Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

A może mi ktoś powiedzieć jak to możliwe , że goście mają 3 lvl drużyny, a tam same gwiazdy z Krystyną, Robbenem, Iniestą itd ???

 

Ja mam 3lvl i mam tylko jednego zawodnika z overall 80, który nawet nie gra he a kolesie z takim samym lvl pełno koksów :D też tego nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polecacie zwiększać TS ? Grając z CPU czy może online?Jak online to jaki tryb na początek?Za mnna dopiero 3 mecze z cpu i TS mam 57  .W składzie Alaba,Gameiro i jeszcze ze 2 AMF na poziomie 77...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polecacie zwiększać TS ? Grając z CPU czy może online?Jak online to jaki tryb na początek?Za mnna dopiero 3 mecze z cpu i TS mam 57  .W składzie Alaba,Gameiro i jeszcze ze 2 AMF na poziomie 77...

 

Najłatwiej na początek grać turnieje i pojedyncze mecze z CPU. TS 57 w jakimkolwiek trybie online to skok na bardzo głęboką wodę, praktycznie samobójstwo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polecacie zwiększać TS ? Grając z CPU czy może online?Jak online to jaki tryb na początek?Za mnna dopiero 3 mecze z cpu i TS mam 57  .W składzie Alaba,Gameiro i jeszcze ze 2 AMF na poziomie 77...

 

Ogólnie to nieważne z kim grasz TS tak czy siak urośnie, ja np. grałem non stop online TS mam 96, każdy kiedys zaczyna , takze zalezy od ciebie jak nie istotne sa dla Ciebie staty wygrane>przegrane to graj sobie online, wiadomo, ze lepsza zabawa, ale i nawnerwiasz sie przeciwko kolesiom z TS90+, ja jednak tak budowałem zgranie, dopiero od niedawna gram VS com, bo zmusza mnie do tego sytuacja z GP i stamina ;) Wczoraj robiłem 3 podejscia do Compettition i lekko nie jest, trzeba 3 mecze wygrac z rzedu i to dosc wysoko, zeby byc w 16 i awansowac dalej, wiec mi niestety sie nie udało, dzisiaj trzeba jeszcze sprobowac, ciekawe czy warto , czy jest jakas wieksza suma GP za ten awans do 16  orientuje sie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem 3 podejscia do Compettition i lekko nie jest, trzeba 3 mecze wygrac z rzedu i to dosc wysoko, zeby byc w 16 i awansowac dalej, wiec mi niestety sie nie udało, dzisiaj trzeba jeszcze sprobowac, ciekawe czy warto , czy jest jakas wieksza suma GP za ten awans do 16  orientuje sie ktoś ?

 

Przed każdym turniejem (zarówno online i offline) można sobie podejrzeć nagrody, jakie otrzymujemy za wygranie turnieju. W Competition dodatkowo są wypisane nagrody punktowe za każdy osiągnięty próg (1/8, półfinał, itp.). Wszystko jest do sprawdzenia w zakładce "rewards", przed przystąpieniem do turnieju.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed każdym turniejem (zarówno online i offline) można sobie podejrzeć nagrody, jakie otrzymujemy za wygranie turnieju. W Competition dodatkowo są wypisane nagrody punktowe za każdy osiągnięty próg (1/8, półfinał, itp.). Wszystko jest do sprawdzenia w zakładce achievment rewards, przed przystąpieniem do turnieju.

 oki, dzieki, przewaznie wlasnie klikam next ;).

 

DrakoPL, kombinuj ze składem, nie patrz na poczatku az tak na OVR zawodnikow, bo bardzo czesto, słabsi gracze odrazu pasują do składu i TS bardzo podskoczy , wiec, jak wylosujesz z tych darmowych agentow , to nie sugeruj sie odrazu OVR tylko sprawdzaj jak Ci pasuje do taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NANKATSU 3 : 2 KKS Kalisz

Pozdro Baczek :) Jak zobaczylem Robbena Ibre i Ronaldo w ataku to chcialo mi sie plakac

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak ustawić 2vs2?? I jeszcze jedno czy 2vs2 można grać rankingi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie;)

Chcę się pozbyć wersji pudełkowej i zakupić cyfrową, czy mój skład się zachowa?

