Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde koledzy, robi sie cienko ledwo daje rade sklad utrzymac, jade praktycznie z GP na styk odkad doszedl Ronaldo, troche to zaczyna meczyc bo odlozyc nie ma szans, a nawet jak odloze i uda sie wylosowac jakiegos grajka to jak go wykorzystac jak ledwo teraz mi na kontrakty starcza ?  czyzby bylo to zrobione po to zeby monety kupowac ?  chyba zaczynam rozumiec Vincenta, jezeli chodzi o to, ze GP ma tu niewielkie znaczenie , moim zdanie za awans np. lige wyzej powinni grubiej rzucic GP tak samo za spadek cos powinnismy dostawac, bo inaczej 5-6 max dobrych grajkow, na wiecej nie ma co liczyc bo i tak nie bedzie nas  stac.  U mnie Howard -1900 ,  Ronaldo 4300;  Di Natale 2100: Ibra 3900; Alves chyba 2900.   co daje w przyblizeniu 15 000 , do tego reszta srednio 1000 GP na glowe i jak tu odlozyc na losowanie ? ;)    Macie jakis patent ?

Dodam ze na rezerwach praktycznie kazdy tez ma juz po kontrakcie wiec za duzo nie pomanewruje , brak dublerow

mam podobny problem ale wlasnie na tym to polega żeby kombinować... rotować składem itp... posadż CR na ławie zagraj pare turnieji  z kompem jakimis rezerwowymi bo kompa ograc nawet na top player to prosta sprawa.. i masz juz zarobione pieniazki na kontrakty... potem grasz znowu taki turniej najlepiej Masters ( ale tam musisz juz grac lepszymi) i masz na losowanie..i tak parę razy i ogarniesz sprawę... wiem , że granie z kompem to mała przyjemność ale jesli chce GP na kontrakty i losowanie to to jest jeden ze sposobów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile miejsca na dysku zajmuje cyfrowa wersja PESa?

A dobra, już wiem ;)

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem ale wlasnie na tym to polega żeby kombinować... rotować składem itp... posadż CR na ławie zagraj pare turnieji  z kompem jakimis rezerwowymi bo kompa ograc nawet na top player to prosta sprawa.. i masz juz zarobione pieniazki na kontrakty... potem grasz znowu taki turniej najlepiej Masters ( ale tam musisz juz grac lepszymi) i masz na losowanie..i tak parę razy i ogarniesz sprawę... wiem , że granie z kompem to mała przyjemność ale jesli chce GP na kontrakty i losowanie to to jest jeden ze sposobów..

 

No własnie lipa, jak mam grac z kompem to jestem chory heheh, do dupy zeby wiecej sie zarabialo za mecze ze sztuczna ID niz online, ale jak nie ma wyjscia to coz. Gra jest fajna, tryb tez jest ok, tylko nie do konca przemyslany, wystarczylo by dac tak jak pisalem wiecej GP za awans, kontrakty na wiecej niz 10 spotkan i jechana, bo tak szczerze to co nam daje awans oprocz ligi wyzej i satysfakcji ??  Powinien byc gruby Bonus moim zdaniem .   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpadł prawdziwy crack :) Ibra i jeszcze pasuje do trenera, dzis był jeszcze Muniain, wczoraj Palacio, teraz trzeba odkładać na lepszego trenera żeby wszyscy się mogli pomieścić :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, można grać wersja PES USA vs EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj sobie te chalange offline na dwóch możesz zarobić 40 albo 50 tyś

Kolego jakie chalenge offline miales na mysli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, można grać wersja PES USA vs EU

Nie można.

Kolego jakie chalenge offline miales na mysli ?

Tak z głowy Ci nie powiem, musisz popatrzeć po nagrodach, bo jest ich kilka dwa.albo trzy mają nagrodę główną 20 tyś, pozostałe 5 i 10 oraz jeden, że.za każda wygraną jest agent z piłkarzem ligi hiszpańskiej, ten ostatni do nowego roku a pozostałe do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpadł prawdziwy crack :) Ibra i jeszcze pasuje do trenera, dzis był jeszcze Muniain, wczoraj Palacio, teraz trzeba odkładać na lepszego trenera żeby wszyscy się mogli pomieścić :-P

 

dla mnie Ibra lepszy od Ronaldo, zobaczysz jak pakuje bramy zza 16 ;d, na ta chwile przesunalem Ibre na CAM, a do ataku z CR7 dałem kozaka z Barcelony B z overallem 66, pace ma 89 i zapiernicza jak maly motorek, a Zlatana z CR7 nie potrafilem zgrac, teraz TS 93 i jakos to lepiej wyglada .  Ale Ibra kozak, trafilo Ci sie :d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Witam was wszystkich z kolejną porcją błędów:

 

