Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@awakeman ty jesteś na PS czy XO?

Masz mnie w znajomych na iksie i sie pytasz jeszcze lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, awakeman napisał:

Masz mnie w znajomych na iksie i sie pytasz jeszcze lol

 

0.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zajczak napisał:

i to jest jeden z tyc parametrów, który raczej zadecyduje o Mertensie. Dzięki chopy!

A ja ci proponuje dozbierać do Perisica. Sam mam zamiar zastapić nim Insigne, lepszy strzał, szybkość można kartą nadrobić i 5 słabsza noga :)

 

Chyba wygrałem życie tą koszulką :1_grinning:

sell.bmp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zuba1899 napisał:

A ja ci proponuje dozbierać do Perisica. Sam mam zamiar zastapić nim Insigne, lepszy strzał, szybkość można kartą nadrobić i 5 słabsza noga :)

 

Chyba wygrałem życie tą koszulką :1_grinning:

sell.bmp

Na początku sprzedałem tak kilka koszulek Legii jak ich było blisko zero na rynku. Skupiłem i wystawiłem. Wiedziałem, że fani z Warszawy nie zawiodą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Zajczak napisał:

Panowie wymieniam mojego lewego skrzydłowego, kogo w zamian polecacie El Shaarawy czy Mertensa? A może Insigne?

U mnie od początku Felipe Anderson i i nie narzekam , 92 tempa i zielonka linka z Sandro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, no4b napisał:

Na początku sprzedałem tak kilka koszulek Legii jak ich było blisko zero na rynku. Skupiłem i wystawiłem. Wiedziałem, że fani z Warszawy nie zawiodą ;)

I właśnie to na tym rynku mnie wkurza :1_grinning: nie miałem dostępu do futa przed premierą, założyło mi nowy profil po przejściu na XO i mogłem sobie nakukać :1_grinning: nawej boostów jak na lekarstwo. Ale i tak jestem dumny z tego co mam i powolutku coś tam zarabiam na meczach :1_grinning: mam dopiero 17 level w fifie więc, boosty 1000xileś tam akurat się przydadzą za jakiś miesiąc gdy będę już chiał kupić takiego barzagliego, mirandę czy hamsika :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem dostępu do webapp i ostatnie dni ograniczony czas na handel, ale ponad 500k transfer profit jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, no4b napisał:

Też nie miałem dostępu do webapp i ostatnie dni ograniczony czas na handel, ale ponad 500k transfer profit jest :)

Dla mnie ten handel nie do ogarnięcia, poza tym siedzenie i szukanie okazji szkoda mi czasu, wolę pograć :24_stuck_out_tongue:

 

Jedyny minus to taki, że nie pogram najlepszymi zawodnikami :24_stuck_out_tongue: 

Edytowane przez zuba1899
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie, znów gram 4-3-1-2. Środek pomocy to Jorginho - De rossi - Nainggolan i na CAM Jovetic. Jakiego ŚP polecacie za Jorginho? Bo De Rossi i Nainggolan nie do ruszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komus anulowali zamowienie z gram.pl na fife za 150 zl tak jak mi ten ponad tydzien temu, to niech sprawdzi emaile. Ja wlasnie dostalem w rekompensacie kod rabatowy -50 zl na zakupy w gram.pl - przyznam ze jestem troche zaskoczony bo juz nawet o tym zapomnialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra dalej ma to ch......stwo zwane momentum,przez co sie odechciewa grac...Ten handicap to jakas kpina.Dzisiaj gralem z jednym kolesiem gdzie wpadly mu 2 bramki z dupy a ja caly mecz cisniecie i albo ktos sie machnal na pusta,albo czech wybijal setki 10metorw od niego.ZENADA.PO CH grac jak z gory jest zalorzone ze ktos ma wygrac,niewazne czy sie jest lepszym....konsola decyduje co za sciema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj miałem mecz... XO zwariował i mam wyrywki ale patrzcie na wynik i minuty.

