Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle czy nie zrezygnowac z formacji ze skrzydlami na rzecz zageszczenia pola CMami i CAMem.

Np 41212 wersja z CM albo 4312 czy jakos tak, widze, ze w tej fifie bardziej oplaca sieklepac niz biegac na dzikusa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz się to zmieni :sad: nie no tempo i tak jest jakieś szybsze niż na początku ja wolałbym jeszcze spowolnić tempo ale zwiększyć reakcję piłkarzy, teraz zanim mój się złoży do strzału to pięciu obrońców już blokuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza w tym zdaniu: "IT HAS CHANGED...The game has been Ruined..I hate you so much EA...Pace is back again..."

Nie pomijaj tego co wyżej napisał w tym poście: "I will just wait for someone to play the game and say:" bo to dość kluczowe, oby się nie doczekał takich słów ;)

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay looks the same, at least for the one match I played with my bronze team to test whether disconnects were fixed
So, what can this update possibly be?

 

Pace same

Passing Same
But I think LB+Y is back ?

 

The last one was 300mb I think and it changed absolutely nothing

 

Placebo effect is always strong when there's FIFA patch

 
 
 
\

played 2 games noticed 0 difference

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
\\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, nie ma co się spinać, oni i tak zrobią co chcą, a my gów... możemy. Trzeba poczekać na patch i zagrać samemu, bo opinie są różne jak narazie.

Proponuję dać sobie spokój z dyskusją na ten temat, dopóki nie dostaniemy patchy na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siejecie panikę. Pewnie chłopakom z EA się hajs z FP nie zgada bo gimba nie potrafi w to grać i nie kupują paczek.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.twitch.tv/dex1651

 

zaraz zagram sobie jeden mecz sezonowy, jak ktos ciekaw moze obejrzec moze jakies wnioski sobie wysunie, jak dla mnie zdecydowanie jest zmiana tempa. Musicie wybaczyc ewentualne lagi, ale nie jestem streamerem, dalem max rozdzielczosc i 30 klatek, bo to maksymalne ustawienia dla streamowania prosto z Origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawili by tylko AI podan bo czasami chce podac do zawodnika, ktory stoi 2m ode mnie a podaje gdzies 30m dalej ;x

reszta mi pasuje, calkowicie wyeliminowanie glupich glowek (fifa 14), pace (fifa 13), chorych rajdow 1 zawodniekiem (fifa 15) i mega podupionego L1+ :triangle: (kazda fifa) bylo super posunienem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEX: FUT byś zagrał, sezony nas nie in teresują.

Nie gniewaj się, ale od początku narzekałeś na tą grę, a teraz jeszcze puściłeś famę o zmianie gameplayu i zaczyna się gównoburza...

Wspomniałem już wyżej: opinie są narazie różne, a wręcz więcej jest tych, które stwierdzają, ze nic się nie zmieniło.

Powtarza się jedynie zdanie o powrocie L1 + :triangle:

 

edit: oglądam to i podania i rajdy wyglądają jak żywcem z 15 :/ tylko karne z 16 zostały...

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podczas tego meczu zauwazylem, ze podania L1  :triangle:  sa poprawione, w fife 15 lubilem wlasnie 'rozciagac' gre z jednej strony boiska na druga, tutaj na poczatku sie tak nie dalo, teraz to wchodzi zdecydowanie czesciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawili by tylko AI podan bo czasami chce podac do zawodnika, ktory stoi 2m ode mnie a podaje gdzies 30m dalej ;x

Podpisuje się dwoma łapami i kopytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Znalazłem prawdopodobnie rozwiązanie na problem z rozłączeniem pod koniec meczu. Sprawdzałem na 10 meczach i ani razu nie zerwało połączenia, gdzie wcześniej praktycznie co drugi mecz był problem.

Teraz tak, trzeba wejść w głównym menu do zakładki Ustawienia Sieciowe > Ustawienia prywatności i odznaczyć opcję wysyłania anonimowych wiadomości.

tRHCShN.jpg

I to by było na tyle, powodzenia!

Zagralem 3 mecze narazie i chyba działa, dieki Ci Panie! :)

PS. Jesli zmienia cos w gameplayu to chyba sie zaplacze! Rzygalem juz pod koniec 15, tymi rajdami jednym zawodnikiem itp. I teraz znowu mialbym w to grac tylko ze zmienionymi skladami?!

16 jest jedna z najlepszych odslon jakie gralem, jak nie najlepsza, a teraz maja cos takiego odpier...ic?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podczas tego meczu zauwazylem, ze podania L1  :triangle:  sa poprawione, w fife 15 lubilem wlasnie 'rozciagac' gre z jednej strony boiska na druga, tutaj na poczatku sie tak nie dalo, teraz to wchodzi zdecydowanie czesciej.

