Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Mysciak napisał:

Ludzie zajmujący się handlem. Wydropiłem Llorisa if z paczki za wyzwanie i tu pytanie lepiej sprzedać już czy jak poczekam parę tygodni to będę mógł go sprzedać drożej czy tylko w dół będzie leciał ?

Sprzedaj teraz bo troszke spadnie po czym pojdzie w gore wtorek/sroda. Lepiej inwestowac coinsy niz je kisic w karcie :-) no chyba ,ze planujesz nią grać ale to torman więc szkoda :-P

1 godzinę temu, Baczek867 napisał:

Drugi mecz przegrany po karnych, blamaż, ktoś mi powie jak to strzelać jak wogole mi sie ta yebana  strzałka nie wyświetla ? Nawet jak wlaczam strzałkę w gore to tylko jest pokazane żebym rozpoczął rozbieg lewa gałka, jak to strzelać?? Ostatni karny juz sie wkurwiłem i kliknąłem tylko strzał a ten baran strzelił 5 metrów obok bramki, jak to strzelacie skoro tej strzałki nie widac co byla w demo ??

Mi się pojawiła online po 40 meczykach, pewno jakiś bug bo wczesniej była i można sobie było ją on/off zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyzwań wypad Dembele z Borusii dortmund- czarna karta.

 

Sprzedawać (leci kolo 100k) czy zostawić i czekać na jego ifa czy coś? 

 

Handlowcem nie jestem więc kasę conajwyzej w skład bym zainwestował :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusze... Hype był na Renato bo Portugalia grała z Andorą... ale opadł, bo nie wszedł nawet na minutę.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to ma wpływ na kartę? Zabiera mu skilla? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to ma wpływ na kartę? Zabiera mu skilla? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, awakeman napisał:

Ale jaki to ma wpływ na kartę? Zabiera mu skilla? ;)

Na kartę nie ale na cenę już tak ;D tak jak strzelają hattricka w meczu i obojętnie jaka karta to cena idzie do góry w trakcie meczu a potem spada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś trzyma milika.

Jak będzie się kopal po czole do 90... sprzedawac.

Inaczej... trzymac.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tymi strzałkami przy karnych to tak nie do końca. Przed momentem grałem konkurs jedenastek w weekendowej i normalnie była strzałka. Mam video! ;d

Inna rzecz, że tak jak mówiłem - wcześniej też miałem okazje zagrać karne i nie dość, że nie było strzałki to jeszcze strzelałem po 6 w podstawowej serii, myślałem, że to jakiś wymysł ale najwidoczniej bug, bo w dwóch kolejnych było już normalnie. Także ten, no, typowe EA. 

 

 

Edytowane przez MayheM_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczysko straszne w tym turnieju heheh oglądanie każdej powtórki, od spalonego po dojście piłkarza do piłki przy rożnym to norma :) ja prdl, gdzie ci ludzie sie rodzą :) bilans na ta chwile 6-6 moze do 14 wygranych sie dokulam. 

 Awakeman czizas , dzieki za podpowiedz, nie czułem takiej potrzeby żeby szperać po you tubach bo nie miałem karnego od początku tej edycji, dlatego napisałem jak mocno sa zepsute , takze take it easy .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przegrales juz drugi mecz po karnych, czy nie miales zadnego od poczatku tej edycji? A karne nie sa zepsute, sa zajebiste. Trzeba tylko nauczyc sie je wykonywac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiedzialem sobie i zrobilem z 6 wyzwan. Masakracja jakie dropy dzisiaj... Handanovic, Cuadrado, Mandanda a teraz pierwszy wychodzacy grajek - Sanchez :)

0 handlu tylko same wyzwania i z 0 coins zrobilo sie nagle 400k

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @no4b, zrobiłem jak napisałeś. Bakambu jaka bestia, pierwszy mecz i hattrick, a tutaj jedna z jego bramek.

 

 

Potrzebuje fitnessu do 40k, myślę nad jednym z poniższych składów,  ale nie umiem się zdecydować (wiem wiem jak baba, może od mojej na mnie przeszło) i stąd prośba o pomoc. Który da więcej jakości i czy da się coś lepszego wykombinować w tej kwocie? Raczej ten skład nie będzie jakoś mega upgradeowany przez długi czas, bo skupiam się jak co roku na BBVA ;)

http://www.futbin.com/17/squad/83753 - BPL

http://www.futbin.com/17/squad/83718 - SERIE A

http://www.futbin.com/17/squad/83797 - BUNDES

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turniej skoncze tak jak przewidywalem. Gold 3 albo gold 2. Jest swiatelko w tunelu, ze kiedys do elity dobije. Przerznalem sporo meczow, a czulem ze ktos jest faktycznie lepszy moze w 2-3 grach. Kwestia mojego ogarniecia i kupienia lepszych zawodnikow i bedzie dobrze. 
Rożne op.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MayheM_ napisał:

