Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a czy istnieje gdzieś jakaś tabelka czy rozpis ogólny tego jak overall zmienia się jeśli zmienimy pozycje zawodnikowi za pomocą kart zmian pozycji ?

CHodzi mi o to czy taki Angel Di Maria mając docelowo pozycje CAM traci coś na statach czy overallu gdy jest na ST( po potraktowaniu go kartą z CAM-CF-ST)?

Sprawdz futwiz. Tak jest wizualizacja stats gdy dodasz chemistry, może i tamto jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz futwiz. Tak jest wizualizacja stats gdy dodasz chemistry, może i tamto jest.

oki, poszperam tam :) dziękóweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak. San Diego Alves IF. Pierwszy mecz na farcie. Przyznam szczerze, że jak zobaczyłem Twój skład, to delikatny respekt był. Ale zagrałem na attacking style. Ale trochę balem się odkryć, bo kontra mogła mnie zabić. Karim w doliczonym złapał Twojego GK (poszedłem sam na 4 obrońców i zamiast mnie wyblokować, to dwaj toty patrzyli się na mnie jak po długim strzelam). 2:1 trochę niesprawiedliwe dla Ciebie ;)

W drugim meczu musiałem się odkryć. Dlatego Messi i CR7 ST dojechali mnie na 2:4.

Trzeci mecz... wziąłem Cię sposobem. Dlatego Rodrigo strzelił trzy ;) Ale mecze fajne. Musze kupić Messiego i będę miał start do Ciebie ;)

Jutro wracam do domu, to możemy pokopać po nocy ;)

 

W pierwszym meczu mogło być różnie, równie dobrze mogło być 3:0 dla Ciebie... De Gea też się popisywał.

Miałem swoje szanse ale tutaj Alves pokazał, że u niego niski OVR to tylko liczba. :)

 

Drugi mecz to tak jak napisałeś... Zazwyczaj gdy pierwszy strzelę to łatwiej mi się gra i z tym co mam, to kontry często są zabójcze, a ja lubię tymi milionami biegać. :biggrin:

 

Trzeci mecz, no zasłona milczenia... Ogólnie poczułem co czuli zawodnicy Romy w meczu z BM w LM. :)

No nic mi nie wychodziło (inaczej na nic mi nie pozwalałeś), o ile w pierwszej połowie miałem może ze 2 sytuacje bramkowe, tak w 2 dopiero pod koniec coś tam się udało zagrozić twojej bramce ale wtedy poszła kontra 4:0 i po zabawie. :)

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, grałeś ze mną. Mam dwa konta.

Główne bartbuks i na amerykańskim psn andrzejandrew.

 

O widzisz, a ja się zastanawiałem co to za Andrzej bo mam tylko 1 Twoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, a ja się zastanawiałem co to za Andrzej bo mam tylko 1 Twoje :D

Na amerykańskim wpadł mi Bale i tam zacząłem grać. Potem handlować i tak już zostałem tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na spara ?

Ja mogę, dodaj jak aktualne: psn F4n4t1cK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę, dodaj jak aktualne: psn F4n4t1cK

Ok, już moment dodaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uwaga!

Rooney, Suarez, Sanchez i Hazard w jednej paczce!

https://pbs.twimg.com/media/B9aaWIOIUAACqjb.png

Dobre :biggrin:

Ale i tak niezła paka. Hazard Cię lubi, z tego co pamiętam to już kiedyś Ci wpadł.

 

Lol, dopiero zobaczyłem, że to ten Hazard co i mi wpada :biggrin:

Głupi ja :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :D

Ale i tak niezła paka. Hazard Cię lubi, z tego co pamiętam to już kiedyś Ci wpadł.

Paczka nie moja. Znalezione na tt. Ale ja już go kilka razy w tym roku trafiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interes się kręci :biggrin:

post-21356-0-14159300-1423512472_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakupiłem IFów Quagliarelli.  Stracić nie stracę, bo płaciłem 10-11k za sztukę, kilku już sprzedałem z dobrą przebitką, ale chciałbym jednak coś zarobić. Myślicie, że jak wyjdzie z paczek, to cena pójdzie w górę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciężko powiedzieć, taki Iraizoz wypadł mi z paczki jakoś na początku i dobrze, że szybko sprzedałem, bo teraz to tylko qs.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja poszedłem w De Bruyne SIF, gdy był po 330 - 350k. Kupiłem 13 szt. Do tego 16 szt Rafinha IF i 6 szt Ozil IF, który mi już zszedł po 100k zarobku na każdej karcie.

Dziś od południa

n6x1Rev.jpg

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vkkaaa, dzięki za gre, mogę być jeszcze ew. za 30 min.

Widać że jesteś co najmniej poziom, dwa wyżej niż ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja poszedłem w De Bruyne SIF, gdy był po 330 - 350k. Kupiłem 13 szt. Do tego 16 szt Rafinha IF i 6 szt Ozil IF, który mi już zszedł po 100k zarobku na każdej karcie.

No właśnie ja jeszcze nie mam funduszy na lepsze karty, a wiem, że na nich można zarobić najlepiej.

Miałem wolne 100k to kupiłem chyba z 6x Quag. i 2x Rafinhie. Cena pierwszego stoi praktycznie w miejscu, a drugi w pewnym momencie był prawie po 40k.

 

Jakie macie taktyki na zarabianie?

Ja wystawiam karty dużo powyżej ceny rynkowej i jak się sprzeda, to natychmiast odkupuję. Sprawdza się ta metoda w miarę (dzisiaj ze 3 razy sprzedałem Cabellę za 60k, odkupilem za niecałe 40, Sneijder 199/107k, itd.), można trochę zarobić.

Uważacie, że lepiej sprzedawać w pewnym momencie po cenie rynkowej i nie odkupować karty, tylko trzymać hajs na kolejne TOTW?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy...

Ja dziś sprzedałem Coste za 5 000 000, odkupiłem za 4 200 000, a już normalna cena to 4 500 000... Tylko nie wiadomo czy za moment nie będzie 3 500 000. 

Ciężko teraz przewidzieć rynek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć jest ktoś chętny do pomocy przy pucharkach? mój nick Lukash_pl1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć jest ktoś chętny do pomocy przy pucharkach? mój nick Lukash_pl1 :)

cześć jest dużo chętnych i jest też odpowiedni na to temat. ich nicki znajdziesz tam.

Tu so same byznesmeny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pietruch i Whizzer, dziękuję za mecze

 

pietruch bez przesady z tymi poziomami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny rosną z minuty na minutę.

Faktycznie coś rośnie,Rakitic średnio po 600tysi,a ja sprzedałem cztery dni temu gościa za 425tys :blink:,mam jeszcze jednego,ale trzymam dziada tak jak Isco kupionego za 162 tysie . Z tymi cenami jest jak z naszą zimą...,tu minus,tam plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×