Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

kontrakty zdrozeja jak wyjdzie gra. Teraz mozna sie obkupic a pozniej beda latac po 300-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

W 16 ostatnio najdroższa pozycja to ST-CF. To ją sprzedając po 2300 za szt natrzepałem bańkę w tydz.  Drugą najdroższa w 16 było CAM-CM. Ogólnie najlepsze pozycje to cofanie napastnika i trochę byłem w szoku że wchodzi po min. Profilaktycznie kupiłem 70szt

 

 

Edit: co z tymi kontraktami? Nie są potrzebne?  Kupiłem już 10 sztuk błyszczących po 200 i zupełnie nikt nie przebija

 

 

Lol to chyba na xie takie cuda, bo wczoraj siedziałem na ps4 za kontraktami i najtaniej błyszczące chodziły po 300, st-cf bin 1100, cam-cm to samo, także nie wiem co to za market :24_stuck_out_tongue: ja cała kasę puściłem w fitness +30, 30 szt za 750, całe 22k po handlowaniu i na razie mam dość. Do tego skład z paczek darmowych + 3 wyzwania, na 10-8 ligę wystarczy a potem polecę w Calcio, tak zachwalane to trzeba spróbować: 

23vggll.png

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już piszemy wspólnie w jednym temacie tzn. ci co mają ps4 i xboxa to mam prośbę jak podajecie ceny to piszcie na jaką platformę bo to czasem wprowadza w błąd.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ceny na ps4 są zupełnie inne bo gra nie ruszyła. 

Ceny też są strasznie zmienne.  Jak coś jest tanie to nie ma się co zastanawiać tylko kupować ile wlezie.  bo za pół dnia można sprzedać z 6 krotną przebitką

 

Do budowania składów to chyba założymy osobny temat.  Ja będę układał to namiętnie więc będę wrzucał schematy zbudowane po minimum i na bazie tych schematów można wymieniać karty na swoje, więc tak na prawdę wystarczy kupić ok 5  za 350 coinsów bo tyle są najtańsze złote

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie w tym temacie prośba.

Jest szansa z tym budżetem na zrobienie tego zadania?

Podniesienie ratingu o 3 cholera...

bbe8164f76957b96a6bb8b154673610c.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cztrech dniach od startu EA laskawie dalo mi dostep do WA jednak jestem troszke skonfundowany..... otoz na oficjalnej stronie wsrod licencjonowanych lig jest takze liga brazylijska jednak na markecie nie ma pilkarzy z tejze ligi.Orientuje sie ktos czy ci pilkarze beda dostepni po premierze czy moze licencja dotyczy tylko tradycyjnej wersji.

Moze ktos sprawdzic czy na XO sa dostepni pilkarze z ligi brazylijskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są dostępni. Dodadzą ich w trakcie, identycznie jak przed rokiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unki napisał:

 

No to właśnie w tym temacie prośba.

 

Jest szansa z tym budżetem na zrobienie tego zadania?

 

Podniesienie ratingu o 3 cholera...

bbe8164f76957b96a6bb8b154673610c.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na początek wymień bramkarza na Volcan Demirel, i musisz cos dociułać coins  bo ciężko będzie, i trzeba będzie wywalić tego brąza z obrony.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie style się opłaca kupować na późniejszą odsprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki skład niedługo będzie warte grosze, a porobi 95% rywali. Jeśli style będą działały tak jak faktycznie pokazują cyfry na kartach to kupno TOTS-ów i TOTY straci sens.

 

BTW, skład bez słabych punktów. Czwórka z przodu piekielnie szybka i odpowiednie pracowitości. Dwóch CDM-ów to typowi box to box. Fer ma wzrost, Sanches agresję. Obydwaj potrafią grać do przodu. Środek obrony to wzrost i siła, dominacja w powietrzu. Boki obrony = tempo, które powinno nadrobić fizykę i wzrost. 

Edytowane przez Tsarov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tsarov napisał:

Taki skład niedługo będzie warte grosze, a porobi 95% rywali. Jeśli style będą działały tak jak faktycznie pokazują cyfry na kartach to kupno TOTS-ów i TOTY straci sens.

 

BTW, skład bez słabych punktów. Czwórka z przodu piekielnie szybka i odpowiednie pracowitości. Dwóch CDM-ów to typowi box to box. Fer ma wzrost, Sanches agresję. Obydwaj potrafią grać do przodu. Środek obrony to wzrost i siła, dominacja w powietrzu. Boki obrony = tempo, które powinno nadrobić fizykę i wzrost. 

co za miast laudrupa na ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ma3x napisał:

co za miast laudrupa na ps4 ?

