Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel mi naopowiadal, jaki to Wiedzmin jest dobry, ale nie lubie RPG

Może jednak wypróbuj Wiedźmina? Gra, historia, misje, ogólny gameplay naprawdę dają radę.

Ja długo nie mogłem przekonać się do gier rpg, aż nastąpił przełom - było to co prawda lata temu, ale swoje na karku też mam :P

Dla mnie tym przełomem było Knights of the Old Republic, jako mega fan SW wsiąknąłem w tą grę i od tamtej pory zainteresowałem się rpgami.

Może w Twoim przypadku takim kamieniem milowym okaże się właśnie W3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi naopowiadal, jaki to Wiedzmin jest dobry, ale nie lubie RPG

Czytalem kilka stron do tylu o Bloodborne, ale tego raczej nie kupie z prostego powodu - nawet jesli bylaby to najlepsza gra swiata, to gram na konsoli rzadko, jak juz ja odpalam gdy mam wolny czas to nie wyobrazam sobie sytuacji, zeby np powtarzac misje od poczatku bo zginalem, niestety nie mam na to nerwow i niszczy mnie to,doslownie :biggrin:

 

Raczej wezme Dying Light ( juz dawno mialem wziac ale jakos czasu nie bylo) bo mi tu juz kiedys poleciliscie , cos jeszcze godnego uwagi?

 

kupno bloodborne w tej sytuacji to byłaby najbardziej idiotyczna decyzja :biggrin:

 

dying light jest dobry, mogę polecić :)

grałeś w Infamous First light/second son? jeśli nie to bierz te dwie 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzialem Dying Light, jak zdam to sie bede 'martwil' co dalej. Dzieki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi czas wypłaty więc postanowiłem sprawić sobie jakiś dobry tytuł na konsolę bo już daaaaaaaawno nic nie kupiłem (ostatnim zakupem był wiedźmin). Zastanawiam się nad trzema tytułami:
Batman Arkham Knight (za tym odpowiada to, że straaaaaasznie podobała mi się druga część)
Until Dawn (podoba mi się ta opcja z wyborami i ogromna ilość zakończeń. Uwielbiam takie "pierdoły")

Mad Max (wręcz kocham klimaty postapo i ciekawi mnie ulepszanie auta głównego bohatera)

Którą z tych gier możecie polecić, która da najwięcej frajdy? Z góry dzięki za odpowiedzi!
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił ud, mam dość wielkich sabdboxow a la ac z milionem zadań i znajdziek. Sam się zastanawiam nad kupnem jak stanieje. Oglądałem ostatnio final destination i udzielił mi się klimat sztampowego horroru z lat 90

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi czas wypłaty więc postanowiłem sprawić sobie jakiś dobry tytuł na konsolę bo już daaaaaaaawno nic nie kupiłem (ostatnim zakupem był wiedźmin). Zastanawiam się nad trzema tytułami:

Batman Arkham Knight (za tym odpowiada to, że straaaaaasznie podobała mi się druga część)

Until Dawn (podoba mi się ta opcja z wyborami i ogromna ilość zakończeń. Uwielbiam takie "pierdoły")

Mad Max (wręcz kocham klimaty postapo i ciekawi mnie ulepszanie auta głównego bohatera)

Którą z tych gier możecie polecić, która da najwięcej frajdy? Z góry dzięki za odpowiedzi!

 

 

bierz until dawn - bdb gra :)

potem mozesz sprzedac i brac mad max'a :)

ja batmana nie polece bo nuda straszna :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi czas wypłaty więc postanowiłem sprawić sobie jakiś dobry tytuł na konsolę bo już daaaaaaaawno nic nie kupiłem (ostatnim zakupem był wiedźmin). Zastanawiam się nad trzema tytułami:

Batman Arkham Knight (za tym odpowiada to, że straaaaaasznie podobała mi się druga część)

Until Dawn (podoba mi się ta opcja z wyborami i ogromna ilość zakończeń. Uwielbiam takie "pierdoły")

Mad Max (wręcz kocham klimaty postapo i ciekawi mnie ulepszanie auta głównego bohatera)

Którą z tych gier możecie polecić, która da najwięcej frajdy? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Pw

