Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nam do wyboru GTA V i wspomiany The Last of Us.

Co wybrać? Wiem, że TLoU jest super ale GTA V również wciąga, nawet po zakończeniu gry gdyż zadymy na mieście chyba nigdy się nie nudzą w tej grze ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nam do wyboru GTA V i wspomiany The Last of Us.

Co wybrać? Wiem, że TLoU jest super ale GTA V również wciąga, nawet po zakończeniu gry gdyż zadymy na mieście chyba nigdy się nie nudzą w tej grze ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Zacznij od TLoU - nawet jak multi Cię nie wciągnie, to sam singiel jest świetny (fabularnie i gameplayowo). A potem bierz kolosa, w postaci GTA V...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie outlast ? Jest teraz za 24zł w PSStore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę się opłaca. Przyjemna gierka :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

 

Jednak kupię chyba GTA V mam nawet fajną cenę za używkę, tylko muszę sprawdzić jej stan.

Przekonuję mnie tryb FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb FPS w GTAV to dodatek, nie pograsz w tym trybie długo:P

 

GTA to GTA, i tak bierz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb fps jest słaby niestety. Fajny dodatek, ale w świecie GTA nie sprawuje się tak jak powinien, w końcu to nie fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przyinwestować w Trine Bundle za 31zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1,5miesięcznego Battlefield hardline, myślicie, że warto wymienić na The last of us ale w wersji bundle dostarczoną wraz z konsolą?

Ewentualnie mam możliwość wymiany BT Hardine na Dying Light?

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, tylko czy opłaca mi się zamiana BT w wersji sklepowej na Tlou w wersji dołączonej z konsolą :)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś z nią nie tak ? Jak z bundla to tylko się upewnij że "wersja" nie oznacza cyfrowej wersji/ kodu na digital bo nieraz tak robią ze w pudełku zamiast płytki masz voucher . Sama wersja niczym sié chyba nie róźni , może jakiś czerwstwy napis "not to sell" na okładce ale to tyle .

Oczywiście odpowiadam co do gry a nie cen/wartości , takie rzeczy już trzeba sobie sprawdzić na allegro czy się opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest płytka z grą z tym, że właśnie zastanawiam się nad wartością gry...

Jakby nie było to Hardline pewnie drożej chodzi niż np. 80-90 zeta za The last of us w wersji bundle :)

 

a  Dying light jest to gorszy wybór niż The last of US?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The last of us to kapitalna gra z poprzedniej gemeracji , w mojej opini 10/10 , znakomity scenariusz . gameplay to głównie skradanie i eksploracja , nie jest to gra na "szybko" mało naboi , energii ogólnie survival :)

Dying Ligut to gra z zombiakami , masz całe "miasto" do dyspozycji plus umięjętości parkour czyli upraszczając biegasz , skaczesz , ubijasz :) Pozycja nastwiiona glównie na akcje i beztroskie wybijanie truposzy , scenariusz bardzo średni ale akcja konkretna :)

Upraszczając The last of us spokojna ale satysfakcjonująca , Dying jazda bez trzymanki ale bez wielkiej historii :)

Jezeli chodzi o ceny to wydaje się że na chłodno więcej warte jest Dying ale tylko dlatego że the last to tzw. "Remaster"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Ostatnie pytanie :)

Czy Dying Light jest lepszym tytułem niż BT hardline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jednoznacznie sprecyzować co jest lepsze bo każdy z nas ma inne wymagania, ale od siebie dodam że Dying Light jest jednym z najlepszych tytułów w jaki grałem w ostatnich latach, The Last of Us zaś kompletnie mnie zawiodło. Pisałem o tym już parę razy, gra mnie zwyczajnie znużyła i nie chciało mi się grać dalej, stoi sobie na półeczce, taka samotna i zbiera kurz. 
Na twoim miejscu bym się zastanowił czy nie lepiej było by wziąć DL.
Jak wolisz otwarte światy, zmyślną siekę i parkour bierz DL.
Jak wolisz skupić się na bohaterach i fabule, bierz TLoU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie to i to...

W Dying Light zniechęca mnie animacja głównego bohatera. Jak się kopie w zombiaki to wygląda to sztucznie i widać, że noga nawet nie dotyka wroga... ale ogółem grafika ładna.

A czemu zraziła Ciebie gra TLOU?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie to i to...

W Dying Light zniechęca mnie animacja głównego bohatera. Jak się kopie w zombiaki to wygląda to sztucznie i widać, że noga nawet nie dotyka wroga... ale ogółem grafika ładna.

A czemu zraziła Ciebie gra TLOU?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tak jak pisał już ktoś wyżej, kwestia gustu. Dla mnie zarówno TLOU jaki Dying Light są bardzo dobre. Jedynie multi w TLOU jest dla mnie nieporozumieniem, ale znajdziesz dziesiątki osób, które będą się nad nim rozpływać. Także pewnie póki sam nie spróbujesz to nie będziesz wiedział co by Ci się bardziej spodobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dying Light podoba mi się natomiast niesamowicie jak znajdujesz się na dużej wysokości, naprawdę robi to wrażenie jak zerkasz w dół. Szkoda tylko, że wtedy poziom szczegółowości tego co widać na dole drastycznie się zmniejsza. Ale i tak wygląda super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Zastanawiam się ostatnio nad God of War III Remastered. Nie grałem w żadną z części GoW. Warto zaczynać zabawę od wersji zremasterowanej na PS4? Jeżeli cena będzie oscylowała około 150 zł, to czy to opłacalny zakup? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×