Skocz do zawartości
Emir

Lord of the Rings: Conquest

Rekomendowane odpowiedzi

Kto grał w demko przyznawać się! hehe ;) Moim zdaniem gra tylko i wyłącznie dla tych co chcą po necie miażdżyc.. single coś czuje, że został po macoszemu potraktowany. W demie jest opcja multi i dwie dostępne mapy (shire, minas tirith). Nie są jakoś wybitnie wielkie.. powiedziałbym nawet, że są malutkie. Z drugiej strony max 16p to tez niewiele i w zupełności wystarcza. Nawet 3v3 się da fajnie popukać :)

Dobra teraz co mi się nie podoba zaczynając od najmniej istotnych spraw..

Grafika - mam wrażenie, że jest słabsza niż w Return of the King.. przynajmniej tekstury otoczenia i wygląd HUD'u, który jest równie kiepski co w mega genialnym failu jakim było Battle for Naboo :) Można sobie to tłumaczyć, że gra niby nastawiona na multi itd. ale sporo tytułów mających świetny tryb dla wielu graczy ma też grafę stojącą min. dwie klasy wyżej.

Mechanika - głupia sprawa moim zdaniem to fakt, że drużyna nie otrzymuje punktów za przejmowanie spawn point'ów. Czasami durne sytuacje z tego wychodzą. Parę bugów czy niedoróbek mi się rzuciło w oczy. Np. żeby zabić trolla zachodzisz go od tylu i wciskasz R1. Miałem kilka akcji ze na stojącym w miejscu typie nie mogłem uaktywnić tej akcji. Podobnie ma się sprawa ze scoutem czasami wystarczy nim podejść do gostka od boku żeby uaktywnić backstab'a (najmocniejszy atak) a czasem stojąc centralnie za wrogiem można wciskać do usr..ej śmierci i nie zadziała. Niemogący skakać troll wpada za płot i nie można nim w żaden sposób wyjść.

Na takie małe mapy wg. mnie dano za dużo spawn pointów. Max to 3-4 i git. Poszczególne klasy postaci i sam system rozgrywki wydają się być niedopracowane..

Tylko, że nie chce mi się teraz o tym pisać.. I tak chyba mój najdłuższy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie zachwyciła. Dla maniaków Lotra pozycja obowiązkowa, ale mnie takie siekanie nie bawi, tym bardziej, że niczym się nie wyróżnia wśród innych slasherów jeśli chodzi o gameplay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety zgadzam się z Tobą. Gra nie zachwyca. Gdybym miał oceniać to 7-ka to aż nadto i chyba tylko z sentymentu do LOTR'a hehe. Zaliczam ją do kategorii 'z braku laku można i w to' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety zgadzam się z Tobą. Gra nie zachwyca. Gdybym miał oceniać to 7-ka to aż nadto i chyba tylko z sentymentu do LOTR'a hehe. Zaliczam ją do kategorii 'z braku laku można i w to' ;)

hmm ciupie i ciupie singiel jakos mnie nie wciagnol, multi nawet jest spoko widac ze to demo jest duzo nie dociagniec duzo bugow ... mam tylko nadzieje ze jakos rozszerza ta rozgrywke multiplayer bo jezeli mam cos takiego kupic dla paru dodatkowych map + 2\3 herosow raz z dupy hmmm to 200 zł\allegro preorder -

wniosek: sam nie wiem poczekam na finał i komenty :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo wygląda /wyglądało?/ całkiem ciekawie i obiecująco. Przez chwilę zastanawiałem się nad pre-orderem, lepiej jednak zaoszczędzić te cztery dychy na używanym. Jatka jest konkretna, chociaż mam nadzieję, że nie będzie wyglądać tak jak w tutorialu, gdzie wielkie epickie walki widzieliśmy jedynie z oddali, samemu nawalając się z paroma jedynie orkami. O ile pamiętam, początkowo była mowa o 32 graczach rzuconych w tłum NPC-ów siekających się nawzajem i bez końca.

noocnik, wydaje mi się, że wspaniały RotK miał grafikę jednak troszkę gorszą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że jestem fanem LOTRa w prawie każdej postaci (gry, planszówki, karcianki, filmy), ale ta gra niestety nie powala. Grafika nie oddaje możliwości hd i ogólnie nie zadowala. Takie obiektywne wrażenie nasuwa demko - osobiście nie planuję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie i proszę o szybką odpowiedź gdyż dzisiaj planuję zakup jakiejś gry i prawdopodobnie będzie to Conquest

Ile zajmuje przejście kampanii, i czy multi laguje tak samo jak w demie ?

