Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam chyba nie bede sie czail ze skladem, kupie go i bd wpuszczal z lawki, chyba ze bd gral z 8 zgrania na ST bo Mane bd mial z prawej strony, ale bardziej realna ta 1 opcja bo Aguero nie usiadzie na lawie... :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sow albo Podolski ideolo do Etoo z SBC pasowaliby, jednak nie będe wywalał tyle hajsu na grajka... trzeba zadowolić się Brumą (drugi dembele z BVB) i ifem Quaresmy.

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jakieś pewne miejsce w sieci z predictions co do tych weekly totw ?  Przydałby mi się if Piszczek w składzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od soboty na 9 prób 5 razy zakwalifikowałem się do LW, gra sprawia przyjemność, nie ma tego hamulca jak przed łatą. Można grać radosną piłkę

Chcesz powiedzieć, ze odbierasz innym możliwość zagrania w LW, bo sobie ciupiesz kwalifikacje w turnieju?

Ja na miejscu EA bym Cie zbanowal! :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, ze odbierasz innym możliwość zagrania w LW, bo sobie ciupiesz kwalifikacje w turnieju?

Ja na miejscu EA bym Cie zbanowal!

My robimy to dla ich dobra

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak mogę upomnieć się o "swoje" w tym całym polskim EA? Wczoraj jakiś pajac wyrzucił mnie z gry, w 1 lidze, przy wyniku 0;0 i zaliczyło mi jako porażkę, kurwica z takimi pajacami może człowieka dopaść, niestety nie zdążyłem zapisać jego nicka, bo wyrzuciło mnie od razu do menu. prosiłbym o linka do tego czatu czy pomocy, nie potrafię tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Foxter napisał:

Chcesz powiedzieć, ze odbierasz innym możliwość zagrania w LW, bo sobie ciupiesz kwalifikacje w turnieju?

Ja na miejscu EA bym Cie zbanowal! :)

Tak, ponieważ w sezonach przeciwnicy używają glicza i przegrywam wygrane mecze co niespecjalnie mnie bawi. Przegrana w turnieju nie robi mi róznicy bo i tak kwalifikację mam od soboty. Gdyby nie było glicza grałbym sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cos slaby poziom w tych kwalifikacjach jest. :) Raz na mnie koles wyskoczyl z Hazardem 90 I Sanchezem 90 chyba, co najlepsze z nagrod za FC. Tak zaczal fisiowac ze dostal chyba 5:2 :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby jak słaby ;)

 

Dla mnie to poziom nie do przeskoczenia...

Jak dziś po pracy, na spokojnie, bez nerwów, nie będąc zmęczonym nie uda mi się zakwalifikować to chyba kupie u któregoś z was prywatne sesje X godzin dziennie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różny jest. Ale fakt, że sporadycznie trafi się kogoś dobrego przed półfinałem. Zwykle dopiero w finale czuję, że przeciwnik stawia solidny opór. Ale to i tak lepsze niż granie towarzyskich, gdzie większość meczy kończy się pogromem.

4 minuty temu, madithon napisał:

Słaby jak słaby ;)

 

Dla mnie to poziom nie do przeskoczenia...

Jak dziś po pracy, na spokojnie, bez nerwów, nie będąc zmęczonym nie uda mi się zakwalifikować to chyba kupie u któregoś z was prywatne sesje X godzin dziennie :24_stuck_out_tongue:

Bo nie masz kim atakować :) Skupiasz się na technicznym aspekcie gry, opanowałeś bardzo dobrze te wszystkie drag backi, sztuczki i inne dziwactwa, znacznie lepiej ode mnie, ale nie przekłada się to na konkrety w grze. W okolicach koła na środku pola możesz sobie tańczyć do woli bo i tak zdążę odbudować ustawienie. W obronie za to prawie w ogóle nie wywierasz presji, można praktycznie przetruptać pod Twoje pole karne, tame może i robi się dość gęsto, ale to za mało żeby nie tracić goli. Zobacz to:

 

 

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze chociaż nie ma jakiejs paczki zlotej za wygranie w finale.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, no4b napisał:

Różny jest. Ale fakt, że sporadycznie trafi się kogoś dobrego przed półfinałem. Zwykle dopiero w finale czuję, że przeciwnik stawia solidny opór. Ale to i tak lepsze niż granie towarzyskich, gdzie większość meczy kończy się pogromem.

Bo nie masz kim atakować :) Skupiasz się na technicznym aspekcie gry, opanowałeś bardzo dobrze te wszystkie drag backi, sztuczki i inne dziwactwa, znacznie lepiej ode mnie, ale nie przekłada się to na konkrety w grze. W okolicach koła na środku pola możesz sobie tańczyć do woli bo i tak zdążę odbudować ustawienie.

