Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ok wygralem pierwsza lige tym gownem bez chemii. Ta gra ma downa. Fitness tez zbedny. Ostatni mecz gralem zaczynajac z 40 staminy na kazdej karcie i zapier**** jak nafetowani. Kpina

Dlaczego gównem? Bo mają czerwone linie? Bo mało zgrania?zacny skład masz więc dlaczego Ty jako dobry gracz masz takim nie wygrać? Przecież to najlepsza edycja dla Ciebie :-)

Mnóstwo ziomków i to gorsi skillowo tutaj już nie jednokrotnie pisało, że cała chemia itp itd to tylko niewielki boost. Gracze z CH2 nagle nie grają z jedną nogą albo z upośledzeniem tylko to wciąż karty jakie mamy. Sam od siebie już dawno mogłeś sobie zagrać składem i wysunąć wnioski. W drafcie nikt się nie "spuszcza" nad zgraniem tylko walą zacne karty gdzie popadnie i tak wygrywają. Wystarczy było dobrze zrozumieć to co tutaj napisał mnóstwo razy kolega@SkibaPL bo ogrywał ten tryb więcej razy niż całe forum . No ale on nie medialny ziomek więc piszę głupoty pewno. Dla mnie np to cenne informacje. Tak samo jak ta z kondycja co napisał kolega@F3niX bo sobie sam spr. Pewno w 16 już nie zostanie poprawiony jak z czerwoną kartka ale w następnej już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutkie te wasze składy, ja takim czymś popylam, za Comana Costa wjedzie jak uzbieram i za Benatie jakiś inny obrońca bo jest słaby.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=eVvL1qPCnMhbL:FFA16PS4

Jak wy te skłądy wklejata że one tak łądnie się wyświetlają?

 

 

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam to gownem, bo nie na tym fut polega, zeby stawiac maicona na srodku obrony, lub zeby miec 50 chemii i same czerwone kreski. Cala filozofia tego trybu upadla, CZYLI JEST GOWNEM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, vkkaaa napisał:

Wrzucając odpowiedni styl na 87 będziesz miał lepszą kartę, niż nawet pierwsza karta specjalna, włącznie z tym 88 : p + chemia karty 87 będzie rzeczywiście równa 10, podczas gry karta 88 nigdy nie osiągnie 10tki.

 

Tak to zrozumiałem...

 

Jak dla mnie powinien pojawić się patch, który to wszystko załata już teraz... Choć znając EA, oleją to i spróbują z tym coś zrobić dopiero w 17.

Patch? To caly kod gry jest spieprzony :1_grinning: i trzeba go zmienic. Nie mam pojecia ile to by zajmowalo, ale wiem, ze ea nie ma pojecia na 100% jak to naprawic :1_grinning:

 

poza tym jak pisalem o tym fitness glitchu - zareagowaly 2-3 osoby. Piszac o chemistry glitchu - chyba nikt. Bo kazdy twierdzi, ze tylko narzekam na ta gre. W zasadzie to mialem zawsze racje, bo ta gra to... Nawet nie wiem jak to okreslic :1_grinning:

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno muszą coś zrobić bo w Stanach to skończy się w sądzie. I nie będzie to 10$ jak za zabranie linuxa. Cała idea kupowania punktów za za nie paczek by trafić ifa to było jedno wielkie wyłudzenie na kilkaset mln $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pablos_83 napisał:

Na pewno muszą coś zrobić bo w Stanach to skończy się w sądzie. I nie będzie to 10$ jak za zabranie linuxa. Cała idea kupowania punktów za za nie paczek by trafić ifa to było jedno wielkie wyłudzenie na kilkaset mln $

Nic nie zrobia, bo t&c sa tak spisane aby chronic firme. A tak poza tym serio jestes z Wloclawka? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaniecie to przeczytajcie moje doświadczenia...

20 meczy...

CHM ogólna zespołu 40. 

Same karty specjalne + 3 na rezerwie, reszta brązy. 

Niektóre karty 1/2 CHM na pozycji.

 

Di Maria na CAM - 12 razy MOTM

Vidal - 4 MOTM

Handanovic SIF - 4 MOTM

 

14-4-2

3-2 Liga

Kondycja obecnie u kart wynosi po 20-30%

W każdym meczu od początku mają 99 - nie ma spadku po rozpoczęciu meczu.

Dobrałem Team najmocniejszy jeżeli chodzi o pozycje.

Tłamsiłem, rozbijałem, dominowałem i napieprzałem ile wlezie... Obrona mur beton.

 

Wymieniłem tylko 10CHM, nif Neuera na 3 CHM SIM Handa.

Grałem bez żadnego trenera...

