Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Być może kolego musisz połączyć słuchawki z padem i wtedy będzie działał czat. Ja mam tak w swoich słuchawkach. Spróbuj i daj znać czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozbyłem się swoich Pulsów 7.1 i rozglądam się za nowymi słuchawkami (na kablu) do gier. Mogą być bez mikrofonu (nie zależy mi na tym kompletnie).

Myślę nad Sennheiserami HD 215, ale ludzie piszą, że nie mają zbyt mocnego basu, co jest dla mnie ważne (np. w battlefieldzie 4 itd.). Czy moglibyście polecić jakieś modele stricte do grania? Audiofilem nie jestem, lubię jak jest głośno i słychać bas. Budżet, myślę tak do 400 zł. Byłbym b. wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra na słuchawkach robi zajebisty klimat nie powiem bo jestem zadowolony z Sony Gold, jednak nie wiem jak Wy, ja poki co po jakis 2h gry na słuchawkach odczuwam zajebisty ból głowy nie wiem czy wina lezy po stronie sluchawek, tego ze jestem nieprzyzwyczajony, czy moze za głosno, w kazdym badz razie tabletke musze po takiej sesji zazywac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra na słuchawkach robi zajebisty klimat nie powiem bo jestem zadowolony z Sony Gold, jednak nie wiem jak Wy, ja poki co po jakis 2h gry na słuchawkach odczuwam zajebisty ból głowy nie wiem czy wina lezy po stronie sluchawek, tego ze jestem nieprzyzwyczajony, czy moze za głosno, w kazdym badz razie tabletke musze po takiej sesji zazywac :biggrin:

Ból głowy to raczej od głośności, mnie bolała głowa od sony pulse, mocno uciskały głowę, sony gold są bardzo wygodne i praktycznie nie czuje się, że ma się je na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez po kilku h nic nie boli takze jestem zadowolony ze nic nie uciska nic nie gniecie itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forumowiczów (dzięki!) polecił mi ten model

 

http://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-stealth-500p.bhtml

 

w przedziale 400-500 zł wydają się być najfajniejszym rozwiązaniem z zestawów bezprzewodowych. Mocny bas, wysoka głośność, dts 7.1 i bateria trzymająca aż 15-19h (potwierdzone info),

Szukam jeszcze jakiejś alternatywy na kablu w podobnym przedziale cenowym. Najlepiej z dźwiękiem przestrzennym i fajnym basem. Czy ktoś może podzielić się info nt. fajnych słuchawek na kablu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam słuchawek. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku to lepiej jak dekoder  słuchawek jest podłączany przez optyka czy usb? Sam nie wiem czy kupić np:Turtle Sp 500 za ok 400 zł czy może Astro za 800 czy upolować Steelseries h9 za ok 700-800. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro i Steelseries nie sa warte swojej ceny. Nie reprezentuja jakosci dzwieku jaka powinna byc za ta kase i jaka daje konkurencja w stereo - oczywiscie nie sa ta wtedy headsety, ale przynajmniej wiesz za co placisz. Kup tansze TB i ew. dla porownania Sony, zostawisz te ktore lepiej zagraja a 2gie odeslesz do sklepu w ciagu 14 dni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam słuchawki AKG 514, wejście jack 3,5. Będą z tym działać?

http://allegro.pl/adapter-usb-2-0-jack-mikrofon-glosniki-windows-mac-i4891861566.html

 

Nie wiem po co ci ta przejściówka? Do pada podłącza się każde słuchawki jackiem 3.5 mm (wejście jest po przeciwnej stronie niż USB). I każde działają. Oczywiście mówimy tylko o dźwięku z gry. Połączenia głosowe z chatu to inna historia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forumowiczów (dzięki!) polecił mi ten model

 

http://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-stealth-500p.bhtml

 

w przedziale 400-500 zł wydają się być najfajniejszym rozwiązaniem z zestawów bezprzewodowych. Mocny bas, wysoka głośność, dts 7.1 i bateria trzymająca aż 15-19h (potwierdzone info),

Szukam jeszcze jakiejś alternatywy na kablu w podobnym przedziale cenowym. Najlepiej z dźwiękiem przestrzennym i fajnym basem. Czy ktoś może podzielić się info nt. fajnych słuchawek na kablu?

zachęcony rekomendacją ZgReda PSX Extreme kupiłem Sennheiser HD 380 Pro, słuchawki zamknięte, dobrze izolujące od otoczenia, wygodne, dobry bas, jakość dźwięku dla mnie rewelacyjna -  po podłączeniu do amplitunera na słuchawkach stereo usłyszałem znacznie więcej dźwieków niż z głośników kina domowego 5.1 (kolumny Jamo, sub Paradigm).