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z tą edycją. Z każdym dniem gra mi się coraz...gorzej. Pierwsze 2-3 dni świetnie, coś tam umiałem nawet poklepać. Później to już równia pochyła. I nie jest to spowodowane awansami do kolejnych lig (aktualnie 6 także nadal nisko) bo poziom przeciwników aż tak się nie zmienił. Zawodnicy jakby gorzej podawali, a przede wszystkim kompletnie nie mają chęci konstruowania akcji. Kilkakrotnie szperałem w CT, zmieniałem wytyczne i dupa, zero przyjemności z grania, zwyczajnie się męczę próbując cokolwiek stworzyć. Może spróbuję cofnąć wszystko do jakiś domyślnych ustawień. Nawet w przypadku zwycięstw nie sprawia mi to szczególnej frajdy- wynikają częściej ze słabej gry przeciwnika lub jakiś moich prób typowo na aferę. 
Dodatkowo jeszcze przed premierą miałem prawie cały skład który gdzieś tam mi się urodził w głowie do gry. Po premierze dokupiłem paru w stylu Naingolana czy Hamsika i tyle- więcej nie potrzebuję i w więcej nie celuję bo kolejne ulepszanie składu wiązałoby się z kolosalnymi kosztami, których zwyczajnie nie chce mi się ponosić. Lubię coś tam pohandlować, ale milionów nigdy zarabiać nie będę i nawet szkoda mi na to czasu. To wszystko sprawia, że nie mam już motywacji związanej z ulepszaniem składu. 
Droga do sławy- zawiodłem się póki co, jestem mniej więcej w połowie- początek bardzo fajny, teraz to już nuda jak nie wiem co- trening, mecz z jakimiś ogórami, trening, denna scenka, trening itd. Liczyłem na więcej, nawet jeśli chodzi o tryb który dopiero debiutuje. Może się jeszcze rozkręci ;)
Gra mi kompletnie nie sprawia przyjemności, zapewnia jedynie frustrację.  A taka gra jest dla mnie bezużyteczna ;d Może zrobię sobie jakąś przerwę, a jak to nic nie pomoże to pójdzie szybko do żyda.

No, wyżaliłem się, idę zebrać kolejny oklep ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z puszczaniem gry do żyda bym się wstrzymał, bo w październiku dostaniesz nową grę, a za jakiś czas kolejną. Co roku tak jest, że co pacz to inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałem przez kilka pierwszych dni po dupsku, glownie przez swoje eksperymenty z formacjami i kamera, ale teraz moge smialo powiedziec, ze gra jak dla mnie jest w pyte ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzylem w magie 9 i wystawialem dzis 3 gosci po 750, nie zeszli po 3 re-enlistach. Za 900 zeszli od razu.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu po premierze nie mialem problemu z połączeniem w meczu ale ostatnio czesto mam lagi. Tez tak macie? Dodam ze wtedy mnie łączyło z Polakami a teraz Turcy itd...

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kubuhh napisał:

Panowie pomóżcie, znów gram 4-3-1-2. Środek pomocy to Jorginho - De rossi - Nainggolan i na CAM Jovetic. Jakiego ŚP polecacie za Jorginho? Bo De Rossi i Nainggolan nie do ruszenia

Mam Medela, super zawodnik w odbiorze, dobre podania. Jedyny mankament to tragiczne strzały. No ale nie można mieć wszystkiego :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaxyM napisał:

Ale wczoraj miałem mecz... XO zwariował i mam wyrywki ale patrzcie na wynik i minuty.

 

 

Wybacz ale w defensywie troche kryminal grasz to i wyniki hokejowe xD

Edytowane przez DeX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancki mecz w 8 lidze.

1e3802eec5bbf691144b4e91feabfff1.jpg

Od 9 goście zaczeli a raczej próbowali grać brutalnie ( grali we dwójkę)

Jeśli macie Xone(po którym loginie wyszukuje się znajomych? W ps4 był tylko jeden) to zapraszam na sparingi wieczorne.

Moje składy skromne, ale dają radę

Możecie kogoś polecić na lewą obronne we wloskiej? Oczywiście do maks 10k

237af5dfcc10a4596c927e3a4d790c2e.jpg

7ba0e4659f6cd9429b73db3348fbb8a7.jpg

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DeX napisał:

Wybacz ale w defensywie troche kryminal grasz xD

 

Taki mecz mnie dopadł :) i przeciwnik FUT F. 2010/11 (nie pamiętam)...

Nie mogłem się ogarnąć.

Ogólnie wygląda to o wiele lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×