Czy będę zaczynać od zera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie;)

Chcę się pozbyć wersji pudełkowej i zakupić cyfrową, czy mój skład się zachowa?

Czy będę zaczynać od zera?

Uważam, że wszystko się zachowa ponieważ nie kasujesz zapisanych plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rady .Powiedzcie mi jeszcze czy co wpływa na jak najszybsze zwiększenie TS? Zmiana zawodników czy gra tylko jednym składem? Czy warto i kiedy zmienić managera? ITP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rady .Powiedzcie mi jeszcze czy co wpływa na jak najszybsze zwiększenie TS? Zmiana zawodników czy gra tylko jednym składem? Czy warto i kiedy zmienić managera? ITP

Ja uważam, że sprawdzanie zawodników na danej pozycji i potem musisz nimi pograć. Zawsze jak masz nowego zawodnika i go chcesz wstawić i wskakuje TS chodź o jeden punkt to go zostawiasz a jeżeli spada to zmieniasz. Manager tez ma znaczenie. Ja mam dwóch i np. Dede overall 80 jak go wstawie u jednego managera to TS spada o 5 oczek i za niego gra koleś z overall 68 :biggrin: a u drugiego jest ok. Musisz kombinować z zawodnikami.

Ja mam TS teraz 94 i overall zawodników w podstawie  to  od 68 do 78.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NANKATSU 3 : 2 KKS Kalisz

Pozdro Baczek :) Jak zobaczylem Robbena Ibre i Ronaldo w ataku to chcialo mi sie plakac

hehehe o prosze :biggrin:, tylko nie pamietam dokładnie, ktory to był mecz , jaki masz ID, ? , patrz jakie te servy małe heheh, dzieki, pozdro

 

Patrze teraz w ostatnie 20 wyników i 3:2 mam tylko przeciwko Matinx ? to Ty? Bo nie ma tam nazwy drużyny tylko logo MU. Jak to Ty to w sumie nie zły wynik i tak, patrzac na Rating 876 i 1 lige :D, no chyba, ze wczoraj gralismy i juz mi wyniku nie wyswietla .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 managerów i formacje która mi mniej odpowiada 4213 a ten drugi ma 4123 jak to zmienić żeby druga formacja była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 managerów i formacje która mi mniej odpowiada 4213 a ten drugi ma 4123 jak to zmienić żeby druga formacja była?

 

manager jest do formacji przypisany nie zmienisz jej. żeby zmienic managera wciskasz na nim kwadrat i robisz change manager, tylko tak mozesz manewrowac, chyba ze jeden manager ma 2 formacje Offensive i Defensive inna, wtedy  zmieniasz w trakcie meczu góra,dół strzałką.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkich bojach wywalczyłem dzisiaj awans do 3 dywizji. 

Ciekawe, że im wyżej gram, tylko z wyższych dywizji mi losuje przeciwników. Nie wiem czy to przypadek czy nie...

 

Dzisiaj Balotelli doznał kontuzji i 3x mu kontrakt przedłużyłem, bo nie wiedziałem , że ma kontuzje i non stop był przekreślony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest ze mna tak tragicznie w tym pesie. Udalo mi sie po sezonie utrzymac w 1 lidze, w competition dopchalem sie do 1/2 finalu. Ale competition to troche lamerska sprawa. Spamfest straszny. Przy osobach o zblizonych umiejetnosciach raczej decyduje szczescie a nie lepsza dyspozycja danego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram z ogarniaczami to potrafią tak jakby chwycić mnie za koszulkę, przepchnac czy coś tzn są za moimi plecami , ale zwalniają mojego piłkarza i odbierają piłkę. Jak się to robi ? Jak to działa w praktyce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest ze mna tak tragicznie w tym pesie. Udalo mi sie po sezonie utrzymac w 1 lidze, w competition dopchalem sie do 1/2 finalu. Ale competition to troche lamerska sprawa. Spamfest straszny. Przy osobach o zblizonych umiejetnosciach raczej decyduje szczescie a nie lepsza dyspozycja danego gracza.

 

Sama idea Competition jest bardzo fajna, ale niestety jest tak jak mówisz - paskudny spamfest i duża doza szczęścia potrzebna.

