Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Drybling w moim wykonaniu :) OD 10 min około coś się dzieje :)

 

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem parę spotkań i mam do was pytanie: nie przeszkadzają wam bramkarze? Przecież oni są tak anemiczni i nieudolni, że głowa mała. Mam wrażenie, że jeśli piłka leci przy słupku, nawet jeśli toczy się wolniutko, to zawsze wpadnie, bo golkiper nawet nie próbuje wyskoczyć czy zrobić kroku w stronę piłki. tylko zawsze kładzie się wolniutko na bok z gracją tonącego tankowca.. Ktoś ma podobne wrażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy ze w pesie krystyna jest przegieta i to do granic absurdu niszcząc tym przyjemnosc grania vs. Mysle, ze wszyscy oprocz Ciebie się z tym zgodzą.

 

Ja sie z tym nie zgodze u mnie "Krystyna" gra przecietnie, w porownaniu do Ibry to wypada slabo, moze nie do konca nim potrafie grac, ale jakos odkad go mam to nie zauwazylem zebym strzelal wiecej bramek, wrecz przeciwnie wpada ich mniej. Uwierz mi kolego, ze jesli w FUT nie bedziesz handlowal, "kupowal" monet, to ten tryb znudzi Ci sie bardzo szybko i radosc z gry ekipa za 20 tysi prysnie jak banka, zgodze sie w 100 % z Torpedom i zjebanymi autobuyerami we Fifie, bo mozna powiedziec ze przez to tryb lezy i kwiczy, gralem we Fife na konsoli od 11 i szczerze zygam juz Fut-em, tym calym handlowaniem itd...., chce pograc w dobra pilke a nie managera !! PES satysfakcje z gry daje mi praktycznie w 100%%, emocje po meczu w jednej i drugiej grze sa bez porownania, jak to ty pisales?  ze we Fifie jest wiecej sytuacji z ktorych padaja bramki ?  szkoda tylko ze w 80 % tych sytuacji , SKRYPT decyduje czy ta bramka wpadnie, u Konami , naprawde poki co nie odczuwam wiekszych ingerencji.  My Club jest jak najbardziej do dopracowania, ale to dopiero pierwszy rok tego trybu wiec, pomalu ;)     GAMEPLAY !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

W MyClub mam już serię zwycięstw wynoszącą 25 (na poziomie trudności Regular), ile jeszcze spotkań powinienem wygrać aby poziom podskoczył do Professional?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne bramki i ta chec a jeszcze jeden mecz,super gra wciaga na maksa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak to jest z tym online? W tym roku chcialem ponownie zaopatrzyc sie w pes... W 2014 gralem w sumie z 5h online, ale jakos nie podeszlo. W tym z uwagi na fajna znizke cyfrowa i zakup nowej konsoli, chcialem ponownie wyprobowac ten wychwalany gameplay.. Ale czytam tu, ze w online gra ssie... Same reale, myclub tez ludziom jakies cuda losuje. Fife 15 mam na stara generacje i w sumie bardzo lubie w nia grac. Gralem w demka obu gier, ale w pilki to tylko online. Jestem zwolennikiem nieco slabszych druzyn niz real... W fifie sporo gralem w fut. Pytanie czy tylko do onlina pes podejdzie? Duzo osob sie bawi? I np jesli wezme slabszy team w dywizjach, to pokonujac lepszy otrzymuje wiecej punktow?

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt Real czasami się trafi, ale dzisiaj rozegrałem parę meczów i ani razu nie trafiłem na Królewskich. Trafiałem na Romę, PSG, także różnie z tym jest. Jak już trafi się Real i chcesz się wycofać przed meczem to niestety nie można, a wyjście z gry to walkower, Trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można najszybciej i najprościej wykupić PS Plus? Oczywiście pomijając zakup poprzez kartę kredytową. Powinny być jakieś strony gdzie zakupujemy pakiet, opłacamy normalnym przelewem i po chwili nam generuje kod bez czekania za kurierem itd... no chyba, że takowe są?

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można najszybciej i najprościej wykupić PS Plus? Oczywiście pomijając zakup poprzez kartę kredytową. Powinny być jakieś strony gdzie zakupujemy pakiet, opłacamy normalnym przelewem i po chwili nam generuje kod bez czekania za kurierem itd... no chyba, że takowe są?