Jakie wrażenia po grze, czy warto kupować ?

Dodam że jestem fanem LOTRa :)

Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

adrianek - myślę, że warto, choć narazie jestem dopiero po minas morgul na co-opie. Czy ktoś z posiadaczy gry nie pograłby w multi ponabijać trofea? I czy mi tylko po zalogowaniu wyskakuje błąd : servers are too busy na liście serverów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest słabiutkie i to bardzo. Nie wiem czy jestem fanem LOTRa - chociaż książkę z 20x przeczytałem wte i wewte - ale ta gra wydaje się być ostatnią falą odcinania kuponów od popularności filmu. Grafika taka se, historii żadnej, zwykła nadupcanka z wypuszczaniem strzał jak z karabinu maszynowego, albo machanie mieczem w przedziwnych konfiguracjach.

Ale jak ktoś lubi HnS to why not?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Demo jest wg. mnie wyjątkowo słabe. Cała gra jest jak dla mnie lepsza, no i fajna jest co-op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po ukonczeniu singla i pograniu troche w sieci uwazam ze gra jest calkiem przyjemna, troche niedociagniec, platyna zajela mi moze z 2 dni. kampania nie jest zbyt trudna poziomy trudnosci roznia sie iloscia przeciwnikow. a tak po za tym to gra dla fanowl, teraz gdy jest tyle innych tytulow uwazam ze nie warto w nia inwestowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gamerankings ocena gry nie może przebić się przez 61%, recenzje jadą grę jak kawałek kupy, dodatkowo moje wątpliwości co do epickich bitew jedynie w tle się potwierdziły. Mniemam, że szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat to zadawania takich pytań, ale czy byłby ktoś chętny na zdobycie paru Trophie na multi? Jeśli tak to proszę o kontakt na gg, bądź przez PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiedni. Odpowiedni jest w dziagle gry/trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie przepraszam i dzięki za instrukcje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ma ktoś grę oprócz pawlosa26 i Ravena? Dodam was jak coś to pogramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś grę oprócz pawlosa26 i Ravena? Dodam was jak coś to pogramy ;)

Hej, dodaj mnie id Larghart,

gram niestety tylko w weekendy, fajnie by bylo zebrac jakas grupe i potrenowac strategie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tylko gra w sieci natomiast singiel porażka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po sieci sie całkiem przyjemnie gra :)

ja czekam jak gra spadnie do 50-80zl i wtedy sie zaopatrzę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po samym demie moge stwierdzic ze multi wymiata. Dwie nocki zarwane na siekaniu i sprzedawaniu head-ow. Tylko 2 mapki - jednak dostarczaja bardzo duzo frajdy. Na poczatku gra wydaje sie plytka, jednak po paru rundkach mozna sie wtopic w klimat. +20 fragow nie stanowi juz problemu. Na dzien dzisiejszy 0 lagow na serwerach.

Ale czy warto kupic pelna wersje dla singla [chyba tylko dla co-op] i dla 2 nowych trybow na multi? jak bedzie kosztowac 80 zl to tak. Tymczasem zawsze mozna klimatycznie popykac na sieci za darmo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę posiadam od tygodnia i muszę przyznać że o ile w kampanii wieje nudą o tyle w Multi widzimy sens istnienia tej gry. Bitwy może nie są tak epickie jak być powinny ale trofea nam to mogą wynagrodzić. Jeżeli ktoś grał w SW:BF2 i ma ochotę na więcej to ta gra jest zdecydowanie dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety ja ograniczam się do Instant action na split-screenie lub normalnie. Zawsze mam lagi i nie mam jak grać takim archerem skoro strzała wyskakuje mi po nie całej sekundzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×