Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy konami kiedys zrobi gre z dobrze dzialajacym online. Nosz k***a. Co chwila trafiam na jakiegos idiote ktory zalagowuje mecz...

Konami nic nie poradzi na torrentowców, albo na to, że ktoś ma słabe łącze. 

W FIFIE jest podobnie z tego co wiem, że zdarzają się mecze gdzie nie da się grać, lub gdzie rozłącza. 

 

 

 

Ja ostatnio nauczyłem się strzelać bramki z rzutów rożnych, a wcześniej zero zagrożenia. 

Bardziej mi chodziło wcześniej o wygrywanie górnych piłek w środku pola, co ma ogromny wpływ na grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fife gralem od wersji 09 do 14 i nie przypominam sobie sytuacji, w ktrorej ktos zalagowywal przegrane/ wygrane mecze w celu utrudnienia gry. Serio. Albo byly lagi od poczatku (sporadycznie) albo wcale. A jak czasem kogos wywalilo, to trudno. To tez bylo sporadyczne i generalnie jest nieuniknione w dzisiejszych czasach. W pesie to jest jednak przesadzone do granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z was karierę?

Jestem w sezonie 2015/2016 wystawiam piłkarzy na listę transferową i ani jednej oferty, w końcu testowo wystawiłem cały skład i również ani jednej oferty mimo, że mam w składzie króla strzelców.

Można gdzieś edytować cenę aby sprzedać taniej? Chce zrobić miejsce nowym nabytkom ale dupa bo nie mogę sprzedawać T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem czekałem troszkę dłużej ale nie miałem problemu zawsze mi znalazło, mam ustawione wyszukiwanie bez żadnych filtrów, może dlatego ? z tym, że tak jak pisałem losowało mi praktycznie zawsze kogoś z niższych lig, ale np. miał rating C i wiadomo jak wtedy gra wygląda .

też losuję bez żadnych filtrów. kolejny dzień z rzędu nie mogę grać. dziś po godzinie prób rozegrania meczu zrezygnowałem. miał ktoś podobny problem albo wie jak go rozwiązać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam PES-owców. Powróciłem do mojej od zawsze ukochanej gry, po dwóch latach przerwy od konsoli w ogóle. Od razu wziąłem się za (moim zdaniem świetny) tryb myClub. Może to cheating, ale na początku zainwestowałem trochę realnej gotówki w coinsy. Mam pytanie: czy grając swoim optymalnym składem (tylko mecze w diwizjach), też wam za nic w świecie nie wystarcza nawet na kontrakty? Wygrywam około 50% swoich meczy. Mam dwóch piłkarzy overal ok. 90, trzech z overalem lekko +80, a reszta z rzedziału 75-79 i za nic nie mogę pokryć nawet ich kontraktów, nie mówiąć już o odłożeniu gp na jakichś top agentów. Czy tak ten tryb jest skonstruaowany, czy ja robię coś źle? Nie da się odłożyc gp, bez farmienia novice cup z kompem?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciężki temat trzeba dobrze rotować składem, nawet jakbyś i sto procent wygrywał ciężko było by Ci utrzymać gwiazdy. Grałeś te turnieje po 20k z kompem? Coraz ciężej będzie Ci uzbierać na Top agentów.

Mikrotransakcje trochę psują tą grę. Za mało tych punktów GP i coinsów. Nawet gracze, którzy wymiatają nie są jakoś specjalnie nagradzani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ciężki temat trzeba dobrze rotować składem, nawet jakbyś i sto procent wygrywał ciężko było by Ci utrzymać gwiazdy. Grałeś te turnieje po 20k z kompem? Coraz ciężej będzie Ci uzbierać na Top agentów.

Mikrotransakcje trochę psują tą grę. Za mało tych punktów GP i coinsów. Nawet gracze, którzy wymiatają nie są jakoś specjalnie nagradzani.

Rozumiem, ale tym bardziej jest dla mnie dziwne że zagrałem około 30 meczy w dywizjach i praktycznie każdy mój przeciwnik (może oprócz 5 meczy) miał skład lepszy ode mnie (zazwyczaj połowa koksów ok. 90 overal). Widocznie od farmiania gp nie da się uciec :) Pozdrawiam

Edytowane przez katalonczyk9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie wcześniejsze posty tam niektórzy, wymieniali sposoby na farmę.

Pzdr jak domniemam kibica najlepszego klubu świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 GB aktualizacja do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 GB aktualizacja do pobrania.

 

 

ooo ciekawe co to będzie, jak macie info to zapodajcie, nie poszukam bo zawijam do pracy :)

 

Rozumiem, ale tym bardziej jest dla mnie dziwne że zagrałem około 30 meczy w dywizjach i praktycznie każdy mój przeciwnik (może oprócz 5 meczy) miał skład lepszy ode mnie (zazwyczaj połowa koksów ok. 90 overal). Widocznie od farmiania gp nie da się uciec :) Pozdrawiam

 

Dokładnie to jest długi temat, pomału do tego dojdziesz , tez miałem ten problem i mam po części do tej pory, 20 000 GP muszę mieć siłą rzeczy odłożone bo nigdy nie wiadomo czy będę wygrywał mecze czy przegrywał itdd... od czasu do czasu jakis challenge z COM dostajesz wtedy jednorazowo Agenta specjalnego (oczywiście rezerwowym składem), mój skład nie jestem w stanie utrzymać nawet jakbym wygrywał każde 10 meczy w lidze z rzędu, więc odłożone GP musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapewne tez zimowe transfery może wrzucą . Ale 2,5 gb to jest trochę.