 

Wczoraj z nudów zagrałem sobie Online Competition (to z głównego menu, nie z MyClub) i gra zapindalała jak szalona. Miałem nawet wrażenie, że online chodziło mi szybciej niż offline. Po powrocie do MyClub niestety spowolnienie online wróciło. Nie wiem od czego to zależy, ale cholernie irytuje to zamulanie rozgrywki przez Sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zamulenia to nie wiem o czym mowisz. Mi sie gra od x czasu tak samo jak offline. Moze 1 na 10 to jakis lagger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dobre rady dla nowicjusza odnośnie gry w obronie ? Czy pressing może być dobrym rozwiązaniem ?

To online to totalna porażka. Gram drużynami około trzy gwiazdki ale to i tak psu na budę bo przeważnie po drugiej stronie widzę CR7 i spółkę i wiadomo jak to się kończy w moim wypadku :/

Jakby jakiś początkujący gracz miał ochotę pokopać piłkę bez spiny to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dobre rady dla nowicjusza odnośnie gry w obronie ? Czy pressing może być dobrym rozwiązaniem ?

To online to totalna porażka. Gram drużynami około trzy gwiazdki ale to i tak psu na budę bo przeważnie po drugiej stronie widzę CR7 i spółkę i wiadomo jak to się kończy w moim wypadku :/

Jakby jakiś początkujący gracz miał ochotę pokopać piłkę bez spiny to zapraszam :)

Niewiele tu się dowiesz w kwestii gameplayu. Ci lepsi siedzą cicho i słowa nie powiedzą. Właśnie pytałem jak się gra ciałem, chwyta za koszulę bo ci lepsi to ci odbiec nie pozwolą, zaraz cie spychaja . Od razu czuć że jakoś się robi "przepychanie". W "command list" nic nie ma. Treningu nie chce mi się powtarzać.

Specjalista nie jestem ale od pressingu lepsze jest trzymanie pozycji i użycie R1+X czy R2+X w odpowiednim momencie jak przeciwnik jest blisko. Jak trzymasz przyciski od pressingu to piłkarze biegają jak osły i moment masz dziurę w obronie. No i odpowiednie ustawianie się piłkarzem jest ważne staraj się czytać podania przeciwnika. Jak trzeba to trzymaj pozycję i czekaj na ruch przeciwnika. Pilnuj się aby drużyna trzymała ustawienie, wybiegniesz za daleko obrońcą a nawet pomocnikiem i możesz za kilkanaście sekund wyciągać piłkę z bramki. Ogólnie to bronienie się w tej grze to makabra. Podania na trójkąt wchodzą z każdego miejsca, obrońcy są zamuleni a po dobitce w polu karnym możesz 15 razy wcisnąć wybicie a przeciwnik i tak wbije piłkę do bramki.

Edytowane przez chrono87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dobre rady dla nowicjusza odnośnie gry w obronie ? Czy pressing może być dobrym rozwiązaniem ?

To online to totalna porażka. Gram drużynami około trzy gwiazdki ale to i tak psu na budę bo przeważnie po drugiej stronie widzę CR7 i spółkę i wiadomo jak to się kończy w moim wypadku :/

Jakby jakiś początkujący gracz miał ochotę pokopać piłkę bez spiny to zapraszam :)

PSN ID? Bo majkel73 nie znajduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafie na forum wytlumaczyc jak bronic bo wszystko zalezy od sytuacji. Czasem nie naciskam nic, czasem x, czasem dwa razy x a czasem laduje sie wslizgiem albo konsola odbiera pilke za mnie. Trzeba sie samemu nauczyc i tyle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gry w defensywie nie da się od tak po prostu opisać czy wytłumaczyć, bo gra się bardzo intuicyjnie i albo masz predyspozycje do gry w obronie albo nie masz. 

Generalna zasada, to ustawić drużynę tak, by był jak największy pressing na rywala, ale z drugiej strony nie lecieć za każdy razem do przodu obrońcą, bo trójkąty Cię wykończą. 

Ja w ogóle nie stosuje R2+X i każdy kto ze mną grał, wie, że mam dobrą defensywę. 

Nie da się przecież opisać, w którym momencie masz podwoić kwadratem, a w którym trzymać czy nacisnąć X. Wszystko zależy od danej sytuacji. 

 

Nasz kolega Dzwonek 15 lat grał w PES i w obronie do dzisiaj nie potrafi grać. 

Dla mnie najważniejsza jest taktyka i to jest piękne w serii PES.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×