1. Dość niedawno wstawiłem filmik, jak komputer, nie uznał prawidłowo zdobytej przeze mnie bramki, co więcej nakazał bramkarzowi wznowić grę z piątki. Tym razem, to mi się upiekło. Grając challenge w myClubie z komputerem, przez moją nieuwagę, powinienem stracić gola i wznowić grę od środka boiska. Lecz komputer po raz kolejny uznał, to za strzał chybiony i nakazał wybicie z piątki.
https://www.youtube.com/watch?v=HNiK2aOorb0

2. Dzisiaj grając przez sieć z jakimś tam graczem, zostałem ewidentnie sfaulowany. Sędzia pokazał rywalowi kartkę koloru żółtego, natomiast to nie ja zaczynałem grę z rzutu wolnego, tylko mój rywal poprzez wybicie bramkarza. Przywilej raczej powinien wracać, na moją korzyść, lecz nie tym razem...
https://www.youtube.com/watch?v=Qol-liiBkqc

3. Kolejny dzień w myClub, kolejne kopie managerów... Takim ciągiem, to ja Garcii bądź, Ancelottiego to doczekam się pewnie przed kolejną wersją gry...
https://www.youtube.com/watch?v=V6UPfuytKSg

 

Na koniec, chciałbym się pochwalić swoimi lepszymi bramkami jakie do tej pory zdobyłem. Liczba bramek, mogłaby być znacznie większa, lecz nie zawsze udaję się dokończyć mecz jak przeciwnik się rozłącza i nie idzie zapisać powtórki. Bądź, nie zawsze się o tym pamięta i przeoczam taki moment ;). Moich 7 złotych bramek ;).

 

Edytowane przez Mr.T89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak strzelasz te z wolne daleka? Z bliska to umiem strzelac, ale jak jest ponad 25m to juz wszystko bronia, bo nie umiem mocno strzelic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego myclub mi sie podoba, bo trzeba w nim grac wywazonym teamem. Przeliczyc kogo wstawic, by to sie oplacalo i by uzbierac na kontrakty. W prawdziwej pilce nimt nie utrzyma ibry messiego i ronaldo w jednym klubie. Szkoda ze nie wszyscy to rozumieja ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On-line w tej grze to nadal porażka, mamy 2015 rok internety po 100mb/s a Konami nie potrafi dostosować to tego swojej gry. Każdy Pes w jakiego grałem nigdy nie chodził idealnie ale ta edycja po prostu przechodzi samą siebie ;) Rozegrałem z 20 meczów i w żadnym nie grało się komfortowo, nie ścina ani nie zrywa połączeń to jest na plus ale opóżnienia czuć jak cholera do tego są problemy ze zmianą zawodnika co daje niezłe cyrki podczas meczów.

Myślałem, że wraz z nową generacją ps4 wszystko zrobi jakiś postęp i na prawdę będzie można pozytywnie ocenić granie on-line no ale chyba nie z grami od konami ;)

 

Co mi się jeszcze nie podoba, że najpierw wybieramy drużynę a dopiero potem losuje przeciwnika i tak na prawdę nie wiemy kim ktoś gra, nie można się dostosować do rywala. Np ja gram United a gościu Hiszpanią, zawsze jak widziałem, że ktoś bierze repre to robiłem to samo. Nie widać ratingu rywala, też na minus.

O trybach on-line się nie rozpisuje bo to już w ogóle porażka. Master league z 2013 i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba no ale po co jak w 2014 już trzeba było spierdolić ten tryb.

 

Strzały też jakieś bezpłciowe się zrobiły. W demie jak się uderzyło to piłka sprawiała wrażenie jakby miała rozerwać siatkę a tutaj większość strzałów to takie jakby latawce niby ta piłka leci ale mało efektownie.

 

Powiedz mi ktoś jeszcze jakim przyciskiem się wybiera wykonawcę stałych fragmentów bo ni cholery nie wiem? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On-line w tej grze to nadal porażka, mamy 2015 rok internety po 100mb/s a Konami nie potrafi dostosować to tego swojej gry. Każdy Pes w jakiego grałem nigdy nie chodził idealnie ale ta edycja po prostu przechodzi samą siebie ;) Rozegrałem z 20 meczów i w żadnym nie grało się komfortowo, nie ścina ani nie zrywa połączeń to jest na plus ale opóżnienia czuć jak cholera do tego są problemy ze zmianą zawodnika co daje niezłe cyrki podczas meczów.

Myślałem, że wraz z nową generacją ps4 wszystko zrobi jakiś postęp i na prawdę będzie można pozytywnie ocenić granie on-line no ale chyba nie z grami od konami ;)

Co mi się jeszcze nie podoba, że najpierw wybieramy drużynę a dopiero potem losuje przeciwnika i tak na prawdę nie wiemy kim ktoś gra, nie można się dostosować do rywala. Np ja gram United a gościu Hiszpanią, zawsze jak widziałem, że ktoś bierze repre to robiłem to samo. Nie widać ratingu rywala, też na minus.

