Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

- o co chodzi z tym, że można grać tylko teamem AWAY?

 

coś chyba masz pomieszane. można grać home (w sumie to nigdy nie grałem away więc nie wiem czy też czy tylko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem z Pabianic koło Łodzi.

Pamiętam jak były turnieje w Rock Fabryce, niestety był to okres gdzie nie grałem w PESa więc nie brałem w nich udziału, bo nie liczę moich krótkich epizodów z PES 2014 i wcześniejszymi wersjami.

Natomiast liczę że nowy PES to będzie to na co czekam od kilku lat, bo okres PESów z pierwszego PSXa, a potem PES 3,4,5,6 wspominamy do tej pory z kumplami z którymi robiło się turnieje w każdy piątek u mnie na chacie :) Teraz wiadomo rodzina, dzieci i bardzo mało czasu, ale w dobrego PESa pograłbym online, a i jakiś turniej raczej bym zaliczył z chęcią.

Dodajcie mnie do znajomych, mój nick: Baku_1983, z chęcią podostaje trochę po dupie i nauczę się czegoś od bardziej doświadczonych kolegów jak tylko wyjdzie nowy PES :)

 

 

 

Jak byś kiedyś miał ochotę na turniej się wybrać to możemy się jakoś zgadać. Mam kumpla w Tuszynie który tez jeździ więc zawsze idzie się jakoś dogadać :) 

 

PS. Rock Fabrykę chyba zamknęli  ? Bardzo fajne były tam turnieje byłem na każdym ilość osób podchodziła pod setkę. Ahhh to były piękne czasy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś kiedyś miał ochotę na turniej się wybrać to możemy się jakoś zgadać. Mam kumpla w Tuszynie który tez jeździ więc zawsze idzie się jakoś dogadać :)

 

PS. Rock Fabrykę chyba zamknęli  ? Bardzo fajne były tam turnieje byłem na każdym ilość osób podchodziła pod setkę. Ahhh to były piękne czasy :)

Kończąc już offtop :) tak, Rock Fabryka została zamknięta już jakiś czas temu.

Jak byś wiedział o jakimś turnieju w naszym województwie to daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc już offtop :) tak, Rock Fabryka została zamknięta już jakiś czas temu.

Jak byś wiedział o jakimś turnieju w naszym województwie to daj znać :)

Kończąc już offtop :) tak, Rock Fabryka została zamknięta już jakiś czas temu.

Jak byś wiedział o jakimś turnieju w naszym województwie to daj znać :)

Oki nie ma problemu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny artykuł InVoker :)

Wątpię jednak , że stare czasy powrócą. Wtedy scena była tak rozwinięta, że nie było problemu uzbierać 20 stanowisk do grania. Ludzie zabierali swoje PSX czy PS2 , czy TV 14" i jeździeli po 500km. Obecnie w dobie online i czasów PS4 czy wielkich LCD LED, nie jest to takie proste. Na mniej niż 32" nie ma sensu grać. 

 

A pamiętny turniej w Zabrzu, gdzie było ponad 400 osób, przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów, którzy nie ogarniali niczego. Najgorszy turniej pod względem organizacji, ale najlepszy pod względem nagród, gdzie w puli było grubo ponad 10 tys zł ! Między innymi kilka konsol. Mimo wpisowego chyba 30 zł, zjawił się tłum graczy. 

 

Obecnie ciężko jednak o sponsorów, bo wiadomo jak graczy traktuje CD Projekt, czy wcześniejszy wydawca Galapagos. Nagrody jednak przyciągają. 

 

Ostatnio 2 lata temu, mimo słabego PES2012, zjawiło się w Krakowie niespełna 50 graczy. Cała kasa z wpisowego poszła na nagrody dla półfinalistów, plus pucharki, dwie gry i gadżety od Warki, gdzie był rozgrywany turniej.  Zwycięzca zgarnął ok 500zł w nagrodach i kasie, więc nie tak źle.

