Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

3.Ja po prostu wciskam :x:  i to chyba bardziej zależy od skila piłkarza.

 

 

Co do wygrywania główek to według mnie wygląda to w ten sposób.

Wciśniecie X to wyskok a drugie to wybicie głową. I ten właściwy moment trzeba po prostu wyczuć.

Też na początku miałem problem żeby się przestawić z fifowatych główek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wygrywania główek to według mnie wygląda to w ten sposób.

Wciśniecie X to wyskok a drugie to wybicie głową. I ten właściwy moment trzeba po prostu wyczuć.

Też na początku miałem problem żeby się przestawić z fifowatych główek.

Możliwe, że masz rację. Mi niektóre rzeczy ciężko opisać bo po prostu robię to odruchowo. Od 98 jestem związany z konami w fife grałem sporadycznie i też miałem problem przestawienia się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem 2 spotkania w dywizji i jedno w myclub, przeciwników znalazło mi od razu, zero lagów, zobaczymy jak będzie wieczorem. W ramach przeprosin dostałem w sumie 6000GP :). Ten meczyk w myclub, to mój dopiero pierwszy i takiego koksa mi wylosowało. Przez większość czasu po utracie gola, próbował mi wjechać na sprincie Goetze do bramki:)

 

if4x75.jpg

169fg2q.jpg

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskoczyl komunikat wczoraj, ze przepraszaja mnie za wszystkie problemy itp. i ze w ramach przeprosin przekazuja .mi 6k GB Pozniej nie chcialo mnie wgl zalogwac do myclub i dopiero po paru godzinach wszedlem i zadnym GB nie dostalem...

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam team strength nieco ponad 1400 i już ciężko zarobić na kontrakty mimo że wygrywam większość meczy i jestem bliski awansu do 3 ligi. Także przestroga dla tych którzy mają jeszcze słabsze teamy żeby nie wydawać gp niepotrzebnie na top agentów z których i tak trafić kogoś powyżej 80 ovr jest cięzko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To e takim razie jak dorobic sie i gdzie kupic fobrych grajkow ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też już kilka takich puściłem. chyba trzeba losować z tych darmowych agentów i liczyć na szczęście w postaci czarnej piłki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli online to jest tak jak napisałem, podczas lagu kod gry głupieje i zawodnicy nie reagują normalnie, żenada.

online online ;) parodia, ta gra nie ma sensu, bronie karnego przy stanie 2;2 i tu takie coś w 89 minucie. prokuratura powinna na tym siąść i tyle w temacie. 

REAL REAL REAL co za dzieci w to grają

 

@Mr.T89

 

a co mam brać Legie jak i tak wiem że przeciwnikiem będzie Real/Bayern? Chętnie bym pograł Legią, w fife tak grałem drużynami do 4 gwiazdek bo losowało odpowiednio a tu padaka z tym jest

Edytowane przez Shatan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online online ;) parodia, ta gra nie ma sensu, bronie karnego przy stanie 2;2 i tu takie coś w 89 minucie. prokuratura powinna na tym siąść i tyle w temacie. 

REAL REAL REAL co za dzieci w to grają

Z tego co mi wiadomo, to Ty tam grałeś Man City, więc wcale lepszy nie jesteś ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to odpowiada za przenikanie piłki przez bramkarza? bo nie wiedziałem  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Edytowane przez Shatan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam team strength nieco ponad 1400 i już ciężko zarobić na kontrakty mimo że wygrywam większość meczy i jestem bliski awansu do 3 ligi. Także przestroga dla tych którzy mają jeszcze słabsze teamy żeby nie wydawać gp niepotrzebnie na top agentów z których i tak trafić kogoś powyżej 80 ovr jest cięzko 

To jaki ty masz sklad? Ja mam dobry sklad, zgranie 92 i na kontrakty spokojnie zawsze starczy, jak uzbieram 10k to od razu idzie na top agenta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w dywizjach po konserwacji grałem Napoli, Romą i West Ham i ani razu nie trafiłem na Real, Barce. Dla tych co grają Królewskimi, to powinni stworzyć osobny matchmaking, by mogli między sobą tylko grać. Nawet w towarzyskich meczach większość wybiera Krystynę i spółę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to odpowiada za przenikanie piłki przez bramkarza? bo nie wiedziałem  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Nie to odpowiada za to, że bramkarz się rzuci, w tym wypadku--->do przodu. Widziałem takie bramki i zawsze osoba tracące takie dziwadła wciskała przycisk. Ale może w twoim przypadku faktycznie gk sam postanowił interweniowac, chociaz byłby to ewenement, ponieważ pes jest jaki jest, ale zawodnicy oprócz auto-kosy sami z siebie nie zrobią nic. :thumbsup:

