Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie namawiam, po prostu działa.

Jedna strona TV, druga do prądu - TV, laptop, PS4, ładowarka.

Bezprzewodowo.

dbcd23ed52c8b7962662bffe5581e675.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli USB do tv plus kabel od USB do optyka w tv?Aa nie.. Od USB podłączonego do tv podłączamy Jacka pod tv?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elity obsługują i tv i komputer bez przewodowo, w instrukcji obsługi ładnie opisany schemat podłączenia.

żadna filozofia. Podpinasz adapter do tv, łączysz go na chwilę mini jackiem ze słuchawkami w celu zsynchronizowania i wszystko hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elity obsługują i tv i komputer bez przewodowo, w instrukcji obsługi ładnie opisany schemat podłączenia.

żadna filozofia. Podpinasz adapter do tv, łączysz go na chwilę mini jackiem ze słuchawkami w celu zsynchronizowania i wszystko hula.

 

Albo ze mną coś jest nie tak albo z Tobą :P

Jakie na chwilę kablem, jaka synchronizacja?

Masz w ogóle te słuchawki?

 

 

Setting up your PULSE wireless stereo headset - Elite Edition with a television

You can use the headset to wirelessly listen to audio from any television or monitor with a headphone jack. If you connect your TV's audio output (headphone jack) and the wireless adaptor using the audio cable (included with this product), the audio will be transmitted to the headset. If you want to return to listening to audio through the original source, you will need to remove the audio cable from the television or monitor's headphone jack.

 

Note: The wireless adaptor needs to be connected to a powered USB port such as a PS3™ system, personal computer, or television USB port (if available).

setupwithTV.jpg

 

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/4690/~/pulse---wireless-stereo-headset---elite-edition#withtv

 

...czyli dokładnie to co wcześniej napisałem.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić turtle beach (bezprzewodowe), i chciałem aby grały z ps4 (był efekt sraund), i dało się też podpiąć pod tv(w tv mam USB i optyka), na tv oczywiście stereo. Wstępnie chciałem sony Gold, ale podobno taka opcja odpada (ps4 plus tv)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephirot  wszystko ze mną okej, przedstawiłeś tylko jeden ze sposobów podłączenia.

Jest ich więcej, ale skoro tylko Tobie i tylko Ty wiesz wszystko najlepiej to spoko nie mam więcej pytań i do powiedzenia w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sisioro,

Pokaż mi w instrukcji ten magiczny sposób podłączenia.

Podaj model TV na którym to niby działa.

Jeżeli TV nie obsługuje USB DAC to jakim cudem ma to niby działać??

Magicznie nagle dźwięk idzie po porcie USB??

Albo sobie żarty robisz ablo masz TV z androidem/obsługą DAC i tyle, wtedy żadnych "synchronizacji" nie musisz robić.

Pokaż mi to w instrukcji tak jak twierdzisz albo wyssałeś to z palca i trollujesz. 


żadna filozofia. Podpinasz adapter do tv, łączysz go na chwilę mini jackiem ze słuchawkami w celu zsynchronizowania i wszystko hula.

...chyba że pisałeś to zdanie już o jakichś innych słuchawkach, nie Sony Pulse Elite, to wtedy po prostu narobiłeś głupio zamieszania. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem konsola ps4 wogóle nie widzi słuchawek podłączam czy to kablem usb czy bezprzewodowo diody swieca ładowanie też jest a konsola. Sa to Goldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w instrukcji jak je zresetować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elity obsługują i tv i komputer bez przewodowo, w instrukcji obsługi ładnie opisany schemat podłączenia.

żadna filozofia. Podpinasz adapter do tv, łączysz go na chwilę mini jackiem ze słuchawkami w celu zsynchronizowania i wszystko hula.

SephiroT diobrze ci pisze. Co ty chcesz synchronizować jacka- z usb ? Tylko nowe TV mają USB DAC i na nich można do dongla nie podpinać optyka/jacka bo dzwięk leci przez usb, a na każdym innym musisz podpiąć bo usb zasila tylko dongla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony powinno dać na rynek headset audio adapter który podpinamy do pada i mozemy korzystać z każdych słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony powinno dać na rynek headset audio adapter który podpinamy do pada i mozemy korzystać z każdych słuchawek.

Po pierwsze pad ma gniazdo mini jack - jeszcze mało?

Po drugie Sony nie będzie odpowiadać za produkty firm trzecich. To by był strzał w kolano. Nikt trzeźwo myślący by tak się nie podłożył.  Jedynie może prowadzić pełne wsparcie własnych, wybranych  produktów. PS4 to zamknięta platforma a nie otwarte PC.

Jeżeli jakiś adapter wyjdzie ot nie będzie to produkcji Sony. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie Sony nie będzie odpowiadać za produkty firm trzecich. To by był strzał w kolano.

Konkurencja wypuściła taki adapter i kolana ma całe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jeżeli jakiś adapter wyjdzie ot nie będzie to produkcji Sony.

 

Przejściówki do Pada dedykowane pod Ps4 widziałem na półkach sklepowych już w dniu premiery Ps4, oczywiście tak jak pisze SephiroT produkcji innych firm, na przykład takie jak ten niżej;

 

sl-4500_rgb_002.jpg

Sony powinno dać na rynek headset audio adapter który podpinamy do pada i mozemy korzystać z każdych słuchawek.

