Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Foxter napisał:

Po pierwszym odpaleniu gry, zostaniesz zapytany czy chcesz przenieść fp. Wcześniej nie ma takiej możliwości. Najlepiej gdybyś wyrwał w empiku fifke na kilka dni wcześniej,  wówczas masz sporą przewagę nad pozostałymi.

 

Najlepiej zainwestować w ify z totw1. totw2 można odpuścić, bo rok temu się przejechaliśmy na tym :1_grinning:

 

 

A nie można ogarnąć tego na web app ? Czy tylko na konsoli ? 

 

EDIT: dobra nie było pytania już znalazłem na Google ze tylko na konsoli, dzięki ;) 

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już zainstalowana pełna wersja... Czeka na odpalenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MaxyM napisał:

U mnie już zainstalowana pełna wersja... Czeka na odpalenie.

mam pytanie do osób, które wcześniej już kupowały pre-ordery w wersji cyfrowej na ps4

Czy grę można pobrać np dzień wcześniej? Bo rozumiem, że są jakieś zabezpieczenia i gra się uruchomi dopiero w dzień premiery tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pobrać grę długo wcześniej, ale czekasz z uruchomieniem do dnia premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nawet dema nie sciagnalem, jakos ochoty na to nie mam :) z drugiej strony gra bedzie diametrialnie inna od tego to nawet nie chce sie na nic nastawiac... Preorder na tego X zlozony, 22 odbior ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czegoś nie zmienią to w tej edycji będą królowały rajdy skrzydłami, pace pace i jeszcze raz pace. Łamagajang będzie rządził w tej edycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 i klikamy kółko-fajna cieszynka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Malix7 napisał:

Jak czegoś nie zmienią to w tej edycji będą królowały rajdy skrzydłami, pace pace i jeszcze raz pace. Łamagajang będzie rządził w tej edycji :)

Dlatego w tym roku haslo "play beautiful" mnie nawet nie rusza. U mnie beda dominowac nify w torpeda w nogach i legendy ;)

 

ps. Nadal nie moge pojac fenomenu i zaplacenia ponad £100m za Pogbe :1_grinning: to az mnie smieszy ;)

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie kolejny rok z serwerami postawionymi na ziemniakach...
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, F3niX napisał:

Dlatego w tym roku haslo "play beautiful" mnie nawet nie rusza. U mnie beda dominowac nify w torpeda w nogach i legendy ;)

 

ps. Nadal nie moge pojac fenomenu i zaplacenia ponad £100m za Pogbe :1_grinning: to az mnie smieszy ;)

Teraz za byle ogórka płaci się ponad 30 baniek (Krychowiak)  świat zwariował

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Qdlaty91 napisał:

mam pytanie do osób, które wcześniej już kupowały pre-ordery w wersji cyfrowej na ps4

Czy grę można pobrać np dzień wcześniej? Bo rozumiem, że są jakieś zabezpieczenia i gra się uruchomi dopiero w dzień premiery tak? 

 

Ja kupiłem cyfrówkę na ps4. Pisze, że pobieranie rozpocznie się 27.09. Tak więc dwa dni wcześniej przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Whizzer napisał:

 

Ja kupiłem cyfrówkę na ps4. Pisze, że pobieranie rozpocznie się 27.09. Tak więc dwa dni wcześniej przed premierą.

to spoko dzięki za info :) jutro kupie.

Też mam wrażenie, że szybki gość na skrzydło i jazda. Ale fizyczność też ma znaczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupowania cyfrowej wersji na ps4? Podstawowa cyfrowa wersja kosztuje 269zł, a wersja deluxe na płytce 259zł + można ją odsprzedać. Możecie mi to racjonalnie wytłumaczyć? ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja zawsze kupuje w sklepie za około 230 zł i później odsprzedaje miesiąc przed kolejna Fifa za 100 zł. Więc fifa wychodzi mnie ok 130 zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki, że gra uruchamia się szybciej, nie słychać napędu jak mieli płytkę i ceną można podzielić na dwie osoby, bo można grać na dwóch konsolach ;)

 

Co do pace, to dommanu z junajted mają już pełne wersję i na ich filmiku sprzed kilku h mówią, że gra jest znacznie wolniejsza niż w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demo PESA i zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, fife już mam na dysku - może jutro albo pojutrze zagram. Na filmikach wygląda drętwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrówka, to wygoda. Zresztą moja płyta z 16 zaliczyła kilka rajdów skrzydłami po pokoju wiec tak jest bezpieczniej. Pudełko kiedyś rozszarpałem, jak wciekły pies :1_grinning: Boje się kupować 17. ^^

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek powiem, ze mam zero cisnienia na tą grę.. coś mi się w głowie popier... :) zwoje się popaliły czy coś..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, F3niX napisał:

Dlatego w tym roku haslo "play beautiful" mnie nawet nie rusza.

W 16 "play beautiful" oznaczało dla nich trzepanie tricków na potęgę, nawet obrońcami... To ja już wolę mityczne pace.

To drugie przynajmniej nadaje łatkę gry acadowej, ttricki jak kogoś kręcą, niech sobie kupuje Fifa Street.

 

p.s. czyżbyś kupował XO? :O

Godzinę temu, szeryfeek napisał:

Jaki jest sens kupowania cyfrowej wersji na ps4?

Jak dobrze poszperasz w tym temacie, to znajdziesz zdjęcie wstawione przez Maxyma, które jak żadne inne pokazuje słabość wersji płytowej.

Z cyfrówką żadna kobieta by tak nie zrobiła :1_grinning:

31 minut temu, piachu00 napisał:

Z ciekawostek powiem, ze mam zero cisnienia na tą grę.. coś mi się w głowie popier... :) zwoje się popaliły czy coś..

 

Heh, ja też... nawet dema jeszcze nie sprawdzałem.

Albo się starzejemy (Ty bardziej, bo ja już jestem stary :1_grinning:  ), albo ta gra serio jest coraz gorsza.

 

 

Najgorsze jest jednak co innego - jakiekolwiek będą nasze odczucia co do dema, to i tak możemy je sobie co najwyżej w gacie wsadzić,

bo w październiku/listopadzie/grudniu to będzie całkowicie inna gra.

 

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wyłączyli web appa w ramach przygotowań do 17

"Kampanion" działa dalej. Przynajmniej o 4.38

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy FP przechodza na kolejna edycje?

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje sie ktos czy FP przechodza na kolejna edycje?

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Przechodza, odpalajac fife 17 zostaniesz zapytany czy przeniesc FP z 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szeryfeek napisał:

Jaki jest sens kupowania cyfrowej wersji na ps4? Podstawowa cyfrowa wersja kosztuje 269zł, a wersja deluxe na płytce 259zł + można ją odsprzedać. Możecie mi to racjonalnie wytłumaczyć? ;)

 

 

9 godzin temu, awakeman napisał:

Sens jest taki, że gra uruchamia się szybciej, nie słychać napędu jak mieli płytkę i ceną można podzielić na dwie osoby, bo można grać na dwóch konsolach ;)

 

 

Normalnie nie kupuje cyfrowych wersji gier, ale jak kolega tutaj zauważył grę kupiłem "na pół" to już się opłaca a różnicę można przeznaczyć na FP :24_stuck_out_tongue:
16tek kupiłem płytę, później sprzedałem i kupiłam wersję cyfrową z FP(była taka promocja na pss).

W Fifę gram bardzo dużo i przynajmniej konsola nie "buczy jak samolot".
A co do wersji pudełkowych to mam kupione fife 14,15 i jak będzie taka tania 16 tez kupie do kolekcji na półkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×