 

Podsumowując - to wszystko prawda - EA piknie nas wszystkich wło. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, ktos mi te wszystkie dziwactwa futowe udowodnil, pokazal czarno na bialym, wiec przyznaje sie - mieliscie racje.  Zadowoleni? :24_stuck_out_tongue: Trybik ktory pokochalismy jest zryty do cna

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak w 17 kazdy bedzie nakur*al dalej  nawet jak nic sie nie zmieni :) tu nawet nie ma co numeru strony zapisywac zeby za te 3 miechy przypomniec kto jak mocno jezdzil po grze zwlaszcza mr. Maxym :24_stuck_out_tongue:

I nie ma co sie ludzic bo ea i tak za to nie beknie no chyba ze popularne fifowe muricanskie kanaly wejda do gry i kazdy wrzuci filma naglasniajac sprawe. Wtedy moze ciut sie obsraja ale waaaaaaaatpie w to.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz tu nie chodzi nawet o to, żeby się zmieniło. Może to sobie działać nawet tak jak teraz ale niech będzie oficjalna informacja "słuchajcie, mamy popieprzone reguły, oto one" żeby każdy wiedział jak budować sensowny zespół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wierzysz w to ze cos takiego by napisali? wtedy nikt by gitary nie zawracal ifami i srifami a biznes by sie nie krecil. Ludzie sie zabijali o karty ktore wychodzily z dupy za nic a nie wnosza zupelnie nic do rozgrywki. Bardziej boli to ze maja od cholery ludzi i kupe kasy a takie walki kreca bo im sie po prostu nie chce... juz o serwerach nic nie mowiac no ale to jest nalog z ktorego sie na pare miesiecy do fify 17 wyleczylem i od dluzszego czasu nie tykam tej gry kijem :) kierownica + shifter + project cars/dirt rally i tu sie mozna cieszyc i bawic gra a nie fifa aids :24_stuck_out_tongue:

Widzialem kuriozalne pozwy jakie tam w ameryce lataja i chcialbym aby sie im ktos do dupy dobral ale naprawde marne szanse sa na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak i tak 17 kupie na premiera. Futa tez zaczne od razu, najwyzej przerzuce sie na sezony po tygodniu jak dalej wszystko bedzie zwalone

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak ja i pewnie większość z nas.

52 minut temu, SkibaPL napisał:

kierownica + shifter + project cars/dirt rally i tu sie mozna cieszyc i bawic gra a nie fifa aids :24_stuck_out_tongue:

Grałbym, ale nie mam do czego zamontować kierownicy, a na padzie do mi się odechciało po 15 minutach :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, no4b napisał:

Tak samo jak ja i pewnie większość z nas.

Grałbym, ale nie mam do czego zamontować kierownicy, a na padzie do mi się odechciało po 15 minutach :38_worried:

Wheel stand pro i sprawa zalatwiona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sadze, ze wlasnie dopiero teraz nazwa "ultimate team" ma sens, czyli budowanie najlepszego mozliwego skladu bez patrzenia na takie pierdoly jak np. chemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA bardzo dawno temu wypuściła turniej z maks zgraniem na poziomie 70 (jak mnie pamięć nie myli) i wtedy dużo ludzi już dawno się przekonało ,że ta cała CH nie ma znaczenia bo grało się normalnie. Po tym turnieju  EA wypuszcza łatkę ,w której informuje oficjalnie w filmiku  ,że lepsze zgranie to teraz  bonus do podań. Mimo to gracze i tak nie zauważyli różnicy. Tryb draft dostępny dla wszystkich też to udowdnił. Domanu  w swoich filmikach (udostępniane linki tutaj na forum) kilka mięsięcy temu już dawno o tym wspominał. Liczy się zawodnik z umiejętnościami na danej pozycji i wsio. Ronaldo na RB i tak będzie genialną kartą w ataku mimo CH0 tylko w obronie będzie kaleczył. @matinx Dlaczego to niby Maicon w wersji imotm ma kalczyć na CB czy CM? Sam grałeś Messim ( z pozycja LN) na ST i grało Ci się wybornie przecież. Jakbyś dał Messiemu LP i nagle by miał CH2 dalej był by szatanem. @MaxyM tyś to już w ogóle zwariował chyba :-) przez 8 miesięcy bawisz się w super testera kart a nagle po jednym filmiku zmieniasz swoje zdanie. Wszystko było genialne ,ludzie wychodzą płaczą itp itd. Ja już z kilkoma tutaj na pw pisałem ,że te twoje opinie to tylko są kopią tego co zobaczyłeś na YT albo na innych forach wyczytałeś :-) herbanitki @unki @Stary człowiek @O.Tadeusz z tego forum już dawno pisali ,że te wszystkie ify ,sify to tylko cyferki a na boisku tego nie widać :-) Z tych całych recenzji video też była polewka bo niby na jakiej podstawie są oni stwierdzić ,że +1 czy +2 jest odczuwalne. Ty byłeś zahcwycony a nagle to wszystko placebo :-) za jaja się złapać i swojego się trzymać zdania :-) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 700k. Kogo byscie polecili na lf, rf i 2 x cm, zeby sie zmiescic w tym hajsie? Ofc same totsy ify motmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 700k. Kogo byscie polecili na lf, rf i 2 x cm, zeby sie zmiescic w tym hajsie? Ofc same totsy ify motmy

Salah, Insigne w wersji TOTS są super i tanie a i pod twoje granie idealne bo dużo dryb mają. Na cm ja już długo gram Maxwellem tylko 3* troszkę wkurza. Genialna karta też na cm ofensywny to Ben Yedder TOTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, no4b napisał:

Tak samo jak ja i pewnie większość z nas.