Ściągnąłem łatkę. Tyczy się to myclubu i master leaue. W myclubie mamy procentowo pokazane na ile jest szansa na czarną i inne piłki a w wyborze trenera w końcu sa pozycje opisane nie już jako środkowy pomocnik i trzeba zgadywać czy to może dm cm czy rmf tylko teraz jest pokazane jaka pozycja czyli rmf a nie jak wcześniej że środkowy pomocnik i się nie wiedziało jaki. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dobra wiadomość Vincent z tymi taktykami trenerów. 

To teraz sobie meczu nie przegram hyhy

Idę ściągać aktualizację :)

Może coś zrobili z tymi czarnymi piłkami , bo za cholerę nie szło trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na facebooku ktoś dał wpis że w końcu nie losuje tej 6 piłki. Jak ktoś gra to niech zalosuje jakiegoś zwykłego agenta i da znać czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pupa blada ! Nie ma trenera z moją taktyką. Kupiłem sobie 4-5-1 i TS spadł mi z 93 do 77

1 dywizja oddala się coraz bardziej - pierwszy mecz wygrałem na luzie, ale jeszcze trzy zostały. 

 

Nie wiem jak z losowaniami, ale na moje oko nic się nie zmieniło. 

 

Co do utrzymania zespołu, to mi póki co spokojnie wystarcza. Cost drużyny to ok 520 i tylko trzech z overall  powyżej 80 - Hulk 85, Balotelii 84 i obrońca 81 - reszta poniżej 80. 

Co kilka meczy losuje top agenta, ale jak widać słabo to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na facebooku ktoś dał wpis że w końcu nie losuje tej 6 piłki. Jak ktoś gra to niech zalosuje jakiegoś zwykłego agenta i da znać czy to prawda.

 

Potwierdzam a przynajmniej u mnie na ps3. Zrobiłem dwa losowania i za każdym razem była inna piłka jak "6" być może zmienili na "9" hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz mnie dzieli od 1 dywizji, który muszę wygrać. 

Ten TS to jest przegięcie - obecnie 79 i bardzo ciężko się gra. Wylosowało mi rywala z 2 dyw z TS89 i było mega ciężko, ale udało się go pacnąć 2:0

Nowa taktyka daje radę, tracę już mniej goli, ale w ataku nie mam argumentów. Poczekam aż TS urośnie do 90 i jak nie poprawi się moja gra to trzeba będzie kupić nowego managera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam a przynajmniej u mnie na ps3. Zrobiłem dwa losowania i za każdym razem była inna piłka jak "6" być może zmienili na "9" hehe

Haha no w sumie może też tak być że przesunęli wajchę na inną liczbę. Grunt że się teraz myśli że losuje inną niż 6 a do kiedy to się okaże czy znowu jakiś kozak odkryje że to znowu szwindel i własnie może tym razem będzie 9 losować. Ważne że na razie się żyje w niewiedzy ze się ma wpływ na naciśniecie X w losowaniu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i przy okazji pierwszego postu chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników forum.

staram się śledzić w miare systematycznie dyskusje na temam pesa chociaż nie posiadam(aktualnie)

żadnej konsoli....ale że jak to ktoś kiedyś powiedział "stara miłośc nie rdzewieje" chciałbym zapytać was (w dużej mierze wyjadaczy) jak to jest z tą odsłoną serii.

Czy da się grać w miare komfortowo po sieci?(moja ostatnia styczność z tym to pes 2013 na ps3 i byłem bardzo zadowolony) druga sprawa to schematy... gra jest naszpikowana handicapami?

Jeśli ktoś z państwa jest w stanie odpowiedziec na moje pytania będę wdzięczny powieważ nosze się z zamiarem kupna ps4 i ukochanej(kiedyś) gry. jeszcze raz pozdrawiam serdecznie. Łukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie i przy okazji pierwszego postu chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników forum.

staram się śledzić w miare systematycznie dyskusje na temam pesa chociaż nie posiadam(aktualnie)

żadnej konsoli....ale że jak to ktoś kiedyś powiedział "stara miłośc nie rdzewieje" chciałbym zapytać was (w dużej mierze wyjadaczy) jak to jest z tą odsłoną serii.

Czy da się grać w miare komfortowo po sieci?(moja ostatnia styczność z tym to pes 2013 na ps3 i byłem bardzo zadowolony) druga sprawa to schematy... gra jest naszpikowana handicapami?

Jeśli ktoś z państwa jest w stanie odpowiedziec na moje pytania będę wdzięczny powieważ nosze się z zamiarem kupna ps4 i ukochanej(kiedyś) gry. jeszcze raz pozdrawiam serdecznie. Łukasz.

