Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A co ja mam zrobić,mając całe 100k?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaj Panie Wydaj. Mi poleciało 1.6 miliona czyli wszystko :-) mam jescze na kontach z wagerow 1.8 ale to dla Chińczyków :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na co wydać. Składziki spoko,a za 100 k mojego makaronu w szczególny sposób nie wzmocnię

Wydam na paki za 15k. Przy totsach serie, na 9 pak wpadły 4 totsy

Tera bydzie lepi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam teraz ponad 600 zawodników także może złożę jakiś skład hehe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 80 sztuk,z czego 57 zawodników z paczek ni do sprzedaży

A jest jakiś fajny tots za 100k do spaghetti lub bundes?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą iMOTM to Torres za co dostał?



Ok, widzę. EA zrobiło jakąś żałosną klasyczą drużynę. Oni już nawet się nie kryją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, imo fajny pomysł tylko szkoda, że tym dziadkom zapomnieli staminy podnieść :1_grinning:

12 godzin temu, stMikolaj napisał:

Wydaj Panie Wydaj. Mi poleciało 1.6 miliona czyli wszystko :-) mam jescze na kontach z wagerow 1.8 ale to dla Chińczyków :-D

Jak się gra wagery i gdzie? Napisz coś o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już po sporym czasie od premiery, na chłodno, jaką formacją wam się gra najlepiej? Mi zdecydowanie 4-3-1-2. Dwóch napastników jeden szybki, drugi silny fizycznie, w środku pola jakiś typowy przecinak dobry fizycznie w obronie i pomocnicy z dobrą wizją i podaniami i da się grać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

433(4)

Kurde ale bym ta najnowsza karta Grizmana pogral 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie cala fife gralem 4312 i bylo ok,433 zadna mi nie podeszla,teraz ogrywam 4231 i gra sie rewela.Mozna pozycyjny atak lub szybka kontra  bardzo mi pasuje ta formacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo auto wyjść bramkarzy...

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do formacji to elegancko mi się gra 4312 idealna formacja do klepy .Nie stety żadne 433 mi nie podeszło  choć próbowałem przestawić się na tą formację w różnych odmianach to i tak zawsze wracałem do 4312. Teraz uskuteczniam 4321 i też gra mi się super  wreszcie mogę pograć skrzydłowymi którzy i tak robią za napastników. Zauważyłem oczywiście po wskazówkach Mikołaja że ta formacja lubi duże tempo i podania w granicy 30-35 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,
dostałem takie info od EA:

"We want to notify you that your FIFA 16 account has recently violated our Terms of Service by selling FIFA Coins to a third party. As a result, we have permanently blocked your EA Account."

Co powinienem dalej zrobic waszym zdaniem? Rżnąć głupa, że ktoś mi wbil na konto i nie mam z tym nic wspolnego? Czy olac tego maila i pisac do nich dalej na czacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, matinx napisał:

Chłopaki,
dostałem takie info od EA:

"We want to notify you that your FIFA 16 account has recently violated our Terms of Service by selling FIFA Coins to a third party. As a result, we have permanently blocked your EA Account."

Co powinienem dalej zrobic waszym zdaniem? Rżnąć głupa, że ktoś mi wbil na konto i nie mam z tym nic wspolnego? Czy olac tego maila i pisac do nich dalej na czacie?

Cofnąć stronę i poczytać posty Bartbuksa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, matinx napisał:

Chłopaki,
dostałem takie info od EA:

"We want to notify you that your FIFA 16 account has recently violated our Terms of Service by selling FIFA Coins to a third party. As a result, we have permanently blocked your EA Account."

Co powinienem dalej zrobic waszym zdaniem? Rżnąć głupa, że ktoś mi wbil na konto i nie mam z tym nic wspolnego? Czy olac tego maila i pisac do nich dalej na czacie?

 

Z głupot chciałem się też odwołać teraz ( a co mi tam) mimo ,że już starego 7 letniego konta psn nie ma bo ma nowego właściciela :-) Na help ea usa się wbiłem i taka odp :-)

I am sorry but please contact the Terms of Services team on accountdisputes@ea.com and they may be able to help you with this.