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to odpowiada za to, że bramkarz się rzuci, w tym wypadku--->do przodu. Widziałem takie bramki i zawsze osoba tracące takie dziwadła wciskała przycisk. Ale może w twoim przypadku faktycznie gk sam postanowił interweniowac, chociaz byłby to ewenement, ponieważ pes jest jaki jest, ale zawodnicy oprócz auto-kosy sami z siebie nie zrobią nic. :thumbsup:

przyznam się bez bicia, dałem kwadrat żeby się rzucił ale to nie powinno tak czy siak tak wyglądać.  ;) chyba że jestem w błędzie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam się bez bicia, dałem kwadrat żeby się rzucił ale to nie powinno tak czy siak tak wyglądać.  ;) chyba że jestem w błędzie :) pozdro

No widzisz....skoro wydajesz pewną komendę to efekty są takie jak na filmie, gorzej by było, gdybyś chciał coś zrobić a zawodnik miał to...w dupie :laugh: .

 

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gra się idealnie zero lagów praktycznie jedynie jeden koles cos mial z netem pod koniec meczu zaczeło lagowac i mecz został uniewazniony :) Lagerzy nie pograja hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jakie są pozytywy gry, a ja chciałbym napisać o negatywach. Przynajmniej z mojego punktu widzenia ;). Po znacznej liczbie meczów (koło 200), uważam, że jest masa rzeczy do naprawienia.

 

Jak ktoś wyczuje jak strzelić gola, to leci jeden za drugim, masakryczne wyniki, wyższe niż te w pes2014. Bramkarze praktycznie nic nie bronią, fakt fajnie czasem się rzucają, ale mało kiedy można na nich liczyć. Sami z siebie wychodzą tylko, jak przeciwnik zagra trójkątem, a tak siedzą na linii ciągle. Fakt samemu też można wyjść do piłki, ale pomoc komputera, byłaby czasem pomocna. Przy szybszej akcji, nawet nie jestem w stanie czasem przycisnąć przycisku odpowiadającego za jego wyjście. 90% strzałów z dystansu bramkarze plują piłkę przed siebie, bądź parują na rożny. 

 

Odbiór piłki to jakieś niezidentyfikowane zjawisko. Gra pressingiem jest mało skuteczna, przeważnie nasi obrońcy tylko dołączają się do przebieżki z napastnikiem drużyny przeciwnej, odprowadzając go grzecznie w pole karne, aby mógł oddać strzał. Widać po innych graczach, że nie funkcjonuje on tak jak należy, bo od razu wszyscy zaczynają się cofać i coraz rzadziej ktoś mnie atakuje tym sposobem. Nie mówię, aby pressing był skuteczny w 100%, ale drażni mnie fakt jak dajmy na to moich 4 zawodników naraz przydusi gościa, to on z tego nic sobie nie robi i leci dalej. Jeszcze jakby używał jakiś dryblingów to może bym starał się jakoś to zrozumieć, lecz normalnie biegnąc? Nigdy w obronie nie czułem się jakiś najgorszy, co nie znaczy, że nie traciłem bramek. Lecz mega irytuje mnie fakt, jak wiem co chce zrobić przeciwnik, chcę temu zaradzić, a nie mogę i tracę gola. To denerwuje najbardziej, kiedy jestem przejrzeć rywala, staram się szybko ustawić moich by do takowej akcji nie doszło i dupa. Tak jakby moi nie reagowali na moje komendy ;/. Mam naprawdę nadzieję, że zrobią coś z tym, gdyż jak tak ma wyglądać obrona, to raczej ja sobie z nią nie poradzę, liczyć na szczęście trzeba, aby zaskoczyło to tak jak powinno.

 

Co do strzałów, to tak jak mówiłem wcześniej, jak ktoś je opanuje, to spokojnie zdecydowaną większość uderzeń zamieni w gole. Strzały z dystansu wpadać, wpadają lecz mało kto ich tam stosuje, każdy stara się oddać strzał w polu karnym. Fakt, większe jest prawdopodobieństwo wtedy na gola, ale zaczynają wszystkie podobnie wyglądać.