 

Kiedys tez szukalem takich stron ale niestety nie znalazlem, byc moze slabo to robilem :d w kazdym badz razie, tez nie jestem zwolennikiem podawania numeru karty kredytowej i zawsze naginam do Media Markt po kod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można najszybciej i najprościej wykupić PS Plus? Oczywiście pomijając zakup poprzez kartę kredytową. Powinny być jakieś strony gdzie zakupujemy pakiet, opłacamy normalnym przelewem i po chwili nam generuje kod bez czekania za kurierem itd... no chyba, że takowe są?

Na portalu aukcyjnym, na literkę "A" ;) Ja zawsze biorę od użytkownika keye.pl i po przelewie mam za 3 minuty kod na mailu.

Panowie, mam pytanie co do MyClub. Co daje zrobienie wszystkich zadań w myclub ? Bo został mi tylko "great team spirit", i nie wiem, czy poczekać jeszcze kilkanaście meczów żeby urósł do 99. Chcę wprowadzić kilku zawodników do składu, ale jakby za ukonczenie tych zadan byl jakis agent, to bym poczekał... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz 50 coinsow i to tyle... chyba , że o czymś nie wiem...

 

ja mam pytanie odnosnie taktyki i trenera... potrzebuje trenera co ma  pozycje w pomocy  DMF oraz 2x OMF i AMF .... czyli 4-1-2-1-2 albo 4-3-1-2 ale takich nie widzialem...

 

bo szkoda mi wywalic 500 coinsow na coacha ktory zamiast OMF ma RMF i LMF... bo oczywiscie geniusze z konami wymyslisli ze tego tez sie nie da zmienc...

 

jak ktos wie albo gra taka taktyka to prosze o podpowiedz... czy mam kupic 4-2-2-2 lub 4-1-3-2 albo jakiegos innego moze... ??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dostaniesz 50 coinsow i to tyle... chyba , że o czymś nie wiem...

 

ja mam pytanie odnosnie taktyki i trenera... potrzebuje trenera co ma  pozycje w pomocy  DMF oraz 2x OMF i AMF .... czyli 4-1-2-1-2 albo 4-3-1-2 ale takich nie widzialem...

 

bo szkoda mi wywalic 500 coinsow na coacha ktory zamiast OMF ma RMF i LMF... bo oczywiscie geniusze z konami wymyslisli ze tego tez sie nie da zmienc...

 

jak ktos wie albo gra taka taktyka to prosze o podpowiedz... czy mam kupic 4-2-2-2 lub 4-1-3-2 albo jakiegos innego moze... ??????????

 

Ty sie ciesz, ze Tych pozycji sie nie da zmieniac, bo w ligach ludzie zaczynaja grac 5 o obronie i 5 w ataku, nie majac nikogo w pomocy. Brzmi glupio? A gra sie jeszcze gorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem, odkad wylosowałem CR7 , czyli jakis tydzien z hakiem, nie bylo mnie stac na Top Agentow, dzisiaj zasiadlem o 20 do PES-a, miałem juz nastukane 20 000 GP, zarobiłem jeszcze 5, skusilem sie na gre z kompem rezerwami :D, wygrałem ten chalenge BPL i wpadł Wasilewski na CB, szału nie ma.  A ,że miałem uzbierane te 25k, to wzialem jedno losowanie Top Agenta 14-15 patrze Czarna :d, zawitał Roben hehehe, szczerze chyba naprawde ta gra mnie lubi, co mam robic z takim napadem, Ibra, CR7, Klose, Roben, Di Natale, teraz to juz trzeba 4-3-3 ogarnac managera, bo Roben i CR7 sie marnuja na CF, do tego Ibra na CAM. :D Zagrałem 2 mecze i widze Roben motorek w dupie ma hehehe, bedzie z Łysego pozytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem, odkad wylosowałem CR7 , czyli jakis tydzien z hakiem, nie bylo mnie stac na Top Agentow, dzisiaj zasiadlem o 20 do PES-a, miałem juz nastukane 20 000 GP, zarobiłem jeszcze 5, skusilem sie na gre z kompem rezerwami :biggrin:, wygrałem ten chalenge BPL i wpadł Wasilewski na CB, szału nie ma.  A ,że miałem uzbierane te 25k, to wzialem jedno losowanie Top Agenta 14-15 patrze Czarna :biggrin:, zawitał Roben hehehe, szczerze chyba naprawde ta gra mnie lubi, co mam robic z takim napadem, Ibra, CR7, Klose, Roben, Di Natale, teraz to juz trzeba 4-3-3 ogarnac managera, bo Roben i CR7 sie marnuja na CF, do tego Ibra na CAM. :biggrin: Zagrałem 2 mecze i widze Roben motorek w dupie ma hehehe, bedzie z Łysego pozytek.

