Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Konsole podepnij HDMI do kina (i zmień w opcjach konsoli aby głównym wyjściem dźwięku było HDMI, i format: Bitstream Dolby albo DTS), a z kina puść HDMI do TV...

Ten TV nie ma ARC'a, więc zepnij go optykiem z kinem i zmień w ustawieniach TV to, o czym pisałem wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomoglo..

ale też nie bardzo mogę podpiąc konsole bezpośrednio do kina bo wtedy w ogóle nie ma obrazu..

Edytowane przez sitee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie nowoczesne kino i nie puszcza dalej obrazu? I jeszcze ma HDMI OUT z tyłu? Instrukcja obsługi, strona 14 i 21...

A co do połączenia po optyku - w TV włączyłeś ten SPDIF, w "SPDIF Type"? w kinie przełączyłeś na odpowiednie wejście dźwięku? Instrukcja obsługi, strona 21...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczenie ogolnie wyglada tak:

 

ps4 jest polaczone optykiem z kinem i hdmi z tv. tutaj w opcjach tv zmienilem na opcje analogowa i dźwiek z ps4 w kinie jest.

 

z kolei tv (wraz z tunerem-stary typ bez hdmi): kino jest podlaczone z tv przez hdmi.

 

w skrocie tak to wyglada.. nie chcialbym jakos przepinac kabli ze jak chce uzywac to to wpinam ten kabel, a jak to to inny..

 

 

hmmm ". tutaj w opcjach tv zmienilem na opcje analogowa i dźwiek z ps4 w kinie jest."  moze w tej zmianie jest problem?

 

 

w zasadzie to ps4 naraz wypuszcza audio do optyka i HDMI więc nie trzeba niz zmieniać za wyjątkiem ściszenia sobie tv :p

 

 

a opcje dekodera może tam masz coś do wybrania?

pamiętaj, że może być tak, że po optyku

tv nie wypuści dźwięku ze złączy analogowych a tylko z HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

PS4 <HDMI> Kino <HDMI> TV

Dekoder < HDMI> KIno

TV <HDMI + Optyk> Kino

 

Upewnij się że podpinasz odpowiednio konsolę i dekoder w HDMI IN a TV w HDMI Out w kinie.


RywDcq1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa!!

dzięki bardzo wszystkim za pomoc.

 

generalnie wystarczylo optyczny z konsoli wypiac, wpiac do tv i sciszyc na max tv......

 

dzieki raz jeszcze bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro A50 są OK, ale do muzyki lepsze są słuchawki z biedronki za 60 PLN.

Ogólnie słuchawki OK ale nie warte swojej ceny :)

dudnią a nie grają, Poważnie ja nie żartuje hahaha

Tak "klaustrofobicznych" słuchawek niegdy nie miałem na uszach.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo ot są słuchawki do grania a nie do muzyki.

Chcesz słuchawki do muzyki to kup inne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem haha ale głupie jest to, że PLYR 1 w stereo urywało dupe (muzyka) , ale znów ciche w grach z dźwiękiem przestrzennym, Astro znów głośne, ale do muzyki straszna kupa a miałem nadzieję, że za prawie 2x więcej będzie dobrze i w grach i jako tako muza a tu niespodzianka haha.

No nic trzeba kupić kablowe do muzyki.

Ale nadrabiją wyglądem i jakością wykonania.

EDIT

----

Człowiek uczy się ciągle.

Myślałem, że słuchawki albo są sparowane albo nie, nie wiedziałem, że mogą być sparowane źle ^^

Wczoraj miałem cały wieczór pomarańczowe światełko i faktycznie słuchawki nie grały a dudniły aż po 10 minutach głowa bolała! Dzisiaj po ponownym parowaniu Led świeci na czerwono (tak właśnie powinien) a słuchawki grają fajnie! Nie są to słuchawki audiofilskie, ale nadają się do odpalenia MP3 w czasie meczu PES 2015 a słuchanie muzyki daje przyjemność a nie ból głowy ;)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zraziłem się do Goldów. Delikatnie zdejmowałem je z głowy, wręcz powiedziałbym, że na nie chuchałem i dmuchałem, a te postanowiły sobie pęknąć :(

 

http://i59.tinypic.com/2ch5kdv.jpg

 

Sądzicie, że warto reklamować, czy dać sobie spokój bo powiedzą, że z winy użytkownika? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamuj bezpośrednio w sony, nawet jak nie uznają to warto spróbować. Potem będziesz kleił.