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej trojki warto ograc wszystkie. Moja rada jest taka zebys wzial gacka poniewaz jest najtanszy. Po zaliczeniu go wezmiesz kolejny tanszy tytul i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę multiplayer polecacie? Na razie nagrałem się w Planetside 2, chciałbym kupić abonament i jakiegoś shootera po sieci. BF4 raczej boje się kupić na PC grałem w BF3  poza audio i grafiką ta gra nie miała w sobie nic fajnego... Mimo 64 slotów mapy były tak słabo zrobione, że szukanie innych graczy było męczące w między czasie śmierć parę razy od samolotu lub czołgu... Dodatki też nie miały nic fajnego do zaoferowania, nabiłem 30h i od roku pudełko się kurzy. Grafika w sumie jest dla mnie tak samo ważna jak gameplay(nie po to kupiłem konsole by kupować tak drogie gry, który mój PC by spokojnie udźwignął). Zastanawiam się nad którymś z CoD... Nie musi być to PvP jakiś coop też może być, może znacie coś podobnego do gier Doom albo Killing Floor 2 (czekam na obie gry z ogromną niecierpliwością :3)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie podszedł Ci BF to na pewno CoD będzie lepszym wyborem, jest dużo szybszy i na pewno bardziej zbliżony do Doom niż BF.

Tylko teraz musisz się zastanowić czy kupić Advanced Warfare (lub inną część) czy czekać do premiery BO3.

 

Ze swojej strony polecam jeszcze Killzone, najlepszy FPS moim zdaniem na PS4 jedyny problem że serwery może nie są puste ale oprócz trybu TDM nie gra za dużo ludzi.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem gameplay-u Advanced Warfare wygląda lepiej niż Black Ops a graficznie chyba stoją na tym samym poziomie. Podoba mi się też coop z zombiakami, lecz w Black Ops nie podoba mi się klimat, dziwny taki jakiś...

 

 

Warframe grałem naprawdę fajna gra, lecz nie odpowiada mi wymuszanie zmiany stylu gry gdy osiągniemy 30 poziom danego warframe/broni.

Edytowane przez Rajen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Warframe grałem naprawdę fajna gra, lecz nie odpowiada mi wymuszanie zmiany stylu gry gdy osiągniemy 30 poziom danego warframe/broni.

Co masz na mysli? Nie doszedlem jeszcze do 30 lvl broni.

Chodzi o to, ze oplaca sie levelowac inna? Ale to chyba nie jest konieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza poziomami broni i Warframe jest jeszcze Poziom Mistrzostwa do którego zdobywasz punkty doświadczenia za każdy lvl up broni/warframe. 30 jest maksymalny, więc grając wymaksowanym sprzętem nie wbijasz poziomu mistrzostwa, dlatego nie podoba mi się co chwilę zmienianie setu do którego się przyzwyczaiłem. Oczywiście nie musisz tego robić, lecz musisz się liczyć z tym, że twój poziom mistrzostwa będzie wzrastał wolniej lub wcale(zależy ile wymaksowanego sprzętu masz na sobie). W dodatku taki nowy sprzęt jest beznadziejnie słaby+nie wiesz jak grać a moby mają coraz większy poziom. Gra mi się podobała do momentu w którym właśnie musiałem wszystko pozmieniać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś wartego ogrania, bo mam straszne zaległości sięgające jeszcze końcówki zeszłego roku (nie grałem w AC: Unity ani Far Cry 4), więc sam nie wiem za co się zabrać a w coś bym pograł, bo mam teraz troszkę wolnego czasu. Naczytałem się dzisiaj o Until Dawn i nie powiem, zaciekawiła mnie ta gra, co prawda nie lubię za bardzo horrorów, ale czytałem że można to porównać do Alana Wake'a którego bardzo dobrze wspominam. Zastanawiałem się na MGS V, ale nie znam zupełnie historii serii, bo grałem tylko w MGS V:Grand Zeroes i podobała mi się dowolność przy przechodzeniu misji. Ostatnio jeszcze wyszedł Mad Max który też ma dobre recenzje. Dodatkowo nie ograłem jeszcze nawet The Order 1886, ani wspomnianych wcześniej AC:Unity (można już w to grać? Wszystkie poprzednie części przeszedłem i się dobrze bawiłem), Far Cry 4 tylko chwilę na PC grałem. Batman mnie średnio interesuje. Wiesiek tak zachwalany, ale jakoś nigdy też się nie interesowałem tą grą, nie grałem w poprzednie części, a może warto się zainteresować? Proszę o jakieś rady, bo sam już nie wiem co wybrać, a mam ochotę coś kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze moje skromne zdanie Ci pomoze, ogolem zawsze stawiam na online/multi/coop, ale ostatnio bieda w temacie. Wyczekuje NFSa i Battlefronta.

