Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

 W końcu ! Nie grałem jeszcze tyle ile bym chciał bo nie miałem czasu, jutro mam zamiar ponadrabiać. Ale z tego co na razie pyknałem to tak, w końcu wrócił stary dobry PES. Mimo że Fifa 15 mi się nawet podoba to już zaczęła mnie nużyć pewną powtarzalnością. Zaufałem Konami i tym razem w końcu się nie zawiodłem, tempo idealne, uwielbiam to budowanie akcji, online nie zamula idzie elegancko. Animacje miód w końcu nie biegają jak pokraki ! Gra się wręcz cudownie, teraz nic tylko się wdrażać z powrotem na poletko króla, bo zauważam u siebie jak gram online na razie jakieś typowe odjazdy z fify. Do tego brak kosmicznych wyników 5:5 itd. Symulacja piłki ? Jak najbardziej, jaram się !

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem w koncu ten dodatek do preordera. Szukajcie w powiadomieniach - od playstation. Tam byla wiadomosc z kodem, po wpisaniu ktorego wszystko sie pojawilo.

Wylosowalem srednio, bo Bale i Reus ;) ale zobaczymy jak sie sytuacja ulozy. Skad wziac kase zeby ich utrzymac?

Jakby ktos mial ochote posparowac wieczorami/nocami, ewentualnie pograc 2v2 zapraszJcie: PSN: SirCycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim Bayernem nie da się wygrać hehe online to po prostu poezja i Konami przeszło samych siebie. Ja jestem w szoku jak to wszystko pięknie płynnie chodzi. Grałem tylko 5 meczów i może w jednym były lekkie opóźnienia, ale generalnie po sieci gra się znakomicie, a o to były największe obawy. 

Ten PES to jest to na co czekałem z 10 lat od czasu genialnego PES 3. 

Po prostu chce się grać kolejny mecz. Szkoda , że czasu nie za wiele ale w weekend nadrobię i gram do rana ! 

 

Żal mi tylko byłych Fifowców , bo będą musieli spędzić masę czasu, żeby zrozumieć genialnego PES :)

 

Kilka postów wczesniej pisałes że nie jest kolorowo :) więc się zdecyduj w koncu :) 

Dostalem w koncu ten dodatek do preordera. Szukajcie w powiadomieniach - od playstation. Tam byla wiadomosc z kodem, po wpisaniu ktorego wszystko sie pojawilo.

Wylosowalem srednio, bo Bale i Reus ;) ale zobaczymy jak sie sytuacja ulozy. Skad wziac kase zeby ich utrzymac?

Jakby ktos mial ochote posparowac wieczorami/nocami, ewentualnie pograc 2v2 zapraszJcie: PSN: SirCycorus

 

 

Już nie przesadzaj że Bale  i Reus są srednimi zawodnikami :)

 

PS. 2vs2 nie ma tak samo jak zmian formy na inna niż zielona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Chce zaplacic karta kredytowa za PS Plus i za nic nie przyjmuje mi POSTCODU. Wie ktos co tam trzeba wpisac. Na moje jest to kod pocztowy ale ani z myslnikiem ani bez ani bez odstepu mi odrzuca. Help.

Edytowane przez Python636

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj że Bale i Reus są srednimi zawodnikami :)

PS. 2vs2 nie ma tak samo jak zmian formy na inna niż zielona

Nie ma 2v2? Hmm. Bieda. Nic, zapraszam na 1v1 wiec.

Sredni nie sa, ale liczylem na Thiago Silve i Ibrahimovica (tyle tu wspomnien o Pes 6 - wiec jak grac bez niego)

Bo pamietam filmiki z tamtych czasow:

Ibra jest Bogiem, a PES nałogiem

Edit. Python, tez tak mialem. Wpisac karte musialem przez www i zadzialalo.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Chce zaplacic karta kredytowa za PS Plus i za nic nie przyjmuje mi POSTCODU. Wie ktos co tam trzeba wpisac. Na moje jest to kod pocztowy ale ani z myslnikiem ani bez ani bez odstepu mi odrzuca. Help.