Chyba wiem o kim piszesz :1_grinning:

Czyli to wynika ze zbyt wolnego budowania akcji, jakości moich zawodników, wytycznych czy CT?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz filmik, który wrzuciłem do poprzedniego posta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, no4b napisał:

Zobacz filmik, który wrzuciłem do poprzedniego posta.

Obejrzałem..

Troche inne PI ma niż cała reszta..
I na CDM nie ustawił "stay back"..

Zobacze jak to działa dziś w WLQ.
Często zmieniam z 4321 na 41212(2) właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedałem Dybale za 200k niby spoko był, ale strasznie go przepychali. Czas przetestować tif Icardi. Czy macie inne propozycje?

 

https://www.futbin.com/17/squad/1392743

Z tanszych opcji to Bacca. Tif Icardi kozak, u mnie ma 101 meczow i 104 bramki + okolo 30 asyst. Gra u mnie duecie z Dybala i swietnie sie uzupelniaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Rynek nieobliczalny jest. Sow Motm rano po 240K teraz 320K... :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa tygodnie było łącznie bodajże 50 prób na wygranie finału i przepustki do LW.

Ja to zrobiłem gdy był najłatwiejsze wymagania 3.5 gwiazdki... Nie było zmiłuj każdy dostawał bęcki aż miło.

Kwalifikacje są łatwe, ale nie można lekceważyć żadnego przeciwnika tym bardziej ze składem znacznie słabszym. Bo to jest główny powód porażek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tanszych opcji to Bacca. Tif Icardi kozak, u mnie ma 101 meczow i 104 bramki + okolo 30 asyst. Gra u mnie duecie z Dybala i swietnie sie uzupelniaja.

Kupiłem go właśnie.

Tez macie lagi lub jakieś zacięcia co jakiś czas? Sprawdzam neta i ping jest ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa tygodnie było łącznie bodajże 50 prób na wygranie finału i przepustki do LW.

Ja to zrobiłem gdy był najłatwiejsze wymagania 3.5 gwiazdki... Nie było zmiłuj każdy dostawał bęcki aż miło.

Kwalifikacje są łatwe, ale nie można lekceważyć żadnego przeciwnika tym bardziej ze składem znacznie słabszym. Bo to jest główny powód porażek.

 

Tym razem nie wbilem golda poprzednio, bo braklo czasu, wiec w zeszly czwartek mialem do wyboru: utrzymac sie w pierwszej lidze od zera albo zagrac te kwalifikacje. Prawde mowiac, latwiej jest mi sie dostawac do LW poprzez sezony, nie wspominajac o wbiciu golda, bo to chyba najlatwiejsza droga.

Wybrałem jednak kwalifikacje i udalo sie za pierwszym razem, ale final byl masakryczny :1_grinning: przegrywalem 1:3, strzelilem bramke w 90 minucie na 3:2, potem odebrałem od razu polke przeciwnikowi, akcja - 3:3, z dwoma bramkamk w 90 :1_grinning: I oczywiscie dodatkowo sztylet wbity dopiero w karnych, az mi sie glupio zrobiło, ze awansowalem w ten sposób :1_grinning: A meki byly paskudne, bo mam BPL a wymagania byly takie, ze maks 6 z jednej ligi w 18txe, wiec gralem jakims absurdalnym skladem zlozonym z tego, co mialem akurat w klubie - dramat xd

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, madithon napisał:

Obejrzałem..

Troche inne PI ma niż cała reszta..
I na CDM nie ustawił "stay back"..

Zobacze jak to działa dziś w WLQ.
Często zmieniam z 4321 na 41212(2) właśnie.

Bardziej chodziło mi o filozifię gry niż kopiowanie PI i CT. Ja mam swoje CT, które ogólnie niezbyt przypomina jakiekolwiek, które polecano w internetach. Warto się chwilę zastanowić jak grasz, czego oczekujesz od swoich zawodników i tak ustawić, żeby to realizowali. Wtedy gra się płynniej i naturalniej, bo zespół jest zgrany z Tobą a nie jakimś jutuberem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, no4b napisał:

Bardziej chodziło mi o filozifię gry niż kopiowanie PI i CT. Ja mam swoje CT, które ogólnie niezbyt przypomina jakiekolwiek, które polecano w internetach. Warto się chwilę zastanowić jak grasz, czego oczekujesz od swoich zawodników i tak ustawić, żeby to realizowali. Wtedy gra się płynniej i naturalniej, bo zespół jest zgrany z Tobą a nie jakimś jutuberem.

Dzięki trenerze :)
Dziś będzie więcej czasu o normalnej porze to pogram i zobaczymy.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie SBC z Rooneyem?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×