos tam sie plul przez mikrofon jegomosc jak wyrownal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar zakupiony tera trzeba zbierać na innych ogórków, pierwszy mecz dwie brameczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puenta tych spotkań taka : zawsze graj do końca na pełnej kutwie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 to najgorsza edycja tej gry w jaką grałem. Gameplay jest absolutnie katastrofalny. Nie chodzi o rezultaty, a o to co się dzieje na boisku. Okocha - jeden z najlepszych technicznie piłkarzy w grze. Piłka odbija mu się od nóg jak 99% kopaczy z Ekstraklasy. Technika drewniaka. Przypadkowe zderzenia piłkarzy, po której futbolówka przemieszcza się na wszystkie strony świata. Zmiana piłkarzy, momentami wielkie problemy, żeby zmienić się na gracza, którego się chce. Nawet prawą gałką. Obrona dostająca raka mózgu, zostawiająca wielkie dziury. Koszmarny gameplay. Żegnam się z FIFĄ do czasu TOTS-ów. Jeśli nie wyeliminują tych dziesiątek przypadkowych kolizji to przyjemności z gry nie będzie. 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×