Powinno pójść z samym odstępem, czyli 00 000, jeśli tak też nie działa to musiałbyś wpisać w google, pamiętam że miałem ten sam problem i właśnie wpisałem chyba kod pocztowy z odstępem i problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim Bayernem nie da się wygrać hehe online to po prostu poezja i Konami przeszło samych siebie. Ja jestem w szoku jak to wszystko pięknie płynnie chodzi. Grałem tylko 5 meczów i może w jednym były lekkie opóźnienia, ale generalnie po sieci gra się znakomicie, a o to były największe obawy.

Ten PES to jest to na co czekałem z 10 lat od czasu genialnego PES 3.

Po prostu chce się grać kolejny mecz. Szkoda , że czasu nie za wiele ale w weekend nadrobię i gram do rana !

Żal mi tylko byłych Fifowców , bo będą musieli spędzić masę czasu, żeby zrozumieć genialnego PES :)

Zjeban@ fife15 sprzedałem i wkrótce dołączam do Was. Mam nadzieje że będzie jak za czasów pes3. Minie trochę czasu zanim ogarnę te grę po 7 latach grania w Fife. SirCycorus dzięki za shareplay w pesa, gra jest genialna.

Edytowane przez Killer--PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto odważy się napisać co bardzo jest w tym nowym PES w!@$5 czy raczej nie ma takiej rzeczy;p

Grywałem w PRO od 98 do 2010 przesiadka na fifę nie dlatego,że lepsza tylko ISS poszlo złą drogą.

Czytając Was mam ochotę sprzedać Fifę i wypróbować moją ulubioną kopankę od Konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja caly czas zmagam sie z komunikatem "establishing communications" i stadionem narodowym :p Chyba pierwsza gra na ps4, gdzie bede musial poczytac conieco na zagranicznych forach i wejsc w ustawienia routera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Sony faktycznie wysyła kody z DLC, ale zadziałał mi dopiero jak wyłączyłem grę i ponownie ją uruchomiłem. Mi trafił się Ibra i Ribery, także skakałem po pokoju z radości a żona dziwiła się bo przecież mecz Polska-Gruzja już się skończył parę minut wcześniej i nie rozumiała znowu tych podskoków :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Macie ten filmik z tunelu przed meczem? W demie był, a ja go nie mam.

Mecz w deszczu wygląda super, ale nie zauważyłem żeby miało to jakiś większy wpływ na rozgrywkę albo jestem już dziś zmęczony:P

Na jakim gracie ustawieniu prędkości? Ja mam wrażenie, że jest szybciej niż w demie jak jest ustawione na 0. Mam też wrażenie, że na -1 gra jest bliższa realizmu, ale czasem akcje buduje się za wolno.

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim gracie ustawieniu prędkości? Ja mam wrażenie, że jest szybciej niż w demie jak jest ustawione na 0. Mam też wrażenie, że na -1 gra jest bliższa realizmu, ale czasem akcje buduje się za wolno.

Greetz,

Mike

Wydaje mi się ,że to trochę zależy od ustawień pass suport na ile masz kresek ustawione . Miałem na 1 kreske to jakoś tempo było ok a jak zmieniłem na zero kresek to wyglądało to wolno.....przynajmniej jak ja byłem przy piłce ;)

A może bredze głupoty ....grunt ,że wolna sobota i cała nocka z pes + alko :)

A żonka już śpi....żeby tylko nie było jak w utworach chwytaktv "gram se w diablo "hahaha

Edytowane przez Nelsonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze miec pes wlaczonego aby pobrac do konca gre? Bo pobralem te 4gb i moge grac tylko real-sevilla a nie widze ile mi jeszcze gb zostalo do kompletnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze miec pes wlaczonego aby pobrac do konca gre? Bo pobralem te 4gb i moge grac tylko real-sevilla a nie widze ile mi jeszcze gb zostalo do kompletnej gry.