Panowie, z tymi strzałkami przy karnych to tak nie do końca. Przed momentem grałem konkurs jedenastek w weekendowej i normalnie była strzałka. Mam video! ;d

Inna rzecz, że tak jak mówiłem - wcześniej też miałem okazje zagrać karne i nie dość, że nie było strzałki to jeszcze strzelałem po 6 w podstawowej serii, myślałem, że to jakiś wymysł ale najwidoczniej bug, bo w dwóch kolejnych było już normalnie. Także ten, no, typowe EA. 

 

 

Czy ja dobrze widze ze Correa strzelal 2 razy karnego???

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, ze było to juz znacznie wcześniej w Fut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, awakeman napisał:

To przegrales juz drugi mecz po karnych, czy nie miales zadnego od poczatku tej edycji? A karne nie sa zepsute, sa zajebiste. Trzeba tylko nauczyc sie je wykonywac.

Dobra, przegrałem 2 mecz po karnych ale po pierwszym nie czułem potrzeby pytać, bo zwyczajnie myslalem, ze gdzieś sie ta strzałkę włącza tylko nie zwróciłem uwagi, jednak podczas drugiego podejścia zauważyłem ze jest podpowiedz pod krzyżakiem górnym, ale pojawiło mi sie tylko ze moge lewa gałka wziąć rozbieg a prawa zmienić pozycje... Zreszta dyskusje zbędna, wiara pyta jak strzelać, miedzy innymi Ty szanowny kolego pytasz czym i jak handlować ? Przeciez tego tez jest pełno na youtubie, ale ty musiałeś wbić szpileczke bo ktoś zapytał o karne :) 

Jak widac 3 posty wyżej kolega Mayhem jasno pokazuje , ze z karnymi nie jest wszystko ok.... Takze poluzuj juz kucyka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, ze było to juz znacznie wcześniej w Fut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Baczek867 napisał:

Dobra, przegrałem 2 mecz po karnych ale po pierwszym nie czułem potrzeby pytać, bo zwyczajnie myslalem, ze gdzieś sie ta strzałkę włącza tylko nie zwróciłem uwagi, jednak podczas drugiego podejścia zauważyłem ze jest podpowiedz pod krzyżakiem górnym, ale pojawiło mi sie tylko ze moge lewa gałka wziąć rozbieg a prawa zmienić pozycje... Zreszta dyskusje zbędna, wiara pyta jak strzelać, miedzy innymi Ty szanowny kolego pytasz czym i jak handlować ? Przeciez tego tez jest pełno na youtubie, ale ty musiałeś wbić szpileczke bo ktoś zapytał o karne :) 

Jak widac 3 posty wyżej kolega Mayhem jasno pokazuje , ze z karnymi nie jest wszystko ok.... Takze poluzuj juz kucyka 

 

Misiu kolorowy, swoimi dwoma ostatnimi postami udowodniłeś kto powinien poluzować kucyka i kto powinien zastosować się do twoich rad- take it easy. Wprowadzasz niepotrzebnie nerwową atmosferę, której nie pamiętam w tym wątku od miesięcy i na tym skończę swoją wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, awakeman napisał:

 

Misiu kolorowy, swoimi dwoma ostatnimi postami udowodniłeś kto powinien poluzować kucyka i kto powinien zastosować się do twoich rad- take it easy. Wprowadzasz niepotrzebnie nerwową atmosferę, której nie pamiętam w tym wątku od miesięcy i na tym skończę swoją wypowiedź.

Dobra no comment....

 

18 minut temu, no4b napisał:

Dziś strzelilem bramkę życia:

 

 

 

:1_grinning:

Tego no4b to nawet na youtubie nie graja :))

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostateczny dowód na to, że z paczek za wyzwania leci...no sami zobaczcie co :vxoAZzf:

 

 

fifa.png

Otworzyłem teraz paczkę za 15k i najlepsze co wypadło to 78 non rare zawodnik 😂😂😂 krzyż na drogę otwieraniu paczek

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, no4b napisał:

Dziś strzelilem bramkę życia:

 

 

 

:1_grinning:

 

Współpraca cam rządzi! ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strzałka jest na treningu.  W meczu jej nie ma nawet offline

Ja wczoraj miałem strzałkę przy karnym w sezonach

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś strzelilem bramkę życia:

 

 

 

:1_grinning:

Będzie hit internetu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×