O trybach on-line się nie rozpisuje bo to już w ogóle porażka. Master league z 2013 i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba no ale po co jak w 2014 już trzeba było spierdolić ten tryb.

Strzały też jakieś bezpłciowe się zrobiły. W demie jak się uderzyło to piłka sprawiała wrażenie jakby miała rozerwać siatkę a tutaj większość strzałów to takie jakby latawce niby ta piłka leci ale mało efektownie.

Powiedz mi ktoś jeszcze jakim przyciskiem się wybiera wykonawcę stałych fragmentów bo ni cholery nie wiem? :)

Jak chcesz.sprawdzić rating przeciwnika to w przedmeczowym menu, gdzie wybiera się koszulki i.stadion wciskasz kwadrat i zaznaczasz nick przeciwnika.

Co do wyboru wykonawcy to select :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem że mimo sporej ilości goli ta część w ogóle nie jest efektowna. Ładnych bramek jak na lekarstwo. Z dystansu mało co wypada, a większość komplikacji na YT to albo gole po wybiciu piłki przez bramkarza bo oni wracają wieki. Albo strzały na Advanced które wyglądają marnie, a jedyny ich plus jest taki że wpadają do bramki. Loby i strzały z główki nieźle zrobili. Ale to za mało.

Nawet jak jest okazja na jakiś wolej zza pola karnego po wybiciu piłki to strzelenie gola graniczy z cudem. Próbuje za każdym razem jak jest okazja i jak piłka się od kogoś nie odbije to ląduje na poprzeczce. Z rzutami wolnymi to zauważyłem że im mniej się kombinuje tym lepiej. Linia prosta w róg i 4/5 energi. Często bramkarz się tylko obsra. A nad murem to już sztuka.

Podsumowując krzyżyk, trójkąt i do przodu !

No i kolejny powód dla którego przestaje traktować Konami poważnie. Jak można ustawić defaultowo taki wygląd stadionu ? Ostatnio po dodaniu tych nowych mam takie coś jak gram z ludźmi którym ciężko zmienić stadion lub porę dnia(większość ludzi).

http://pic.twitter.com/748wNXs3Ay

Edytowane przez chrono87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość ustawienia w meczach Online Division żeby gra nie szukała graczy którzy mają taką samą drużynę jak moja? Przykładowo PSG -  PSG, Real - Real/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem grac już tyle meczy, ze to masakra - żadnego niestety nie dokończyłem i nie wiem dlaczego, ciągle cos rozłącza, albo w pierwszej połowie albo w drugiej, wie ktos jaki może być tego powod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieć postów wyżej masz odpowiedź Szanowny Panie.

 

Szanowny Kolego mam na myśli wersję na Playstation 3. Dla przykładu filmik: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zły temat wybrałes Miły Panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak strzelić gola wślizgiem w sytuacji sam na sam z bramkarzem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x trójkąt i wchodzi jak w masło za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś wie jak strzelić gola wślizgiem w sytuacji sam na sam z bramkarzem? 

 

 

3x trójkąt i wchodzi jak w masło za każdym razem.

3x trójkąt? a co masz ustawione na trójkącie, podanie na wyjście?

Edytowane przez niebieski9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wam juz od jakiegos tygodnia Konami nie wrzuca Staminy dla pojedynczych graczy ?  Bylo dorzucane i nagle lipa, teraz mam placic 30 coinsow zeby cala druzyne zregenerowac ? Ostatnia sztuka staminy mi zostala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po paru latach przerwy wracam do PESa i mam 3 pytania:

1) czy ta gra w ogóle nie bierze pod uwagę siły drużyn przy matchmakingu? Zagrałem kilka spotkań Legią i najsłabszy rywal na jakiego trafiłem to Juventus..

2) od czego zależy miejsce, w które poleci piłka przy through balls ustawionych na manual? Na pewno nie od tego kółeczka na murawie i raczej nie od tego, jak długo trzymam trójkąt, więc?

3) jest jakiś przycisk na wzór "super cancel" z FIFY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po paru latach przerwy wracam do PESa i mam 3 pytania:

1) czy ta gra w ogóle nie bierze pod uwagę siły drużyn przy matchmakingu? Zagrałem kilka spotkań Legią i najsłabszy rywal na jakiego trafiłem to Juventus..

 

 

Co do wyszukiwania silniejszej drużyny to wydaje mi się że jak gra nie może wyszukać zespołu z tej samej półki, dywizji itp, to wtedy dostajemy przeciwnika z mocniejszym zespołem.

Najbardziej irytujące jest trafienie Realu. Wczoraj mimo dobrej gry Arsenalem, przy stanie 1-0 dla mnie, przegrałem w końcówce 2-1. 

Edytowane przez Perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×