Grałbym, ale nie mam do czego zamontować kierownicy, a na padzie do mi się odechciało po 15 minutach :38_worried:

ja mam do biurka  przyczepione bo malo miejsca w pokoju ale mysle zeby zespawac sobie stelaz skladany + kupic fotel kubelkowy za dyche na szrocie to nie problem :) bardziej chodzi o taka konstrukcje ze tv bedzie powieszony na stojaku z mozliwoscia obrotu gdy gra sie na kierownicy lub obok wiec wtedy moge niepotrzebne biurko wywalic a i miejsca troche bedzie, tak to widze trzeba tylko w solidzie narysowac . Te wheelstandy srednio mi sie podobaja.

Tak czy inaczej zabawa przednia a taki zestaw ze skrzynia kosztuje okolo 1200 zl. Jeszcze niedlugo assetto corsa wjezdza na rynek :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam do biurka  przyczepione bo malo miejsca w pokoju ale mysle zeby zespawac sobie stelaz skladany + kupic fotel kubelkowy za dyche na szrocie to nie problem bardziej chodzi o taka konstrukcje ze tv bedzie powieszony na stojaku z mozliwoscia obrotu gdy gra sie na kierownicy lub obok wiec wtedy moge niepotrzebne biurko wywalic a i miejsca troche bedzie, tak to widze trzeba tylko w solidzie narysowac . Te wheelstandy srednio mi sie podobaja.

Tak czy inaczej zabawa przednia a taki zestaw ze skrzynia kosztuje okolo 1200 zl. Jeszcze niedlugo assetto corsa wjezdza na rynek

Na kierze w fife chcesz ciorać? :-D

Wiem, wiem ta nowa wersja forum to katastrofa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dobrze dales z tym yedderem, nie pomyslalem o nim. Nada sie na cm :) albo tevez :O

Zobacze ile dokladnie bede mial $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stMikolaj napisał:

. @MaxyM tyś to już w ogóle zwariował chyba :-) przez 8 miesięcy bawisz się w super testera kart a nagle po jednym filmiku zmieniasz swoje zdanie. Wszystko było genialne ,ludzie wychodzą płaczą itp itd. Ja już z kilkoma tutaj na pw pisałem ,że te twoje opinie to tylko są kopią tego co zobaczyłeś na YT albo na innych forach wyczytałeś :-) herbanitki @unki @Stary człowiek @O.Tadeusz z tego forum już dawno pisali ,że te wszystkie ify ,sify to tylko cyferki a na boisku tego nie widać :-) Z tych całych recenzji video też była polewka bo niby na jakiej podstawie są oni stwierdzić ,że +1 czy +2 jest odczuwalne. Ty byłeś zahcwycony a nagle to wszystko placebo :-) za jaja się złapać i swojego się trzymać zdania :-) 

Mikołaj chyba Cię fantazja poniosła.

Nigdy nie wzorowałem się na opinii z YT opisując daną kartę, którą grałem (jedynie jak nie byłem przekonany do zakupu, to patrzyłem na recenzje).

Jakoś sobie nie przypominam bym piał zachwyty nad jakimś IF'em.

Pamiętam za to, że sam Ci kilkukrotnie odradzałem zakup jakiegoś IF'a - jak choćby HERO Messi, ze względu na +1+2 do statystyk i innych kart.

Zachwycałem się kartami, SIF (Bale, De Bruyne, Lewy, Suarez), TIF (Ibra, Bale, i pewnie jeszcze kilka, by się znalazło)...

Zanim to było modne często pisałem tu, że nie odczuwam różnicy w CHM - za co byłem krytykowany, również często pisałem tu, że np. Layun na CM, rządzi, Ronaldo z 5 CHM, Neymar, Mesii, Bale - również...

A co do kart, którymi byłem zachwycony - nie zmieniam zdania, bo często do nich wracam albo nimi gram do tej pory (Matudi, Nainggolan, Di Maria, Godin, 300+ meczy)...

A chłopaki których powymieniałeś, to parcie na czarne karty mieli takie same jak ja... Więc trochę przestrzeliłeś swoją złośliwą uwagę.

Pozdrawiam 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najbardziej podobala Twoja recenzja Taha :) byl kozakiem dopoki fenix nie napisal, ze ma 30 balansu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matinx napisał:

Mi sie najbardziej podobala Twoja recenzja Taha :) byl kozakiem dopoki fenix nie napisal, ze ma 30 balansu :1_grinning:

Bo był jako taran, tylko że mi go lekko masakrowali np. Dybałą i nie wiedziałem/nie brałem pod uwagę tego atrybutu... 

A jeżeli Fenix tak mi napisał, a on jednak gra lepiej niż ja he he, to wziąłem sobie do serca i nie napisałem, że Tah już be... Po prostu go zmieniłem.

I dokładnie pamiętam - napisałem wtedy - "To by wyjaśniało, wkręcanie go w ziemię przy szybkich technicznych zawodnikach". 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cicho nie ma co sobie wytykac :24_stuck_out_tongue: i tak jest fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×