Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w końcu stracisz tą bramkę to pochwał się i nie zapomnij o tym napisać tutaj, przy przegranej również.

Czekamy z utęsknieniem.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu stracisz tą bramkę to pochwał się i nie zapomnij o tym napisać tutaj, przy przegranej również.

Czekamy z utęsknieniem.

 

 Podpisuję się pod kolegą :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę trolom się nie podoba, że ktoś dobrze gra w obronie.

Napiszą, że lag to źle, że mało goli tracą źle, że brak Master ligi online źle, że strzały z daleka nie wchodzą też źle, a jak ktoś zapyta o zwody to odsyłacie na YT gdzie są tutoriale z PES 2014 haaah to takie logiczne... a skąd do cholery były gracz np FIFy ma wiedzieć, że w tej kwestii PES 2014 = 2015.

Jesteście upośledzeni ludzie? Aż tyle nienawiści w was, dlaczego na zagranicznych forach łatwiej uzyskać pomoc jak na Polskich?

Kuźwa często wasz tekst typu nie spamuj tylko poszukaj bo kiedyś o tym było zabiera wam więcej znaków jak Odpowiedź na proste pytanie które komuś może zaoszczędzić 30 minut szukania pośród setek postów...

Nie bądźcie burakami i chama mi.

Edytowane przez BogitoX
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś 5 meczy online nie sądziłem że ta gra to taka petarda. No może zmęczenie zawodników może trochę przesadzone, ale lepsze to niż  bramki w 90 minucie jak w fife. . Muszę potrenować bo ciężko mi idzie, za dużo przyzwyczajeń z Eszitu w który rozegrałem około 300 meczy. Granie na krzyżaku chyba odpada Panowie co? Gram tak od zawsze, ale te samo ukierunkowanie podań i strzałów na strzałkach nie ma sensu bo za mało kierunków

 

Ogólnie nie ma czego się przyczepić. jedynie co mnie wkur#$ło że nie mogę zagrać turnieju w 5-ciu

Piszę do Konami żeby to zmienili albo oddaje sprawę do prokuratury

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę trolom się nie podoba, że ktoś dobrze gra w obronie.

 

Wszystko ma swoje granicę.

Jak ktoś pisze o tym od kilku dni w każdym swoim poście na początku i na końcu że gra "mega słabym" Bayernem, jeszcze nie przegrał i nie stracił bramki to chyba to jest lekka przesada.

Umiejętności można mieć, ale zwykłe ludzkie cechy jak trochę skromności i taktu też wartało by posiadać.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toreso, ale tutaj jest więcej przypierniczania się jak pomocy, nie chodzi tylko o ten przypadek.

Tylko czyhają aby komuś pocisnąć, ale weź ty tutaj uzyskaj jakąkolwiek radę....

Ooo co to to nie.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przesadzasz. Ludzie piszą głupoty to się przypierniczają.

Poza tym zawsze możesz spytać na forum pesfana np. jak Ci źle tutaj.

Sam z niego korzystam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie może lekko niekonkretne pytanie, ale po wybiórczym czytaniu tego wątku muszę je zadać: czy ta gra naprawdę jest aż taka dobra? Nadchodzi bardzo ciężki okres dla mojego portfela i wolnego czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie może lekko niekonkretne pytanie, ale po wybiórczym czytaniu tego wątku muszę je zadać: czy ta gra naprawdę jest aż taka dobra? Nadchodzi bardzo ciężki okres dla mojego portfela i wolnego czasu..

No jest dobra :) Ja akurat mam problem z grą online (nie chce mnie połączyć z nikim) ale mam nadzieję, że jakoś rozwiążę ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie może lekko niekonkretne pytanie, ale po wybiórczym czytaniu tego wątku muszę je zadać: czy ta gra naprawdę jest aż taka dobra? Nadchodzi bardzo ciężki okres dla mojego portfela i wolnego czasu..

Taa gra nie jest dobra, ta gra jest fenomenalna :)

Mówię o gameplay- u

Edytowane przez BogitoX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak :) potwierdzam jak kolega wyzej :) gra jest genialna a i na online gra sie swietnie!!! ja bynajmnije nie mam zadnych lagow itp..kupuj smialo a nie oderwiesz sie od tv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem swoją kopię gry w piatek przed wyjazdem 3 dniowym do Warszawy ta targi fitness i wróciłem wczoraj późnym wieczorem. Mimo strasznego zmęczenia postanowiłem włączyć grę "na jeden meczyk"...i tak mi się przeciągnąć ten jeden meczyk do 2h gdzie już mi się oczy zamykaly :D gra faktycznie genialna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przesadzasz. Ludzie piszą głupoty to się przypierniczają.

