Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam te posty i każdy piszę że gra się super hmm. ze mną jest coś nie tak, mi się gra do dupy poprostu i nie to że lubię rajdy jednym zawodnikiem ale ci zawdonicy w 16 maja anemie normalnie, nie potrafia się obrócić jakoś żwawo tylko jakbym replayu zwolniony oglądał :) Na swojej połowie idzie poklepać ale juz na połowie przeciwnika to jest dramat, zauważyłem jedno przegięcie w tej fifie, obrońcy strasznie wyprzedzają zawodników ofensywnych, nie chodzi mi o speed tylko bardzo dużo podań przechwytują na wyporzedzenie aż za dużo.

Dobrze ktoś napisał chyba Tadek że czuje się jaby ekstraklase oglądał :)

I żeby nie było że przegrywam, w 10 lidze tylko jeden mecz przegrałem ale jakoś fanu mi brakuję z tej gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, niedokladnosc podan moze i jest fajna bo bardziej realistyczna ale nie raz mialem takie akcje ze ja podaje przez srodek pilka leci do przeciwnika on podaje pilka leci do mnie i tak z 5x pod rzad. Szukalem tego filmiku z ekstraklapy i jest, swiety gral znaleziony.
kopiuj/wklej fifa 16 :biggrin:
https://www.youtube.com/watch?v=ILVQaSxa2zM
https://youtu.be/ILVQaSxa2zM

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dawno bym miał Caceresa, ale wróciła moja choroba pt. "fresz" ;]

 

edit: Evo a jak De Rossi i Melo na CDM?

Ja gram jednym, ale narazie testuję Medela.

De Rossi jest dalej podstawym zawodnikiem i gra genialnie, bez niego na boisko nie wychodze od 3 edycji FUTa, w tej edycji też rządzi, przez zwolnione tempo jest jeszcze lepszy. Melo mnie tez pozytywnie zaskakuje bo czesto jest z przodu i nie raz z 16tego metra bije, troche jednak mu tego strzalu brakuje wiec wali po trybunach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem sezony a dzisiaj zaczynam FUTa. W sezonach grając Barcą można trickami dużo ugrać, dlatego i tutaj muszę w dobrych technicznie zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój bilans 5-1-3 a w drafcie jeden wygrałem, z drugiego wyszedłem bo mnie koleś jechał jak chciał, nie miał kozak składu a przez całe boisko rajd robił jednym zawodnikiem ( nawet CR7 mojego wyprzedzał na lajcie ) to przy 5:0 czy 5:1 wyszedłem z gry xD paczki jak zwykle kicha. Co do podań fakt pełno leci do przeciwnika i od przeciwnika do mnie, ciężko jest, a wrzutek nie potrafię całkowicie, albo za bramkę lecą albo bardzo daleko mimo że wciskam leciutko :P Nie wiem czy bbva to był dobry pomysł, drogo stoją grajki xD

 

Jak to jest ze zgraniem, jak mam 3x ŚP to na nich żeby wszystko było ok mogę wrzucić sobie ŚPO i ŚPD czy też LP lub PP ?

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde chyba moj najdluzszy post na tym forum :ohmy: wiadomo to czysta teoria jest, w praktyce wyglada to roznie, najwazniejsze to cwiczyc, cwiczyc i byc cierpliwym a wyniki same przyjda.

Hehe , chyba Fenix wraca do Fify :biggrin:

 

Odnosnie spowolnienia gry to po prostu trzeba sie tego nauczyc, to jest po prostu zmieniony gameplay. ja potrzebowalem kolo 15 meczy zeby sie przełączyć. Teraz juz wiem co mozna zawodnikiem i co nie mozna. Jest duza roznica i w rozpedzaniu zawodnika (chwilowy rozped) jak i wtedy kiedy biegnie z pilką ( jest po prostu wolniejszy jak w rzeczywistosci ) od tego bez pilki, wystarczy ze sie pile wypusci do przodu to wtedy pacemakerzy pokazują co potrafią. I to jest bardzo duzy plus .

Co zwrócilo moją uwage to wlasnie bardzo mocne zageszczenie zawodików w polu karnym , tak jakby wiekszosc grala na ultradef, rozgrywajac pile na okolo 20-30 metrze grajac pozycyjny ciezko znalezc luke i sie przebic niz w 15tce. Tak to wyglada z mojego punktu widzenia na dzisiaj.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za ten sklad ? Ja wczoraj swoj sprzedałem i mam 280k na sklad i nie wiem jaki sklecic?

~400k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~400k

No to se nie kupie.

Wiadomo cos czy bedzie HH?

Edytowane przez joseph969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej grać draft online czy offline.?

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wyprzedzenia obrońców zdarzają się jak niedokładnie podjęcie, obrócić się najpierw trzeba twarzą do zawodnika gdzie ma iść pila i wtedy jest lepsze podanie

Lepiej grać draft online czy offline.?

