Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, matinx napisał:

Tsarov po co Ci Ron st? Coiny w bloto. Lf/ rf mozna smialo stawiac na st

 

W sumie bardzo słuszna uwaga. Staty mu i tak 99 nie przekroczą przecież. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eder lub Jovetic w tej cenie, choć mi osobiście najlepiej grało się i najwięcej bramek strzelałem najtańszym Murielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dani Alvesa ktoś testował? Warto go zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Florenziego sobie kup. Znacznie lepsza karta. Ranking niższy bo nie ma magicznej reputacji międzynarodowej.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Tsarov napisał:

 

W sumie bardzo słuszna uwaga. Staty mu i tak 99 nie przekroczą przecież. 

 

Tego nie wiemy :-) ja jako ,że miałem kilka +15 do speeda z paczek to Martiala przetestowałem. Latał szybciej z kartą treningu niż z samym hunterem. Odczuwalne to było i jestem przekonany ,że te 99 jest przekroczone. Grane ok 1-3 w nocy także serwery czyste ..... Co do np CRa to pewno wkrótce będzie "mówione" dużo czy warto kupić 3 ifa bo wtedy praktycznie maks w PAC i SHO będzie przy CH10 a co z TOTY :-) ?

46 minut temu, starvin napisał:

jaki napastnik do 5k z ligi wloskiej?

Muriel albo Niang

Polecam drugiego ponieważ ma petardę w nodze i jego wykończenie jest wtedy mało ważne. Dobrze ustawia się w ataku ,4 gorszej nogi i 4 skilla :-) Gram od początku CA i go więcej w ataku niż granie Igłą,Ederem a nawet Dybalą który moim zdaniem jest za drogi do tego co pokazuje na boisku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj łącznie prawie 300k profitu. Suarez nadciąga. Poczekam tylko na Ronaldo ST i na zakupy :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1szy mecz w fc. Wygrany.

Serwery nie zwalniają tylko nagle przyspieszają. :/

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale paka 2 rare zawodnikow... Thiago i Handanovic czyli jakies 40k a nie moge ich sprzedac i w dodatku nie pasuja mi kompletnie do skladu.

Taka ciekawostka o ktorej mowil Jcob gdy robil opening z 20k fp i gowno trafil. Przy otwieraniu paczki wokol karty gdy jeszcze nie pokazuja sie jej dane lataja takie zlote promyczki. Jest to zapowiedz ilosci rare kart w paczce czyli jesli lata jeden to wyleci 1 rare zawodnik, dwa promyczki to 2 swiecacych sie itd

nie widzialem w temacie aby ktos o tym wspominal, chodzi mi dokladnie o to

 

2po19wn.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1szy mecz w fc. Wygrany.

Serwery nie zwalniają tylko nagle przyspieszają. :/

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Ja na spiocha 5 zwycięstw zaliczyłem a następnie 5 porażek z czego 2 razy wyrzucilo mnie z ut serwery chodzą malinowo o tej godzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-0-1 u mnie.

Skiba te flary oznaczają gówno w paczce.

Jedna duża flara oznacza 84+

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnia skład z ligi hiszpańskiej? Widzę, ze większość stawia na włoską ligę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta weekendowa liga to tragedia :1_grinning: UD + kontry. Trzeba isc kupic baterie do pada i zobaczyc co tam sie wyprawia.

 

Mikolaj podobno dali serwery dedykowane do tej ligi. Az w szoku jestem ale nadal nie naprawili, ze typ moze wyrzucic bez problemu nas z gry.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turniej zaczynam od 2 porazek. CDhyba nie ogarne tej gry nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co w turnieju na 4 mecze 3 wygrane jedna porażka ( po karnych) które sa ostro zyebane :/ . Co do ultra deffense to racja graja tak gamonie. Właśnie przed chwila miałem mecz co prawda wygrałem ale koles cienki jak Bolek, jednak miał takie ustawienie co kompletnie nie mam pojęcia jak zrobic, moze ktoś z was wie , mianowice wiecznie miał cofniętych dwóch obrońców , tak jakby grał z dwoma stoperami, miałem wrażenie ze wyjdę juz sam na sam a tu nagle dwóch zawodników pod jego polem karnym, za to jak on atakował to równo cała drużyna leciała do przodu, juz któryś mecz taki mi sie trafił , jak oni to mogą ustawiać ?? Przy ogarniętym graczu jest to bardzo dobre rozwiazanie z tymi stoperami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, F3niX napisał:

 

Podobno ta weekendowa liga to tragedia :1_grinning: UD + kontry. Trzeba isc kupic baterie do pada i zobaczyc co tam sie wyprawia.

 

Mikolaj podobno dali serwery dedykowane do tej ligi. Az w szoku jestem ale nadal nie naprawili, ze typ moze wyrzucic bez problemu nas z gry.

