Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Używka za 200?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gre udało mi się sprzedać za 200 zł, co do coinsów to właśnie mam pytanie, czy kwota jaką mi za nie zapłacą jest zawsze taka sama na supercoinsy ?, bo tydzień temu jak sprawdzałem to wydawało mi się, że więcej dawali, ogólnie mam 400K i wyceniają mi je na 112 zł.

Cena za coinsy się zmienia. Ja jak sprzedawałem to płacili 40 zł za 100k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest możliwość sprzedania samej gry na płytce, a punkty można sprzedawać ewentualnie później bez posiadania fizycznego nośnika?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, gutihaz napisał:

Czyli jest możliwość sprzedania samej gry na płytce, a punkty można sprzedawać ewentualnie później bez posiadania fizycznego nośnika?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście, z poziomu webapp sprzedajesz monety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może miał na myśli FP, skoro o punktach pisze.

 

btw. Teraz, to pozostaje czekać do premiery 19 :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FP to nawet z poziomu kosmosu nie sprzeda chyba, że z kontem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cristiano kupiony za 1.16 miliona - dewastacja rywali na boisku

 

ta karta to jakby sie uzywalo cheatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem najnowsze sbc live za 40-50k  i wylecial taki szrot, ze szkoda gadac. Ostatnia paczka zawodnikow prime uratowala sytuacje:)

 

IMG201711_qxhqxeq.jpg

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam traf za sbc narodowe pary. I drop za poprzednią ligę weekendów ą. G3c8f56cdc3f06fab4d91da10584478fc8.jpgf37c8572b7b994dcd0c3841e7cfec0bb.jpg

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu ten temat tętnił życiem a w tym mizeria.. czy aż tak ta edycja nie przypasowała forumowiczom? zbliża się czarny piątek jak myślicie kiedy ceny będę najniższe? Z roku na rok coraz trudniej to przewidzieć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Robię mały come back na PS4 bo na XO graczy coraz mniej,takze jak ktoś ze starych znajomych  pamięta to dodawać do znajomych

Majqi tag do fify 

dirtyclaus do wszystkiego innego 

Pozdro i do zobaczenia na serwerach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały ruch bo Fifa z roku na rok zamiast zachęcać, odstrasza --> http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-11-22/tysiace-graczy-wscieklych-na-ea-sports-chca-zmian-w-grze/

 

Sam jako wieloletni gracz odpuściłem ten tytuł, ostatnio grałem w wersję trialową na XO i grając obecnie w PES 18 wiem jedno, nie wracam do Fify. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zajczak napisał:

Mały ruch bo Fifa z roku na rok zamiast zachęcać, odstrasza --> http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-11-22/tysiace-graczy-wscieklych-na-ea-sports-chca-zmian-w-grze/

 

Sam jako wieloletni gracz odpuściłem ten tytuł, ostatnio grałem w wersję trialową na XO i grając obecnie w PES 18 wiem jedno, nie wracam do Fify. 

 

W dniu 20.11.2017 o 19:29, Romariooo84 napisał:

Rok temu ten temat tętnił życiem a w tym mizeria.. czy aż tak ta edycja nie przypasowała forumowiczom? emoji6.png zbliża się czarny piątek jak myślicie kiedy ceny będę najniższe? Z roku na rok coraz trudniej to przewidzieć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nic dziwnego że taka cisza. Ta gra to jeden wielki syf i żadna łatka jej nie uratuje.Żałuje bardzo że mam cyfrówkę na spółę, bo już bym dawno tego gniota opchnął komuś nieświadomemu, a tak kusi żeby co jakiś czas zagrać. O FUT to nawet nie będę się wypowiadał bo to od lat jest kabaret i w tej edycji karty już spieniężyłem przed BF, a zaraz spieniężę coinsy, ale to co się dzieję nawet w sezonach online to też wielki żart. Jak trafiam na Bayern to ja już wiem, że tego meczu nie wygram, choćbym i się zesrał. Bramka jest po prostu zaczarowana i chuj(i pewnie zaraz dostane ostrzeżenie kolejne za przekleństwa, ale trudno). Neuer broni każdą setę, a jak nie to bije w słupek, ewentualnie 3 razy w meczu z 5 metrów strzelę nad bramką. Jak już rywal jest mega cienki i nic nie gra( a wszyscy są mega ciency, bo jestem dopiero w 7 lidze i się powoli pnę - 16-1-1 bilans) to gra mu sprezentuje jakiś karny i elegancko. Proste przykłady, na szybko telefonem nagrane z jednego meczu co sobie dzisiaj rozegrałem 'dla funu":

 

Spoiler

 

No to tutaj jest typowa akcja gdy w bramce jest Neuer a przeciwnik ma bilans na minus, nie da się strzelić i takich sytuacji w meczu mam z 15, z ręką na sercu.

