Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja mam sprawdzic, czy jestem zalogowany na iksie w webappie, czy na ps4? Ikonki od change persona NIE POSIADAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To samo jak ze wszystkim, miało być pięknie - jest jak zawsze.

TOTW reklamowali od 3/4 dni jako pierwsze poważne wydarzenie, podali godzinę, itd.

I co... I nic... 0 komunikatu, 0 informacji... Nic.

Gość co informował o naprawach WA, zniknął.

EA T., milczy od kilku godzin.

Ta firma to żart.

 

Niestety mają FIFĘ z licencjami i UT (w której od 4 lat nie mogą poprawić kilku rzeczy).

I tak będziesz grał bo piłka jest jedną a bramki są dwie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kielczan napisał:

Ja się pytam jak?!? Myślałem że moje 5k to dużo...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Osobiście obstawiam kilkadziesiąt kont, przelew wszystkiego na jedno + handel. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie są ludzie, którzy mają ogrom kont podchodzący pod 100... nawet jak w połowie im odjęło dostęp to dalej coś tam na quick sellu zarobią :1_grinning:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miki tabelka, którą wrzucał MaxyM jest oficjalna i podana przez EA. Od teraz mamy nową zabawkę przy budowaniu składów (:

 

Rzadko jest okazja pochwalić EA. Obiecali powiedzieć jak działa chemia w FUT i słowa dotrzymali

 

Draft może stać się ciekawszy bo tam wypadają karty ze stylami gry i trzeba będzie dobrze wybierać

 

Widzę, że dużo osób już dostało się do webapp a ja nadal czekam na swoje zaproszenie

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak działa chemia od poczatku jej wprowadzenia, nie będę też wiedział w 17 bo mi się nie chce czytać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wygrał dziś w lotto:

 

Cs4YVfXWgAA-0M4.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piachu00 napisał:

ja nie wiem jak działa chemia od poczatku jej wprowadzenia, nie będę też wiedział w 17 bo mi się nie chce czytać ;D

spoko ja to samo, biorę zawsze zawodników, których bardziej lubię i mają niezłe statystyki, reszta mnie gówno interesuje bo przez skrypty i tak można gówno na tym zrobić xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos pomysl, jak wbic na iksowego webappa, jeśli nie mam ikonki od zmiany platformy? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, matinx napisał:

ma ktos pomysl, jak wbic na iksowego webappa, jeśli nie mam ikonki od zmiany platformy? :/

 

Sprawdź na Origin czy masz podpięty XO - jedyne co mi do łba przychodzi.

Ja w tym niedziałającym poprawnie WA, te nie mam ikonki do np. PS4, ale zalogowało mnie dobrze na XO.

Tam jest taki burdel, że oni sami nie ogarniają co zaprogramowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam podpiete pod origin konta i z ps4 i z iksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx przeglądam dla Ciebie angielskie fora i reddita, jak mnie wywalą z roboty to mnie sponsorujesz...

 

BTW

 

Dużo osób powołuję się na NHL ea i NFL ea - i jest wysoce prawdopodobne, że dziś czasu 10PM UK, będzie można odpalać FUT ea. 

 

 

Cytuj

New thread maybe someone can help. I don't have the option to change my persona from Xbox to pc

 

 

[–]ninjaciegotwitch.tv/ninjaciego 1 point 4 hours ago 

This was removed for some reason. No one can see it.

 

[–]chutzpahisaword 6 points 3 hours ago 

Surely they will add it asap?? I am in via my old psn account which I dont use anymore. Can't switch to xbox. Wtf

 
 
 

 

[–]ugglebo 2 points 3 hours ago 

I couldn't see it yesterday, but when I logged in today it was there. At first I could only switch between my PC and Xbox account which I don't user anymore (I only play on PS4).

But a few hours later I could access my PSN persona as well. So it seems like some have it, and some don't, just like with the market and the app itself. And those who don't have it will probably get it eventually.

 

[–]hooperrerhooper12 1 point 3 hours ago 

Can you only switch by changing your email? Or can you switch to a different system within the same EA login?

 

[–]ugglebo 2 points 3 hours ago 

I switched to another system within the same EA login

 

[–]FUThead2016 2 points 3 hours ago 

so do u get the free packs on both personas? or only the one u opened first?