 

Sędziowanie. Dużo lepsze niż miało miejsce to w Pes 2014, bo pozwala arbiter częściej na grę. Lecz też nie jest to idealne jakby się chciało. Dość sporo razy przyuważyłem, że nie zawsze sędzia daje czerwo za specjalny faul od tyłu. Drażnią mnie też te spalone, szkoda, że nie dają przywilejów korzyści, czasem fajną kontrę można byłoby wyprowadzić, a tak nie jesteśmy w stanie. Przynajmniej szybko są wyłapywane, a nie jak w 2014, że po przebiegnięciu połowy boiska dopiero zatrzymywała się gra. Fajnie, że w końcu w online są liniowi ;D

 

Wytrzymałość zawodników to jest dopiero śmieszne ;D. Nie używając nawet sprintu przez cały mecz, klepiąc sobie piłką, gdzie nasi spacerkiem się przemieszczają i podają sobie piłkę. A ugania się za piłką tylko nasz rywal, to tak i tak przy 70 minucie nasza drużyna potrafi umrzeć. Niby fajne wprowadzenie, że zawodnicy się męczą podczas meczu i chcą to odzwierciedlić w gierce jak to się ma w rzeczywistości. Tylko skoro wszystko staram się kontrolować to czemu tak i tak mam zwłoki pod koniec meczu.

 

Formy zawodników w online uważam za totalną porażkę. Naprawdę nie podoba mi się, że Taki CR7 ma czerwoną strzałkę do góry bo dobrze teraz gra i będzie miał do następnej aktualizacji taką samą. Tylko że taki Ronaldo, Messi to co tydzień będą mieć najlepsze formy jak stukają tyle bramek w hiszpańskiej lidze. To mam rozumieć, że do kolejnego Pesa 2016, takie cyborgi będą biegać ciągle w najlepszej formie tak? Formy powinny być randomowe zawsze. Jeżeli już tak bardzo im na tym zależy to w Friendly Lobby mogliby już odpuścić i dodać opcję random, jak komuś takie coś nie odpowiada to nawet ze znajomym nie mogą ustawić sobie tego co chcą.

 

Aktualizacja transferów miała być z tego co pamiętam co tygodniowa. A jak patrze np. w skład takiego Southamptonu to nadal mogę postawić, między słupkami Boruca. I wątpię, aby tylko Polaka przeoczyli z tymi transferem, jak ktoś poszuka dokładniej to z pewnością nie jeden as wyskoczy. Zaraz od premiery będzie 2 tygodnie więc może zaraz to zrobią, nie wiem. Lecz póki co tego nie ma, a zaraz już jest grudzień to tak na marginesie;).

 

Ponoć miał być polepszony system oszustw. Przynajmniej tak mi się obiło o uszy, że gracze specjalnie zamulający połączenie poprzez włączanie jakiś torrentów czy innego pobierania zrywają połączenie pod koniec meczu jak przegrywają. Mieli temu ponoć jakoś zaradzić. Widocznie to było tylko takie gadanie, nigdy na takich nie znajdą sposobu.

 

A co do Online, to już nawet nie chce tego komentować ;D Szkoda czasu i nerwów naprawdę :).

 

Podkreślam, że to wszystko opisane jest na moich odczuciach w grze, nie każdy musi rzecz jasna się ze mną zgadzać ;) Pozdro

Edytowane przez Mr.T89
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tak lekko zielony w myClub - pytanie dot. TEAM SPIRIT. 

Wystarczy grać i rośnie czy tak jak we FIFIE - jedna liga/reprezentacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tak lekko zielony w myClub - pytanie dot. TEAM SPIRIT. 

Wystarczy grać i rośnie czy tak jak we FIFIE - jedna liga/reprezentacja?

Piłkarze muszą mieć zbieżną charakterystykę z trenerem, czyli np. jak trener ma w ataku grać szeroko to żeby był "team spirit" piłkarze też muszą mieć w ataku grać szeroko itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trener taktyka WIDE to zawodnik też musi mieć WIDE? Sprawdzę wieczorkiem. To jest w informacjach nt. zawodnika/menadżera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trener taktyka WIDE to zawodnik też musi mieć WIDE? Sprawdzę wieczorkiem. To jest w informacjach nt. zawodnika/menadżera?

Tak, w oknie w którym można ustawiać skład, gdzie pod pierwszą jedenastką jest ławka rezerwowych po kliknięciu na grajka z prawej pojawia się co ma zbieżne z treneiro a co nie, poza tym piłkarz wokół, którego na boisku jest kolorowa otoczka bardzo pasuje do taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w oknie w którym można ustawiać skład, gdzie pod pierwszą jedenastką jest ławka rezerwowych po kliknięciu na grajka z prawej pojawia się co ma zbieżne z treneiro a co nie, poza tym piłkarz wokół, którego na boisku jest kolorowa otoczka bardzo pasuje do taktyki.

Okej! Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×