Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle, że chyba macie jakieś kompleksy co do gotówki w realnym świecie, wiadomo w Polsce nie jest kolorowo, ale nawet Polaków stać na kupowanie coins w FUT, a tym którzy zarabiają na grze tylko pogratulować, że wiążą przyjemne z pożytecznym  :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k za 25 £ masakra kto to kupuje brak slow,gdybym mial troche wiecej kasy,chocby z 200 k to bym opchnal w cholere i mi ban nie straszny,za te pieniadze to nawet nowa konsole moglbym sobie kupic...

Trafić drogiego piłkarza i można ładnie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że chyba macie jakieś kompleksy co do gotówki w realnym świecie, wiadomo w Polsce nie jest kolorowo, ale nawet Polaków stać na kupowanie coins w FUT, a tym którzy zarabiają na grze tylko pogratulować, że wiążą przyjemne z pożytecznym  :)

Trochę się to kłuci z Twoim wcześniejszym postem, że pogadasz sobie z adminem na temat osób farmiących coinsy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że chyba macie jakieś kompleksy co do gotówki w realnym świecie, wiadomo w Polsce nie jest kolorowo, ale nawet Polaków stać na kupowanie coins w FUT, a tym którzy zarabiają na grze tylko pogratulować, że wiążą przyjemne z pożytecznym :)

Jak zarobisz na coinsach stowe czy dwie to bez az takiego szalu,ale jak kasa idzie w tysiace no to sorry...ktos mial zajebisty pomysl na biznes ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się to kłuci z Twoim wcześniejszym postem, że pogadasz sobie z adminem na temat osób farmiących coinsy :biggrin:

Widzisz, od razu Twoje myśli idą w "czarną stronę", nie myślisz, że ktoś może teraz uczciwie pohandlować ileś tam coins i je zwyczajnie sprzedać dorabiając parę zł do pensji. To mi lata.

Ale zarabianie na oszustwie to już inna sprawa - to staję się już lekką manią dla takich ludzi, wiadomo jak łatwy pieniądz "smakuje" :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter,wg mnie jest roznica miedzy tym ktory ma leb do handlu w fucie i trzepie grube coinsy ( zazdroszcze bo jesli ja na jednej karcie wyciagne 300 coins to juz jest swieto),a tym ktory odpala program i ma miliony bez wiekszego wysilku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka bedzie jak kilka kont zbanują za kupywanie i zacznie sie placz :biggrin:

Kompany spokojnie ponad 60k bedzie kosztowal jak wyjdzie gierka

A Lahma ile obstawiasz ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w jakich graczy waszym zdanie warto zainwestować tak, żeby po wyjściu futa sprzedać ich z zyskiem ? Nie mam czasu ani chęci siedzieć sporo na web appie, więc chciałbym kupić jakiegoś grajka/ów i czekać aż wzrosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Lahma ile obstawiasz ? ;)

87 rated, co prawda CDM, trzymaj go, na pewno nie stracisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w tym FUT zarabiać legalnie? Po prostu grać mecze lub kupować paczki i wystawiać dobrych grajków za grube coinsy? Sorka za pytania , ale wciąż nie wiem za co jest ban , za proste kupowanie i przelew w grze tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter,wg mnie jest roznica miedzy tym ktory ma leb do handlu w fucie i trzepie grube coinsy ( zazdroszcze bo jesli ja na jednej karcie wyciagne 300 coins to juz jest swieto),a tym ktory odpala program i ma miliony bez wiekszego wysilku ;)

No niestety, świat jest niesprawiedliwy. Ci co wspierają się oprogramowaniem zarabiają minimum 1kk tygodniowo/ na jednym koncie.  Jedyna rzecz, która ich interesuje to ping do serwerów EA :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, która ich interesuje to ping do serwerów EA :P

Ekspert ;)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie poradziłes z otwarciem paczek na mniejszym ekranie?

 

Ja działam na 10` MSI, więc mam małą rozdzielczość. Ale kiedyś ktoś do mojej karty graficznej podkręcił sterowniki, aby zwiększyć rozdzielczość. No i zmieniłem sobie. I działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX ty w końcu działasz na tym YT czy nie? ;) Bo widzę nowy filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zabezpieczenia co trzeba bylo wpisac kod z obrazka przy za duzej ilosci zapytan, to wgl nic nie daly? Normalnie juz boty dzialaja?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MYślicie, że warto zainwestować w Ennera Valencie ? CHyba trochę wzronie, nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MYślicie, że warto zainwestować w Ennera Valencie ? CHyba trochę wzronie, nie ?

W Assaidiego warto inwestowac ;) Jak ci duzo nie brakuje to uzbieraj i go kup, a jak nie bedzie cie stac, no to np. Eltona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX ty w końcu działasz na tym YT czy nie? ;) Bo widzę nowy filmik

 

Ale Żulian Draxler rozłożył mnie na łopatki :biggrin:.

 

 

W Assaidiego warto inwestowac  ;) Jak ci duzo nie brakuje to uzbieraj i go kup, a jak nie bedzie cie stac, no to np. Eltona.

 

Tak już widzę, że uzbierał od wczoraj 40k :).

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Żulian Draxler rozłożył mnie na łopatki :biggrin:.

 

 
 

 

Tak już widzę, że uzbierał od wczoraj 40k :).

Ja go kupiłem, za 27k :P Wgl myslicie, ze za tydzien bedzie ponad 100k kosztowal?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam +-5k, więc myślę kogo by za to kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos chcesz zarobic to trzeba caly czas przeczesywać rynek a nie kupic jednego zawodnika i czekać tydzien do premiery XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam +-5k, więc myślę kogo by za to kupić

Kup Mlape - Peniel Mlapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on jest teraz w 2 bundelsidze, chyba będzie mniej wart przez to ? Do ilu gdzieś może wzrosnąć myślisz ?

 

A może Essweina warto kupić ? Około 6k, a chodził koło 15 i w 1 bundeslidze gra ?

Edytowane przez Mysciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to sorry, myslalem, ze jest w Bundeslidze i sie dziwilem, czmu taki tani jest :P W takim razie, moze Vitinho, a jak cie nie bedzie stac, no to poszukaj kogos Liga BBVA, bo tam silvery bardzo ciekawie sie prezentuja, a wracajac do Valenci to mysle, ze za duzo nie zdrozeje, bo sa lepsi od niego w BPL.

 

Esswein to w sumie tez dobry pomysl.

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nareszcie się zalogowalem.

Dostałem 10 paczek. W sumie mam 26 złotych zawodników - najlepszy Sidney Sam a dalej Corluka. Na szczęście wpadło dużo dobrych kontraktów, chemistry i pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×