Ale to co się stało dalej...

Spoiler

 

I co chłopaki był karny?:) no chyba był...:jaro:

 

I to tylko z jednego meczu rozegranego dzisiaj. W pierwszym meczu połączyło mnie z typem z USA, więc możecie sobie wyobrazić jaki pokaz slajdów oglądałem...;)

 

Już nawet dalej mi się grać nie chcę i piąć do pierwszej ligi, bo trafie na trochę lepszego gracza który będzie coś potrafił z przodu zrobić i nie mam żadnych szans, mogę mieć 15 strzałów z max 20 metra i 0 goli, albo jak Bóg da to jeden gol, a rywal będzie 5 razy pod bramką i sobie gładko strzeli 3 gole.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zajczak napisał:

Mały ruch bo Fifa z roku na rok zamiast zachęcać, odstrasza --> http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-11-22/tysiace-graczy-wscieklych-na-ea-sports-chca-zmian-w-grze/

 

Sam jako wieloletni gracz odpuściłem ten tytuł, ostatnio grałem w wersję trialową na XO i grając obecnie w PES 18 wiem jedno, nie wracam do Fify. 

Dokładnie najlepsze jest to , ze Konami w tym roku zrobiło mega robotę . Niestety większość ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy albo nie dopuszcza do siebie takiej myśli :) Ja mam tylko nadzieje ze PES w przyszłym roku zostanie na tym poziomie i ze przyjdzie taki czas ze te patałachy z Kanady dostaną chociaż małego pstryczka w nos za to jak oszukują graczy. Niestety sam się dobre kilka lat na to nabierałem, chociaż z drugiej strony od 11 do 14 szło w to pograć ..... Od 15 grę sprzedawałem po kilku miesiącach, 18 już nie kupiłem, powiedziałem dość .... Zaryzykowałem z PES i nie żałuje :) Trochę czasu już od września minęło i ani razu nie miałem większego nerwa na ten tytuł . 

 

Pozdrawiam i polecam :) 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie jakoś w tym temacie, mamy prawie grudzień - okres, w którym zwykle wszyscy łupali przed konsolą i zdawali relację z postępów w sezonach, itd.. A teraz czytam tylko negatywne opinie o tej grze, z którymi trudno się nie zgodzić.

 

Zwykle o tej porze miałbym jakieś 200/300 meczy w sezonach, obecnie mam ich tylko kilkanaście. Zupełnie nie ciągnie mnie do gry i zastanawiałem się ostatnio czy to wina samej FIFY... i chyba tak rzeczywiście jest - gra jest tak słaba jak 17'stka - to tylko moje odczucia. Aż tęsknię za np. 15stką i forumowymi turniejami/sparingami.

 

Odnośnie PES'a, czy myClub w wersji normalnej PESa jest tym samym czym jest w wersji PES 18 Lite (darmowa okrojona wersja)? Chodzi mi o to, czy mając pełną wersję coś zyskujemy w tym trybie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2017 o 13:29, vkkaaa napisał:

Dziwnie jakoś w tym temacie, mamy prawie grudzień - okres, w którym zwykle wszyscy łupali przed konsolą i zdawali relację z postępów w sezonach, itd.. A teraz czytam tylko negatywne opinie o tej grze, z którymi trudno się nie zgodzić.

 

Zwykle o tej porze miałbym jakieś 200/300 meczy w sezonach, obecnie mam ich tylko kilkanaście. Zupełnie nie ciągnie mnie do gry i zastanawiałem się ostatnio czy to wina samej FIFY... i chyba tak rzeczywiście jest - gra jest tak słaba jak 17'stka - to tylko moje odczucia. Aż tęsknię za np. 15stką i forumowymi turniejami/sparingami.

