Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś z was najzwyklejszym 4-4-2? Tyle razy słyszałem, że beznadziejna formacja, a odkąd nią gram to same dobre wyniki w końcu mam. No i sprzedałem super wypasioną Calcio A, mam mega średnią Premier League i zawodnicy są wyraźnie lepsi mimo słabszych statystyk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ST do 15k lepszy niż Volland z Bundesligi?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, robson1425 napisał:

I drugie pytanko z Hiszpańskiej. Navas czy Oblak lepszy? A może ktoś z mniejszym overallem lepszy ?

Zawsze jak gralem przeciwko Navasowi to duzo setek bronil. Przetestuj go.

Wczoraj na noc zostawilem sobie 8 ostatnich spotkan fut champions do dogrania i skonczylo sie tym ze zasnalem i obudzilem sie o 3:00...

Tak czy inaczej wygralem 13 spotkan i kur*a mac nigdy wiecej tego trybu. Kazdy kto uwaza ze draft jest wiekszym rakiem niech sie puknie troche w glowe i nie chodzi mi tylko o ilosc dobrych przeciwnikow (to jest akurat zaleta ze mozna pograc z lepszymi) ale o cyrki jakie sie tam dzieja. Pierwszy raz udalo mi sie zrobic cos takiego ze w 2 spotkaniach "strzelilem" sobie 5 swojakow. Od takich gdzie komp automatycznie mi wybija pilke a ta odbija sie od napastnika przeciwnika i wpada lub jest rozny przeciwnika i Kante skaczac do glowki pakuje ja do bramki (i to tak perfidnie jakby mu sie strony pomylily) po akcje gdzie dwoch moich obroncow potyka sie o siebie a bramkarz w nich wpada wypluwa pilke i przeciwnik strzela na pustaka... mam to wszystko nagrane ale daruje sobie z wrzucaniem bo to jest wstyd. Ilosc goli ktore wpadaja w 90 i 120 minucie jest kuriozalna i nie rzadko bylo tak ze prowadze i widze zblizajaca sie 90 minute, nachylam sie full focus i co? jajco i tak kur*a strzeli i tak... jak nie jakims farfoclem to wrzutka z dupy lub obrona sie rozjezdza. Jedyny plus jest taki ze w zadnym meczu nie mialem najmniejszych lagow ale co tam sie innego odpier*ala to glowa mala... nigdy wiecej dziekuje postoje.

No i za duzo tego jest... 40 spotkan? 20 byloby idealne. Wiem kiedy nie mam formy i jak nie idzie to wylaczam gre i robie co innego a tutaj trzeba napieprzac spotkanie za spotkaniem co po czasie nudzi i zmusza nas do grania.

Nie wiem jak u was ale zdarzaly mi sie tez chore serie np. 4x wygrana pod rzad a pozniej 6x w pape i znow 4x win... tylko bilans sobie spieprzylem grajac w ten tryb.

Odbieram 15k, 1x mega paczka, 1x zlota paczka rzadkich kart i mowie naara temu trybowi.

NIE POLECAM

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, robson1425 napisał:

I drugie pytanko z Hiszpańskiej. Navas czy Oblak lepszy? A może ktoś z mniejszym overallem lepszy ?

 

Nigdy nie lubię wydawać za dużo na bramkarza, bo najzwyczajniej w świecie przeważnie absolutnie nie jestem w stanie określić czy typ był wart tych pieniędzy. Bywały momenty, że pozwoliłem sobie na jakiegoś Thibauta, ale to tylko i wyłącznie z sympatii. Zakładam, że skoro pytasz którego - to najwidoczniej wszystko Ci jedno i to nie ten przypadek. Nie żeby jeden czy drugi był tam jakimś ogromnym wydatkiem, ale może spróbuj po prostu z Diego Alvesem, u mnie daje rade. No chyba, że czuć u Ciebie piniondz i nie masz na co wydawać - to bierz Oblaka, zawsze jak gram na Navasa to robi coś głupiego. ;d

 

EDIT: @SkibaPL, hahah, no to poszły sprzeczne komunikaty. :biggrin: @robson1425, no to rób jak podpowiada Ci serce. ;d

