Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik podaj lepiej

3:2 ale wyrównany meczyk był. Musiałem dwa razy wynik gonić a dopiero w ostatnich minutach udało się wyjść na prowadzenie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zuba1899 napisał:

Ja awansowałem dzisiaj do 5 ligi i zdobyłem mistrzostwo 6.. natomiast nie mogę awansować do tej weekendowej ligi... same opory tam grają? Do półfinału dochodzę, a potem odpadam po 4,5 zero :/ chłopy co robić? :24_stuck_out_tongue: w jakich ligach gracie, że się tak łatwo dostajecie?

Ja wczoraj awansowałem, po ustawieniu custom tactics i wytycznych w swojej formacji, tak jak Ovvy poleca na YT, serio czuć różnice zawodnicy wychodzą do piłki , obrona sie lepiej zachowuje, wczoraj zagrałem tym 7 meczy i wszystkie wygrane. Sam jak kombinowałem z CT to zawodnicy biegali jak we mgle, takze polecam :) Ustawienie sterowania i kamery tez zrobiłem jak on, jednak maja chłopaki pojęcie o tej grze.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Baczek867 napisał:

Ja wczoraj awansowałem, po ustawieniu custom tactics i wytycznych w swojej formacji, tak jak Ovvy poleca na YT, serio czuć różnice zawodnicy wychodzą do piłki , obrona sie lepiej zachowuje, wczoraj zagrałem tym 7 meczy i wszystkie wygrane. Sam jak kombinowałem z CT to zawodnicy biegali jak we mgle, takze polecam :) Ustawienie sterowania i kamery tez zrobiłem jak on, jednak maja chłopaki pojęcie o tej grze.

 

możesz podać linka do tego poradnika również mnie irytuje gra w obronie i custom tactic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyklikalem sobie Mandzukica za 30k i myślałem, że jakiś sukces a po chwili patrzę a jeden już był wystawiony na kup teraz za 31 :-P myślicie, że jego cena skoczy na weekend czy jego pejs jest zbyt odstraszający?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczy z aktualnego TOTW się nie kupuje w pierwszy dzień jeśli się liczy na jakikolwiek zysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz rozwinąć tą tezę?

Jak się nie sprzeda to przynajmniej będzie super napadzior, mam do niego sentyment po 16'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz rozwinąć tą tezę?

Jak się nie sprzeda to przynajmniej będzie super napadzior, mam do niego sentyment po 16'

Najnizsze ceny totw to zawsze poniedzialek/wtorek i wtedy warto cos kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę ustawić custom taktyke w taki sposób aby ją po prostu wczytać przed meczem a nie ustawiać cały czas?

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Jest to w tym samym menu co możliwość ustawiania wytycznych dla zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, no4b napisał:

Graczy z aktualnego TOTW się nie kupuje w pierwszy dzień jeśli się liczy na jakikolwiek zysk.

 

To już w tamtym roku się nie zawsze sprawdzało. Na graczach z aktualnego TOTW można zarobić już w czwartek i pamiętam, że MaxyM nie raz pisał, że najtaniej kupował nowych piłkarzy właśnie w czwartek i piątek. Podstawa to obserwowanie rynku. Sam pamiętam też, że często kupowałem zawodnika z TOTW w poniedziałek rano bo był najtańszy a po południu, we wtorek i środę był już o wiele droższy

 

Nawet dzisiaj cena o 5 rano to były jakieś promocje w porównaniu z tym co jest teraz - około 20% taniej ale kupiłem tylko jedną kartę na próbę bo ciągle jestem na etapie obserwacji jak zachowuje się rynek.

 

23 minut temu, malyksg86 napisał:

A możesz rozwinąć tą tezę?

Jak się nie sprzeda to przynajmniej będzie super napadzior, mam do niego sentyment po 16'

 

Tego Mandzukicia sprzedasz wieczorem albo koło południa za 40-45k bo kupiłeś go bardzo tanio. Nie wiem jeszcze tylko czy najwyższa cena będzie w okolicach 12, 16 czy 20, ale jak będziesz go wystawiał to się sprzeda

 

5 minut temu, mihail1 napisał:

Czy da radę ustawić custom taktyke w taki sposób aby ją po prostu wczytać przed meczem a nie ustawiać cały czas?

z RN3pro

 

Tak wciskając trójkąt na padzie i tam masz własną taktykę

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, stMikolaj napisał:

Win za draft taki sobie ale zetony za darmo to marudzić nie można. W jednej pewno jakiś if siedzi ale to po 20 otwarcie

6558e5738171ba6aa4868f081cb5426a.jpg

To z win z pc czy online ?