Poza tym zawsze możesz spytać na forum pesfana np. jak Ci źle tutaj.

Sam z niego korzystam i polecam.

PSfan? To Polskie Forum?

Ewentualnie podasz adres jakiegoś dobrego Polskiego forum PESa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "...włącz sobie manuale strzały i przestań płakać jak baba bo rzygać się od czytania takich postów."

 

a bałem się, że tylko ja jestem jakiś dziwny :) Dokładnie jak napisane wyżej: włączcie manualne strzały, wtedy pretensje można mieć tylko do siebie. Polecam też poświęcenie jednego wieczora i pogranie kilku meczy bez żadnych asyst na podaniach- to jest kompletnie inna gra wtedy. Masz pełną dowolność, ale też każde podanie trzeba wykonac dobrze i "pykanie" piłką nie jest już tak dziecinnie proste. Właśnie wtedy popełnia się błędy i właśnie na tym polega piłka. Uważam, że tylko tryb manualny powinien być dostępny, ale to moje zdanie. nie mam zamiaru nikogo namawiać, ani oskarżać o to, że gra ze wspomagaczami- każdy wie czego chce i będzie grał jak mu się podoba. Ja tylko wszystkim polecam spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czyli trzeba znaleźć jeszcze dwie stówki na PESa. Dzięki panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tak samo mam taką ochotę na PESa przez was, zwłaszcza przez multi, to mnie interesuje,chce pograc z żywym rywalem a FUT w nowej Fifie to niegrywalna porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czyli trzeba znaleźć jeszcze dwie stówki na PESa. Dzięki panowie ;)

Chapaj cebuloslota z kuponem -20zl z allegro :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory raz kupiłem cebuloslota, na gry i tak dużo nie wydaję (ten miesiąc to będzie wyjątek) więc na coś w co prawdopodobnie będę mocno grał jestem w stanie wyłożyć kasę ;)

BTW: Piachu, grasz w tego PESa? Ciekaw jestem Twojej opinii, futowy januszu czy jak tam Lons Cię ochrzcił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie może lekko niekonkretne pytanie, ale po wybiórczym czytaniu tego wątku muszę je zadać: czy ta gra naprawdę jest aż taka dobra? Nadchodzi bardzo ciężki okres dla mojego portfela i wolnego czasu..

Fryz poczekaj jeszcze trochę na opinie większej ilości graczy, bo część z tych co tutaj Ci odpowiedziała tak samo pisała o PES2014. Ja od kilku lat z sentymentu zawsze wyczekuję z nadzieją nowego PESa, a kończy się na Fifie (której kiedyś nie chciałem nawet opluć). Jest szansa, że PES 2015 to wielki powrót, ale z zakupem wstrzymuję się aż gra na dobre zadomowi się na rynku i zaczną oceniać ją ludzie, któzy poprostu doceniają dobrą grę, a nie są przukuci do jednej marki.

 

edit: o właśnie - np. piachu niech się wypowie ;-)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak genialnego online, mając na myśli tryby to nawet FIFA nie ma. 

Ja jestem w szoku jak Konami po latach to rozwiązało. 

Dobre dobre. Nie pisz więcej takich rzeczy chyba że chcesz żebym ze śmiechu umarł :) Co chwilę ktoś pisze że net spier...(i jest bo ludzie sobie tego przecież nie wymyślają bo po co) a tu jak grom z jasnego nieba że najlepszy online. Jest tu genialnie na forum trza więcej zaglądać żeby sobie humor poprawić :) Fajne też sa mecze co chwilę z realem barcelona i bayernem no coś pięknego żyć nie umierać :) Ktoś też dał radę jak grać ze słabszymi zespołami. Otóż należy sobie budzik ustawić na 2 w nocy bo wtedy sa ponoć (nie wiem cytuję tu z forum)normalni ludzie na necie i idzie słabszymi zespołami zagrać. No pięknie gra mi ma dyktować na która mam sobie budzik zrobić żeby sensownie pograć słabszymi zespołami. Po co wrzucać do gry opcje wyszukiwania po mocy drużyny co nie lepiej mieć budzik pod pachą i go na 2 w nocy nastawić :) Czytam to forum to niekiedy mam wrażenie że to psychuszki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może jednak ta wersja US nie jest taka złą. Ja z połączeniem praktycznie nie mam żadnych problemów, jedynie czasem trochę dłużej szuka przeciwnika.

