Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Masz balans w słuchawkach - gra/chat na lewej słuchawce z przodu.

Do tego sprawdź w ustawieniach dźwięku czy masz grę i chat na słuchawki

Sprawdź też czy nie masz w grze gdzieś wyciszenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz balans w słuchawkach - gra/chat na lewej słuchawce z przodu.

Do tego sprawdź w ustawieniach dźwięku czy masz grę i chat na słuchawki

Sprawdź też czy nie masz w grze gdzieś wyciszenia.

 

Kurde wszystko niby jest powlaczane a i tak lipa, w ustawieniach mam zmienione na calosc dzwieku ze ma isc na sluchawki, w grze nie ma zadnej opcji przypisanej do sluchawek, badz czatu , wiec nie ma co zmienic, a nadal nie slysze jak koles cos nadaje, nie wiem moze to u nich problem, ale nagle by kazdy mial wyciszony mikrofon a mimo to nadawal i widzialbym to ze cos mowi a nie slyszal ? ;/  Na sluchawkach moich mam wcisniety przycisk CHAT.  Dzisiaj chyba wpadnie GTA 5, wiec moze tam online okaze sie czy to odemnie.

Dziwne to, raz wbiłem na impreze to slyszalem jak wiara gadala , ale tez bylo to bardzo ciche musialem sie wsluchiwac zeby cos zrozumiec.     Wesołych Świąt Życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie balans chst/gra masz źle ustawiony.

Jak chcesz to możemy potestować później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank masz wyciszony chat. Zmien to przyciskiem ktory reguluje balans pomiedzy chatem a grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest coś w połączeniu turtle elite i trittonów?

Chodzi mi o to, żeby były bezprzewodowe i miały 8 głośników.

 

Dołączam się do pytania.

Mam Sony 2.0 ale jeśli piszecie, że jest taki wypas dźwięk to moze warto pomyslec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie gdy podłącze słuchawki (Sony Wireless Stereo 7.1) do mojego PS4, to "kłócą" się one z WiFi i nie idzie pograć na multi.

Po prostu rozłącza. W trójce wszystko śmigało i takiego czegoś nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany wielkokrotnie.

Częstotliwości bezprzewodowe się nakładają.

- Próbuj resetować słuchawki

- zmień kanał wi-fi na routerze

- podepnij dongle USB przez przedłużacz USB (podobno pomaga niektórym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie turtle beach tez kloca, pomoglo przestawienie pol metra dalej, takze probuj z przedluzka usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie gdy podłącze słuchawki (Sony Wireless Stereo 7.1) do mojego PS4, to "kłócą" się one z WiFi i nie idzie pograć na multi.

Po prostu rozłącza. W trójce wszystko śmigało i takiego czegoś nie było.

 

Podepnij dongla przez przedłużacz usb i rzuć gdzieś z dala od konsoli. W routerze zmień kanał na 7 i pasmo na 20Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie zakonczyla aukcja, ale widze ze sie wszystkie nie sprzedaly. Pytajcie goscia w mailu.

http://allegro.pl/mad-catz-tritton-ax-pro-headset-ps3-xbox-360-pc-i4885481273.html?no-rwd=1#tabsContent

zachęcony opisem nabyłem te słuchawki u w/w sprzedawcy allegro w opisie nowe za 449 zł + koszty przesyłki i pograłem .... 3 min

po czym w słuchawkach zapadła cisza, w dekoderze pali się lampka dolby pro logic, zaś w brak podświetlenia w in-line controlerze, tak wygląda jakby słuchawki nie dostawałały sygnału z dekodera.

tak więc lipa, zobaczymy co odpowie sprzedawca - na razie od rana brak kontaktu ale wiadomo Wigilia

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachecalem do kupna za 240:) na spokojnie, po swietach pewnie zalatwisz. Jak mniemam odlaczenie wszystkich kabli i podlaczenie ponownie nic nie daje? Pozostaje gwara albo zwrot ze wzgledu na towar niezgodny z opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachecalem do kupna za 240:) na spokojnie, po swietach pewnie zalatwisz. Jak mniemam odlaczenie wszystkich kabli i podlaczenie ponownie nic nie daje? Pozostaje gwara albo zwrot ze wzgledu na towar niezgodny z opisem.