A co do embolo  if  to do 30 k raczej  ie dostanę ;)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Awruk87 napisał:

To już w tamtym roku się nie zawsze sprawdzało. Na graczach z aktualnego TOTW można zarobić już w czwartek i pamiętam, że MaxyM nie raz pisał, że najtaniej kupował nowych piłkarzy właśnie w czwartek piątek. Podstawa to obserwowanie rynku. 

 

Tego Mandzukicia sprzedasz wieczorem albo koło południa za 40-45k bo kupiłeś go bardzo tanio. Nie wiem jeszcze tylko czy najwyższa cena będzie w okolicach 12, 16 czy 20, ale jak będziesz go wystawiał to się sprzeda

Ale to co napisałeś wcale nie podważa tego co napisałem. Czwartek i piątek to nie jest pierwszy dzień TOTW. W czwartek i piątek często były specjalne paczki dlatego można było wyrwać piłkarzy w dobrych cenach.

 

Z moich obserwacji wynika, że najtaniej w dzień jest w okolicach 16.

Edytowane przez no4b
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja no4b. Przeczytałem pierwszych zamiast pierwszy, mój błąd. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paczek za lige wypadl... Julio Cesar, serio? 

 

;(

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym turnieju kwalifikacyjnym grają same trajhardy. Wieczny ultradef, kontra, koszenie i pauzy. Jeśli tak wygląda cała liga to dziękuję za tę imprezę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kitemar napisał:

 

możesz podać linka do tego poradnika również mnie irytuje gra w obronie i custom tactic

Kolego, zależy jaka grasz formacja,ja akurat gram 41212, dlatego skorzystałem z tego i pod moj styl gry pasuje idealnie, jeżeli grasz inna formacja to poszukaj jego ustawień zapewne tez sa :).   

 

 

Ustawienie sterowania i kamery ta wziąłem od niego , to juz znajdź , bo jestem w pracy na ipaqu, nie chce mi sie szperać juz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, no4b napisał:

W tym turnieju kwalifikacyjnym grają same trajhardy. Wieczny ultradef, kontra, koszenie i pauzy. Jeśli tak wygląda cała liga to dziękuję za tę imprezę.

Dla mnie trochę poroniony pomysł, że nie ma odpowiedników lig jak w sezonach. Fajne są nagrody, ale żeby się w ogóle tam dostać to z cudem graniczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zuba1899 napisał:

Dla mnie trochę poroniony pomysł, że nie ma odpowiedników lig jak w sezonach. Fajne są nagrody, ale żeby się w ogóle tam dostać to z cudem graniczy. 

Az takiej tragedii nie ma jestem przeciętnym graczem a udało sie awansować do zeszłego turnieju, teraz tez, szopki to sie zaczynaja dopiero w weekend, koko jumbo i do przodu :)) ale fakt , bez odpowiednio dobranego CT , tez sie denerwowałem, bo widziałem ze przeciwnika grajki latają jak na koksie a moje popaprance jak po wiaderku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podpowie ze szklanej kuli ile będzie stał IF Muller w weekend? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z win z pc czy online ?

A co do embolo  if  to do 30 k raczej  ie dostanę

Online, liczyłem na coinsy albo min pake za 50k

Z paczek za lige wypadl... Julio Cesar, serio? 

 

;(

Już dają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję podpowiedzi ;)  kto z niemieckiej na środkowa obrone ? Potrzebuje dwoch spośród : Martinez ovr 84, Sokratis ovr 84, Howedes ovr 84,  Toprak ovr 84. Do boatenga czy hummelsa daleka droga dlatego potrzebuje ich na dłuższą grę ;) Których dwóch ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grassek napisał:

Potrzebuję podpowiedzi ;)  kto z niemieckiej na środkowa obrone ? Potrzebuje dwoch spośród : Martinez ovr 84, Sokratis ovr 84, Howedes ovr 84,  Toprak ovr 84. Do boatenga czy hummelsa daleka droga dlatego potrzebuje ich na dłuższą grę ;) Których dwóch ?:)

Bierz Sokratisa i Topraka, u mnie spisują się na medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takiej odpowiedzi się spodziewałem; ) dzięki bardzo ;)  teraz trzeba jeszcze nazbierać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Baczek867 napisał:

Kolego, zależy jaka grasz formacja,ja akurat gram 41212, dlatego skorzystałem z tego i pod moj styl gry pasuje idealnie, jeżeli grasz inna formacja to poszukaj jego ustawień zapewne tez sa :).   

 

 

Ustawienie sterowania i kamery ta wziąłem od niego , to juz znajdź , bo jestem w pracy na ipaqu, nie chce mi sie szperać juz :)

dzięki wielkie dałem subskrypcje ja gram premier league formacja 433 a kopaczami z ligi hiszpańskiej 4312 pooglądam na pewno z czegoś skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Calcio A, kto sie lepiej sprawdzi na RF Berardi czy Cuadrado i czy duza jest roznica pomiedzy IFem Mandzukicia a Niangiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×