Nie musisz, wystarczy że będziesz miał odpaloną plejkę, albo uśpioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze miec pes wlaczonego aby pobrac do konca gre? Bo pobralem te 4gb i moge grac tylko real-sevilla a nie widze ile mi jeszcze gb zostalo do kompletnej gry.

Włączonego pesa nie musisz mieć. Ustawienia/zarządzanie pamięcią masową/aplikacje/pes 2015 tam zobaczysz chociaż widziałem tu łatwiejsze sposoby. Może zagramy kiedyś jak ściągniesz ...DERBY :)

Edytowane przez Nelsonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze miec pes wlaczonego aby pobrac do konca gre? Bo pobralem te 4gb i moge grac tylko real-sevilla a nie widze ile mi jeszcze gb zostalo do kompletnej gry.

W menu konsoli, wybierasz PESa, wciskasz options, wybierasz informacjie i masz pokazany status pobierania gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem w koncu ten dodatek do preordera. Szukajcie w powiadomieniach - od playstation. Tam byla wiadomosc z kodem, po wpisaniu ktorego wszystko sie pojawilo.

Wylosowalem srednio, bo Bale i Reus ;) ale zobaczymy jak sie sytuacja ulozy. Skad wziac kase zeby ich utrzymac?

Jakby ktos mial ochote posparowac wieczorami/nocami, ewentualnie pograc 2v2 zapraszJcie: PSN: SirCycorus

Dzieki za dobre info, teraz czekam na swoj kod od playstation, mam nadzieje ze jutro juz bede go mial na skrzynce i wylosuje sie cos pozadnego:)

Edytowane przez Chubbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sytuacja z tym łączeniem się ze znajomymi z EU mając wersję z US Store? już ok czy dalej nie wiadomo czy będzie się dało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sie nie dalo i nie bedzie sie dalo. Jest regionalizacja i nie ma anwet technicznej mozliwosci na chwile obecna zmiany tego stanu rzeczy. Tyle lat gracie w PES i zaskoczeni jestescie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zaskoczony bo pesa do tej pory kupowałem tylko na płytach, a w inne gry które kupowałem na US Store mogę spokojnie grać ze znajomymi z EU. nie przypominam też sobie żebym kiedyś próbował grać z ludźmi z US w pesa więc skąd mam o tym wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie : Macie ten filmik z tunelu przed meczem? W demie był, a teraz nie ma, czemu tak?

 

I drugie pytanie do osób, które grały w full wersje na PS3 i PS4, czy duża jest różnica w funu z gry i pod względem animacji?

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego online wszystkie strzałki są na równo i niemożna randomowych włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, moze stad, ze na takiej samej zasadzie dzialal PES 14, PES 13, PES 12 (choc tu glowy nie dam). KONAMI przyjelo taka, a nie inna polityke regionalna - moim zdaniem idiotyczna - i konsekwentnie rok po roku ja realizuje. Poza tym jest to dosc czesto poruszana kwestia w dyskusjach o tej grze, dziwne ze nie slyszales o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem recepte na omijanie meczy online z Barca,Real,PSG itd..... Trzeba grać w godzinach nocnych mniej-więcej od 2:00 :). Nie spotkałem się z żadną z tych drużyn , w różnych rozgrywkach a i spotkania wyglądały na całkiem ciekawe w sensie bez spamowania jednego przycisku do skutku..wszyscy próbowali jakoś rozgrywać :) . Jeżeli ktoś chce pograć z tak zwanymi "koneserami pes " polecam godziny nocne :)

Grałem Juve i momentami głupio się czułem widząc słabsze zespoły jako przeciwników :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kozacka, ale poki co musze ogarnac heheh, bo nawyki z Fify mimo wszystko sa, mam dwa pytania, wlasciwie 3 :] gdzies to sie pewnie przewinelo ale nie bede wertowal 20 stron wstecz:

Wylosowałem Klose, gdzie on sie znajduje, jak mam go dodac do składu ?
Kod wstukałem w PS Store, gdzie pobiore dodatek tyhch dwoch graczy?
I ostatnie glupie pytanie heheh strzał finezyjny tak jak we fifie ;> ? z R1 ?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×