Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze jest glitch ze stamina i nie trzeba uzywac kart fitness w ogole :1_grinning:

Jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, stMikolaj napisał:

Jaki?

Wszystkie karty, ktore nie sa od premiery nie trzeba w ogole im odnawiac kondycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie karty, ktore nie sa od premiery nie trzeba w ogole im odnawiac kondycji

Mimo spadku cyferek?

nie kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@F3niX rozwiń chłopie tą rzecz z kondycją, bo mnie to też zainteresowało.

Zresztą fajne rzeczy tu wyciągasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dajmy na to karta UP Lewego 88 ma podane na karcie 70kondycji przed meczem to i tak jak zaczynamy to ona ma pelna kondycje w grze, czyli 99. Co innego, ze ta karta jest gorsza niz 87 pod wzgledem statystyk w grze. Z tego powodu tez ludzie twierdzili, ze instnieje handicap na karty IF ;) sadzac, ze graja gorzej niz NIF. Pieknie nas oszukiwali przez te wszystkie lata... Tak jest stworzona gra. Mozecie miec caly sklad IF/TOTY/TOTS na zerowej chemii ale te karty beda i tak miec ta podstawowa, czyli 4. Zreszta na tym filmie co dalem ostatnim wszystko pieknie koles przedstawil.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to sądzili, że jest handikap na wszystko, a nie tylko karty specjalne ;) 

Sprawa jest tego typu, że karty TOTY są w samej grze szybsze (nic innego nie da się sprawdzić) - ktoś tam porównywał na yt sprinty przez całe boisko :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto uzywal TOTS/TOTY Modricia? Chce go wrzucic do skladu Bundesligi, bo i tak czy siak bedzie na 4 chemii :1_grinning: a NIF wg mnie to konkretna karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, zacny zaszczitnik razem z TOTY Pogba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kupic :1_grinning: jeszcze mysle, czy ten 89 Vidal jest w ogole oplacalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tutaj o opłacalności pisać bo zwykli Gustavo, Vidal i Lahm dominują pole u niemiaszków. Można sobie dobrać jakiś kolor typu SIF Kruse - ale ich podstawowe karty robią robotę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, F3niX napisał:

Jezeli dajmy na to karta UP Lewego 88 ma podane na karcie 70kondycji przed meczem to i tak jak zaczynamy to ona ma pelna kondycje w grze, czyli 99. Co innego, ze ta karta jest gorsza niz 87 pod wzgledem statystyk w grze. Z tego powodu tez ludzie twierdzili, ze instnieje handicap na karty IF ;) sadzac, ze graja gorzej niz NIF. Pieknie nas oszukiwali przez te wszystkie lata... Tak jest stworzona gra. Mozecie miec caly sklad IF/TOTY/TOTS na zerowej chemii ale te karty beda i tak miec ta podstawowa, czyli 4. Zreszta na tym filmie co dalem ostatnim wszystko pieknie koles przedstawil.

Nie no bez przesady :-D przecież np. taka szybkość jest mega wyczuwalna i tutaj naprawdę nie trzeba się znać na grze :-) Karta TOTS Griezmanna ,którą ostatnio mocno ogrywam to nieba a ziemia w porównaniu do wersji nif czy up :-) Wszystkie TOTS do 500k przetestowane w sezonach i naprawdę są to karty lepsze niż nify.....ify, sify to już inna bajka i ciężko przy tych lepszych kartach odczuć kolejny up ale mam swoje perełki co do sifów np.  Bale 89 czy Neymar 92  to już odczuwalny przeskok :-)

W ogóle gra mocnymi TOTS/Y  kartami daje dużą przewagę a wygrywanie jest łatwiejsze. Jak jakiś jutuber wymyśli teorie albo wystawi recke zawodnika to już tak musi być :-) a ja rozegrałem prawie 4000 spotkań w 16 więc mam też swoje zdanie i na pewne rzeczy nie dam się nabrać :-)  Co do chemii to na to nie zwracam uwagi czy 100 czy 80 bo różnicy nie czuje. "Setka" daje pewno bardzo mały bonus do podań i ustawiania i dla mnie to nie odczuwalne :-) tak samo czerwone linie.... Ostatnie 2 sezony rozegrałem meczyki składem

TOTS Lacazette,TOTS Griezmann,  Neymar,

TOTS Layun,TOTS Srna,TOTS Maxwell

Alves,Alba,Mathieu,Varane

TOTS Navas

Same czerwone linie między poszczególnymi formacjami na boisku a w 2 sezonach rozegranych w 1 lidze (wygrana i 22pkt) Gra się naprawdę rewelacyjnie 

Całe handi to już nie ma sensu się wypowiadać nawet bo i tak ,każdy ma swoje zdanie :-) Ja się wyleczyłem z tego ,że istnieje. 

