Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ktiś wie czy teraz też będą daily gifty aż do premiery?

Trochę polecieli z tymi widełkami, taki De Bruyne ma widły 6k-220k...

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest apka na androida, można wybrać skład w draft, jest Messi jako kapitan w offline draft

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy po zalogowaniu na webapp był FUT Database. Pomysł bardzo dobry, bo w końcu mamy informacje z pierwszej ręki o kartach, statystykach piłkarzy itp, ale to przecież jest wspaniałe EA i coś musi nie grać  :biggrin: Aktualnie piłkarze mają powpisywane złe pracowitości. Czy są inne błędy ciężko zweryfikować i tego dowiemy się dopiero po premierze. 

 

Whizzer świetny traf na początek  :biggrin:

Ta baza danych FUT była już w 15. Teraz po prostu dodali do niej link w webappie :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli od roku to mają i ciągle są błędy? EA zawsze potrafi człowieka zaskoczyć. Futhed i Futwiz nie zawsze są dokładne, oficjalna baza kart EA też z błędami profesjonalizm pełną gębą :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój atak w drafcie offline Konoplyanka- Ronaldo -Messi, nic tylko czekać tydzień

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na telefon nie moge wgrac apki :/ napisane jest, ze nie jest zgodne z wwrsja telefonu hehe. S6

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktiś wie czy teraz też będą daily gifty aż do premiery?

Trochę polecieli z tymi widełkami, taki De Bruyne ma widły 6k-220k...

Ja dostałem dail gifta:

85858970c69ae00e57a378ea3a4d2daf.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gifta nie dostałem, za to na konto brata nie mogę się nawet zalogować :D Z paczek na początek oczywiście totalny szrot + Bender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na telefon nie moge wgrac apki :/ napisane jest, ze nie jest zgodne z wwrsja telefonu hehe. S6

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

U mnie poszło jak odinstalowałem Companion 15 i zainstalowałem ponownie poprzez strone Google Play, potem samo pobrało aktualizacje i zrobiło się z tego Companion 16.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 FP za pakę, czyli przy najgorszych wiatrach należy wydać 5k zł aby pocisnąć Messim. Tanio xd

Szlachta szaleje juz :)

3161cf49635dd1e818c3d744ec504cf3.jpg

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hakan Calanoglou i Juan Bernat w 3 paczkach. Do tego Shirokov i Defour z bardziej znanych.

Pytanie: jak wcześniej grałem na PC a teraz zamierzam na PS4 to będę miał "ciągłość konta"? W sensie klub będzie w statystykach istniał od 2013?

Edytowane przez kaimada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies propozycje czym najlepiej teraz handlować? :D mam troche ponad 5k na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 FP za pakę, czyli przy najgorszych wiatrach należy wydać 5k zł aby pocisnąć Messim. Tanio xd

Szlachta szaleje juz :)

3161cf49635dd1e818c3d744ec504cf3.jpg

Po pierwsze to znowu wrzucacie screeny z X-a, who cares co oni tam robią na tych x-klockach.

 

A po drugie to jak mozna czerpac jakikolwiek fun z gry zaczynając od poczatku z przerostami? Ja tego osobiscie nie rozumiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies propozycje czym najlepiej teraz handlować? :D mam troche ponad 5k na start.

Wszystkim, co jest w Twoim zasięgu. Ja od wczoraj poklikalem trochę i wpadło 80k. czekam na wysyp promocji wieczorem ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, co jest w Twoim zasięgu. Ja od wczoraj poklikalem trochę i wpadło 80k. czekam na wysyp promocji wieczorem ^^

80k zaczynajac od zera?? To co Ty, drukujesz te coiny? Ja od wczoraj ledwo 10k zarobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy konta. akurat grałem trochę na tamtych xD Każde odpalone na innym urządzeniu, z innym IP :) i sobie szukam promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsze totw?

 

mnie zastanawia skąd ludzie mają fp żeby otwierać paczki? przecież na wepapp nie da się doładować fp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC mogą tylko doładować, reszta pewnie wrzucila przez ten wcześniejszy dostęp, który otrzymali używając kodu z fifa xD (dotyczy tylko X1)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy konta. akurat grałem trochę na tamtych xD Każde odpalone na innym urządzeniu, z innym IP :) i sobie szukam promocji

Dobrze że nie dziesięć. Czego by EA nie wymyśliło to ludzie i tak wypaczą zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj trzy konta to standard.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj trzy konta to standart.

Jak już to standard.

Poza tym oszukiwanie w grupie nie czyni człowieka niewinnym oszustwa.

Wracając do tematu: czytam i czytam i chyba jeśli grałem w 15 na PC to nic z tego co teraz mam w web appie mi się na PS4 nie pojawi... Aż nie wiem czy jednak nie zostać przy PCowej wersji. Z jednej strony na PS4 więcej graczy, ale z drugiej na PC sporo tańsza no i będę miał kontynuację klubu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to standard.

Poza tym oszukiwanie w grupie nie czyni człowieka niewinnym oszustwa.

Wracając do tematu: czytam i czytam i chyba jeśli grałem w 15 na PC to nic z tego co teraz mam w web appie mi się na PS4 nie pojawi... Aż nie wiem czy jednak nie zostać przy PCowej wersji. Z jednej strony na PS4 więcej graczy, ale z drugiej na PC sporo tańsza no i będę miał kontynuację klubu...

 

Posiadanie 3 kont to oszustwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×