Edytowane przez MayheM_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że w końcu zacząłem ogarniać gre w obronie ale jednak nie, 8liga i 6 meczy pod rząd przegranych,wkur...mnie już ta gra, jak zwykle moi stoją jak słupy,a przeciwnik lata jak poj...i odbiera mi piłki bez problemu wtedy kontra i pozamiatane.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniłem ustawienie na 4231(2) i gra się elegancko oczywiście na miarę moich możliwości. Myślałem że to typowo def ustawienie a wcale tak nie jest przy najmniej mnie tak się wydaje :biggrin:.Można fajnie rozegrać piłkę od tyłu przenieść ciężar gry na skrzydła albo atak środkiem wiem ameryki nie odkryłem ale dla mnie to nowość po zejściu z 4312 napiszę inaczej czuję ze mam więcej możliwości w ataku.

http://www.futbin.com/17/squad/140315

http://www.futbin.com/17/squad/140341 drugi cm to Asamoah

http://www.futbin.com/17/squad/140393

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoska i 4321 dla mnie jak na razie nr 1. Moje dwa składy, którymi gra się świetnie. Myślałem o Pjaniciu, zamiast Asamoaha ale ten świetnie chodzi i ma lewa nóżkę ładnie ułożona

IMG_2531.PNG

IMG_2530.PNG

Jakie masz wytyczne dla środka pola i napastnika?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego bramkarza z LaLiga, gram Alvesem, ale chciałem ogarnąć kogoś lepszego. Wezmę Navasa chwilowo i zobaczę co się da zrobić z tym ;).

 

Pytanie numer dwa, kolega składa skład z Francuzów i pytanie o bramkarza. Czy Llorisa warto czy lepiej może kogoś tańszego np Mandanda lub Ruffier. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego bramkarza z LaLiga, gram Alvesem, ale chciałem ogarnąć kogoś lepszego. Wezmę Navasa chwilowo i zobaczę co się da zrobić z tym ;).

 

Pytanie numer dwa, kolega składa skład z Francuzów i pytanie o bramkarza. Czy Llorisa warto czy lepiej może kogoś tańszego np Mandanda lub Ruffier. Co Wy na to?

A kogo ma na CB?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, stMikolaj napisał:

A kogo ma na CB?

 

póki co Varane oraz Sakho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, stMikolaj napisał:

Srebra na ławkę i wio z gownem part 3

ee57ec90175b6b49c36b2405719b720e.jpg

I jak Pan ocenia ten tryb? Gdyby nie te jajcowanie jakie mi sie przytrafialo to bym cisnal w to dalej bo lagow zadnych nie mialem a i nagrody sa ok no ale kur*a... takiego ruchanska w dupala dawno w fifie nie mialem.

Kiedy robic skald Koreancow? ich ceny utrzymaja sie az do ostatniego dnia czy myslicie ze troche poleca na ryj? tylko tego wyzwania mi brakuje i mam Son'a.

Juz sie zaczyna... do sklepu na premiere z wywalonym jezorem a teraz kur*y leca w strone gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie masz wytyczne dla środka pola i napastnika?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Środkowy CM, zostawaj z tyłu, boczni bez wytycznych, a napastnik to 9.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robson1425 napisał:

Chciałem poruszyć temat trenerów i zapytać. Bo zwykle ich sprzedaje, ale czy są one może jednak przydatne? Jeśli tak, to które wybierać i mogą się przydać najbardziej?

 

I drugie pytanko z Hiszpańskiej. Navas czy Oblak lepszy? A może ktoś z mniejszym overallem lepszy ?

 

Żaden

Ter Stegen.

Albo mi się trafił jakiś OP wybryk cyfrowy albo po prostu jest to mega OP GK.

Oczy przecieram... Przeciwnicy też.

Znacie to uczucie jak walicie ile wlezie i bramkarz przeciwnika wszystko broni i mówicie - a u mnie tak kwa nigdy nie ma... Tak odkąd (to był zakup dla CHM CB) go kupiłem - to co mecz mi wybrania minimum 2/3 sytuacje, a czasem i mecz... 26 spotkań na koncie i nawet nie myślę o zmianie na tej pozycji. 