Pierwsze 7.1, bo są tanie, nie pękają, problem z kanałami da sie rozwiązać ustawiając skrajny 1, lub najlepiej 13ty, a potem jak sie sluchawkami trafi na odpowiedni kanal, to juz nie wyciąga dongla z ps4, jezeli nie jest to absolutnie konieczne.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Poszukuję słuchawek do PS4/TV (podłączony amplituner) ^^ Przeglądałem trochę forum i widzę, że słuchawki najbardziej polecane to steelseries H i Astro A50. Z tego co czytałem to podane słuchawki posiadają "udawane 7.1" a czy są jakieś w podobnej cenie które mają prawdziwe chociaż te 5.1 z równie dobrym dźwiękiem? Czy może to mało zauważalna różnica i nie warta rozważania? Oczywiście wolałbym bezprzewodowe no ale różnie to w życiu bywa i jeżeli różnica byłaby dużo większa na korzyść przewodowych to też chętnie rozważę tą opcje :) Słuchawki przeważnie będą używane do gier(ps4) i filmów z PC do którego jest podłączony amplituner.

Pozdrawiam

Edytowane przez x3rion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zraziłem się do Goldów. Delikatnie zdejmowałem je z głowy, wręcz powiedziałbym, że na nie chuchałem i dmuchałem, a te postanowiły sobie pęknąć :sad:

 

http://i59.tinypic.com/2ch5kdv.jpg

 

Sądzicie, że warto reklamować, czy dać sobie spokój bo powiedzą, że z winy użytkownika? 

 

Moje też pękły pod dwóch stronach może nie tak jak twoje ale idą z dwóch stron kreski, ja mam problem bo skończyła mi się gwarancja od Sony ale nie minęły 2 lata i zastanawiam się co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro A50 na muszlach mają materiał który nie wiem jak się nazywa :)

Ale kurz i syfki czepiają się strasznie i strasznie trudno cokolwiek wyczyścić. Chciałbym się dowiedzieć jak to czyścić lub jak ewentualnie nazywa się ten materiał, ktoś wie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przypomina alkantarę, ale dokładnej nazwy nie znam. Wydaje mi się, że taka rolka jak do ubrań z kleikowym papierem powinna się nieźle sprawdzić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zraziłem się do Goldów. Delikatnie zdejmowałem je z głowy, wręcz powiedziałbym, że na nie chuchałem i dmuchałem, a te postanowiły sobie pęknąć :(

 

http://i59.tinypic.com/2ch5kdv.jpg

 

Sądzicie, że warto reklamować, czy dać sobie spokój bo powiedzą, że z winy użytkownika?

mi pierwsze pękły zawiasy a po sklejaniu popękane po obu stronach tak jak u ciebie, skleiłem a i tak pękają w innym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś kto zastanawia się czy warto kupić Astro a50 to mówię wam, że warto.

Słuchawki są zaj....te.

Uwielbiam je :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś kto zastanawia się czy warto kupić Astro a50 to mówię wam, że warto.

Słuchawki są zaj....te.

Uwielbiam je :)

Ja chciałbym iść do sklepu, gdzie będę mógł wypróbować i A50, i TB elite 800, porównać, potem wybrać. Niestety ciężko trafić takie miejsce, gdzie można oba modele przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej niemożliwe. Nawet jest wielki sklep w Rotterdamie który sprzedaje tylko słuchawki gamingowe i nawet tam nie było możliwości przetestować wysoko budżetowych sluchawek T_T

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś godny polecenia headset do 100zł? Nie zależy mi na niczym drogim bo nie będę i tak grał na słuchawkach, potrzębuję tylko HS-a do rozmów głosowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z zestawu nie jest najgorszy. Sprawdź może Turtle Beach P4C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turtle beach elite 800 975 zł w morele. Ponad trzy stówy mniej niż cena standardowa.

Kurtmedia 925 zł, ale tam nie polecam kupować. Empik 990 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że elite 800 nie są multi. Tzn działają tylko z konsolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×