Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Dzisiaj przyszły do mnie Trittony Pro+,ale mam pewien problem,a mianowicie dźwięk gry słychać i na telewizorze i na słuchawkach.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam

 

 

Wycisz tv :biggrin:

 

 

To jest jedyna opcja,po prostu tak ma być ?

Tak.

Pretensje do Sony bo w PS3 zrobili auto wyciszanie HDMI na aktywnym optyku a w PS4 nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Właśnie chwilkę pograłem w COD AW,i szczerze mówiąc,w ogóle nie słychać kroków przeciwnika,mam coś nie tak ustawione, czy po prostu taka ścieżka dźwiękowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mają perki filcowe odpalone :crazy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Właśnie chwilkę pograłem w COD AW,i szczerze mówiąc,w ogóle nie słychać kroków przeciwnika,mam coś nie tak ustawione, czy po prostu taka ścieżka dźwiękowa?

slyszalem ze do nich poprostu  trzeba sie przyzwyczaic ..  znajomy po miesiacu  dopiero  przyzwyczail , calkiem inny dzwiek , i slyszy dokladnie  czy  ktos zza plecow go  nie zaatakuje  itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy te Trittony skonfigurowałeś. Trzeba ustawić TD odpowiednio na dekoderze i na pilocie każdy głośnik z osobna. Są filmiki na You tube. Bez tego będą kiepsko grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,niby coś tam konfigurowałem,ale kiepsko coś brzmią,mógłby jakiś posiadacz,napisać dokładnie jak ma skonfigurowane wszystko,czuję się jakbym siedział w sztucznym pudle,z basem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je miałem przez dwa dni bo były uszkodzone. Teraz mam inne. Wpisz w yt konfiguracja tritton pro są dwa polskie filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem według tego poradnika,to samo,sztuczny dźwięk,bez detali,w Far Cry 4 ledwo słyszę swoje kroki  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w ps4 coś źle ustawiłeś?

Te słuchawki mają tyle opcji, przełączników że chyba bym zwariował :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ustawiłem poprawnie,normalnie szok żeby słuchawki za taką cenę grały tak słabo tzn:

 

-Głuchy dźwięk

-Brzmią strasznie sztucznie

-Słabe pozycjonowanie

-Niewygodne

 

Chyba szykuję się zwrot,macie jakieś doświadczenie ze zwrotami w amazonie,jak to jest gdy folie po kablach są rozerwane (wiadoma rzecz,jakoś muszę je wyjąć),pytam,ponieważ nigdy nic jeszcze nie zwracałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Ps4 wybrałeś źródło dźwięku Optic a w nim tylko Dolby Digital?

Te słuchawy naprawdę zarąbiście grają. Coś musi być nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,wszystko skonfigurowałem tak jak powinno być.W panelu obok przycisków td oraz drc,jest przycisk prII (dolby pro logic),gdy w konsoli mam wyłączone 5.1,mogę go kliknąć i podświetli się na niebiesko,a gdy włącze 5.1,automatycznie się wyłącza i już się nie podświetla,więc do czego on jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla zamawiających Tb 500p z emidas24.pl. W sobotę złożyłem zamówienie, a dziś wieczorem dostałem maila od firmy kurierskiej z nr przesyłki. Także jutro powinny dojść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich obecnie nie ma tych słuchawek.

Z ciekawości, jaka była cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla zamawiających Tb 500p z emidas24.pl. W sobotę złożyłem zamówienie, a dziś wieczorem dostałem maila od firmy kurierskiej z nr przesyłki. Także jutro powinny dojść

U mnie podobnie. Dzisiaj dotrą. Przetestuje i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w media markt i zobaczyłem, że mieli świeżą dostawę 500p. Pytam o cenę - 599 zł. Myślałem, że z butów wypadnę. Z uśmiechem pytam jakim cudem mają najdroższą cenę w Polsce na te słuchawki, jak każdy sklep ma ja po 400 zł. Oburzony facet stwierdził, że to nie te same i na pewno mi się pomyliło. Jeśli mają je po 400 zł to sprzedaję ją ze stratą. No ale zaproponował 20 zł rabatu, kusząca propozycja.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok turtle z emidasa juz odebralem od kuriera.

niby wszystko ok. wszystkie plomby, opakowanie itd - wyglada na nowe. chociaz przy wejsciu na na sluchawkach na kabel usb widac ryske jak by ktos juz juz wkladal kabel i nie wcelowal :)

jestem w pracy wiec tylko podlaczylem do lapa i jak na razie dzwiek na plus, bas faktycznie mocniejszy i glosniejszew porownaniu z Goldami

po pracy stestuje w domu z konsola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok turtle z emidasa juz odebralem od kuriera.

niby wszystko ok. wszystkie plomby, opakowanie itd - wyglada na nowe. chociaz przy wejsciu na na sluchawkach na kabel usb widac ryske jak by ktos juz juz wkladal kabel i nie wcelowal :)

jestem w pracy wiec tylko podlaczylem do lapa i jak na razie dzwiek na plus, bas faktycznie mocniejszy i glosniejszew porownaniu z Goldami

po pracy stestuje w domu z konsola

Koniecznie napisz więcej jak potestujesz. Jeśli chodzi o kwestie dźwięku na pewno wypadają lepiej od goldów. Co do kabla usb od słuchawek - miałem mnóstwo takich rysek tam gdzie się wpina mikrofon i kabel usb. Wyglądało to jakby ktoś wracał narąbany z imprezy i nie umiał wcelować kluczem do dziurki od klucza :) Do tego góra pałąka cała zrysowana i piękna tłusta plama, może po rosole? :). Folie były, no ale używki na 100%.

Mimo wszystko ja i paru innych użytkowników czekamy na szerszą reckę, jak oceniasz i czy nie żałujesz :)

 

jutro mam dostać swój drugi egzemplarz z kurt media.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie. Albo nie ma albo podnieśli ceny bo wzrosło zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że te tanie 500p są refurbish. Jako że mają naklejki itp to pewnie są odnawiane przez TB. Szkoda tylko że TB nie zmienia pudełek na inne tak jak to robi SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że te tanie 500p są refurbish. Jako że mają naklejki itp to pewnie są odnawiane przez TB. Szkoda tylko że TB nie zmienia pudełek na inne tak jak to robi SONY

 

Też o tym myślałem. Jest straszny rozstrzał między sklepami - 360 zł a 600 zł w media markt. Sprzedawca twierdził, że niemożliwe aby nowy produkt tyle kosztował. Jutro dostaję swój egzemplarz z Kurt media, ale też raczej nastawiam się na podobny scenariusz co w morelach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś przyszły mi 500p. Niestety nie potrafię ich sparować. podłączam optyk do konsoli oraz do transmitera, transmiter do usb na przodzie konsoli i lipa. Chce sparować, naciskam 5sek przycisk na transmiterze, kolejne 5 sek na słuchawkach i dalej echo. Transmiter miga jak najęty. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×