 

Jeśli PES 2015 spełni oczekiwania, to myślę, że spokojnie te 50 osób przyjedzie, choćby pograć na nowej platformie, bo nie każdy jeszcze ją ma. Zresztą będę musiał zrobić ograniczenie do max 64 osób, ze względu na ilość stanowisk. Już dzisiaj mam 6 konsol PS4 a docelowo będę chciał mieć minimum 8. 

Chyba, że stanowisk będzie więcej, należy jednak liczyć 1 stanowisko na max 8 osób.

 

Także wszystkich maniaków PES2015 zapraszam wstępnie na 13 grudnia do Krakowa. Koszty wyjazdu nawet z Łodzi czy dalszych okolic wcale nie są jakieś wygórowane. Wystarczy zebrać ekipę 5 osób, zrzuta na paliwo i jedziemy. Zwłaszcza zapraszam byłych FIFOWCÓW, żeby zobaczyli co to turnieje PES i ich klimat.

Do dzisiaj z poznanymi na scenie Olusem czy legendarnym już GOPĄ, utrzymuję stały kontakt i można powiedzieć , że jesteśmy przyjaciółmi, a minęło już ponad 15 lat.

Z tego co wiem, stara ekipa ze Śląska nadal gra. Mowglie, Wojtas, Szynka, Szostak itd. Postaram się ich ściągnąć do Krakowa. 

 

Szykuje się fajna impreza w super lokalu ( tanie piwko i super żarło ) !

Edytowane przez arboos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej w multi w Zabrzu był super, o 20 się zaczynało a pierwszy szpil miałem ok 24 hehe człowiek był już oczywiście dobrze porobiony bo przez te 4 godziny trzeba się było czymś zająć :-P szkoda tylko że w fazie pucharowej juz nie dane mi było zagrać bo trzeba było do roboty :/ z tego co pamiętam to jeszcze w kato w silesii była spora frekwencja na el do MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej w multi w Zabrzu był super, o 20 się zaczynało a pierwszy szpil miałem ok 24 hehe człowiek był już oczywiście dobrze porobiony bo przez te 4 godziny trzeba się było czymś zająć :-P szkoda tylko że w fazie pucharowej juz nie dane mi było zagrać bo trzeba było do roboty :/ z tego co pamiętam to jeszcze w kato w silesii była spora frekwencja na el do MP

 

 

Mówisz że czekałes do 24 na pierwszy mecz :biggrin: ? to ja byłem lepszy  bo pierwszy mecz zacząłem o 5 rano :biggrin: byłem w ostaniach grupach jakoś :biggrin:

 

Arboos wpisowe tam było nie duże 12 zl z tego co pamiętam :) albo 15

Edytowane przez Nemsik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zabrzu to się cuda działy :) Gwiazdę pierwszy raz wywołali około 6 rano a ten stwierdził że teraz to ma wszystko w dupie i nie będzie grał hyhyhy :) A biedny Dzwonek wywalczył wyjście z grupy ale organizatorzy go przekręcili heheeh..... zabrakło dla chłopa miejsca w drabince :) żeby Dzwonek nie robił afery to zatkali mu mordę biletami do kina bbuuaahhaa :D KABARET KINO OKO!!!!!!!:)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10661816_10152384542664327_5840128619154

 

oraz brama co przed chwilą weszła ;)

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest wyjebana :biggrin: Strzały miód, poruszanie się miód, reakcje zawodników bez żadnych opóźnień, menu przejrzyste i szybkie, muzyka ok. Na razie ogrywam tylko demo na ps3, oby nic nie skopali, ewentualnie niech coś ulepszą jeszcze :) Byle do grudnia i kupuje ps4 w pakiecie z PESem :biggrin:

Edytowane przez KoRcZuS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10661816_10152384542664327_5840128619154

 

oraz brama co przed chwilą weszła ;)

 

Jak się robi to podbicie? Kiedyś chyba r3 ale teraz nie bangla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi to podbicie? Kiedyś chyba r3 ale teraz nie bangla.

