Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za ten cały offtop, ale mnie cholera jasna bierze ...

....zapożyczamy, przeinaczamy, udajemy mądrzejszych bo znamy "obce" słowo, jakiś idiota i tysiąc jemu podobnych powtórzy i później ...

 

...chodzimy w adidasach

...kaset słuchaliśmy z łokmena

...w pracy używamy laptoka

...w restauracji zamawiamy rozbef a na deser grejfruta

...interesują nas same konkrety

 

...podobnych słów w naszym języku jest masa. Wystarczy troszkę pojeździć, liznąć jakieś podstawy kilku języków i człowiek zaczyna widzieć w jaki prymitywny sposób czasem mamy zapożyczone słowo to z nazwy własnej to źle przetłumaczone. 

Jeszcze raz przepraszam za ten offtop.

 

@Cwir, użyj ""ziptaja""* a jak nie pomoże próbuj się siłować ze sklepem.

Ewentualnie postaraj się o wymianę, sprzedaj i dołóż do czegoś co się nie rozleci.

 

*opaki zaciskowej :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok boss :)

ed251a851c8a75c2d07b5cc93c120aee.jpg

btw te "ząbki" pod plastikiem to chyba specjalnie po to zrobili :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź z tymi słuchawkami za te paczek do sklepu, przyjmą po miesiącu wrócą nowe wymienione.

Sam to przerabiałem, nie dawno... sprzedałem jako nowe za porządną sumkę.

Teraz tylko p12 i żałuje że nie kupiłem ich na samym początku .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Pulse Elite wytrzymały 6 miesięcy ale je "naprawiłem" i działają kumplowi do dzisiaj.

TurtleBeach Stealth 500P padły w niecałe ... 2 miesiące? Dłużej trwała wymiana na nowe niż ich używałem.

 

Na Steelseriess H Wireless nie narzekam.

Nie wyglądają jakby miały w najbliższym czasie pęknąć czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już je tak zostawię chyba. jest solidnie (w końcu! :)), nie wygląda tak szpetnie jak kacza taśma, a działają jak działały więc oszczędzę sobie przepieprzania się ze sklepem. poza tym używam ich cały czas na różnych urządzeniach i miesiąc czekania odpada. w każdym razie są to moje ostatnie słuchawki sony, przynajmniej w obecnych dziejach tej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przez te posty wypadłem w lekką paranoję. Że swoimi goldami obchodzę się jak z jajem.

Polecam wszystkim stojak do słuchawek.

Ten na fotce sam zrobiłem

post-52668-14375686963719_thumb.jpg

N6&TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy logitech z5500 dadzą radę jako kino domowe? Audiofilem nie jestem a mogę kupić za 600 zł używki ze stojakami

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę jak najbardziej dadzą radę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób odradza bo mówią że pierdzadze plastikowe kino to i tak będzie grało..

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przez te posty wypadłem w lekką paranoję. Że swoimi goldami obchodzę się jak z jajem.

Polecam wszystkim stojak do słuchawek

N6&TT

To nic nie da. Źle wykonano pałąk lub materiał jest nie właściwy bo zaczyna się od mikro pęknięć i tak się rozchodzi. Ja mam 2 X goldy i pierwsze roczne popękane mają cały pałąk. Połatałem je taśmą to pękły dalej i tak w koło drugich użyłem ze 4-5 razy i już widzę mikro pęknięcie na zawiasach mają 4 miechy.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób odradza bo mówią że pierdzadze plastikowe kino to i tak będzie grało..

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Dużo osób wierzy też w Mikołaja, chociaż nigdy go nie widziało ;)

Nawet za tysiaka nie kupisz kina, które zagra lepiej niż te Logi. Oczywiście nie jest to wybitnie grający sprzęt, ale w grach i filmach, sprawdzi się dobrze. Zwłaszcza za taką cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da. Źle wykonano pałąk lub materiał jest nie właściwy bo zaczyna się od mikro pęknięć i tak się rozchodzi. Ja mam 2 X goldy i pierwsze roczne popękane mają cały pałąk. Połatałem je taśmą to pękły dalej i tak w koło drugich użyłem ze 4-5 razy i już widzę mikro pęknięcie na zawiasach mają 4 miechy.

Mimo wszystko Seph zaraz Ci napisze ze źle użytkujesz i to twoja wina... W temacie zapytam czy jest jakaś alternatywa do 500 zl ale wireless nie goldy i nie 500p?