Po podłączeniu do telewizora scena dźwiekowa wydaje sie nieco uboższa ale nadal jest bardzo dobra. Obecnie gram w "stare" CODy na PS3 (głównie MW2 i BO1) i obecnie najważniejszym czynnikiem dla mnie jest precyzyjne lokalizowanie zdarzeń (kroki, strzały itp) Ponieważ aktualnie gram na PS3 podłączonej tylko do telewizora mam pewne problemy z dokładną lokalizacją w/w dźwięków, dlatego zamówiłem na allegro Trittony Pro+ - jestem bardzo ciekawy czy zaoferują lepszą lokalizację dźwięków. Pierwsza próba nieudana - dostarczone słuchawki okazały się zepsute, oczekuje na przesyłkę nowych i wtedy opiszę wrażenia.

Reasumując Sennheiser HD 380 Pro - bardzo dobra jakość dźwięku, mam problemy z dokładną (ale tu super dokładną lokalizacją na poterzeby CODa, do innych gier może nie być to tak ważne) i podłączyć je można do amplitunera (wtedy jakość dźwięku najlepsza) lub do wyjścia słuchawkowego TV, bezpośrednio do konsoli nie podłączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Sennheiser HD 380 Pro ... bezpośrednio do konsoli nie podłączysz.

 

Bullshit :yes: No i nie ma to znaczenia jeśli grasz po HDMI bo w ustawieniach dźwięku można puścić audio z Ps3 na wszystkie wyjścia naraz. Jeśli słuchawki mają gruby wtyk "Jack" to będzie trzeba jeszcze do zestawu poniżej dorzucić przejściówkę z małego na duży. Voila!

 

06fa8dc706abb9f7gen.png

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten sposób od dawna puszczam audio z PS3 na laptopa żeby mieć normalną komunikację głosową.  ...a z laptopa już bezprzewodowo słuchawki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ci ta przejściówka? Do pada podłącza się każde słuchawki jackiem 3.5 mm (wejście jest po przeciwnej stronie niż USB). I każde działają. Oczywiście mówimy tylko o dźwięku z gry. Połączenia głosowe z chatu to inna historia. 

 Próbowałem wczoraj podłączyć, ale nie miałem dźwięku. W ustawieniach PS4 coś trzeba zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w ustawienia > dźwięk i ekran > ustawienia wyjścia audio> mam do wyboru podstawowy port wyjściowy i format audio (priorytet). Wchodzę w  podstawowy port wyjściowy i mam tylko HDMI OUT i DIGITAL OUT (OPTICAL)

 

E: Zrobione.

Edytowane przez Perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak podpinanie słuchawek daje za bardzo w pupę ds4, rozglądam się za słuchawkami bezprzewodowymi. Na oku mam sony pulse lub Gold. Po przeczytaniu opinii itd, chyba skuszę się na goldy.

Pulse :

Ciężko dostępne

Pękają

Goldy :

Podobno zero basu

Chyba największe wady obydwu słuchawek ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Posiadam PS4 podpiętą do monitora przez hdmi. Monitor niestety nie ma głośników. Głośniki jakie posiadam to Microlab solo 6c czyli 2.0 (brak optyki). Nie chce podpinać ich do pada. Dzwięk chce wypuścić optyką do przetwonirknia cyfr/anal i z tego przetwornika do głośników.