 

[–]ugglebo 1 point 2 hours ago 

Both. Got more packs on my Xbox persona though since I've had that account since 2013 and my PS4 since 2016.

 

[–]V1xen 1 point an hour ago 

Where do you switch personas? I want to switch from PC to PS4.

 

[–]ugglebo 1 point an hour ago 

Top right corner

It might not be there for you, but then you just have to wait because it took a while for me to get it.

 

[–]V1xen 1 point an hour ago 

Thank you. You're right, it's not there.

 
 
 
 

 

[–]hooperrerhooper12 [score hidden] 19 minutes ago 

Any idea how to add a persona? I'm attempting to make the switch from XBox to PSN.

 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jest sens teraz sprzedac zawodnikow i robic sklad? czy poczekac do premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten early access to jest 10 h od momentu odpalenia gry przeze mnie? Dzis bylem sie upewnic w tesco obok mnie czy jak rano podjade to juz bede miec w rekach X, jak tak to caly dzien jutro na tym cisne ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx jak chcesz zalogować do WebApp jak nie masz utworzonego klubu na XO? Grałeś na PS4 wiec masz klub na PS4 a klub na XO utworzysz dopiero jak odpalisz grę dlatego nie możesz się przełączyć

 

Jeśli możesz zalogować się na swoje konto PS4 to handluj na nim, a później wymień się coinsami z kimś kto przechodzi z XO na PS4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten early access to jest 10 h od momentu odpalenia gry przeze mnie? Dzis bylem sie upewnic w tesco obok mnie czy jak rano podjade to juz bede miec w rekach X, jak tak to caly dzien jutro na tym cisne ;>

A wiesz moze od ktorej h rusza 17 z eaa, bo ja nigdzie znalezc nie moge?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Awruk87 napisał:

matinx jak chcesz zalogować do WebApp jak nie masz utworzonego klubu na XO? Grałeś na PS4 wiec masz klub na PS4 a klub na XO utworzysz dopiero jak odpalisz grę dlatego nie możesz się przełączyć

 

Jeśli możesz zalogować się na swoje konto PS4 to handluj na nim, a później wymień się coinsami z kimś kto przechodzi z XO na PS4 

kupilem EAA 2 tyg temu i gralem na iksie. Zagralem 30 meczow w 16tke w fucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze była blokada, że dostep do WebApp mają konta utworzone przed 01.08 czy nawet wcześniej

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, awakeman napisał:

A wiesz moze od ktorej h rusza 17 z eaa, bo ja nigdzie znalezc nie moge?

Szczerze to nawet sie tym nie interesowalem w ogole, takze pytam sam :1_grinning: jedyne co wiem, to ze jutro rano o 8 czeka na mnie konsola. 

 

A i jeszcze jedno pytanie, czekac z tymi paczkami i nie otwierac ich z ps4, czy nie przejmowac sie, bo dostane to samo na x? To mnie nurtuje, bo na jednym koncie z ps4 dostalem ciekawe dropy + 2,5k kasy z daily. Ciekawe w sensie Banega, Kovacic, Digne(szalu nie ma, ale na poczatek to dobre karty mimo wszystko ;P)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyle dziś popracowałem... Wlą mnie.

 

dfyu4h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, F3niX napisał:

Szczerze to nawet sie tym nie interesowalem w ogole, takze pytam sam :1_grinning: jedyne co wiem, to ze jutro rano o 8 czeka na mnie konsola

kupiłeś xone ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piachu00 napisał:

kupiłeś xone ??

No a Ty kiedy kupujesz? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, F3niX napisał:

No a Ty kiedy kupujesz? ;>

mam pleja 4 :24_stuck_out_tongue: nie chce mi się wymianek robić, bo mam też sporo gier.....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piachu00 napisał:

mam pleja 4 :24_stuck_out_tongue: nie chce mi się wymianek robić, bo mam też sporo gier.....

 

No to zmienia postac rzeczy. Ja mialem tylko fife, bo na inne gry nigdy czasu nie bylo. To u mnie problemu w ogole nie ma, bo z zalem to przyznaje, ale ta gra jest lepsza na dekoderze ;( nawet glupich legend sony nie potrafilo zgarnac po tylu latach 

 

 

Milik w TOTW, KDB tez solidnie wyglada ;>

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×