rzeczywiście to inna aukacja, ale sprzedawca ten sam, swoją drogą ciekawe co to słuchawki (Tritton Pro+) ma za 449 zł, na ceneo zwykle ten model kosztuje 700 wzwyż. Jakieś refurbished? Gwarancja jest tego sklepu a nie producenta. Oczywiście odłączenie i ponowne podłączenie nic nie daje a raczej tylko to że dwukrotnie sytacja powtórzyła sie po 2-3 min dźwięk zanikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki pikus, bo zadne sluchawki ktory sa zamkniete a nie polotwarte nie maja prawa byc wygodnymi na dluzsza mete. 3 h to pikus, owzzem ale chwile przerwy ze zdjetymi sluchawkami powinno sie robic. No i sluchawy jedne i drugie posiadam sam a nie jakis moj kumpel i to od premiery, wiec troche w nich juz pogralem. Jesli zakladam trittony i potrafie ugrac po 4 godziny i wtedy mnie zaczyna bolec a w takich px5 juz po godzinie to mam prawo twierdzic ze trittony sa duzoooooo wygodniejsze, idac tym tropem Twojemu kumplowi px5 by pewnie uwieraly po 3 minutach. Dodatkowo jesli sluchawki bezprzewodowe z reguly maja przewidziane 4-5 godzin grania na ladowaniu to raczej nie jest to taka chwila. Kolejna kwestia jest to, ze kupujac sluchawki zamkniete trzeba brac pod uwage mocny scisk mozgoczaszki i im wieksza glowa tym wiekszy nacisk palaku na czache. Tego sie nie przeskoczy. Ale tak jak napisalem, kwestia indywidualna, niemniej jednak majac obie pary to jednak trittony starczaja na dluzej.

 

no to malo sluchawek miales na uszach ze takie rzeczy wypisujesz ;)

 

zastanawiam mnie tez Twoja 'kampania reklamowa' tych sluchawek, ktore tak na prawde nigdzie nie wypadaja genialnie, nie sa polecane i nie zrywaja czapki przy odsluchach, nie mowiac juz nic o parametrach ktore wypadaja przecietnie. przy topowej polce za jaka uwaza sie Astro A50 czy Steelseries H wypadaja slabo pod kazdym wzgledem .. a tamte sa szczerze mowiac takie sobie jak na sprzet za 1000pln, wiec wyobrazam sobie ze te musza byc jeszcze gorsze ;) mialem w domu wlasnie te zestawy powyzej tysiaka do odsluchania .. i zostalem z zestawem Sony jako najlepszy kompromis jakosci, ceny i wygody

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Cie zastanawia w tej kampanii reklamowej? Ze polecam sluchawki, ktore urywaja mogi przy samej dupie a kosztuja teraz o 150 zl mniej niz Twoje kompromisowe sony, ktore o 5.1 moga pomarzyc? Nie wiem jakie Ty miales w takim razie te zestawy skoro dla Ciebie astro a50 graja slabo.Bo chcialbym, zebys mi podal ich nazwy dzieki czemu moglbym nabyc lepsze sluchawki w tych pieniadzach. A jesli uwazasz, ze trittony ax pro graja slabo to albo ich nie ustawiles, albo miales 2 minuty na glowie na jakims standzie albo po prostu jestes gluchy. Takze prosze uzasadnij mi pod ktorym wzgledem trittony wypadaja duzo slabej od tej Twojej czolowki jesli chodzi o headsety i pokaz mi te slabe testy w ktorych wypadaja. Bo ja jeszcze ze slabym testem tych sluchawek sie nie spotkalem. Skoro tamte zestawy kolo tysiaka graja slabo, trittony graja jeszcze gorzej (wg Ciebie) to niestety Twoje sony sa krotko mowiac gownem niezdatnym do uzywania, bo jak graja to wiem. I jesli ustawiles taka skale to sony powinny wypalac uszy. Nie mowiac juz o sluchawkach od sony gorszych... Takze sorry, ale bredzisz Panie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że moje Sony Pulse elite zaczynają niestety pękać, moja małżonka kupiła mi pod choinkę słuchawki TB Stealth 500P. Powiedzcie mi czy można je ładować np ładowarką od tableta lub telefonu? Wejście USB jest takie same jak Dualshock 4 czy wspomniane smartfon i tablet.

Edit. Na stronie Turtle Beach w dziale support jest napisane że można, nie było pytania.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Takze sorry, ale bredzisz Panie.

