Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Swietne promo stowka w kieszeni a jak cieszy:)Cos ktos rzucil plotke ze media expert dal reklamy w tv ze tez 149 zl.Ale to niepotwierdzone info bo sam nie widzialem.To jakas grubsza afera i bitwa byc moze miedzy dystrybucjami,sam nie wiem.Jestem w szoku ze fife w tym roku mozna za taka cene dostac...Nie wiem czy oni cos zarabiaja na tym wogole...Ale ciesze sie ze nie sfrajerzylem sie na cyfrowke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na kolejny sklep, który odpali takie promo... 😁

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Qdlaty91 napisał:

http://www.futhead.com/17/squads/513201/

 

kogo dać na ŚP i PO? 

 

jak najtaniej ale żeby był w miarę ok

Ja bym dał Imbule i Nyoma.

Ja mam Kante i musze powiedziec ze dzik.

Edytowane przez joseph969
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pirat_x napisał:

Swietne promo stowka w kieszeni a jak cieszy:)Cos ktos rzucil plotke ze media expert dal reklamy w tv ze tez 149 zl.Ale to niepotwierdzone info bo sam nie widzialem.To jakas grubsza afera i bitwa byc moze miedzy dystrybucjami,sam nie wiem.Jestem w szoku ze fife w tym roku mozna za taka cene dostac...Nie wiem czy oni cos zarabiaja na tym wogole...Ale ciesze sie ze nie sfrajerzylem sie na cyfrowke:)

O by to były słowa prorocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ewidentnie jakaś afera. Bo skoro Sferis tak ochoczo sprzedaje Deluxy na PS4 za 149 zł to za ile musi je mieć u dystrybutora że na tym zarabia? ;) Nic tylko się cieszyć, przypomniały się dawne czasy, kiedy nową gierkę na PC brało sie z marketu poniżej stówki ;)

 

Najlepsze jest to, że w lipcu/sierpniu opyli się tę Fifkę u żyda za coś koło stówki.  5 dych za sezon z nową Fifą? Wow :)

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie kolorowe kończcie ten spam, albo idźcie do tematu co gdzie i za ile? No już się tego czytać nie da.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, joseph969 napisał:

Ja bym dał Imbule i Nyoma.

Ja mam Kante i musze powiedziec ze dzik.

http://www.futhead.com/17/squads/514824/

 

coś takiego zrobiłem teraz czekać na grę i szukać okazji na rynku.

Kante kupie, ale teraz mnie nie stać na niego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MaxyM napisał:

Z cyklu, klikanie zawsze w cenie, poradnik jak zarobić 8000 w 30 sekund.

 

2898zra.jpg

 

Pjanić, pierwszy piłkarz odpalony z klubu - dramat i szuwary.

Hamsik - mistrz. 

 

30 sekund na kupno i wystawienie. Ale trzeba jeszcze doliczyć pół godziny klikania z nadzieją aż coś wypadnie po zaniżonej cenie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP - nie, wszedłem sprawdzić cenę - wyskoczył jeden 99 i drugi 85 500. 2 sekundy roboty.

 

 

Można już o grze coś napisać? 

Wczoraj mnie gość zmasakrował Pogbą... No nie dało mu się piłki odebrać, szedł jak taran. 

Must Have

 

7 liga już jest grana ale można zwariować, bo już od 8 grają na czas, przetrzymanie i ultra defensywy - 1 liga - wypieprzać z niższych lig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qdlaty91 napisał:

http://www.futhead.com/17/squads/514824/

 

coś takiego zrobiłem teraz czekać na grę i szukać okazji na rynku.

Kante kupie, ale teraz mnie nie stać na niego ;/

Kante bardzo dobry zawodnik, grałem nim w sezonach. Troche niski jak na cdm ale nadrabia szybkością i czytaniem gry.

 

Maxym witamy w Ultimate Team!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chciałem sobie kupić Hamsika do mojego Serie A, ale widzę że już po 24k lata ;d Ktoś chyba pisał, że jakiś czas temu ponizej 10 było. 
Swoją drogą, testował ktoś Borję Valero? Aktualnie jego mam na CAM, ale zastanawiam się czy przed premierą jeszcze tego nie zmienić na coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Balotelli, to będzie taran w sam raz do tej gry, biorę go, po weekendzie, mimo że dostanie jeszcze sporo IF-ów w tym sezonie zapewne. O ile of kors cena będzie w okolicach discard value ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milner (dodam mu pace), absolutly must have dla mnie !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji i z tym gejmplejem... Mikrymi dziadami gra się strasznie ciężko... Dybałą, muszę uciekać i strać się cały czas lecieć na dryblingu, bo inaczej RIP... Tak samo składanie się do strzału jest o wiele dłuższe jak i do dośrodkowań - co ma znaczenie - bo takie chuchro, nim się zdecyduje walnąć, to już wyciera ryjem glebę. 

 

Higuainem gra mi się lepiej niż Paulo - bo ten pierwszy nie daje sobą poniewierać jak Sasha Gray w POV7. 

 

CAM w sA to ciężka sprawa... Banega jest genialny na podmęczonego rywala - drybling, szybkość i podania.

Pjanić - dramat w 7 aktach. 

Hamsik - on jedyny się sprawdza - ma dość pary, by trochę powalczyć o piłkę i ją przytrzymać, asystuje aż miło... 

 

Catalist dałem bocznym CM i inna gra.

Wcześniej mieli Maestro - ale taki Najguś, jak dostał Cat., to kurna zrobił się wariat nie do zatrzymania...

Godzinę temu, Tom182 napisał:

Milner (dodam mu pace), absolutly must have dla mnie !

 

Wczoraj mi z paczku wypadł Milner, a w następnej paczce Sergio... Jak zwykle. 

O i Fekir też wypadł - LOL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym rok temu pisales to samo. Dopiero pod koniec zmieniles zdanie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: wątlymi i zwinnymi nadal gra sie fajnie

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bartbuks napisał:

Trochę odbiegnę od tematu. Przychodzą wam powiadomienia z tego tematu na tapatalk?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matinx napisał:

Maxym rok temu pisales to samo. Dopiero pod koniec zmieniles zdanie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: wątlymi i zwinnymi nadal gra sie fajnie

 

Kwestia przyzwyczajenia - inaczej się drybluje i to co opanowałem w 16 się nie sprawdza... Ale mocno trenuję ten aspekt, nawet Khedirą ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×