Inteteresują mnie te dwa konwertery :

 

http://audiopolis.pl/fiio-d07-przetwornik-cyfrowo-analogowy-dac.html

 

i

 

http://audiopolis.pl/fiio-d03-taishan-przetwornik-cyfrowo-analogowy-dac.html

 

Jeden z nich pozwala na przetwarzanie dźwięku wielokanałowego czyli d07. Mam kupić taki czy wystarczy ten tańszy  ? Bo nie kumam czy to jest potrzebne do ps4. Czekam na info i z góry dzięki : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak podpinanie słuchawek daje za bardzo w pupę ds4, rozglądam się za słuchawkami bezprzewodowymi. Na oku mam sony pulse lub Gold. Po przeczytaniu opinii itd, chyba skuszę się na goldy.

Pulse :

Ciężko dostępne

Pękają

Goldy :

Podobno zero basu

Chyba największe wady obydwu słuchawek ☺

GOLDY za te kasę są niezłe. A basu faktycznie mi brakuje bo lubię mocny (jaki jest np. w beatsach)

Ale grając w Bf4 dźwięk przestrzenny bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam kolejne recenzje i ludzie potwierdzają, że bas lipa, w pulsach podobno łeb urywa od basu ale mają właśnie poważną wadę, że po dłuższym czasie Pękają. Widziałem jeszcze turtle beach px4,podobno bardzo dobre.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsy absolutnie odradzam. Owszem dźwięk super, bas daje popalić, ale co z tego. Przy głośnym słuchaniu (a tak lubię) i intensywnej akcji słuchawki trzymają ok 5 h. Ładowanie to ok 4,5 h. Do tego pękają na potęgę. Moje pękły po obu stronach, pomimo ściągania za górę słuchawek :/

 

Sprzedałem je i rozglądam się teraz za słuchawkami. Z bezprzewodowych wybrałem te:

 

http://www.turtlebeach.com/product-detail/ps4-headsets/ear-force-stealth-500p/591

 

co mnie przekonało to super dźwięk, b. mocny bas i super dźwięk przestrzenny. No i najważniejsze bateria trzymająca 15-19 h. Sony powinno wsadzać mocniejsze baterie do swoich sprzetów, to co pakują do słuchawek, ds4 to kpina. Do tego mogliby testować swój sprzęt przed rozpoczęciem sprzedaży.

 

co do przewodowych sluchawek, nie mam żadnej alternatywy :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sluchawkami podlaczonymi do pada, raz na kilka gier dzwiek mi przerywa i jedyny sposob zeby to naprawic do restart konsoli, po restarcie dzwiek dziala normalnie. Spotkal sie ktos z takim problemem (odrazu odpowiem ze sluchawki sprawne a pad naladowany bo wystarczy reset konsoli i wszystka dziala prawidlowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam trochę ograniczony, więc Goldy jako pierwsze bezprzewodowe słuchawki do ps4, będą chyba dobrym wyborem. Z tego co widziałem kosztują 350zl. Tylko jak z tym basem, czy rzeczywiście taki słaby?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych Turtle Beach jest cała masa. Ciekawe czym się różnią poza wyglądem oczywiście modele Px4 Px5 Sp500, Xp500. Czy jeżeli Stealth 500 fajnie grają tak jak kolega wyżej pisze to czy tak samo zagrają Sp500? Sam się zastanawiam czy iść w Turtle Beach czy Trittony. Przewody w sumie by mi nie przeszkadzały ale na pewno wireless wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam trochę ograniczony, więc Goldy jako pierwsze bezprzewodowe słuchawki do ps4, będą chyba dobrym wyborem. Z tego co widziałem kosztują 350zl. Tylko jak z tym basem, czy rzeczywiście taki słaby?

Wiesz co, nie wiem czy na Twoim miejscu nie dozbierałbym 100 zł do tych turtli. Wg. opisów i opinii ludzi w każdym aspekcie są lepsze. Miałem pulsy 1,5 roku i po nałożeniu goldów na głowę wydały mi się tandetne i słabo dociskały do głowy, no ale to subiektywne odczucie. To był model powystawowy, więc może rozciągnięty przez mierzących ludzi. Co do basów parę recek ( w tym hiva na jego kanale) mówi, że są bez basu. Z kolei ktoś powiedział, że po użyciu tej appki do zarzadzania słuchawkami, można podbić w nich bas - niech wypowie się ktoś kto je ma. co do słuchawek, wolałbym chyba jednak przewodowe. Nie znalazłem jednak turtli z takimi parametrami jak te 500p. Ten dts 7.1 ponoć naprawę daję radę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×