Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już również nie mogę zagrać online a w 2014 gdzie było tyle problemów mnie chodziło bez problemów. Wychodzi na to że online w 15 jest jeszcze gorszy niż w 14. Teraz się zastanowić czy to gów.. sprzedać już teraz żeby odzyskać jeszcze kase czy czekać na jakiś komunikat tych idiotów choć jakoś jestem pewny że ci kretyni sa pewni ze wszystko jest ok bo już by coś powiedzieli. Także kolejny rok mamy bezużyteczną piłkę na konsolach bo co mi z tego że się gra dobrze skoro nie mogę właśnie grać! Wychodzi na to że teraz czym więcej ludzi ma tego pesa tym większe problemy będą online bo na początku jak zapewne tego mało ludu miało to mogłem bez problemów  grac a teraz ciągłe unable albo najlepsze czyli czekanie na przeciwnika 100 lat i nic nie można zrobić bo kółeczko się kręci ale wyjść się już nie da tylko reset konsoli. Do piachu z tymi patałachami. Kolejny rok pes jest bezużyteczny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar poczekac ten tydzien jeszcze, to juz bedzie az za dlugo bo to nie lata 60 , taki problem powinni zalatwic w 24h. To jest tak gruba kasa, ze w pale sie nie miesci , za to zeby popykac Champiuons League. Szczęscie w nieszczesciu ze nie opchnalem jeszcze fify, bo grywam praktycznie tylko w pilke, wiec z braku laku wroce do fut-a, natomiast mialem nadzieje, jak pewnie wielu graczy , ze PES w tym roku ma szanse zgarnac od EA sporo graczy, jednak jak widac ten tytul, nie ma perspektyw i dlatego ludzie przy tym nie zostana, bo niby po co ??  zeby za rok to samo ogladac ? itd .., itp...  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar poczekac ten tydzien jeszcze, to juz bedzie az za dlugo bo to nie lata 60 , taki problem powinni zalatwic w 24h. To jest tak gruba kasa, ze w pale sie nie miesci , za to zeby popykac Champiuons League. Szczęscie w nieszczesciu ze nie opchnalem jeszcze fify, bo grywam praktycznie tylko w pilke, wiec z braku laku wroce do fut-a, natomiast mialem nadzieje, jak pewnie wielu graczy , ze PES w tym roku ma szanse zgarnac od EA sporo graczy, jednak jak widac ten tytul, nie ma perspektyw i dlatego ludzie przy tym nie zostana, bo niby po co ??  zeby za rok to samo ogladac ? itd .., itp...  

ja zagrałem w futa 1 mecz i jest dla mnie juz nie grywalny ;) arcade show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dajcie znać jak już pójdzie dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sprzedalem, w tym roku wydane zostaly dwa buble. dobrze ze jest gta chociaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie sprzedam :-D Ktoś pytał o competition w myClub. Jeśli dobrze wyczytałem to w środę :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w srode cos na zasadzie jak puchary we fifie, beda pewnie 4 spotkania a po 2 bedzie unableeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież PES online działa, z przerwami ale działa ^^tez mnie irytują te wieczorne przerwy, ale Fifa tez na początku świrowała, wiec nie świrujcie i wy z tymi sprzedażami haha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś w ogóle działa online w myclub ? Ja mogę się połączyć tylko w godzinach porannych a w godz. po południowych nie grałem już kilka dni. Co jest ? Czyżby im serwery nie wytrzymywały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy możecie w ten sztuczny chłam grać

Nikt tu nie gra w fifie to nie wiem o co Ci chodzi.

Ci co mają kłopoty żeby się połączyć to jesteście pewni że z netem macie wszystko ok? Że wszystkie porty otwarte, konsola ma przypisane stałe ip? Ja odkąd zrobiłem porządek ze swoją siecią żadnych problemów z online nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DMZ dla konsoli, przy DMZ nie trzeba otwierać żadnych portów. Ustawione po IP. Nie mam problemów z żadną grą w online. Tylko z PES-em mam problem, kiedy mam wolny czas nie mogę zagrać, co za żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddałem z tą grą, 1,5h dzisiaj czekania i 3 mecze rozegrane gdzie z jednego mnie wywaliło. wystawiona na allegro jak ktos chętny , 170zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adasiulko, z driveclub to jest kaszana . Konami ogarnie, co wy pierwszy raz pesa kupiliscie ? Będzie ok

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddałem z tą grą, 1,5h dzisiaj czekania i 3 mecze rozegrane gdzie z jednego mnie wywaliło. wystawiona na allegro jak ktos chętny , 170zl.

Czemu mnie to nie dziwi, ze akurat ty? Lol

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mnie to nie dziwi, ze akurat ty? Lol

A tak liczylem ze te Twoje zachwyty rzeczywiscie sie sprawdzą a tu taki klops. :blink: Świetna gra do grania z kolegami w domu przy piwku ale nic poza tym. Ale od takiego granie wciaz mam moje ps2 z PESem 6, w sumie duzo różnic nie ma ;) Komentarz bardziej żywiołowy tylko w 6tce. Konami odwalilo dobra robote w tym roku ale to wciąż za mało

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to gra online jest całkowicie inna niż online, dobrze że mam z kim grać przy browarze. Czasami gra się bardzo płynnie na necie, ale mamy taki cyrk co rok, to już się robi nudne.

Skoro masz świadomość jak to wyglądało w latach poprzednich, to aż dziw bierze, że z zakupem nie poczekałeś do końca roku, przecież oczywistym było, że online na starcie będzie ujowy jak zawsze, ale zostanie naprawiony...też jak zawsze.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy możecie w ten sztuczny chłam grać

Proponuję zagrać chociaż 1 mecz w pełną wersję PES dziecko drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj lipa z grania niestety:) A co do online w fifie miałem więcej lagów plus bardzo czesto nie zaliczało pkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pełną, dziecko :)

Nie, nie masz ;)

Eot

Dobrze, że przynajmniej friendly lobby zawsze działają!

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 6 to była pierwsza gra online na PC?

Multi było super. Byłem na pierwszym miejscu w rankingu, bo Wystarczyło odpalić torrenta i przeciwnik miał pokaz slajdów. Opisywałem ten problem na wszystkich forach. Konami dało mi bana na IP, ale problemu p2p nie rozwiązało :) Dla googlowych archeologów nick Nasty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×