 

Aha... Odkąd go kupiłem, nie dałem mu żadnego stylu - BASIC miał i ma, boje się go ruszać zmiennymi - tak dobrze broni. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaxyM napisał:

 

Żaden

Ter Stegen.

Albo mi się trafił jakiś OP wybryk cyfrowy albo po prostu jest to mega OP GK.

Oczy przecieram... Przeciwnicy też.

Znacie to uczucie jak walicie ile wlezie i bramkarz przeciwnika wszystko broni i mówicie - a u mnie tak kwa nigdy nie ma... Tak odkąd (to był zakup dla CHM CB) go kupiłem - to co mecz mi wybrania minimum 2/3 sytuacje, a czasem i mecz... 26 spotkań na koncie i nawet nie myślę o zmianie na tej pozycji. 

 

Aha... Odkąd go kupiłem, nie dałem mu żadnego stylu - BASIC miał i ma, boje się go ruszać zmiennymi - tak dobrze broni. 

Nie przetestowałem żadnego z tych bramkarzy w większej ilości spotkań, ale Ter Stegen towarzyszył mi w wygranym drafcie i już podczas tych 4 spotkań zdążył przykuć moją uwagę- naprawdę zawdzięczałem mu bardzo dużo ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem... W tym roku testowałem już wielu GK... Leno np., w tym roku to mega gówno... A grałem Fahrmannem, bo uważałem, że najlepiej broni z nich wszystkich od 15k do 200k... I zawsze wracał ale wszedł TS... I został i nie zapowiada się by oddał bramkę - choć boję się patcha. 

Jeżeli grając w FC, lidze po 26 meczach ani razu nie pomyślałeś o zmianie GK, to znaczy, że jest świetny.

 

BTW

 

Właśnie na YT usłyszałem - że za FC, i ogólną klasyfikację - będą nagrody miesięczne - ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak Pan ocenia ten tryb? Gdyby nie te jajcowanie jakie mi sie przytrafialo to bym cisnal w to dalej bo lagow zadnych nie mialem a i nagrody sa ok no ale kur*a... takiego ruchanska w dupala dawno w fifie nie mialem.

Kiedy robic skald Koreancow? ich ceny utrzymaja sie az do ostatniego dnia czy myslicie ze troche poleca na ryj? tylko tego wyzwania mi brakuje i mam Son'a.

Juz sie zaczyna... do sklepu na premiere z wywalonym jezorem a teraz kur*y leca w strone gry

Psycha siada i to fest. Ostatnio Gold 2 i później zarobiłem RQ w ilości 6 albo 7 z rzędu by nie odpalić tego trybu. Ostatni też Gold 2 wpadł i odpuściłem bo mózg mi się zagrzal. Zostało 5 meczykow i może by się udało ugrać Gold 1 ale jednak siła wyższa

Co do samej gry to naprawdę jest gorzej niż 16. 16 plus silnik z 17 i byłoby gitara a tak mamy co mamy. AI ma mega wpływ na rozgrywkę a wygrywa się po różnych i dosrodkowaniach. Nie warto lecieć pod bramkę tylko pod choragiewke a później dosrodkowac.....wpada 80%. Jaki w tej grze ma być wyznacznik skilla kiedy lepiej odłożyć pada bo obrońcy blokują i grają za Ciebie. Jak uwielbiam triki tak teraz nic nie robię bo musiałbym sekundę wcześniej je robić. To jest mega wkurzajace i chyba nie do naprawy paczami. Czekam aż coś wyjdzie z cyferek ver. jak na gorsze to chińczyk się ucieszy a ja będę już miał preorder Scorpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaxyM napisał:

Tak jak napisałem... W tym roku testowałem już wielu GK... Leno np., w tym roku to mega gówno... A grałem Fahrmannem, bo uważałem, że najlepiej broni z nich wszystkich od 15k do 200k... I zawsze wracał ale wszedł TS... I został i nie zapowiada się by oddał bramkę - choć boję się patcha. 

Jeżeli grając w FC, lidze po 26 meczach ani razu nie pomyślałeś o zmianie GK, to znaczy, że jest świetny.

 

BTW

 

Właśnie na YT usłyszałem - że za FC, i ogólną klasyfikację - będą nagrody miesięczne - ktoś coś wie?