Zgadzam się także z tym co pisał wczoraj kolega @Awruk87  :-) juteberzy bardzo dobrze grający w tą grę też są tego zdania ale zawsze ilu grających tyle wersji na temat tej gry :-) np jak się da styl Cień  Ronaldo to będzię grał mniej w ataku a wiecęj bronił albo ,że karty się zużywają :-) 

Co do fitness kart to dzięki za radę i pora testa zrobić bo u mnie tylko 5 ifów lata także będe miał porówanie po np 10 rozegranych spotkań.

 

3 godziny temu, piachu00 napisał:

Ludzie to sądzili, że jest handikap na wszystko, a nie tylko karty specjalne ;) 

Sprawa jest tego typu, że karty TOTY są w samej grze szybsze (nic innego nie da się sprawdzić) - ktoś tam porównywał na yt sprinty przez całe boisko :1_grinning: 

W strzelaniu czuć powera np taki Neymar przed up a TOTY ... już jest petarda w nodze karty TOTY/S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To żeś mnie Baku zaszokował bo mnie nim grało się fatalnie. Dochodził do sytułacij bramkowych ale u mnie marnował wszystko i został zlikwidowany. A co do Igły ja latam tym RB i moim zdaniem jest fenomenalny no chyba że trafił mi się jakiś ulepszony model :2_grimacing:

Ja tam mam swoja teorie o kartach danego zawodnika. Jedna karta gra mi sie bardzo dobrze, za jakis czas kupuje ta sama karte danego zawodnika i pudluje niemiłosiernie. Sa jakies lepsze egzemplarze kart :1_grinning:

Co do Icardiego, ciezko mu zabrac pilke, nie daje sie przepchnac, a i jest bardziej zwinny od Igły. Jestem pod wrazeniem jego wykończenia :)

Zakupilem Zapate 82, podobno super karta. Dzis bede testowal.

Swoja droga prawie lipiec, a mi sie nie chce grac w inne gry, non stop fifka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kolory Di Maria też mocno pasują, a zwyklak jakoś słabiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj roznice karty czuc dopiero od SIF albo TIF. Wtedy dopiero ta roznica maksymalnej chemii(10 dla nif, 4 dla kazdego up/if, itp.) zanika i karty if sa lepsze. Najlepiej uzywac kart tots ale wiadomo - cena :1_grinning:

Piachu ja za Gustavo dalem TOTS Baumgartlingera i jest duzo lepszy koles ;) 

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemia sremia. Tots lewy wali jak karabin i jest gitara. Tots Griezz tez gites.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolejny film goscia, gdzie pokazuje, ze jednak 6 chemii to startowa wartosc kazdej karty ;) ze tez mu sie chcialo to sprawdzac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na choy drazyc temat skoro od poczatku bylo to wiadome? toty Ronaldo na cb nie dostanie wylewu i bedzie gral nadal swoje, niedawno widzialem inny przyklad czyli Cazorla na CB ktory byl pare razy pod rzad motm i czyscil wszystko.... od polowy przestalem patrzec na zgranie i gralo sie swietnie

W 17 moi poczatkowi zawodnicy na atak to Torres, Embolo, Shaqiri :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dobra, Szpakowski mówi że moi piłkarze nie są zgrani a trener to pała to ja mu wierzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to nie bardzo wierze w ta teorie o chemii. Jak chodzi o boostowane statystyki to ok, to gosc udowodnil. Ale zgranie, ustawianie sie na boisku itp... U toty neymara czulem, roznice kiedy mial 6 i 7 chemii. Duzo lepiej mi sie nim gralo na 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cos takiego dzis potestuje
http://www.futbin.com/16/squad/743851

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem ruffiera i tez dupy nie urywal. Jak mowisz ze tragiczny to moze jakiegos ifa handanovica sprawdze albo leno

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×