Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli opcja jest na cały dźwięk to glosniczek będzie na słuchawkach, jeżeli opcja czatu to w Infamous SS w opcjach znalazłem przełączenie (więc jest jak być powinno) ale w killzonie nie ma tego za cholerę.

P. S na resogun w opcjach wuciszylem kontroler i przeszło na to słuchawki. Killzone dalej lipa

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głośniczka na padzie słuchawki nie wyciszą, ani przez bezpośrednio podłączenie do pada ani inaczej.

 

Mylisz się bardzo, jak już pisałem wcześniej, samo podpięcie TurtleBeach P12 wycisza głośniczek w padzie inne wyjścia audio z konsoli (ampli/tv). Po wpięciu odbiornika do USB w opcjach funkcja ściszania głośniczka w kontrolerze w ogóle się wyszarza i jest nieaktywna. Z automatu wszystko leci na headset. Nadal twierdzę że macie problem z konfiguracją. Wątpię aby najprostszy model przewodowego headsetu lepiej ogarniał temat od 2-3x droższych modeli tego samego producenta :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous SS w opcjach gry zmieniłem na słuchawki--->dzwięk cały na słuchawkach

Resogun,wyciszyłem w opcjach gry głosnik w kontlorerze i gra na słuchawkach

Killzone SF nie widzę nadal.

 

Właśnie rozmawiałem ze znajomym(dziś zakupił TB500) i ma to samo z głośnikiem od pada.Zleży od gier(w jednych wystraczy zmienić w opcjach gry rodzaj dzwięku,w innych wyciszyć głośnik w opcjach gry kontrolera) z killzonem też ma problem.

 

Jeden kolega na forum,wszystko mi wytłumaczył o co kaman z tym wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega to dziwne, nigdy w żadnej grze w opcjach nic nie musiałem zmieniać. Resogun nawet odpaliłem na próbę, podpiąłem słuchawki i głośnik w padzie został deaktywowany, w menu akcesoriów wyszarzyła się skala jego głośności. Zdecydowanie utwierdzam się w słuszności zakupu P12 :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega kloose ,ma chwilę wyjaśni o co kaman :) (wtedy się uspokoicie jakie to 500 są super,tzn jeżeli chodzi o akcje z głośniczkiem)  ;)


Mega to dziwne, nigdy w żadnej grze w opcjach nic nie musiałem zmieniać. Resogun nawet odpaliłem na próbę, podpiąłem słuchawki i głośnik w padzie został deaktywowany, w menu akcesoriów wyszarzyła się skala jego głośności. Zdecydowanie utwierdzam się w słuszności zakupu P12 :yes:

Masz tak ponieważ dzwięk wtedy idzie Ci po Usb.To jest to samo jak ja u siebie przełącze w konsoli(całość dzwięku na słuchawki).Wtedy automatycznie wszystko idze na słuchawki.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w czym masz jeszcze problem skoro idzie wszystko? Po co biadolisz trzecią stronę?

Le confused :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wtedy, nie mogę regulować osobno glosnoscia czatu i gry z pozycji słuchawek (wtedy reguluje jednym pokrętłem od czatu) Kolega Kloose genialnie mi wszystko wytłumaczył, z czego serdecznie dziękuję. Teraz tylko w killzone jakoś muszę ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdze ze 500p sa super. Na tym forum jest tylko biadolenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Na tym forum jest tylko biadolenie.

Nie generalizuj, biadoli ciągle jedna i ta sama osoba ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdze ze 500p sa super. Na tym forum jest tylko biadolenie.

Mnie przekonałeś ;-)

Nie generalizuj, biadoli ciągle jedna i ta sama osoba ;)

Nie da się ukryć że od kilku stron jest jeden i ten sam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce wymienić Goldy na 500p. W tej chwili najtaniej są na morele ale Tomisior pisał że dostał od nich używane. W tym net-s są niby za 366 ale nie mają dobrej opinii. W euro za 419 ale na zamówienie. Jak ktoś znajdzie dobrą opcje to piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli biadolenia.Wiem że 500 są lepsze,ponieważ słychać za sobą srającego gołębia w locie :).Miałem na mysli że na 500 też będą akcje z głośniczkiem,prz ustawieniach czat w konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo czat idzie przez USB a reszta optykiem.

Automatycznie głośnik przejdzie w którąś stronę.

Jeżeli w jednej grze na 10 tak nie zrobi to wina gry a nie słuchawek.

Obudź się chłopie.

Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są rewelacyjne i ten surround jest wart dopłaty nawet 200 zł. Czeski mogłeś wziąć droższe ale nowsze i ulepszone słuchawki. Ja podpialem i szukałem szczęki. Moja żona która ma olewczy stosunek do sprzętu, po ich założeniu powiedziała tylko niecenzuralne słowo :) nie chciała ich zdjąć. Swoje używane odsyłam, poszukam innego sklepu. Jedyna rzecz to zakleic lewą diodę. Gregor po ciemku Ciebie to nie wkurza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś uległem hypeowi na 500;) sprzedałem swoje Goldy i zamówiłem 500 z tej stronki. Jak dojdą dam znać. Jakby co mają jeszcze dwie sztuki w dobrej cenie...

http://emidas24.pl/p/1544/27314/turtle-beach-stealth-500p-fg-ear-force-sluchawki.html

Aż za dobrej ;) Daj znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to może i ja kupie. Po ile chodzą teraz lekko używane Pulse bez gwarancji? (przywiozlem je z usa) 200zl wezmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż za dobrej ;) Daj znać co i jak

Czytałem opinie na Ceneo o tym sklepie i wszystko wydaje się ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomisior

Nie wkurza mnie swiecenie w nocy. Jak gram to patrze na tv a nie na uszy :)

Na światełko w ds4 również nie zwracam uwagi , taki typ ze mnie nie wymagający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to może i ja kupie. Po ile chodzą teraz lekko używane Pulse bez gwarancji? (przywiozlem je z usa) 200zl wezmę?

Ja swoje lekko popękane za 370 sprzedałem o dziwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emidas24 sklep z Białegostoku, mają też sklep w Warszawie. Głównie nastawieni na sprzedaż wysyłkowa na allegro całkiem sporo komentarzy. Często u nich kupuje bezpośrednio w sklepie. Wiec raczej nie powinno być żadnych przypałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephi miał chyba rację.Sprawdzałem na kilku grach i dało się zmienić dzwięk z głośnika ds4 na słuchawki(przy opcji czat w ps4).Tylko jak pisał,killzon SF jakiś zwalony bo nie ma tej opcji.Pozdrawiam,dzięki za odp mimo że byłem upierdliwy. ;)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe byłoby porównanie prawdziwych 5.1,czyli Tritton Pro + z TB 500p.Miał ktoś styczność z obydwoma modelami słuchawek,i mógłby OBIEKTYWNIE się wypowiedzieć ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×