 

Jak ja ci kur*a zazdroszcze :D

U mnie co losowanie to jakiś cieć z ovrl 75... do tego lag podczas grania z ludźmi i powoli tracę ochotę na granie w to :) Wy też macie lagi? Internet po kablu do konsoli (10mb/s) i dalej się gra ujowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja ci kur*a zazdroszcze :biggrin:

U mnie co losowanie to jakiś cieć z ovrl 75... do tego lag podczas grania z ludźmi i powoli tracę ochotę na granie w to :) Wy też macie lagi? Internet po kablu do konsoli (10mb/s) i dalej się gra ujowo...

 

Nawet jak losujesz top playera z 14-15 to masz taka kiche ? To ja nie wiem ja 3 losowania tym agentem i 3 kozackie czarne :biggrin:.Tez mi sie zdarzaja Lagi, co kilka meczy slupek na ekranie mi sie pojawia. Wczoraj np. gralem z Polakiem nie wiem czy ktos z forum, Nick mial Kasza92, prowadzilem 2:0, od poczatku meczu co jakis czas mi lagowalo, do tego nie wiem co on mial z headsetem ale u mnie w sluchawkach buczało;P, no i dostalem w tyte 2:3, chociaz nie powiem bo dobrze gral, takze niestety lagi w tej grze sie nadal pojawiaja.

 

Da sie jakos ustawic w My Club, zeby domysla taktyka bylo Defensive ? Bo kurde co zmienie to wskakuje od nowa Offensive, musze za kazdym razem jak rozpoczynam mecz zmieniac przez to. Na def mam TS 95 na off 92, takim samym składem, wiec chcialem dlatego ustawic deff domyslnie i nie idzie ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick mial Kasza92, prowadzilem 2:0, od poczatku meczu co jakis czas mi lagowalo, do tego nie wiem co on mial z headsetem ale u mnie w sluchawkach buczało;P, no i dostalem w tyte 2:3, chociaz nie powiem bo dobrze gral, takze niestety lagi w tej grze sie nadal pojawiaja.

 

Parę postów wyżej jest jego post więc raczej ktoś z forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja ci kur*a zazdroszcze :biggrin:

U mnie co losowanie to jakiś cieć z ovrl 75... do tego lag podczas grania z ludźmi i powoli tracę ochotę na granie w to :) Wy też macie lagi? Internet po kablu do konsoli (10mb/s) i dalej się gra ujowo...

A czego tu zazdrościć ? 

Nie rozumiem ludzi których cieszy gra Robbenem czy CR7

Jaka przyjemność w tym , że się wygra mecz bo gracze mają motorki w d.... i są 5x lepsi od pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej jest jego post więc raczej ktoś z forum :P

hehehe faktycznie, w kazdym badz razie dobrze gral :biggrin:

 

A czego tu zazdrościć ? 

Nie rozumiem ludzi których cieszy gra Robbenem czy CR7

Jaka przyjemność w tym , że się wygra mecz bo gracze mają motorki w d.... i są 5x lepsi od pozostałych.

Wiesz kolego nie kazdy jest taki zajebisty jak Ty , ze wygrywa wszystko Legia Warszawa, a tak na powaznie o to chyba chodzi w tych losowaniach, zeby konkretnego zawodnika trafic, po to chyba to losujemy tak ?  Wiec nie mamy prawa sie cieszyc jak wpadnie konkret ?

Mam plakac i sadzac ich na lawie, no bo przeciez co to za frajda pograc CR7 czy Ibra, idz sie ogarnij albo chodz 1vs1

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się zastanawiam tylko nad jedną rzeczą w tej grze, jak można było zastosować taki random we wszystkim począwszy od strzałów, podań i przepychania się. Najgorsze są bilardy i przebitki i chaos w środku pola, to całkowicie dyskryminuje tą grę. Strzały w demie przynajmniej były soczyste i leciały tam gdzie chciałem, teraz jest rzut monetą. Kamera kryminał, jedynie co poprawili to nawet śmiga online, chociaż gra offline jest całkowicie inna, płynna, szybsza i nie ma takiego chaosu w środkowej strefie. Konami woli oczywiście wydawać datapacki zamiast zająć się gameplayem, dostaliśmy w tym roku świetną ruletkę, komu spadnie ten wygrywa. Poza tym gra się przyjemnie jeżeli podchodzi się do gry z dystansem, bo o skillu jakimkolwiek tutaj można zapomnieć. Szkoda bo gra ma potencjał i jestem ciekawy czy za rok znowu dostaniemy to samo. Aha byłbym zapomniał o najważniejszym, gry w obronie nie ma, to jest chyba największy problem tej pięknej produkcji.