 

 

Hmmmmm ,czegoś chyba nie wiem ??? Ostatnio grając w turniejach kwalifikacyjnych 3 razy mnie wyrzuciło właśnie. Raz przy RQ przeciwnika ,raz po wygraniu spotkania a ostatnio w finale 15 minucie gdzie wygrywałem już 1 do jajka (skład przeciwnika był na CH60 i z dupy grajków) Teraz w lidze również mnie wyrzuciło 2 razy gdzie raz wygrywałem a drugi raz była mega przewaga moja i koleś nie ogarniał. Nie pisz tylko ,że to przeciwnik ma w rękach jakiś "myk"  W sezonach ani razu mnie nie wyrzuciło!

7 minut temu, Baczek867 napisał:

U mnie póki co w turnieju na 4 mecze 3 wygrane jedna porażka ( po karnych) które sa ostro zyebane :/ . Co do ultra deffense to racja graja tak gamonie. Właśnie przed chwila miałem mecz co prawda wygrałem ale koles cienki jak Bolek, jednak miał takie ustawienie co kompletnie nie mam pojęcia jak zrobic, moze ktoś z was wie , mianowice wiecznie miał cofniętych dwóch obrońców , tak jakby grał z dwoma stoperami, miałem wrażenie ze wyjdę juz sam na sam a tu nagle dwóch zawodników pod jego polem karnym, za to jak on atakował to równo cała drużyna leciała do przodu, juz któryś mecz taki mi sie trafił , jak oni to mogą ustawiać ?? Przy ogarniętym graczu jest to bardzo dobre rozwiazanie z tymi stoperami.

Gra z kontry bo tam pressing jest na poziomie 10 . W 3/2 lidze tak graja prawie wszyscy :-( i w dodatku daje się cofniętym skrzydłowym wytyczne zostawaj z tyłu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, stMikolaj napisał:

 

Hmmmmm ,czegoś chyba nie wiem ??? Ostatnio grając w turniejach kwalifikacyjnych 3 razy mnie wyrzuciło właśnie. Raz przy RQ przeciwnika ,raz po wygraniu spotkania a ostatnio w finale 15 minucie gdzie wygrywałem już 1 do jajka (skład przeciwnika był na CH60 i z dupy grajków) Teraz w lidze również mnie wyrzuciło 2 razy gdzie raz wygrywałem a drugi raz była mega przewaga moja i koleś nie ogarniał. Nie pisz tylko ,że to przeciwnik ma w rękach jakiś "myk"  W sezonach ani razu mnie nie wyrzuciło!

Gra z kontry bo tam pressing jest na poziomie 10 . W 3/2 lidze tak graja prawie wszyscy :-( i w dodatku daje się cofniętym skrzydłowym wytyczne zostawaj z tyłu. 

Tylko gra z kontry ? Czy do tego jakies deffense ? Kurde ale tych dwóch stoperów cofniętych na maxa , nie wydaje mi sie żeby tylko dotyczyło tych wytycznych, nie wymaga to grzebania przy custom tactic ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Baczek867 napisał:

Tylko gra z kontry ? Czy do tego jakies deffense ? Kurde ale tych dwóch stoperów cofniętych na maxa , nie wydaje mi sie żeby tylko dotyczyło tych wytycznych, nie wymaga to grzebania przy custom tactic ?? 

nie wymaga... ustaw grę z kontry oraz pasek na UD i będzie sciana ale wtedy licz się z tym ,że jak przeciwnik gra krotkimi podaniami to masz jeden wielki hooy z tych CB . Wtedy są posty typu "moja obrona na wakacjach" itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emm, strzelaliście konkurs jedenastek w weekendowej? Bo ja właśnie miałem okazje i strzelaliśmy po 6 karnych w podstawowej rundzie. WTF? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIP.

 

Co do zmiany ustawienia(formacji), to podczas gry wchodząc w menu możecie zmienić pozycję dowolnemu piłkarzowi - przesuwając jego ikonę po boisku :1_grinning: Tego chyba nie było w poprzednich FUT. 

 

Spoiler

Chyba można przesunąć cały zespół pod bramkę - autobus Mou. Nie sprawdzałem tego :)

 

Fajna zmiana, tak samo jak ustawianie custom taktyki dla danego składu, która jest już zapisywana :1_grinning: Nie trzeba się bawić co włączenie FUT z suwakami.

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dośrodkowania i strzelanie ustawione w menu temu jest wręcz odwrotne w menu ct podczas meczu! Bug tylko w tych dwóch ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stMikolaj przeredaguj ostatni posta bo nic nie zrozumiałem, a wydaje się, że treść ciekawa :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, no4b napisał:

@stMikolaj przeredaguj ostatni posta bo nic nie zrozumiałem, a wydaje się, że treść ciekawa :]

jak ustawisz w menu budowania skladu ct i np ustawisz strzelanie na 70 to w grze jest to dośrodkowanie :-) a dośrodkowanie to strzelanie

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, to niezła lipa. To by wiele wyjaśniało w kwestii zachowania mojego napadziora.

 

BTW. w ostatniej rundzie zeszlo mi 65 kart, czas podnieść ceny z drogo na bardzo drogo :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×