 

Götze albo Kagawa, ale to bardzo przeciętni gracze, a inni (oprócz legend) nie będą mieli pełnego zgrania na CAM. Dlatego wtedy poszedłbym w lewą stronę z Bundesligi i zbudował coś takiego. Zamiast Comana i Durma możesz dać Babę i Kono z Schalke, pewnie jeszcze lepsza opcja, ale ja po prostu lubię piłkarza Bayernu, dlatego tutaj go zamontowałem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, moze mi ktos wyslac gifta z powiekszeniem listy trans?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początek wymień bramkarza na Volcan Demirel, i musisz cos dociułać coins  bo ciężko będzie, i trzeba będzie wywalić tego brąza z obrony.

Dzieki,ale chyba odpuszczę. Nie mam w klubie nic do sprzedania. Taka ujnia z paczek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

 

 

Edytowane przez pasiunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany, moze mi ktos wyslac gifta z powiekszeniem listy trans?

 

Jak nie masz odpowiedniego poziomu to nie będziesz mógł i tak uruchomić

Taki skład niedługo będzie warte grosze, a porobi 95% rywali. Jeśli style będą działały tak jak faktycznie pokazują cyfry na kartach to kupno TOTS-ów i TOTY straci sens.

 

BTW, skład bez słabych punktów. Czwórka z przodu piekielnie szybka i odpowiednie pracowitości. Dwóch CDM-ów to typowi box to box. Fer ma wzrost, Sanches agresję. Obydwaj potrafią grać do przodu. Środek obrony to wzrost i siła, dominacja w powietrzu. Boki obrony = tempo, które powinno nadrobić fizykę i wzrost. 

Stracili by miliony $$$ jakby karta zwykła plus styl była taka sama jak karta tifa, toto, toty. Sami też napisali jak to wygląda teraz więc wątpię by się na 99 blokowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny kontraktów promocja lepsza niż karp w lidlu.  Złote 99 bez problemu kup teraz za 250.  jak będzie oficjalna premiera cena pójdzie 3 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, stMikolaj napisał:

Jak nie masz odpowiedniego poziomu to nie będziesz mógł i tak uruchomić

Stracili by miliony $$$ jakby karta zwykła plus styl była taka sama jak karta tifa, toto, toty. Sami też napisali jak to wygląda teraz więc wątpię by się na 99 blokowalo.

 

A mnie to w ogóle nie zdziwi, bo ludzie w tej grze nie myślą w większości tym jak karta "gra" tylko czy to ich ulubiony piłkarz, klub + edycja karty. Najlepszy przykład to 16. Naprawdę, NIF-ami Ronaldo czy innych szło robić to samo co kartami TOTY czy TOTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsarov, że co? Gralem zwyklym Neymarem i TOTY i roznica byla mega. To samo z Lewandowskim, w przypadku jego totsa. 

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o Ronaldo czy Messim. Nie o Lewandowskim i Neymarze. Mają i tak na tyle wysokie statytystyki, że + kilka do tempa, strzelania czy dryblingu nie robi różnicy. Neymar i Lewandowski w 16 mieli szerszą listę braków, którą specjalne karty uzupełniły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toty Messim gralem tylko w drafcie. Tez bylo czuc roznice. Maxym jednak gral nimi najdluzej, to tez najwiecej wie :) Mi Ronaldo zadna wersja nie leżała, a w draftach tez roznymi jego kartami gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, unki napisał:

Dzieki,ale chyba odpuszczę. Nie mam w klubie nic do sprzedania. Taka ujnia z paczek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Unki nie odpuszczaj, za wykonanie tego zadania są dwie złote paczki zawodników jedna chyba 3 rare a druga jeden rare zawsze cos wyleci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox One Pele wisi. 10 milionów monet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, SkibaPL napisał:

Pad od ps4 grajac w fife kiedys tak pewnie skonczy jak ta klawiatura :24_stuck_out_tongue:

https://clips.twitch.tv/janowicz/MushyMagpieSuperVinlin

 

 

Pablos rob nowy temat ze skladami do tych wyzwan
 

Ja nie wiedziałem że Juruś taki gamer, a już na pewno że nie streamuje swojej gry w CSa :4_joy: Teraz wiemy skąd te nerwy na korcie potem, wszystko przez te cholerne, szkodliwe gry wideo. :24_stuck_out_tongue: 

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×