Skocz do zawartości
Emir

Lord of the Rings: Conquest

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszalem ze to bedzie Hack and Slash, ktory bedzie mial miejsce w calym swiecie LotR'a

P.S. wyjdzie okolo w pazdzierniku 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefronty nie powalały ani grafiką, ani rozwiązaniami, ale liczę, że tym razem pokażą na co ich stać bo hack'n'slash w świecie LOTRa to ciekawa opcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już było. Lotr: Two Towers, Lotr: Return of the King. Pewnie nie zrobią wiele nic ponad to. To taka paplanina ze strony twórców jaka to ich gra jest miodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam gadacie Battlefronty bylo OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy tam gadacie Battlefronty bylo OK

ja nie twierdzę, że nie OK. Sam w jedynkę grałem ponad dwa lata regularnie, ale patrząc obiektywnie są lepiej pomyślane sieciowe shootery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego władcy się naoglądałem w najróżniejszych dziedzinach życia już by cokolwiek w tej kwestii mnie podnieciło... śmiech na sali jak widzę kolejną gra z tym tytułem przyklejonym na pudełko.. no coś, ale zakręceni mega fani nawet gówienko by zjedli jakby miało nadane imię frodo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
There is 4 player offline and online battles with your friends and you can do the entire campaign online!

Zle sobie tlumacze czy rzeczywiście będzie można z kolesiem u boku ciupać ^^ ? Mam nadzieje, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zle sobie tlumacze czy rzeczywiście będzie można z kolesiem u boku ciupać ^^ ? Mam nadzieje, że tak.

Dobrze sobie tłumaczysz Jak grałeś w Baldurs Gate'a 2 Dark Alliance albo w Champions of Norrath - to właśnie tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate'a 2 Dark Alliance jedna z lepszych gier jakie na ps2 grałem, jeśli to będzie na takiej samej zasdzie jak ta z PS2 to ja się pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajny tytuł. A jeśli faktycznie będzie możliwość gry w kilku na jednej konsolce to tym bardziej na to czekam i lecę bratu pada za sponsorować Ehh piękne czasy młócenia w rotk'a mi sie przypomniały..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam taki sam dylemat jak przy The Chronicles of Narnia: Prince Caspian... Ciekawe czy postać będzie się robiło i grało nią przez całą grę czy na każdy level dostanie się taką jaką trzeba ( tak jak w Lego Star Wars )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wydaje mi się, gdyż samemu jest parę klas do wyboru Z drugiej strony czytałem, że będzie możliwość gry Balrogiem czy też Sarumanem, więc, może być tez tak jak ty piszesz, na każdy eta inna postać.

The current classes are Warrior, Scout, Archer and Mage.

a gdzie indziej pisze...

Can you play evil heroes like Balrog, Sauron and Saruman?

Yes you can. Details from the dev: ?They're awesome [laughs]. No, the heroes on the other side are actually what we're really having a lot of fun with. For the first time ever, we're unlocking other heroes that you've seen -- evil heroes like the Balrog and Sauron and Saruman - and we've just given them the power that they deserve, that you've seen in the films and really gone all out with giving them access. So Sauron has these sweeping attacks where he can knock guys flying in the air, the Balrog's got his fire sword.

You get to play as a Troll and when you play as the Trolls in the game, you can pick up enemy units and kill them and then walk around with them while you're swinging your club. Whenever you want, you can throw them and they're all physics-based, so you can throw them into enemy units and they'll knock the enemy units out like bowling pins.? End Quote.

Z tego wynika, że nie tworzy się właśnego, ale mam nadzieję, że będzie możliwość własnego stworzenia bohatera, ale siekanie trollem czy balrogiem też jest nieziemsko miłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetoczyć się jako Balrog przez ziemie Śródziemia było by co najmnie milutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PSX Extreme czytałem że to ma być podobnie rozwiązane z tymi bohaterami co w battlefroncie, na jakiś czas w traklcie bitwy w łapy dostajemy bohatera, tniemy ile wlezie ,zdycha i już go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w PSX Extreme czytałem że to ma być podobnie rozwiązane z tymi bohaterami co w battlefroncie, na jakiś czas w traklcie bitwy w łapy dostajemy bohatera, tniemy ile wlezie ,zdycha i już go nie ma

jeżeli dobrze rozumiem to robimy własne postacie ale od czasu do czasu gramy jakiegoś bohatera, którym tniemy aż on zginie ( wtedy wracamy do naszego ) albo aż się skończy level z nim?

Jeżeli się mylę to proszę mi to przybliżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

chciałbym żeby było tak jak piszesz.

Oczywiście na początku bierzmy te wszystkie info jako coś nie pewnego .

Crispy Gamer: Will you be playing as just regular soldiers in the battle, or will you be playing as specific characters from the film?

Soucy: You'll play as officers as well as the heroes. The officers give you that "part of something bigger" feel, while the heroes give players the ... well, hero moments. Heroes are treated as a reward for players completing their objectives throughout the game, and are also playable in the multiplayer modes.

Super

Podoba mi się, że będziemy mieli 2 kampanie... złą i dobr, dzięki takiemu czemuś sporo człowiek może spędzić przy grze. Z drugiej strony wtedy obydwie są ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dobrze rozumiem to robimy własne postacie ale od czasu do czasu gramy jakiegoś bohatera, którym tniemy aż on zginie ( wtedy wracamy do naszego ) albo aż się skończy level z nim?

Jeżeli się mylę to proszę mi to przybliżyć

no właśnie o to mi chodziło chociaż nie wiem jak rozgrywka będzie wyglądać , bo jak w battle froncie było że mamy armie 100- 700 żołnierzy, i jak zdechniemy to dostajemy nowego , i gramy aż jedna z armi zdechnie, tu powinno być tak samo, że dostajemy w ch... dużą armię i tniemy, a boh pojawiał się jak iluśtam enemy rozwaliliśmy, tutaj wydaje mi się że by się to dobrze sprawdziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam napisze jak wyczytam z zapowiedzi w NEO+ ,ale to jak doczytam, jest półtorej strony o tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pisze co obiecałem,ale w skrócie bo nie ma o czym.

Gra jest podobna do Dynasty Warriors tylko wszysko bardziej rozbudowane misie mają byc złożone zabij strażników,katapulty,itp.

Jest 6 profesji w tym Assasin umiejący korzystać z technologi stealth,jesli główny bohater zginie postać robimy od nowa. Jak dla mnie żadna rewelacja jak stanieje może kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hm... Gra podobna do Dynasty Warriors, a wszędzie trąbią o podobieństwu do star wars: battlefront czy jakoś tak ;d. Nie chce gry bronić itp. ale piszesz, że nie ma o czym w sumie pisać ( rozumuje, że mało napisali ) i już sądzisz iż żadna rewelacja. Ja czekam na jakieś większe info zanim się zdecyduje kupić / nie kupić . Ale mam nadzieje, że gra będzie ciekawa

hm.. 6 profesji ciekawe jakie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak jest podobna do SW:BF... Ba... Podobna... Ona jest identyczna! Ale i tak nie moge sie doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to będzie miazgun dość tych przeklętych strategii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan LOTRa czekam i licze na to iz gra umili mi wiele wieczorow zawsze chcialem zagrac w gre tego typu, w swiecie Tolkiena i to jeszcze z kumplami

Tylko skad wziasc tyle kasy na ta jesien... LBP, Resistance, Motorstorm, Force unleashed, Midnight Club, Dead Space... ech a jeszcze by mi pasowalo kupic Soula i Buzza... Ktos chce kupic nerke ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×