AC - gralem chwile tylko jedynke i chyba pozniej bylo cos w plusie, nie gram w te gry, nuda

FC4 - pyknalem story, poza tym nuda

The Order - gralem chwile, nuda

Batman - jedynke pyknalem story, dwojka nuda, trojka zakladam rowniez :)

MGS - dzieki nie moja bajka, gralem chwile w jedynke na PSX i online na PS3, dla mnie nuda i chora fabula (bez linczu prosze), moze jak online odpala to sie zastanowie

Wiesiek - ogolem bardzo dobra gra, ale nie ukonczylem, bo .... mnie znudzila

Until Dawn - ponoc jak Heavy Rain, ktory bardzo mi sie podobal, mysle, ze ogram po...

MAD MAX - ktorego kupilem od niechcenia, spodziewajac sie nudy, ale dla zabicia czasu chcialem pojezdzic i potuningowac fure.

Ku mojemu zdziwieniu gra jest mega wciagajaca, mam ponad 70h na liczniku i dawno tak dobrze nie bawilem sie "sam ze soba".

 

Polecam z czystym sumieniem, ta gra zasluguje u mnie na platyne, a takich jest niewiele.

Edytowane przez bleq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś wartego ogrania, bo mam straszne zaległości sięgające jeszcze końcówki zeszłego roku (nie grałem w AC: Unity ani Far Cry 4), więc sam nie wiem za co się zabrać a w coś bym pograł, bo mam teraz troszkę wolnego czasu. Naczytałem się dzisiaj o Until Dawn i nie powiem, zaciekawiła mnie ta gra, co prawda nie lubię za bardzo horrorów, ale czytałem że można to porównać do Alana Wake'a którego bardzo dobrze wspominam. Zastanawiałem się na MGS V, ale nie znam zupełnie historii serii, bo grałem tylko w MGS V:Grand Zeroes i podobała mi się dowolność przy przechodzeniu misji. Ostatnio jeszcze wyszedł Mad Max który też ma dobre recenzje. Dodatkowo nie ograłem jeszcze nawet The Order 1886, ani wspomnianych wcześniej AC:Unity (można już w to grać? Wszystkie poprzednie części przeszedłem i się dobrze bawiłem), Far Cry 4 tylko chwilę na PC grałem. 

 

koniecznie The Order 1886, potem until dawn sobie ograj - sztandarowe exy od sony, najlepsze gry w tym roku IMO w ogóle

potem sobie kup Mad Max , AC: Unity jak lubisz tę serię to czemu nie :) 

FC4 ja nie polecę - to w zasadzie FC3.5 a tamto było słabe ;)

MGSV jak Ci GZ się podobał to możesz ograć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Ci tak:

-Metal Gear Solid 5 i Ground Zeroes.

-Bloodborne

-The Evil Within

-Dust: An Elysian Tale

-Batman: Arkham Knight

-Mad Max

-Resident Evil Revelations 2

-Resident Evil HD

Praktycznie lepszej składanki gier nie znajdziesz obecnie na konsole Sony. Co najwyżej do końca roku wyjdzie Fallout 4 i Tales Of Zestiria. Od niechcenia masz gry drugiej kategorii pokroju:

-Watch Dogs

-Infamous: Second Son

-Killzone ShadowFall

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, zdecydowałem się na razie na The Order 1886, potem sięgnę po Until Dawn i Mad Maxa, ale jeszcze nie wiem w jakiej kolejności. MGS V jak stanieje to też pewnie sprawdzę. 

 

@TRaCeGuitar

Niestety większość podanych przez Ciebie gier to nie moje klimaty (jedynie Mad Max i MGS V), ale i tak dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Orderem się jeszcze zastanów, jak dla mnie to jest tylko pokazówka mocy PS4, lepiej już obejrzeć sobie gameplay na yt, a kasę wydać na coś, w co można autentycznie pograć. Zwłaszcza, że masz sporo zaległości. Nie wiem, czy lubisz RPG, ale dziwię się, że nikt jeszcze nie zaproponował Wiedźmina 3, jak dla mnie TOP3 gier tego roku. 

Jest jeszcze Batman, jeśli grałeś w poprzednie części to warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, zdecydowałem się na razie na The Order 1886, potem sięgnę po Until Dawn i Mad Maxa, ale jeszcze nie wiem w jakiej kolejności. MGS V jak stanieje to też pewnie sprawdzę. 

 

dobry wybór :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z początkiem października kupuję ps4 - dostaję talony do rtv euro. Stąd moje pytanie- jaki zestaw z tegoż sklepu kupić? Wcześniej miałem na oku zestaw z killzone shadow fail oraz infamous,lecz niestety akcja się skończyła. Teraz widzę zestaw 1tb z fifą 16 oraz z destiny the taken king. Który z nich wybrać ? Czy może trochę poczekać a pojawią się inne zestawy? A może też kupić jakiś zestaw np z fifą i zamienić na wcześniej wspomniane gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×