Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Miał już ktos sytuację w myClub że kasy zabrakło na kontrakty? Jestem ciekawy jak to działa czy gra ostrzeże nas czy po prostu game over i od nowa będzie trzeba grać.

 

Ja trzymam na razie w zapasie kilkanaście tysięcy GP na taki wypadek. Chyba w MLO 2013 było tak, że nie było ostrzeżeń, kiedy kończył się kontrakt i nie miałeś kasy na przedłużenie to po prostu nie mogłeś nim grać dopóki nie uzbierałeś cashu. 

 

Mam pytanie, jak się weźmie release takiego np. Ozila to ile GP wpada?

 

 

Pamiętajcie koledzy, że drużynę buduje się od tyłu:) dlatego kosa zadbam na początku od dobrego spd cb i gk..a w przodzie zawsze coś wpadnie przy grze kombinacyjnej :)

 

To prawda, po ostatnim meczu gdy dostałem 4:1 po dwóch babolach bramkarza moim wyborem teraz będzie albo CB albo GK.

 

Mam nadzieję, że ogarną początkowe problemy i na następny weekend poprawią online i dadzą random formy. To chyba jedyne do poprawy, bo sam gameplay urywa dupę :)

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na Alle jest PES EU za 64 pln - kupon 20 pln = 44 pln :)

Wczoraj za 40 pln kupiłem US i teraz mam komplet :)

 

Możesz podesłać na priv jakiś link do aukcji? Bo za taką kasę biorę od ręki! I o jaki kupon chodzi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie mam pytanie,chcialem pograc z kumplem lige mistrzow pozniej international cup..i po tym jak wybralismy Swoje druzyny chcielismy grac na zasadzie ja jego przeciwnikami a on moimi ale jak sie podlaczalem do wyboru stron to byla tylko opcja zebym dolaczyl sie do jego druzyny jako 2 gracz a wogole nie mozna grac jako przeciwnik...czy to mozliwe?

Pozdro

Tez tak próbowałem ale w tej edycji chyba się tak nieda :( . A Wielka szkoda bo gra jest bardzo dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak nie macie to pokaż mi filmiki jak sie strzela zza 16stki :)

 

Ha koleś już się rozpędzam.. strzały moim zdaniem są poprawione względem dema. Jak strzelam zza pola karnego to większość idzie w okolicach słupków, za lub w bramkę.

Jak na 90 prób nie możesz strzelić bramki i do tego wszystko idzie w środek.. a sadząc po Twoich postach grasz zapewne tylko Madrytem czy czymś podobnym, to może odpuść sobie granie, widocznie za mało kumaty jesteś, włącz sobie manuale strzały i przestań płakać jak baba bo rzygać się od czytania takich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.poki co ten online to znowu porazka. Albo nie dziala wogole albo działa ale to zupelnie inna gra niz z cpu. Niby nie szarpie ale znowu czuc tą ociężałość i opoźnienie w reakcji. Nie wróże dobrze tej części również..niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha koleś już się rozpędzam.. strzały moim zdaniem są poprawione względem dema. Jak strzelam zza pola karnego to większość idzie w okolicach słupków, za lub w bramkę.

Jak na 90 prób nie możesz strzelić bramki i do tego wszystko idzie w środek.. a sadząc po Twoich postach grasz zapewne tylko Madrytem czy czymś podobnym, to może odpuść sobie granie, widocznie za mało kumaty jesteś, włącz sobie manuale strzały i przestań płakać jak baba bo rzygać się od czytania takich postów.

Chyba nie masz zielonego pojecia do kogo pisales, jakbys znal polska scene gier to bys ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety im wyżej w dywizjach tym gorzej jesli chodzi o ludzi grających po sieci. Jestem w 6.

Widać ze bardzo dużo ludzi przerzucilo się z FIFY. Sprinty przez cale boisko i trójkąty na czele. Szkoda bo myślałem ze trochę inaczej będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunteriarz na jakim sprzecie grasz i co sadzisz o grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Zizikus tutaj Wypizd wogóle, na PS4 gra bardzo fajna tylko strzały mnie wkurzają i online troche. Offline ok jest.

Nie zdecydowany jestem :) za duzo gier bym chcial kupic a pozatym mam jeszcze kilka gier do ogrania Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema działa wam online ? bo ja nie mogę się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa.

Mi wyskakuje komunikat Unable to connect with opponen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskakuje komunikat Unable to connect with opponen

 

 

To samo od południa. Troszkę to irytujące bo już drugi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo od południa. Troszkę to irytujące bo już drugi dzień.

Wina netu czy Konami coś robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się Konami zesrało. Szybko minie hype na PESa i wrócimy do Fify, bo tam znalezienie i połączenie z przeciwnikiem to sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina netu czy Konami coś robi?

 

 Konami grałem wcześniej i dziś udało się jeden mecz. Więc net działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć dlaczego te fiśnięte..... Konami nie może ogarnąć netu.... co rok to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wszyscy z tym problemem chyba zadają sobie to pytanie, ogólnie im głębiej wchodzimy to wychodzi coraz większe olewactwo developerów i coraz bardziej pokazują nam że mają nas w dupie. Driveclub, ostatnie problemy z PSN, teraz ten PES. My płacimy im swoją ciężką zarobioną forsę a oni dziękują nam tak wielką niewdzięcznością. Temat do głębszego zastanowienia co ?

 Niby technika idzie do przodu a serwery leżą dzień w dzień.

Edytowane przez sew
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś ma jakieś info czemu online leży i kwiczy po takim dobrym starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadazam sie w 100% .Tez mnie to przestaje bawic, mialo byc tak pieknie a tu drugi dzien, ujnia z patatajnią,  250 fifa, teraz 220 pes pffff, 3 pady od premiery ..... cos tu chyba nie hallo miała byc nowa generacja ale poki co to porazka, goni porażke. Nie pracuja nad tym wszystkim jacys amatorzy wiec nie jaraz mnie odpowiedz ze to nowa konsola , muszą ogarnac itd.....  Jedna wielka Machina najwyrazniej. Mini gierki online, miliony osob gra i wszystko jak nalezy a nie potrafia w takim tytule, podstawowej rzeczy zapewnic graczom..

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest to irytujace, ale nie ma co przekreslac zaraz calej nowej generacji. Dla niedoinformowanych jutro od 19.00 do 1.00 konserwacja PSN, trzeba byc zalogowanym bo inaczej nie pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×