 

I oczywiście tak jak każdy suport w każdym kraju tylko zakłada sprawę a w niej co zrobić i gdzie napisać :-) po telefonach do pl i do uk to samo :-)

Hello,

Thanks for using EA Help. We have created case number 24726038 and this unique access key for your question: c0d56c33. A Game Advisor will contact you soon. 

You can access this case directly at 24726038, or by visiting the My Cases page and logging in with your case number and access key. You can review your full support case history at any time by logging in to EA Help. 

We're glad you contacted us and look forward to finding a solution. 

Regards,
The EA Customer Experience Team

 

 

Nie wiem jak @bartbuks to załatwił ,ze mu na czacie w 20 minut konto odbanowali :-) Napisałem sobie teraz odwołanie na maila do AccountDisputes@ea.com bo tego nie zrobiłem po permie z kwietnia ,że kupiłem mnóstwo fp ,że chce fife 17 super deluxe edition kupić itd blebleble:-) Jak za miesiąc uda się odblokować to i tak kara będzie za robienie ludzi w ujki z gemplejem ,gliczami itd :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Z głupot chciałem się też odwołać teraz ( a co mi tam) mimo ,że już starego 7 letniego konta psn nie ma bo ma nowego właściciela :-) Na help ea usa się wbiłem i taka odp :-)

I am sorry but please contact the Terms of Services team on accountdisputes@ea.com and they may be able to help you with this.

 

I oczywiście tak jak każdy suport w każdym kraju tylko zakłada sprawę a w niej co zrobić i gdzie napisać :-) po telefonach do pl i do uk to samo :-)

Hello,

Thanks for using EA Help. We have created case number 24726038 and this unique access key for your question: c0d56c33. A Game Advisor will contact you soon. 

You can access this case directly at 24726038, or by visiting the My Cases page and logging in with your case number and access key. You can review your full support case history at any time by logging in to EA Help. 

We're glad you contacted us and look forward to finding a solution. 

Regards,
The EA Customer Experience Team

 

 

Nie wiem jak @bartbuks to załatwił ,ze mu na czacie w 20 minut konto odbanowali :-) Napisałem sobie teraz odwołanie na maila do AccountDisputes@ea.com bo tego nie zrobiłem po permie z kwietnia ,że kupiłem mnóstwo fp ,że chce fife 17 super deluxe edition kupić itd blebleble:-) Jak za miesiąc uda się odblokować to i tak kara będzie za robienie ludzi w ujki z gemplejem ,gliczami itd :-)

Ja tez nie wiem, ale jak czytam wasze posty to mam wrażenie, że jestem błogosławiony. Sam byłem zaskoczony, że gościu mi jak pomógł, ale to może po prostu kwestia szczęścia?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo byście dali na środkowego ŚP w formacji 4-3-1-2 Lahma czy Luiza Gustavo? Jest jeszcze Vidal w składzie,ale chyba go dam na prawą stronę środkowej pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kubuhh napisał:

Kogo byście dali na środkowego ŚP w formacji 4-3-1-2 Lahma czy Luiza Gustavo? Jest jeszcze Vidal w składzie,ale chyba go dam na prawą stronę środkowej pomocy

Gustavo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kubuhh napisał:

Kogo byście dali na środkowego ŚP w formacji 4-3-1-2 Lahma czy Luiza Gustavo? Jest jeszcze Vidal w składzie,ale chyba go dam na prawą stronę środkowej pomocy

Jak to ma być cm do defensywy i przestawiania to Gustavo > Lahm jak typowy cm to Alaba do pary z Vidalem,którego  już masz :-) Na SPO w pyte mi się grało Mkhitaryanem w wersji sif/TOTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mało mi się chce grać w FUT, ale zagrałem kilka meczy w weekend i Layun na CAM (z 0 CHM) to ŚPO idealny...

10 meczy 9 bramek 10 asyst 3 i 2 liga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzeba jakiegoś programu do złożenia swoich farfocli w jedną całość z muzyczka w tle . Jaki program polecacie dla nowicjusza w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprzedane także dzięki za spary w 16 i do zobaczenia na serwerach w 17 :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z angielskiej sprzedane. Przerzuciłem się na hiszpańską. Wysokie karty podstawowe więc czy naprawią czy nie naprawią buga będzie ok. krychowiak niesamowity. Robi przechwyty już w polu karnym przeciwnika. Jak w 17 dostanie z plus 3 to będzie najlepszy pomocnik w grze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×