Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Do godz 21 jeszcze jakos laczy z opponentami po 21 do godz 24 jest padaczka. Unable unable unable.

Tez tak macie czy to tylko moja zmora ?

Jak w myClub pozyskujecie znanych i wartosciowych grajkow bo te losowania z top agentami to jakas porazka ???

u mnie jest roznie z tym unable raz mialrm ze caly dzien mialem unable.A tak ogolnie nie wazne jaka godzina i smiga :)na grajkow mocnych mysle ze trzeba miec szczescie w tym losowaniu lub duzo grac i zbierac gp i monety:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa online dzisiaj? Grał ktoś czy znowu bieda? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 14 competeion i bardzo fajnie łaczy... Ciekawe jak bedzie wieczorem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest roznie z tym unable raz mialrm ze caly dzien mialem unable.A tak ogolnie nie wazne jaka godzina i smiga :)na grajkow mocnych mysle ze trzeba miec szczescie w tym losowaniu lub duzo grac i zbierac gp i monety:)

Czyli jestesmy skazani caly czas na losowania bo nie ma mozliwosci zakupu pilkarza jakiego bysmy chcieli ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestesmy skazani caly czas na losowania bo nie ma mozliwosci zakupu pilkarza jakiego bysmy chcieli ???

Nie niema szans na kupno takiego piłkarza jakiego się chce. Tylko losowania lub wypożyczenia zawodników na 10 spotkań codziennie wrzucają listę nowych graczy ale ponoć do piątku nie mozna ich wypozyczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo competition działa lepiej niż klasyczne mecze w My club. Do tego jak uda się wbić w pierwszą 16 to przechodzi się do fazy pucharowej i można zdobyć dodatkowe nagrody.

 

 

Tak mam pytanie, ile powinno się dostać losów na zawodników przy preorderze ? Bo ja dostałem 1. A widzę na filmikach na youtube że ludzie dostali po 3 w tym mario goetze.

Edytowane przez wolly89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą dno, 2 próby dywizji i 2x disconnect po paru minutach pesowych i lost conn to server i 0-3 :-) Póki nie naprawia tego GÓWNA jest równie niegrywalna co 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 15 meczów na drugim koncie. W dwóch ostatnich miałem dc i pokazało ze z mojej winy wtf? A drugi raz freeze ps3... ranking B. KONAMI totalnie zjebauo online i na dodatek karze za grę online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żel-beton chyba ostro katuje trening :biggrin: ... Brak aktywności w lidze i na forum PSSITE :whistling: ... Chyba że nie opłacił rachunku za internet hehehe :shok: ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj w końcu pograłem. Od 19 do 24 tylko raz wyskoczył komunikat unable.... a poza tym szybko łączyło zawodników. Jestem w szoku oby tak zostało.

 

Ktoś pisał prędzej, że ma problem z upilnowaniem CR7 i innych koksów. Wyprzedzają was jak dostaną prostopadłą ??? czy po prostu sam na sam??

 

Moja recepta to taktyka z PES 2013 tam cały czas tak było. Trzeba czytać grę i przełączać się na ostatniego obrońcę i się cofać jak widzicie, że taki CR7 zaczyna wychodzić do długiej piłki. Ewentualnie wspomagać się :square: . Wiadomo wszystkich piłek nie przejmiemy ale około 80% bez problemu - kwestia wprawy.

Jeżeli biegnie i  kiwa to kwestia wyczucia wślizgów i ja osobiście uwielbiam to robić a jak jest sam na sam  to ważne żeby nie dać się zrobić "na raz" to jest podstawa. Ja trzymam R2 i się przyczajony cofam i w odpowiednim momencie wciskam 2x :x: .

Ja taką taktykę  stosuje i za bardzo nie przejmuję się CR7 czy innymi koksami. Moim trampkarze jakoś sobie radzą ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żel-beton chyba ostro katuje trening :biggrin: ... Brak aktywności w lidze i na forum PSSITE :whistling: ... Chyba że nie opłacił rachunku za internet hehehe :shok: ...

4 liga............. mówi wam to coś???