Kupilem Steelseries H Wireless, kupilem Astro A50 i kupilem tez smiesznie tani w porownaniu z nimi headset od Sony. Sluchalem tez Trittronow. Nie musisz mnie przepraszac za to, ze mialem te wszystkie sluchawki przez ponad tydzien po czym wracaly do sklepu ze wzgledu na jakosc niewspolmierna do ceny. Za sluchawki kosztujace ponad tysiaka wymagam nieco wiecej niz za sluchawki kosztujace 300zl. A jednak wlasnie to 'gowno niezdatne do uzywania' wypadlo w tej konfrontacji znacznie korzystniej, nie tyle pod wzgledem samej jakosci dzwieku, co pod wzgledem wszystkich czynnikow razem wzietych, o ktorych wspomnialem, ale nie zalapales. Czesc z bezposrednich porownan opisywalem na bierzaco na forum.

 

Nie musisz sie pieklic, nikt nie atakuje Trittronow ktore tak uwielbiasz. Ja po prostu uwazam ze to takie sobie sluchawki.. a Ty twierdzisz ze sa lepsze niz A50. No wiec nie są. Przede wszystkim nie sa bo maja kabel. Kabel moze miec żelazko, ale nie headset. Nie sa lepsze od A50 ani w/g mnie, ani w/g zadnych liczacych sie testow. I to nie ja mam Ci pokazac testy gdzie wypadaja zle, tylko Ty pokaz testy gdzie wypadaja dobrze. I nigdzie tez nie napisalem ze A50 to slabe sluchawki - one sa slabe jak na sluchawki za 1000zl. Za to wypadaja slabiej niz Steelseries H Wireless.

 

Ale chyba nie powinnismy o tym rozmawiac, bo na temat sluchawek i ich konstrukcji glosiles dziwne teorie, wiec ciezko uznac abys mial jakiekolwiek pojecie o tym co piszesz. Wierze ze jestes z nich zadowolony, ale to o niczym nie swiadczy.

 

Zluzuj gumke bo nikt Cie nie atakuje, za to Ty sypiesz jadem .. Święta są, badz milszy bo za rok Mikolaj nie przyjdzie :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić słuchawki SONY PS4 WIRELESS<br>STEREO HEADSET 2.0, czy będą one działały bezprzewodowo również z telewizorem smart od Samsunga? Mam model h6400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi jedynie, ze dyskusja z Panem Czechowskim zeszla na taki zalosny poziom. Ale nie moze byc inaczej jesli ktos nie potrafi ze zrozumieniem przeczytac moich wypowiedzi, wmawia ze napisalem o wyzszosci trittonow nad astro czego oczywiscie nie zrozbilem, uwaza ze bezprzewodowe sluchawki beda zawsze lepsze od tych na kablu (zlituj sie Panie) a koniec koncow wybiera po odsluchach takiej ligii sluchawek jak astro, ss h i tritton wybiera jeszcze gorsze niz w/w i ich uzywa. Zycze takze aby Mikolaj Cie w przyszlym roku odwiedzil.

A wszystkich zainteresowanych wyzej wymienionymi w naszych opisach sluchawek polecam w takim razie odpalic google i wklepac porownania, zeby kazdy mogl sprawdzic sobie wlasnorecznie opinie, co by nie bylo, ze wybieram tylko te pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy gdybym podłączył jakiś mikrofon na USB do konsoli to takie coś by zadziałało?Chodzi mi o to,że chciałbym podłączyć sam mikrofon nie słuchawki z mikrofonem.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład oficjalny mikrofon do gry SIngStar? Podobno działają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze takze aby Mikolaj Cie w przyszlym roku odwiedzil.

 

Roznica miedzy nami polega na tym, ze ja sluchawki z tej ligii mialem, sluchalem .. i na tej podstawie moglem podjac decyzje, a nie testow w internetach ;) Senkju senkju baj.

 

 

PS. Po nazwisku to po pysku.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład oficjalny mikrofon do gry SIngStar? Podobno działają ;)

Otóż to,nie mam wybranego żadnego modelu ale coś w tym stylu,może ktoś potwierdzić działanie jakiegoś konkretnego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie słuchawek Gold 2.0.

 

Imho dźwięk to bajka - nie jestem audiofilem, ale jak dla mnie gra w GTA urywa tyłek ;), pytanie dotyczy jednak mikrofonu wbudowanego w słuchawki - kiedy odtwarzam nagrany przez siebie dźwięk w share play jest on strasznie "metaliczny". Już lepiej pasuje nagranie z tej słuchawki mono dołączonej do PS4, ale chyba nie po to kupiłem takie słuchawki, żeby nagrywać dźwięk ze standardowych.

 

Jest jakiś sposób na poprawę jakości mikrofonu?

 

Dodam, że nawet przed atakiem jaszczurek nie mogłem odpalić dedykowanej aplikacji do Goldów bo miałem kłódkę i brak możliwości włączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×