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Speh zaraz Ci napisze ze zle uzytkujesz i to twoja wina... W temacie zapytam czy jest jakas atlernatywa do 500 zl ale wirless nie goldy i nie 500p?

Sony Pulse Elite - ich fotkę masz wyżej. Tak, też pękają ;)

TB 400p - biedniejsza wersja 500p. Grają tylko w stereo, bez żadnych DTS'ów, czy wirtualnego 5.1

Masz jeszcze niezłe TB PX4 i PX5, ale żeby działał w nich chat, to musisz spiąć kabelkiem headset z padem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Pulse Elite - ich fotkę masz wyżej. Tak, też pękają ;)

TB 400p - biedniejsza wersja 500p. Grają tylko w stereo, bez żadnych DTS'ów, czy wirtualnego 5.1

Masz jeszcze niezłe TB PX4 i PX5, ale żeby działał w nich chat, to musisz spiąć kabelkiem headset z padem...

 

Prawdę mówiąc to szukam czegoś uniwersalnego mam mam jeszcze Xone, 360 i PS3 i dobrze by było mieć słuchawki do wszystkiego. Pozostają Steelseries H Wirless tylko cena mnie na razie odstrasza.

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelseries'a musisz spiąć kabelkiem z padem od Xone żeby czat działał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie to trochę irytuje...słuchawki nie są tanie a opcji bezprzewodowej na xo nie ma tylko kabelki

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale to jest raczej utrudnienie konsoli, nie?

Słuchawki mają specjalne osobne wejście na chat xbox więc mają dwa osobne mini jacki. Jeden na telefon inny na xbox.

Nie sądzę żeby bez wyraźnego powodu trzeba było tak kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie to trochę irytuje...słuchawki nie są tanie a opcji bezprzewodowej na xo nie ma tylko kabelki

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Baaa....kabelki jak masz pada powiedzmy nowej generacji bo ja jeszcze musze adapter sobie kupić za kolejną stowke...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Masz racje Sephi tak czy siak trochę lipa i dziecinada hihihi

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dobrze, że zaczyna się coś w tej kwestii zmieniać. Pad z gniazdkiem jack już jest, to może i wprowadzą przesyłanie dźwięku z gry/chatu po USB. Póki co, tylko nowe hs'y od TB to umożliwiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co zagra lepiej. Z5500 czy taki zestaw.

http://olx.pl/oferta/zestaw-5-1-glosnikow-koda-wraz-ze-wzmacniaczem-pioneer-CID99-IDb0IZJ.html

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Taki zestaw, chociaż ampli już wiekowe...

Ale jak już chcesz się bawić w używki, to szukaj zestawu w którym ampli ma więcej wejść/wyjść cyfrowych - optyk/hdmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam sluchawek do konsoli co myslicie o mad catz tritton 720 + 7.1 albo mad catz tritton pro + 5.1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

720 to słuchawki stereo z emulowanym dźwiękiem przestrzennym, a pro+ to słuchawki wielokanałowe (po 4 przetworniki na stronę), z realnym dźwiękiem przestrzennym. Jak lubisz bawić się ustawieniami, to bierz te drugie. Poniżej masz recenzję jednego z userów forum (Kenet) - możesz też go zapytać o opinię, bo chyba dalej używa tego headsetu...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam sluchawek do konsoli co myslicie o mad catz tritton 720 + 7.1 albo mad catz tritton pro + 5.1 ??

Kupiłe Tritton pro+ od sprzedawcy allegro z Krakowa http://allegro.pl/mad-catz-tritton-pro-headset-ps3-xbox360-i5565184830.html

Pierwszy model w ogóle nie działał, na szczęscie nie było problemów z wysyłką drugiego,

słuchawki pod względem jakości dźwięku DO GIER OK, dość niewygodne, pękł mi plastik przy odłączanym mikrofonie, efekt surround - no cóż ja specjalanie nie zauważam czy dźwięk dochodzi z 90 stopni czy ze 180 stopni, ale może tylko ja, ogólnie jeśli nie używam mikrofonu to używam zwykłych słuchawek ( u mnie Sennheiser HD 380) - podłączanych do amplitunera lub wyjścia słuchawkowego w TV, o niebo wygodniejsze, lepsza jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś jakieś gameingowe Trittony i szybko sprzedałem. Bardzo niewygodne. Myślałem, że sobie odkroję i zjem uszy. Dźwięk też był przytłumiony. Generalnie mam bardzo złe wspomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×