Wezme tego TS :24_stuck_out_tongue:

Możesz sobie przestawić ranking z tygodniowego na miesięczny i zobaczyć swoją rangę ;).

a kiedy będzie Patch, wiadomo coś ?

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@MaxyM czy będa nagrody to nie wiem ale gracze z kilku FC będą grać turnieje live FC FUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, stMikolaj napisał:

Psycha siada i to fest. Ostatnio Gold 2 i później zarobiłem RQ w ilości 6 albo 7 z rzędu by nie odpalić tego trybu. Ostatni też Gold 2 wpadł i odpuściłem bo mózg mi się zagrzal. Zostało 5 meczykow i może by się udało ugrać Gold 1 ale jednak siła wyższa emoji6.png

Co do samej gry to naprawdę jest gorzej niż 16. 16 plus silnik z 17 i byłoby gitara a tak mamy co mamy. AI ma mega wpływ na rozgrywkę a wygrywa się po różnych i dosrodkowaniach. Nie warto lecieć pod bramkę tylko pod choragiewke a później dosrodkowac.....wpada 80%. Jaki w tej grze ma być wyznacznik skilla kiedy lepiej odłożyć pada bo obrońcy blokują i grają za Ciebie. Jak uwielbiam triki tak teraz nic nie robię bo musiałbym sekundę wcześniej je robić. To jest mega wkurzajace i chyba nie do naprawy paczami. Czekam aż coś wyjdzie z cyferek ver. jak na gorsze to chińczyk się ucieszy a ja będę już miał preorder Scorpio emoji23.png

Mimo ze potwierdzasz raka to zacierasz raczki na kolejny weekend?

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stMikolaj napisał:

@MaxyM czy będa nagrody to nie wiem ale gracze z kilku FC będą grać turnieje live FC FUT

 

Coś będzie...

 

 

 

Kwa, nie da rady się uwolnić od tego - może nie awansuję, to będzie spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kogo lepiej zmienic na CAM w hiszpanskiej, Turana czy Rafinie? Macie już z tym jakieś doświadczenie?

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i wychodzi na to, że Gold 3 ma lepsze paki w nagrodę niż Gold 2...

Bo Gold 3, ma 12 Rare zawodników i 2 Mega Paki

A Gold 2, 2 Mega Paki i Gold Rare Pack - a tam 10 kontraktów i 2 fitnessy. 

Logika EA... Ale to dobrze, dobrze, że odpuściłem walkę o Gold 2 :) .

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mihail1 napisał:

Witam, kogo lepiej zmienic na CAM w hiszpanskiej, Turana czy Rafinie? Macie już z tym jakieś doświadczenie?

z RN3pro

 

Zanim zamienisz, polecam Ci potestować Vazquez z Sevilli - 82 oraz Boateng - Las Palmas - 79 , obaj kosztują nie wiele, spróbuj tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę i wychodzi na to, że Gold 3 ma lepsze paki w nagrodę niż Gold 2...

Bo Gold 3, ma 12 Rare zawodników i 2 Mega Paki

A Gold 2, 2 Mega Paki i Gold Rare Pack - a tam 10 kontraktów i 2 fitnessy. 

Logika EA... Ale to dobrze, dobrze, że odpuściłem walkę o Gold 2  .

Bym się kłócil bo Gold 2 ma mega paki rzadkich kart a w Gold 3 tylko złoto także możesz mieć np 2 rary piłkarzy

Mega paka zobacz jak daje. Prawie jak paka za 50k zawodników(9 zamiast 12.....wystarczy) Dodatkowo 15k różnicy w coinsach W każdej mega paczce rzadkich kart było dodatkowo po 4k bonus

e69b43b75baa13830738dbf03acdbe23.jpg

c566d1631d0ecb8809f5f3486bdb9aba.jpg

Dodatkowo Gold 3 paka zawodników za 25k (3 rary a reszta po qs przeważnie )

A w Gold 2 też masz 3 rary piłkarzy a kondycję, leczenie +4,pozycje a wiemy że chodzą drogo. Jedno leczenie sprzeda się lepiej niż 4 grajki non rare

9b8c0bbfd2a28bdfd868634a9feacba5.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×