Na prawdę dla chcącego nic trudnego, biadolicie tu jak stare pindy. Najlepiej jakby ktoś Wam stworzył słuchawki z niewyczerpalnym ogniwem paliwowym, bezprzewodowo łączące się z konsolą, tv, telefonem stacjonarnym i radiem marki Unitra a w okresie bezczynności niczym iRumba opierdzielały kąty z kurzu i robiły kawę a'la George Clooney.

 

Konkurencja wypuściła taki adapter i kolana ma całe :)

To chyba nic nadzwyczajnego że skoro widzą popyt to generują podaż. Nie kapujesz postu Sephirota? To oczywiste że nie jest to w interesie SONY aby ludzie kupowali headsety innych firm. Trudno aby jeszcze ułatwiali im to swoją przejściówką :wallbash:

Zanim znowu ktoś z czymś wyskoczy niech zweryfikuje to co zamierza napisać, google nie gryzie, sprawdzałem ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a czy konkurencja wypuściła również dedykowane słuchawki? Chyba nie ;) ...a czy Microsoft wypuścił masę swojego własnego OEM'owego sprzętu (słuchawek?)? Raczej tak.

Microsoft to nie Sony. Trochę inne podejście, trochę inny sprzęt. 

Sony "zmusza" nas do używania ich produktów lub produktów z oficjalną licencją już od lat ;) utrudniając wpinanie "innego" sprzętu jak tylko mogą.

 

...poza tym, jeżeli chodzi ci o Ten adapter:

http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/headsets/Stereo-Headset-Adapter#fbid=MS601xE4Z7w

...to on ma gniazdo mini jack które w padzie Dualshock 4 już oryginalnie posiadasz ...

Teraz na spokojnie pomyśl logicznie jak dorosły. M$ się połapało że mini jack jest fajnym bajerem w padzie i wypuściło adapter (na którym dodatkowo zarabiają) do czegoś o czym Sony pomyślało na poziomie projektowania  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a czy konkurencja wypuściła również dedykowane słuchawki? Chyba nie ;)

Proszę cię bardzo

A mini jack to juz był w padzie od x360

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem reset nic. a powiedz mi jak to jest wlaczam pleja podlaczam odbiornik i konsola powinna w tle pokazac ze podlaczone sa sluchawki ?? czy trzeba wejsc w ustawienia urzadzenia i tam wybrac wyjscie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@literat

comment_pGpGUihwMQDbamuqsdt5evw8Ixvcqudg

WOOOOOOW wypuścili słuchawki do których UWAGA potrzebujesz specjalny adapter wpinany do pada. ...przynajmniej dali go w komplecie.

...i nawet mają mikrofon i są stereo!!!

Good Job M$!!

@Literat, dalszą dyskusję na ten temat uważam za bezcelową.

Porównaj te "wykoksane" słuchawki M$ z jakością i funkcjonalnością takich Sony Pulse Elite i zastanów się jeszcze raz co ty w ogóle tu piszesz.

 

 

@Hakom,

Jeżeli chodzi o urządzenie to u mnie konsola pokazuje urządzenie dopiero po włączeniu i poprawnym wykryciu słuchawek.

Dźwięk chat/pełny trzeba w ustawieniach zmienić.

Sprawdzałeś słuchawki czy działają z PC na przykład?

Masz je naładowane?

Włączyłeś je?

Próbowałeś włączać gdy sa podpięte kablem USB (Ładują się)?

Sprawdź je jeszcze na kablu czy działają z telefonem na przykład.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT Ja tych słuchawek nie polecam bo to kaszana. Ważne że mozna kupić sam audio adapter i podłączyć jakie chcemy słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Literat, nadal do Ciebie nie dociera?

To jest adapter z gniazdem mini jack!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takie samo masz wbudowane w DualShock 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wykorzystuje standard pinów używanych przez Samsung / Sony / Apple i coraz więcej firm.

Żeby uzyskać taki sam efekt jak w padzie do Xbox One w Dualshocku NIC NIE MUSISZ ROBIĆ!!!! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Literat, nadal do Ciebie nie dociera?

To jest adapter z gniazdem mini jack!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takie samo masz wbudowane w DualShock 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wykorzystuje standard pinów używanych przez Samsung / Sony / Apple i coraz więcej firm.

Żeby uzyskać taki sam efekt jak w padzie do Xbox One w Dualshocku NIC NIE MUSISZ ROBIĆ!!!!

Mam taką zagwozdkę. Kupię px4. Mam dekoder vu + solo 2 i wejscie optyczne. Czy jak podłączę słuchawki (tzn centrale od nich) optykiem pod dekoder, to będę mógł mieć w nich dźwięk przestrzenny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury technicznej. Kupiłem Steelseries 9h wireless i dekoder mogę podłączyć poprzez usb i optyka. Jak podłączam ps4 pod usb to jednocześnie zasila dekoder ale i widzę że wykrywa też dolby digital to czy w takim razie jest sens podłączać jeszcze przez optyka czy wystarczy samo usb? Chodzi mi o to czy jakość dźwięku jest taka sama? Bo jeżeli jest to ps4 bym zostawił po usb a xboxa bym podpiął optycznym i bym nie musiał żąglować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co się wstrzymuje, nie będę kupować słuchawek do ps4 i extra jeszcze pod swój tv żeby mieć bezprzewodowo.(chyba że sony kiedyś da opcje blutacza) Kabel odpada bo mam daleko od konsoli do kanapy, wiec zostaje pad i słuchawki. Podejrzewam że im lepsze słuchawki na kablu z sraund to bateria od pada będzie płakać.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×