Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, tylko co innego dom, co innego mieszkanie, sam teraz kończę chałupę i elektrykę robię od zera (znaczy się płacę za nią :P) i wówczas można pomyśleć o takich zabezpieczeniach, w bloku nie porządzisz, więc dobra listwa, najlepiej z ups-em to nie jest jakiś duży koszt, w szczególności jeśli podłączasz pod to sprzęt wart kilkanaście tysi (i nie chodzi mi tu o lodówkę, czy czajnik, tylko elektronikę typu tv, kino). Wiem, że to namiastka tego co można mieć w domu, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy :/

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najwięcej jednak zależy jak jest zrobiona instalacja. Mieszkam w bloku z wielkiej płyty i dobrą listwę (150zł z filtrami itd) kupiłem tylko do podłączenia sprzętu audio na wszelki wypadek (słuchawki + wzmacniacz do nich za 9tys) a cała reszta na zwykłych listewkach po kilkanaście zł z hipermarketu i nigdy nic mi się nie ufajczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało się kupić swoją konsolkę :D Kupiłem edycję gracza czyli 2 pady + kamera za 2350 zł, myślę, że się opłacało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie w UK tez kupilem.Sa konsole tylko trzeba poszukac.Kupilem w Argosie bundle z KZ za 399funtow i w sobote ma przyjsc do domu. A teraz zlozylem zamowienie na Fife 14 i BF 4 na Very :) swieta beda udane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mieszkam w uk i poluje drugi tydzien:/ w argosie tez szukam i nie moge dostac:( masz jakies pomysly? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mieszkam w uk i poluje drugi tydzien:/ w argosie tez szukam i nie moge dostac:( masz jakies pomysly? Pozdrawiam

 stronka stockinformer pokarze ci w ktorym argosie o danym czasie jest dostepna konsola.ja na stronie argosa wpisalem post code i pokazalo mi 2 dni do delivery.wzialem na 12 miesiecy bez oplat.nigdzie indziej niedostanie sie konsoli, chyba ze z ebay za 500funtow gola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żono żono kupiłem sobie ps4 ;]

 

foto z dnia premiery

 

225f57f8.jpg

Edytowane przez awierone
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kupna Playstation 4. Wyglądasz na szczęśliwego. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mieszkam w uk i poluje drugi tydzien:/ w argosie tez szukam i nie moge dostac:( masz jakies pomysly? Pozdrawiam

W piątki są dostawy dzisiaj do południa kupił byś golasa bez problemu w sklepie ASDA wiem bo sam sprawdzałem i były IN STOCK przez jakiś czas wystarczy nie spać za długo i sprawdzać :) Ja swoją odbieram w sobotę preoreder w GAME.W GAME mają jeszcze jakieś bundle packi jak jesteś zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją konsolkę kupiłem 02.12.2013r. na allegro w preorderze (wersja z 2 padami, kamerką i Killzone) za 2299zł. Czekam cierpliwie... wysyłka kurierem w poniedziałek :) Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli marki PlayStation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj -  Edycja Gracza w EURO RTV AGD, jak kogoś interesuje to Made in China pod spodem konsoli, grałem z 1h w Killzone i konsola cichutka, czarnulka chodziła ciszej niż mój PS3 SLIM :)

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj -  Edycja Gracza w EURO RTV AGD, jak kogoś interesuje to Made in China pod spodem konsoli, grałem z 1h w Killzone i konsola cichutka, czarnulka chodziła ciszej niż mój PS3 SLIM :)

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem.

2600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja swoja konsole kupiłem 29 w dniu premiery w maratonie w saturnie :D bundle z kilzonem i AC za 1999zł :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego nakupiłeś-jaka cena tego zestawu jeśli można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ja swoją kupiłem w EURO w piątek 13 :biggrin: grudnia. Edycja Gracza (2 pady, kamerka i KillZone). Cena 2399zł. Do tego dokupiłem Fifę 14, a jutro NFS. Na święta będę miał co robić :)

Jeśli chcecie kupić np. w Euro to nie warto sprawdzać stanu na ich stronie. Wg tego np. w Lublinie w Tesco nie ma. Poszedłem na piechotę - leżą 4szt. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego nakupiłeś-jaka cena tego zestawu jeśli można?

Zapłaciłem 580 euro (około 2400zł) zakupu dokonałem w Irlandzkim gamestopie , cena zawiera jeszcze montaż na kamerę którego nie widać na zdjęciu.

mE2F-apdNWmpiU0Bayv3lbA.jpg

 

2 gry dostałem od żony w prezencie, więc nie wliczam tego w koszty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 580 euro (około 2400zł) zakupu dokonałem w Irlandzkim gamestopie , cena zawiera jeszcze montaż na kamerę którego nie widać na zdjęciu.

mE2F-apdNWmpiU0Bayv3lbA.jpg

 

2 gry dostałem od żony w prezencie, więc nie wliczam tego w koszty :biggrin:

Ja w prezencie dostałem od żonki i córek BF4,ale muszę część kosztów wlićzyć jako swoje ponieważ córy wysępiły kasę na prezent dla mnie od taty właśnie :biggrin:

W sumie to dobra cena jak na taki pakiecik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim razie. Pogratulować sprytnych i przedsiębiorczych córek ;) u mnie było odwrotnie. To tatuś kupił synkowi w prezencie a sam napitala w killzona i inne ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim razie. Pogratulować sprytnych i przedsiębiorczych córek ;) u mnie było odwrotnie. To tatuś kupił synkowi w prezencie a sam napitala w killzona i inne ;P

The same here :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim razie. Pogratulować sprytnych i przedsiębiorczych córek ;) u mnie było odwrotnie. To tatuś kupił synkowi w prezencie a sam napitala w killzona i inne ;P

Mają głowę do kombinowania po tatusiu ;),ps4 kupiłem wyłącznie dla siebie,przy ps3 było tak jak u Ciebie-córce-tatuś :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×