Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że wrócę do mojej ulubionej i 5 w obronie. W 16 5 w obronie się źle grało bo Cps i cls nie schodzili do środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw zauwazyliscie, ze w trakcie meczu slonce wychodzi z za chmur i zachodzi? Zajebista sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 

 

 

 

Pięknie jest... Mam jeszcze problemy przystosowania się - szczególnie w wykończeniu... Ale jest pięknie... Udało im się w końcu... Pewno zaraz wszystko sp..ą. 

Ej, ta CHM działa, testowałem wczoraj... Jest różnica... Taka jak figura Rubik bez stanika i w staniku z wypukłymi miseczkami. 

 

4h do końca triala. 

 

Banega... Brać... Sosa... Brać... Hamsik... Brać... Piękna jest sA. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po streamach i postach widać że klepanie wraca (przynajmniej do pierwszego patcha), a więc 4-1-2-1-2 (2) będzie chyba najfajniejsza, ewentualnie 4-2-2-2. Nie ogarniam rynku na PS4; strasznie wszystkiego mało, kupujących, sprzedających, kart... profit kilka k, najlepiej się na razie zarabia na SBC :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ogarniać, bo nie ma dopływu coins na rynek poza giftami i quick sell, więc nie powalczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matinx napisał:

Jaka formacja najlepiej wam sie gra? Ja tylko 41212 pykalem poki co ale nie wychodzilo to najgorzej, biorac pod uwage fakt, ze gralem totalnymi kasztanami ;d jakis collins w obronie z 40 pace itp. 

 

Ja tym sobie gram i jest dobrze... Bokami obrony rozbijam ataki skrzydłowych, środek mocno trzyma porządek i jest dobrze...

Grałem wczoraj na Overmarsy, Suarezy, Bejle, Nejmary, Sukery, itd., i nic... Najwięcej bramek traciłem z wolnych... No ale wpływu nie mam.

Najbardziej mnie karne śmieszą - 3 przeciw mnie - 0 - nikt w bramkę nie trafił... LOL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chyba 11 meczy i śmieje się, że w końcu jestem w pierwszej lidze... 

Każdy przeciwnik: Założyciel FUT, DEC 2012, 2013, 2012, itd. ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku uciekłeś razem z Mikołajem przede mną na inną platformę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze strachu, ze w 17tke juz nie bede w miare ogarnial :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ale urlop wzialem i zamieniam sie w komputerowego nerda na tydzien. Moze zalapie o co tu cho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paździerz...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mam teraz taka zagwozdke

pisac kto tu ma jeszcze ps4 bo nie wiem z kim na spary sie umawiac... mam jednego stalego przeciwnika i nie wiem czy tez nie polecial juz na ixa :24_stuck_out_tongue:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja wydalek 10k fp i najlepszy byl u mnie javi martinez... Warty 2k monet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak narazie Konoplyanka. Trzymam go na premiere, moze z 6-7k dostane, bo teraz po 4-5k smigaja :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SkibaPL napisał:

pisac kto tu ma jeszcze ps4 bo nie wiem z kim na spary sie umawiac... mam jednego stalego przeciwnika i nie wiem czy tez nie polecial juz na ixa :24_stuck_out_tongue:

ja mam :) możesz wysyłać zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.. Zrobił ktoś wyzwanie "6N6L"? 

Drugi dzień nad tym siedzę i zaraz jnę telefonem o ziemię.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to może ten kto zrobi dany skład, wrzuci jego zdjęcie jako pomoc i mała ściągawka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, baku83 napisał:

Tak w ogóle, to może ten kto zrobi dany skład, wrzuci jego zdjęcie jako pomoc i mała ściągawka? :)

Też o tym myślałem. Nie zepsuje to zabawy bo skorzysta kto będzie chciał, a czasem nadchodzi moment że juz brakuje pomysłu. Ja do tej pory poza tymi początkowymi zrobiłem całe narodowości i połowę z lig. Wszystko na grajkach w okolicach 350 monet, z małymi wyjątkami. Reszty nie ruszam póki co bo musiałbym kupować droższych piłkarzy niż mam aktualnie w składzie :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że robicie to na XO, bo na PS4 chyba póki co szkoda coinsów, których i tak jest mało... -.-?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie zrobilem poza brazowym wyzwaniem, bo mi szkoda czasu z gry a apka nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Trootyl1 napisał:

Rozumiem, że robicie to na XO, bo na PS4 chyba póki co szkoda coinsów, których i tak jest mało... -.-?

Nie, ja na ps4. Coinsów mi nie szkoda bo jestem na tym sporo do przodu. Praktycznie na cały skład zarobiłem opierając się o te wyzwania. Zaliczać je możliwie jak najtaniej, potem sprzedawać to co wyleci z paczek i od nowa procedura. ;) Teraz przestałem bo już mam wyzwania których tak tanio nie uda mi się złożyć, wezmę się za nie po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, baku83 napisał:

Tak w ogóle, to może ten kto zrobi dany skład, wrzuci jego zdjęcie jako pomoc i mała ściągawka? :)

Mogę wam podesłać jak golda fajnie zrobić ale ostrzegam wersja dla bogatych :)

Ogólnie to dobry pomysł, pewnie z czasem pojawią się na necie tutoriale ale zawsze miło jak ktoś się podzieli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko zostało (wszystkie inne po za tym MLS, NOS, zrobiłem) "Liga i Narodowość Hybryda" i to 2 ostatnie z 4... Nie mam jak już wkleić poprzednich.

Poddaje się k..wa... Nie do zrobienia... Zwoje mi się palą. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×