Powiem Ci tak . . . Jeżeli masz hajs i Ci nie szkoda kupuj ;), sam mam PS4, wczesniej PS3 , miałem różne gry ale nie wiem, albo jestem za stary już albo maniak, poprostu gram praktycznie tylko w piłe, inne gry mam na tzw. chwile, albo żeby odpocząć. Na ps3 miałem Fife 15, przesiadłem sie na PS4 odrazu w premiere i zakupiłem również Fife 15, na którą nie mogłem patrzeć właśnie ze względu na schematy, każdy mecz taki sam, wyuczone akcje itd... Postanowiłem wypróbować PES15, na początku był mega hype, tak wszystko wolno fajnie, piłka taka ciężka, każdą akcje musiałem kombinować, jednak myśle, że było to spowodowane tym ze grałem od roku 11 non stop we fife. Teraz również zaczynam dostrzegać schematy w PES, może nie aż tak drastycznie, jednak jakbym pograł 3-4 sezony mysle ze stanie sie to samo. Więc wg. mnie nie ma kopanki bez schematów, zreszta w realu tez graja jakimis tam schematami. Co do online to niestety, nie zagwarantuje Ci chyba nikt, czy zadziała dobrze, zreszta skoro sledzisz wątek to widzisz, ze czesc ludzi narzeka ( w tym ja), druga czesc nie ma zastrzeżen. Na pewno nie jest to piłka która pokazuje moc nowej generacji, zarówno jeżeli chodzi o tryb online, o grafice nie wspomne :biggrin: Mimo to naparzam i grał będe, a co do kolejnej decyzji o zakupie kopanki , tym razem wstrzymam się i wydam pieniążki po głębszej ocenie innych graczy.

Edit: oczywiscie mialem na mysli fife 14 , na ps3 i ps4, nAstepnie 15

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z obecnego PES a MyClub jest na tyle zróżnicowanym trybem , że każdy mecz jest inny, z innym przeciwnikiem, z innym składem, inną taktyką. 

Coś pięknego. 

Online jest najlepszy ze wszystkich części do tej pory i chodzi bardzo płynnie, przynajmniej u mnie. UPC rządzi :)

 

Kupuj Leslaw, bo to najlepsza część od PES2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki Baczek867 i arboos za nakreślenie tematu :) jutro wybieram się po konsole i to magiczne pudełko z pesem.

Ps: arboos jeśli jesteś tą osobą udzielającą się często na turniejach za czasów PS2 i PS3 to nie raz mierzyliśmy się i spotkania były bardzooo wyrównane ;)  a jeśli to nie Ty to przepraszam widocznie pomylilem ksywy. pozdrawiam Ciebie jak i całą reszte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z obecnego PES a MyClub jest na tyle zróżnicowanym trybem , że każdy mecz jest inny, z innym przeciwnikiem, z innym składem, inną taktyką. 

Coś pięknego. 

Online jest najlepszy ze wszystkich części do tej pory i chodzi bardzo płynnie, przynajmniej u mnie. UPC rządzi :)

 

Kupuj Leslaw, bo to najlepsza część od PES2011

No właśnie, do tej gry trzeba mieć naprawdę dobrego neta co jest trochę absurdalne, ja mam 10/1, wczoraj zagrałem jeden mecz w MyClub i miałem ochotę roztrzaskać wszystko co miałem pod ręką, prowadząc do 75 minuty 1:0 w końcówce dostałem dwie bramy przez opóźnienie.

 

@arboos - tak apropo, jakie masz łącze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo zrób sobie testa i sprawdź jaki masz ping i upload, bo z tego co się orientuje to ma decydujący wpływ na jakość gry po sieci.

Spróbuj zagrać z kimś kto mieszka blisko. Jak gram z kumplem co mieszka 3 ulice dalej to śmiga tak jak byśmy grali na jednej konsoli a z losowymi przeciwnikami już nie zawsze jest tak kolorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo zrób sobie testa i sprawdź jaki masz ping i upload, bo z tego co się orientuje to ma decydujący wpływ na jakość gry po sieci.

Spróbuj zagrać z kimś kto mieszka blisko. Jak gram z kumplem co mieszka 3 ulice dalej to śmiga tak jak byśmy grali na jednej konsoli a z losowymi przeciwnikami już nie zawsze jest tak kolorowo.

Sprawdzałem, ping jest od 30 do 60 więc nie tak źle, poza tym np GTA śmiga bez lagów aż miło więc nie wierzę że to problem mojego internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie szukał tu problemu bo Diablo III i BF mi śmigał pięknie. Ja mam w TP i ping nie jest zadowalający. Mój kumpel miał tam z jakieś kablówki i miał ping 8 ms

Też bym nie szukał tu problemu bo Diablo III i BF mi śmigał pięknie. Ja mam w TP i ping nie jest zadowalający. Mój kumpel miał tam z jakieś kablówki i miał ping 8 ms

Spróbuj neta Ethernetem do konsoli podłączyć a nie przez WiFi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×