 

Podpisuje sie rekami i nogami. Gra jest tragiczna. Proponuje do nazwy tematu przypiac czarna wstazke i flagi opuscic do polowy. O niczym nie decyduje sam, wszystkimi moimi porazkami obarczam konami i random.

Ludzie potrafia wzsystko obrzydzic. Polacy szczegolnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak losujesz top playera z 14-15 to masz taka kiche ? To ja nie wiem ja 3 losowania tym agentem i 3 kozackie czarne :biggrin:.Tez mi sie zdarzaja Lagi, co kilka meczy slupek na ekranie mi sie pojawia. Wczoraj np. gralem z Polakiem nie wiem czy ktos z forum, Nick mial Kasza92, prowadzilem 2:0, od poczatku meczu co jakis czas mi lagowalo, do tego nie wiem co on mial z headsetem ale u mnie w sluchawkach buczało;P, no i dostalem w tyte 2:3, chociaz nie powiem bo dobrze gral, takze niestety lagi w tej grze sie nadal pojawiaja.

 

Da sie jakos ustawic w My Club, zeby domysla taktyka bylo Defensive ? Bo kurde co zmienie to wskakuje od nowa Offensive, musze za kazdym razem jak rozpoczynam mecz zmieniac przez to. Na def mam TS 95 na off 92, takim samym składem, wiec chcialem dlatego ustawic deff domyslnie i nie idzie ;)

Ostatnio najlepszy zawodnik jakiego wylosowałem to Lamela i to właśnie z top playera. Niestety innych losowań nie robiłem bo nie miałem za co, wszystkie GP które uda mi się wyskubać idą na przedłużanie kontraktów, ale co z tego skoro 80% meczy przegrywam przez lagi :) żeby tylko ścieło co jakiś czas w meczu tak jak wam to by było super, u mnie nie dość że ścina to jest dosłownie pół sekundowe opóźnienie, podczas którego przeciwnik już zdąży wsadzić brame i podrapać się po dupie a ty nic nie możesz z tym zrobić. To jest najbardziej denerwujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z was, czy jest jakaś ograniczona ilość miejsc dla Managerów w MyClubie ? Bo doszedłem do wniosku, że zamiast czekać na jakiegoś kozaka, nie wiadomo ile czasu. To Codziennie będę kupował jakiegoś z ovr. od 80 wzwyż i w końcu trafię na tego co trzeba. Bo myślę,ze dużo takich chyba nie ma, powtarzać raczej się nie powtarzają, jak się ma już ich u Siebie. A codziennie minimum jeden z ovr. min 80 na tej liście się znajduje. Więc zamiast czekać i czekać, kupię ich wszystkich ;D O ile można oczywiście;D Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wiesz jakie ustawienia Ci pasuja, to tylko zmarnujesz GP. Lepiej poczekaj na goscia z taktyka jaka Tobie lezy. Formacja nie jest juz tak istotna imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio najlepszy zawodnik jakiego wylosowałem to Lamela i to właśnie z top playera. Niestety innych losowań nie robiłem bo nie miałem za co, wszystkie GP które uda mi się wyskubać idą na przedłużanie kontraktów, ale co z tego skoro 80% meczy przegrywam przez lagi :) żeby tylko ścieło co jakiś czas w meczu tak jak wam to by było super, u mnie nie dość że ścina to jest dosłownie pół sekundowe opóźnienie, podczas którego przeciwnik już zdąży wsadzić brame i podrapać się po dupie a ty nic nie możesz z tym zrobić. To jest najbardziej denerwujące...

 

Ja wylosowałem Lamelę już jakiś czas temu i mimo średniego overalla (79) na prawym skrzydle wymiata jak opętany. Znakomity grajek do ustawienia z trzema napastnikami. Do niego warto mieć na środku jakiegoś konia pokroju Ibry i przeciwnik nam niestraszny.  :)

 

Niestety muszę się zgodzić co do lagów. Ja od niedawna mam neta 25 mb DL / 5 mb UL / ping 20-30 ms, a gra w multi działa jak w zwolnionym tempie. Dość często mój zawodnik z opóźnieniem reaguje na wciśnięty przycisk. Gra offline na dzień dzisiejszy jest niestety przyjemniejsza.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×