Też to zauważyłem, uwielbiałem tak grać, a tutaj nie szło. To akurat mogą sobie poprawiać w rozciąganiu gry. Pytanie tylko czy nie przegną z tym kiedy podajemy na wybiegającego napastnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony Panowie wkleję Wam post z innego forum, mi ręce opadły:

 

(...)"Po kilkudziesięciu meczach doszedłem do wniosku, że coś do cholery nie gra. Jak to możliwe, że moi piłkarze (po zbudowaniu złotego składu, mającego 100 zgrania) grają jak kopacze z okręgówki i podają non stop oponentowi pod nogi, a jak już kopną do swojego to do tego najgorzej ustawionego. Mam wrażenie, że niezależnie od moich starań i umiejętności jestem ru***** w tyłek bez smarowania, a wszystko opiera się na tym żeby wydoić z graczy jak najwięcej kasy za te zakichane paczki. Szczerze mam dość tej gry po 30h i poza przyjemnym komentarzem nic mnie przy niej nie trzyma."(...)

 

Noż kuźwa... to jest właśnie przykład kogoś, kto uważa, ze samo wciśn ięcie podania powinno skutkować dobrym podaniem... uj tam z kierunkiem, siłą, ustawieniem podającego...

Takich ludzi jest pewnie multum.

Pomijam już nawet tekst o "przyjemnym komentarzu" :laugh:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, uwielbiałem tak grać, a tutaj nie szło. To akurat mogą sobie poprawiać w rozciąganiu gry. Pytanie tylko czy nie przegną z tym kiedy podajemy na wybiegającego napastnika.

Watpie  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żyjemy w czasach gdzie gnoją nie chce się samodzielnie myśleć, uczyć czegoś trudniejszego niż obsługa pieprzonego FB, a ten ogranicza się do like it! i dodaj zdjęcie, oglądają programy o baranach wyglądających jak turbo pedały połączone z kozami i life is good... 

Pomyśleć, nauczyć się kilku rzeczy nie mogą, bo nie... Po co... Ta cywilizacja padnie za kilkadziesiąt lat, wystarczy, że światowy PSN padnie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi podaniami to trochę racji, często podaję gdzieś w dupu zamiast do zawodnika do którego chcę podać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupu to i mi się zdarzy podać, ale poczytaj co on pisze dokładnie.

obstawiam typa, który tylko wciska podanie, nic więcej i zdziwiony, ze nie dochodzi, albo trafia pod nogi przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób na tego patcha :) odpiąć neta i grać z komputerem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was zalamywac dalej, ale testujac wrzutki na 7 prob 7 goli Rondona... Wystarczy wrzucic z naroznika pola karnego na wbigajacego ST, kwestia timingu i tylko wcisnac kwadrat i gol murowany, ze stojacej nic nie wpalalo. Niedlugo pewnie gowniarze tez do tego dojda i bedzie fifa 14 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi podaniami to trochę racji, często podaję gdzieś w dupu zamiast do zawodnika do którego chcę podać

Mowisz o tym ze celujesz w jednego zawodnika a podaje do zupelnie innego? Tak akurat mi sie pare razy zdarzylo i bylo dosyc denerwujace nie ukrywam. Aczkolwiek to ze czasem podal nie dokladnie nie przeszkadzalo zbytnio.

 

Zdecydowanie sedziowie mi przeszkadzali, byle dotkniecie i faul, bramkarze imo tez byli przesadzeni, gdy spotykalo sie dwoch rownych graczy, ale jeden ma Neuera z ovr 90 a drugi Navasa z ovr 79 to Neuer byl praktycznie gwarantem zwyciestwa, czasami doprawdy kosmiczne strzaly bronili Ci najlepsi bramkarze, mogles strzelić 15 razy w bramke i nie było gola, a przeciwnik dostał jednego karnego z dupy i zegnaj kolego, 0:1 dla rywala i po meczu.

 

Oczywiscie to jest tylko moja opinia,ale wystarczyłaby poprawa sędziów,delikatny nerf bramakrzy i ewentualna korekta strzałow finezyjnych i na prawde super gra by byla, no ale ' wyszło jak zawsze '

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram i jest DRAMAT.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was zalamywac dalej, ale testujac wrzutki na 7 prob 7 goli Rondona... Wystarczy wrzucic z naroznika pola karnego na wbigajacego ST, kwestia timingu i tylko wcisnac kwadrat i gol murowany, ze stojacej nic nie wpalalo. Niedlugo pewnie gowniarze tez do tego dojda i bedzie fifa 14 ;(

 

Po łacie? Dzisiaj nie włączałem nawet konsoli. X1 i PS4 też już tę łatę otrzymało?

Właśnie gram i jest DRAMAT.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

Tzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×