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Online, gra z kompem to farsa

Bale jest świetny w tej edycji

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o to że to mi przeciwnik przechwytuję podania tylko ja jemu nic w sumie nie robiąc :) długa piła po ziemi przeciwnika i mój obrońca zawsze wyprzedza :)

 

Może dlatego że gram full pressing


obrócić się najpierw trzeba twarzą do zawodnika gdzie ma iść pila i wtedy jest lepsze podanie
 

 

Trochę mi to przypomina grę na pegasusie to co napisałeś :D

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o to że to mi przeciwnik przechwytuję podania tylko ja jemu nic w sumie nie robiąc :) długa piła po ziemi przeciwnika i mój obrońca zawsze wyprzedza :)

Może dlatego że gram full pressing

Trochę mi to przypomina grę na pegasusie to co napisałeś :D

Nie przejmuj sie. Ja zacząłem dzisiaj przygodę i dostaje od kompa nawet na nowicjuszu :)

Pierwszy mecz online i baty 4-1

Kompletnie nie potrafię odebrać piłki. To co w 15stce robiłem całkiem dobrze,tu jest o dupę potłuc. Nie wiem jak podejść do przeciwnika by zabrać piłę za to jemu wychodzi to świetnie. Moje makarony są tak kiepskie albo ja do dupy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie. Ja zacząłem dzisiaj przygodę i dostaje od kompa nawet na nowicjuszu :)

Pierwszy mecz online i baty 4-1

Kompletnie nie potrafię odebrać piłki. To co w 15stce robiłem całkiem dobrze,tu jest o dupę potłuc. Nie wiem jak podejść do przeciwnika by zabrać piłę za to jemu wychodzi to świetnie. Moje makarony są tak kiepskie albo ja do dupy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I to jest wlasnie fajne w tej grze, ze teraz trzeba sie wszystkiego na nowo nauczyc i zmienic swoje przyzwyczajenie. Ja na razie mam najwiekszy problem z utrzymaniem linii obronnej, nie wiem jak mocno w to zainterweniowali i zmienili ale zdarza mi sie ze zawodnik nie przeze mnie sterowany lekko wychodzi do biegnacego z piłką i momentalnie musze na niego sie przelaczac zeby głupot nie narobił. W 15tce ładniej trzymali linie ale tam, odbior byl nieporównywalnie latwiejszy i wlg mnie przesadzony, tu taktyka ma wieksze znaczenie, bez asekuracji ciezko. Super wygladaja akcje z zaslanianiem sie ciałem , o wiele ciezej wtedy przeciwnikowi zabrac pilke... no i R1+X juz nie ma tego poweru co w poprzednich czesciach.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam składzik za 60k z ligi włoskiej i tez dostaje baty. Póki co bilans 8-2-16 ale sie nie przejmuje bo teraz nie ma wyrównanych lig. Wczoraj grałem z takim kozakiem ze brązowymi kartami klepał mnie jak chciał. Gdyby nie bramkarze kosmici pewnie wynik byłby dwucyfrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona tez ostatnio dostala 4:1 od norare :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladna cene za Sturridga sobie życzą...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby niektorzy nie chwalili sie na zagranicznych forach, jaka to okazje zlapali zamieszczajac zdjecie to byloby latwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam składzik za 60k z ligi włoskiej i tez dostaje baty. Póki co bilans 8-2-16 ale sie nie przejmuje bo teraz nie ma wyrównanych lig. Wczoraj grałem z takim kozakiem ze brązowymi kartami klepał mnie jak chciał. Gdyby nie bramkarze kosmici pewnie wynik byłby dwucyfrowy

Teraz w Fut'a graja tylko maniacy, uzalezenieni i fanatycy Fify. Zaden normalny czlowiek nie kupuje gry przed premierą :biggrin:

Takze nawet w 10 lidze jest ciezko, co roku to sie powtarza, ja zawsze zaczynam z bilansem minusowym. Cieniasy dołączają później, tak mniej wiecej po 2-3 miesiacach numer ligii odzwierciedla klase zawodników w niej grajacych, teraz mix totalny z naciskiem na lepszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole. Wygrałem mecz o awans wszystko fajnie oceny piłkarzy nagle mnie wypaliło i mam porażkę. ... czego to jest przyczyną

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez oelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 
He he minus dwa gole za mecz z kompem, myślałem że gośc jest lewonożny bo większośc bramek lewą nogą strzeliłem

post-55430-0-86521100-1443173259_thumb.j

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ciężko z tym handlem...

Rynek w ogole opustoszal, niektóych kart prawie w ogóle nie ma lub są pojedyncze sztuki, trzeba poczekac na kolejne TOTW cos mi sie wydaje.

Ja pierdole. Wygrałem mecz o awans wszystko fajnie oceny piłkarzy nagle mnie wypaliło i mam porażkę. ...

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

witam w klubie :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz online i w dupsko. Tym razem 2-1,całą winę zwalam na mój skład, bo bramkę pierdykną Lewy :)

Na dzisiaj mam dość. Jest fajnie,tylko cholera jak odbierać tą piłkę??!! Ktoś pisał dobre słowa o obronie w tej edycji,a u mni jakby jej nie było :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×