Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Leczenie kontuzji idzie jak świeże bułeczki... XO: 1 600 silver/gold all (w 5 sekund), foot 1600 (w 5 sekund).

Jak ktoś ma nadwyżkę - może sobie uzbierać na kartę jakąś.

Taki cynk.  

UP

 

LW -> LF (XO) na luzie od ręki idzie za 3500. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym kiedy staniesz do walki i przestaniesz sie chowac po kątach z tymi Twoimi neymarami? :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, przecież mi nie wysłałeś nigdy zaproszenia - a jak Cię w 16 zapraszałem to mówiłeś, że owce liczysz, więc o co kaman?

Dziś będę o 5 rano u Ciebie ale w weekend będę miał czas pograć południe / wieczorem czasu PL/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buduje ktoś skład Premier League w tym roku? Miałem budować inny skład ale podkusiło mnie żeby zgarnąć fioletowego Sterlinga i teraz wokół niego buduję drużynę. Poszukuję bramkarza do 20k. Do tej pory miałem wypożyczonego Butlanda i spisywał się dobrze. Warto inwestować w Begovica lub Mandande? 

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buduje ktoś skład Premier League w tym roku? Miałem budować inny skład ale podkusiło mnie żeby zgarnąć fioletowego Sterlinga i teraz wokół niego buduję drużynę. Poszukuję bramkarza do 20k. Do tej pory miałem wypożyczonego Butlanda i spisywał się dobrze. Warto inwestować w Begovica lub Mandande? 

Gralem Cechem oraz francuzem i nie polecam. Begovic jest w pyte. Grał u mnie tylko 4 spotkania ale spisuje się znakomicie a kosztuje 10 razy mniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sprawdzone wytyczne CT w 4321?

Co gram tą formacją, to brakuje mi wychodzenia na pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś sprawdzone wytyczne CT w 4321?

Co gram tą formacją, to brakuje mi wychodzenia na pozycje.

Tez gram ta formacja z lf i rf wybiagaj za plecy, st 9, cm srodkowy agresywne przechwyty i zostawaj z tylu, lb i rb zostawaj z tylu. Co 3 mecz jakos zmieniam na 433(4) jak widze po kulkunastu minutach ze przeciwnik ma ustawienie nie pod moje i nie idzie sie przebic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak licytuje zawodnikow na webapp wyskakuje cos takiego , do godziny 15 wszystko hulalo jak nalezy a od tego czasu nie moge zalicytowac zadnego zawodnika, wie ktos moze o co chodzi ? samo sie odblokuje po jakims czasie czy trzeba do nich napisac ? Companion dziala jak nalezy, dziwne.

bez tytułu.JPG

Edytowane przez kamill87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dostałeś blokadę na bidowanie :) Tzn. oczywiście tak się mi wydaje. Ja dostałem coś podobnego w zeszłym roku (nie mogłem licytować) i musiałem pisać do supp tylko nie pamiętam jaki komunikat wyskakiwał. Blokada też chyba była czasowa, ale nie jestem pewien.

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, chcę sprzedać zawodnika i nie mogę bo kochane EA podwyższyło widełki i nikt go nie kupuję, chodzi o Schurrle.

Zrobili minimalną cenę na 4000 i nic się nie sprzedaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym bidowaniem w tym roku to jest taka bieda, że szkoda strzępić ryja. Nie wiem czy wszyscy tego doświadczają, ale tyle kart co mi wyszuka, a których już za cholerę nie mogę kupić bo dawno zostały sprzedane to w milionach liczyć. ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, kamill87 napisał:

jak licytuje zawodnikow na webapp wyskakuje cos takiego , do godziny 15 wszystko hulalo jak nalezy a od tego czasu nie moge zalicytowac zadnego zawodnika, wie ktos moze o co chodzi ? samo sie odblokuje po jakims czasie czy trzeba do nich napisac ? Companion dziala jak nalezy, dziwne.

bez tytułu.JPG

ban na kilka (naście)h

 

sam się odblokuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malinPL napisał:

Buduje ktoś skład Premier League w tym roku? Miałem budować inny skład ale podkusiło mnie żeby zgarnąć fioletowego Sterlinga i teraz wokół niego buduję drużynę. Poszukuję bramkarza do 20k. Do tej pory miałem wypożyczonego Butlanda i spisywał się dobrze. Warto inwestować w Begovica lub Mandande? 

Kupuj Butlanda :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kto jest zawodnikiem miesiaca bpl? widze remis :24_stuck_out_tongue:

https://www.premierleague.com/news/116944

 

bo jesli bedzie takie same wyzwanie jak ze Sterlingiem to warto kupic parunastu grajkow z danego klubu



Barry... aha..

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma w klubie piłkarzy Aston Villa, West Ham, Everton + Chelsea i Man Utd., to właśnie wygrał życie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaxyM napisał:

Jak ktoś ma w klubie piłkarzy Aston Villa, West Ham, Everton + Chelsea i Man Utd., to właśnie wygrał życie. 

Tylko pytanie sprzedawać teraz czy trzymać na wzrost :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaxyM napisał:

Jak ktoś ma w klubie piłkarzy Aston Villa, West Ham, Everton + Chelsea i Man Utd., to właśnie wygrał życie. 

Mam paru, to dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko snajpić bo za kilkaset mozna ich kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i kto jest zawodnikiem miesiaca bpl? widze remis :24_stuck_out_tongue:

https://www.premierleague.com/news/116944

 

bo jesli bedzie takie same wyzwanie jak ze Sterlingiem to warto kupic parunastu grajkow z danego klubu

Barry... aha..

 

Nic tylko życzyć sobie takiego ślimaka u przeciwnika. Zero ciśnienia na ten SBC bo karta do niczego a karty mega drogie lepiej kupić sobie taką paczkę samemu, taniej wyjdzie . Ja szybko kupiłem z ok 20 z Aston wpadło po 4-5k wyleciało po 8k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×