 

Odnośnie PES'a, czy myClub w wersji normalnej PESa jest tym samym czym jest w wersji PES 18 Lite (darmowa okrojona wersja)? Chodzi mi o to, czy mając pełną wersję coś zyskujemy w tym trybie?

Ja w tej LW chciałem wbic tylko gold 2 aby w miesiecznej miec gold 1 ale nie dam rady psychicznie...W pt mialem bilans 9-2 a w sb 9-22 :)  Czas chyba sprawdzić pes bo przy fifie to czlowiek tylko sie wkurza jak gra tak perfidnie dyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbił tu ktoś trofeum "Wśród najlepszych Wywalcz awans do pierwszej ligi w sezonach FIFA Ultimate Team" offline? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam pes lite. Tam jest praktycznie cały tryb my club. Normalnie zdobywamy punkty, levelujemy. Nabywcy pełnej wersji nie mają przewagi. Choć trzeba mieć świadomość że jak trafimy na mocny klub to może być gwałt. Nie ma handicapu co słabym składom  pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, starvin napisał:

Ja w tej LW chciałem wbic tylko gold 2 aby w miesiecznej miec gold 1 ale nie dam rady psychicznie...W pt mialem bilans 9-2 a w sb 9-22 :)  Czas chyba sprawdzić pes bo przy fifie to czlowiek tylko sie wkurza jak gra tak perfidnie dyma.

 

W tej edycji nie zgrałem ani jednej WL mimo to, że się kwalifikowałem - poprzednia FIFA skutecznie odciągnęła mnie od strat całego weekendu byleby wbić 40 meczy :) A jak już mam chęć zagrać WL to odpalam stream F3nixa, widzę ułomność gry/rage i mi przechodzi.

 

"Sprawdziłem" PESa, jeżeli tak można nazwać kilka meczy i powiem szczerze gra się przyjemnie, tylko... nie jest to gra, która mogłaby mnie tak wciągnąć jak FIFA kiedyś. Na plus jest to, że po kilku meczach i "ball openingach" mam Suareza w ataku - nawet mnie to ucieszyło :1_grinning: Szkoda tylko, że w pierwszym meczu z nim w składzie zostałem zgwałcony 5-0... Kolejnym plusem jest to, że pomimo tak wysokiej porażki wiem dlaczego przegrywam - dokładnie widzę swoją winę w straconych bramkach. Pomimo tych plusów nadal uważam, że jeżeli chodzi o "fizykę" samej gry jest ona daleko za FIFĄ.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma łatwo w pesie czuć moc kart. Trzeba mnóstwo czasu i meczy by dorobić się przyzwoitej drużyny. W fucie czy mam mertensa 95 czy jakiegoś grajka 81 z Hunterem to gra się podobnie, bo skład za 50000 oprze się drużynie za dziesiątki milionów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam interface PES mnie skutecznie od tej gry odpycha. Strasznie tam wszystko archaiczne i do fify to to startu nie ma. Mimo ze gamplay stoi na wysokim poziomie to cala reszta to kal

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszecie to miałem w każdej poprzedniej edycji fify za to w tej gram bez nerwow bo po pierwsze to tyko gra (usiawodmilem sobie to w końcu- 33lata na karku) 🤣 a po drugie mnie nie denerwuje.. jak przegram to przegram! Z paczek tez w miarę przyzwoite karty wychodzą także nie ma co narzekać! Chodź ten weekend miał najwiecej wylewów w LW to i tak spokojnie wbiłem gold 3 a miałem jeszcze 6meczy na gold 2 ale już sobie darowałem bo mam małe dziecko w domu i nie chce mi się aż tak całych nocy zarywać.. co roku odpalam Pesa z nadzieja ze to będzie to a i tak mnie to zawsze rozczarowuje, chodź w wolnym czasie napewno sprawdzę ta wersje litle.. ale do futa to to nigdy nie będzie miało podjazdu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadlem sie z ps4 na XO X.grafika spoko,ale nie wiem czy to jakis patch czy co ale kompletnie inaczej sie gra.pilki nie docieraja do moich grajkow bo ten stoi jak kolek zamiast wyjsc do podania.

Ja sqoje coinsy opchnalem za 132$ bylo ich 1 milion 100k na paypal przelew. Za 100k placa ok £10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×