 

ja wciskam R3 zanim dostanę piłkę i dodatkowo trzymam je w kierunku bramki. nie zawsze wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10661816_10152384542664327_5840128619154

 

oraz brama co przed chwilą weszła ;)

 

Your browser does not support HTML5 video. Please update your browser to view this media content.

 

 

Jesteś wstanie wrzucić tego gola na youtube?

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z otworzeniem tych filmów od Cwira, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z otworzeniem tych filmów od Cwira, o co chodzi?

 

 

 

Dokładnie ja mam tak samo a wygląda to tak : 

 

e94778ac1f93b1abmed.png

Jeśli będzie dobry PES15 to kupuje PS4 i gre, konsolę chyba wcześniej. No online bardzo ważny oczywiście, nie wiem co za bzdury ktoś wypisuje jak mamy już prawie 2015 rok. W PES6 dało się grać świetnie online, a teraz niby nie ? Licencje mało istotne i tak patchmakerzy je zrobią :biggrin: Z chęcią wpadne na turniej w Krakowie jak Konami da radę i to ze znajomymi, gdzie ma się konkretnie odbyć ten turniej ? Aha i skąd Arboos masz tyle PS4, handlujesz ?

 

 

Pewnie jego znajomi wezmą na turniej konsole + TV :)  Sam organizator miał by ciężko ogarnąć 8 stanowisk TV+konsola + Pes :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wstanie wrzucić tego gola na youtube?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

 

Wciskasz prawa gałkę(R3) tuż przed otrzymaniem podania i od razu kierunek (lewa gałka), w którą zawodnik ma się odwrócić. Dodatkowo by wykonać akurat to cuś co zrobił Ćwir to odbierający podanie musi mieć w swoim arsenale skill "sombrero" czy coś takiego. Miej na uwadze, że jeśli zawodnik nie ma tej właściwości to podrzuci piłkę i zagarnie ją w nieporadnie nogą w stylu Wawrzyniaka hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem demo i jestem zafascynowany tą wersją, widać, że nie gra się tu jednym schematem jak w fifie i gra jest o wiele wolniejsza,można spokojnie konstruować akcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie demo wciąga niesamowicie, mówię sobie "a tylko ze 3 meczyki i nyny"to kończy się to do nocy graniem hehe oj co ja bym dał żeby nie spartolili tej rozgrywki jak dla mnie niech już nie dotykają tej gry może zostać byle nie będzie lagów.A jeśli chodzi o sztuczki techniczne itp. powiem szczerze wystarczy jak się opanuje grę z R2 i to wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do sterowania, jak się wykonuje sztuczki? Sprint to jest R1 tak? a Odbiór piłki? kwadrat czy X?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, próbuje powtórzyć tego gola ale póki co dwa razy Tevezem obok bramki :P

 

Mi się udało coś podobnego Lewym wsadzić tyle, że piłkę podbił dużo mniej efektownie niż Mesjasz :p

No właśnie co do sterowania, jak się wykonuje sztuczki? Sprint to jest R1 tak? a Odbiór piłki? kwadrat czy X?

 

Sztuczki to chyba głównie prawy analog i R2, R1 sprint, X masz chyba odbiór z pressingiem a kwadrat to normalny odbiór. Jak źle gadam to mnie poprawić :thanks:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało coś podobnego Lewym wsadzić tyle, że piłkę podbił dużo mniej efektownie niż Mesjasz :P

 

Sztuczki to chyba głównie prawy analog i R2, R1 sprint, X masz chyba odbiór z pressingiem a kwadrat to normalny odbiór. Jak źle gadam to mnie poprawić :thanks:

 

 

Sztuczki wydaje mi się że sie robi lewym i prawym analogiem,jeśli jest tak jak w 14 to prosze : 

 

 

Co do odbioru piłki to 2 razy X można odebrać a co do kwadratu to jak go się trzyma do podbiega drugi zawodnik taki właśnie pressing

Edytowane przez Nemsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×