U mnie na US tak samo :)

 

Mam konto UK i nie mogę

Ps.wylosowalem T.Silve i Reusa.Chwalicie się co wy?

Ribery

 

Pisze bo już wkur*** mnie te konami co rok to samo. Akurat ja mam pierwszy raz problem z netem ale masa ludzi zawsze narzeka. Dlaczego BF, FIFA, NBA elegancko śmiga a PES nie?? W końcu by się ogarnęli.

Spoko.

FIFA śmiga elegancko? Prosze Cię. Ile to w ciągu tych wszystkich lat miałem sytuacji że chciałem pyknąć a tu dupa bo serwery EA niedostępne.Ale to NIC, bo wole nie zagrać, niż wygrywać kilka do zera i przegrać walkowerem bo mnie wypierdoliło z serwerów... to cała fifa :)

 

Wydaje mi sie ze troche przesadzili ze słupkami, troche czesto je obijam + momentami czuje sie jak w fifie, ze cala 1-wsza polowe cisne, strzele tylko jedna bramke(przy okazji przynajmniej raz obijajac slupek w sytuacji 1vs1), ale ostatecznie przegram bo po jakichs przypadkowych akcjach trace gola... 

 

Gra jest dobra, lepsza od fify - tak jak fifie bym wystawił 6/10 to PESowi 8/10, ale zeby zaraz fenomenalna... Na pewno po przesiadce z FIFY sporo rzeczy na plus i pierwsze wrazenie dobre, ale IMO ideal to to nie jest.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na US tak samo :)

 

Ribery

 

FIFA śmiga elegancko? Prosze Cię. Ile to w ciągu tych wszystkich lat miałem sytuacji że chciałem pyknąć a tu dupa bo serwery EA niedostępne.Ale to NIC, bo wole nie zagrać, niż wygrywać kilka do zera i przegrać walkowerem bo mnie wypierdoliło z serwerów... to cała fifa :)

 

Wydaje mi sie ze troche przesadzili ze słupkami, troche czesto je obijam + momentami czuje sie jak w fifie, ze cala 1-wsza polowe cisne, strzele tylko jedna bramke(przy okazji przynajmniej raz obijajac slupek w sytuacji 1vs1), ale ostatecznie przegram bo po jakichs przypadkowych akcjach trace gola... 

 

Gra jest dobra, lepsza od fify - tak jak fifie bym wystawił 6/10 to PESowi 8/10, ale zeby zaraz fenomenalna... Na pewno po przesiadce z FIFY sporo rzeczy na plus i pierwsze wrazenie dobre, ale IMO ideal to to nie jest.

Tzn. może z fifą zły przykład bo nawet w nią nie gram tylko kolega gra i porównując to online o wiele lepszy był.... tak bynajmniej z jego wypowiedzi wychodziło.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz poczekaj jeszcze trochę na opinie większej ilości graczy, bo część z tych co tutaj Ci odpowiedziała tak samo pisała o PES2014.

(...)

Naturalnie masz rację, chwilowo zakup telewizora i tak wstrzymuje moje szaleństwa, więc w tym miesiącu zakup każdej gry będzie głęboko przemyślany ;) Ale tak sumując opinie graczy, recenzje, gameplaye itd. to ta gra naprawdę wygląda wyjątkowo ciekawie więc powoli się psychicznie nastawiam na kolejny wydatek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. może z fifą zły przykład bo nawet w nią nie gram tylko kolega gra i porównując to online o wiele lepszy był.... tak bynajmniej z jego wypowiedzi wychodziło.

http://bynajmniej.net/

 

Fryz jestem w podobnej sytuacji jak Ty (no może "tylko" telewizora nie muszę kupować) dlatego czekam. Na horyzoncie GTA V, PES już jest, a Fifa kupiona niedawno i żona mi da popalić :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×