 

 Po awansie nagły spadek formy :(.....i pozostały mi 2 mecze a do utrzymania brakuje mi jeszcze jakieś 1300 kur... Reprezentacja Mali podejmie walkę o utrzymanie Olusa POTENTATUSA w 4 lidze hyhyhy:)

 

   Co to się podziało z moimi chłopcami?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by rzec wkońcu online wstało.Ja tam cierpliwie czekałem, bo wiedziałem że prędzej czy później będzie działało.Wczoraj po Lidze Mistrzów odpaliłem myClub i zostałem do 3 w nocy :biggrin: szybko szukało przeciwników, bez lagów, opóźnień no idealnie.W myClub powiem szczerze lepiej grać competition szybciej kasa leci i agenci.Aczkolwiek w nocy trafiałem na koksów z rankingiem 750+ ale udawało się wygrywać raz mi jednej bramki zabrakło by się zakwalifikować no ale dzisiaj będzie pewnie lepiej ;) ja na koksów daje krycie Sergio Ramosem(akurat ma czerw strzałeczkę w tym tygodniu)więc nie ma źle tak jak mówi Janusz cierpliwie wyczekać moment wejścia byle nie "na raz"i jest ok.Zobaczymy jakie formy zawodników będą dzisiaj po aktualizacji hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą dno, 2 próby dywizji i 2x disconnect po paru minutach pesowych i lost conn to server i 0-3 :-) Póki nie naprawia tego GÓWNA jest równie niegrywalna co 2014.

Szkoda że nie ma opcji dawania minusów za takie posty, 10 minusów, post z automatu leci do kosza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa online?

U mnie próba polaczenie z serwerem kończy sie na oknie Konami.

Edytowane przez kamayeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa online?

U mnie próba polaczenie z serwerem kończy sie na oknie Konami.

Aktualizacji składów czasem nie robią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacji składów czasem nie robią??

Już działa. Jeśli to była aktualizacja to trwała pare godzin :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa. Jeśli to była aktualizacja to trwała pare godzin :ohmy:

Ponoć miało być 7-10 ale jak to Konami pewnie coś grzebali jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie gra sie fajnie ale mam jeden problem,przeciwnicy wchodzą w moich srodkowych obroncow nie raz jak w masło dusze X plus nie raz kwadrat i tak nic nie daje;/ tak trace sporo bramek;/

Edytowane przez kck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie gra sie fajnie ale mam jeden problem,przeciwnicy wchodzą w moich srodkowych obroncow nie raz jak w masło dusze X plus nie raz kwadrat i tak nic nie daje;/ tak trace sporo bramek;/

musisz zastawiać im drogę i dopiero dusić X. Albo można tez nabiegać na nich i wtedy X. Edytowane przez kamayeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zastawiać im drogę i dopiero dusić X. Albo można tez nabiegać na nich i wtedy X.

to x najlepiej dusic jak jest blizej zawodnik moich obroncow ? a R2 co daje w obronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te serwery odechciewa się póki co grać, dzisiaj mecz z gościem prowadzę 1:0, 93 pauza, laguje i mecz nie ważny. Następnie mecz prowadzę 4:1 i nagle mnie rozłącza i notuję mi porażkę. I jakoś spadł mi zapał do rozegrania następnego meczu. Kto chce grać online niech najlepiej wstrzyma się z kupnem gry najlepiej do stycznia. Może do tego czasu coś naprawią i będzie lepiej chodziło. Naprawdę szkoda nerwów.

Edytowane przez Mr.T89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ograniu ponad 30 meczy vs com poziom Professional stwierdzam po raz pierwszy,ze nie potrafię w tą grr grać:)Idzie mi coraz gorzej,niby jestem drugi na półmetku sekunddivision,ale od 5 meczy nie strzeliłem bramki,przeciwnik coraz mocniejszy,a poziom ten sam?albo ja się wypalam na starość.Nie mogę znaleść też fajnej formacji do gry kombinacyjnej na 20-30 metrze.Akcja czasem hak wyjdzie to oglądam powtórki z 10 minut ale to raz na kilka meczy,fajna akcję Zrobiłem raz,pięknie bramkarza minolem na podwójnym turbie i do pustej bramki nie trafiłem z 5 metrów.ok gram na manualu,ale w 12,13,14 takich problemów nie miałem.Trudno się gra,a ambicja mi nie pozwala obniżyć poziomu przeciwnika.aa trenuje codziennie.Ktoś może doradzi fajną formację do gry na drugi kontakt z zageszczonym środkiem pola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to x najlepiej dusic jak jest blizej zawodnik moich obroncow ? a R2 co daje w obronie?

R2 jak masz wciśnięte to twój obrońca tak jakby stał na "ugiętych nogach" , chodzi o to żeby "na raz" nie dać się zrobić. Ciężko takie coś jest wytłumaczyć. np. jak  przeciwnik atakuje i Cię kiwa to trzymasz R2 i wtedy bardziej zwrotny jesteś - wyczuwasz moment i dajesz :x:

Ja tak gram i nie mam problemu z koksami. Wiadomo wszystkiego nie przejmiesz ale są większe szanse jak się wprawisz.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadziłem 2-1 i mnie wyrzuciło zaraz po przerwie niby z mojej winy gdzie net śmiga bez problemów. a potrzebowałem tylko remisu do awansu do 3 dywizji. porażka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×